Slike vašeg Hardvera izdvojena tema

poruka: 11.881
|
čitano: 3.443.567
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Slike vaseg hardvera-Pitanja & odgovori, Slike vaših mobilnih uređaja
12 godina
protjeran
offline
Slike vašeg Hardvera

Evo i da ja predstavim svog Athlona maratonca unlockanog Phenomenalnog Phenoma X4 B40

14 godina
neaktivan
offline
Slike vašeg Hardvera

stiga mi je green 2tb, i slika sam ga kad sam ga izvadia iz vrečice al sam zayeba i slucajno pobirisa slike kad sam isa prebacivat sa fotica, al evo udria sam jednu sad kad je u kompu, formatira se particija, treba mu dugo, ugl relativno hladan, sa jednom 140mm ventom ispred 35c max i apsolutno tih, nećujan :D , ajme šta ću ga utovit blurayevima

Nikad te necemo zaboraviti. RIP EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
13 godina
offline
Slike vašeg Hardvera

stigla mrcina samsung galaxy s2 {#} pa ev par slikica {#}

sta mai
13 godina
neaktivan
offline
Slike vašeg Hardvera

** WARNING **

 

Nadam se da mi admini nece zamjeriti na ovom postu ( no za svaki slucaj cu puknut sliku svoje mrcine uz post ), htio bih samo predlozit svima koji zele stavit sliku svojih mobilnih uredaja, da to ucine na ovoj temi - http://www.bug.hr/forum/topic/predstavljanje/slike-vasih-mobilnih-uredaja/115484.aspx !!

Cisto radi reda i organiziranijeg foruma, posto sam ja misljenja da mobiteli bas ne pripadaju u ovu temu .. usto vam je u mom postu na temi objasnjeno zasto je i napravljena :)

Samsung Omnia 7 btw :) Samsung Omnia 7 btw :)
12 godina
neaktivan
offline
Re: Slike vašeg Hardvera

Evo nešta došlo prošli tjedan.

Poruka je uređivana zadnji put sub 24.9.2011 15:37 (Xash).
15 godina
neaktivan
offline
Re: Slike vašeg Hardvera

Danas sam preko preplate na tele 2 uzeo novi mobilni uređaj Samsung i5800 galaxy 3.

13 godina
neaktivan
offline
Slike vašeg Hardvera

Dobio na posudbu XFX HD6870 DualFan, pošto ide pa-pa HD6950 zbog neplaniranih troškova. Nerado ju prodajem, oko mjesec dana je bila kod mene, možda sam se 5h na njoj igrao, i to lažem, previše.

 

Evo 6870.."zahvaljujem" se ovim putem dečkima iz ADM-a (naravno, u frendovo i svoje ime, pošto je sad kod mene grafulja) što su mi dali najnoviju Laru Croft na poklon, očekivao sam Deus EX zadnji pošto vidim na netu da ga bundla XFX, i ništa, kajla. Dobio Laru ovako, rekao bi ljubaznošću djelatnika ADM-a. Dobro je i to, skida se sa Steama upravo, probat ćemo.

 

Ispričavam se unaprijed na (ne)kvaliteti shotova, nabrzinu sam ispalio sve cap cap. Imat ću ju vjerojatno mjesec, dva pa ću ju ili vratiti ili otkupiti kako se dogovorim s frendom.

 

Uživajte. {#}{#}

Raspakirano Raspakirano
Fin hladnjak, 37c idle, 45 3d mark06 i igre Fin hladnjak, 37c idle, 45 3d mark06 i igre
Uz netaknutu voltažu uspio sam proći mark na jezgri od 975mhz, na 1ghz je blokala Uz netaknutu voltažu uspio sam proći mark na jezgri od 975mhz, na 1ghz je blokala
XFX si je dao dosta truda oko custom PCB-a i hlađenja XFX si je dao dosta truda oko custom PCB-a i hlađenja
Cijevi su tu, standardno već pomalo Cijevi su tu, standardno već pomalo
Dual 6pin za štrom, isto praksa već Dual 6pin za štrom, isto praksa već
Lijepo to sve skupa moram priznati izgleda, nimalo ne zaostaje za Safir HD6950 sličnim hladnjakom Lijepo to sve skupa moram priznati izgleda, nimalo ne zaostaje za Safir HD6950 sličnim hladnjakom
Cemetary gates
Poruka je uređivana zadnji put sub 24.9.2011 17:41 (thedream).
12 godina
offline
Slike vašeg Hardvera

evo par slikica mog novog leibogovog hladila :) i malo stola kako izgleda...

to je to :D to je to :D
unutra :) unutra :)
malo kompa malo kompa
laptop za mjuzu laptop za mjuzu
kupujem sve pomalo, 92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis
13 godina
offline
Slike vašeg Hardvera

Stigle led trake i potenciometar 

 

13 godina
offline
Slike vašeg Hardvera
Evo uspio uglaviti corsaira gore ali mi se nije dalo slagati kablove jedan dan ću ih bolje posložiti evo to je za sada
12 godina
neaktivan
offline
Slike vašeg Hardvera

Prije par dana montirao 135mm led ventilator i kupio novu podlogu za miša {#}

15 godina
neaktivan
offline
Slike vašeg Hardvera

Moj novi PC na kojem sam radio oko 2 meseca - COOLER MASTER COSMOS S - JUVENTUS Mod Case.

 

 

1. COOLER MASTER COSMOS S & Case

2. OCZ Z Series 1000W (80+Gold) Modular & Power Supply

3. MSI BIG BANG XPOWER & Motherboard X/58 Chipset 1366 Socket

4. MSI THX TRUE STUDIO PC & Sound Card

5. INTEL I7 950 Bloomfield 3.06GHz QUAD CORE & Processor

6.THERMALTAKE FRIO OCK & CPU Air Cooler

7. KINGSTON HYPER X DDR 3 Genesis 1600MHz & Ram Memory 3x2 - 6GB

8. KINGSTON HYPER X & Ram Cooler

9. MSI GTX N580 Twin Frozr 2 OC & Graphic Card

10. WESTERN DIGITAL Caviar Black 1TB SATA 3 6GB-S 7200 RPM (64 Bit) & Hard Disk

11. ASUS DVD RW & Rom

12. XIGMATEK XLF-F 1253 - (120mm) 8/Fans

13.  LOGITECH G9 LASER - (Gaming Edition) - Mouse

14. BENQ E2200HDA - (Full HD) Monitor 22/Inch

15. OCZ AGILITY 3 Sata 3 120GB - SSD Uskoro stize

 

 

Alek
15 godina
neaktivan
offline
Slike vašeg Hardvera

Evo jos par dobrih hardvera - Nadam se,da se vama dopadaju...

Alek
13 godina
neaktivan
offline
Slike vašeg Hardvera

Evo da nabacim koju sliku PC-a od mog starog.

Ukratko radi se o ovoj konfi: Intel E5300@2,6, 3GB DDR2, HD5770 1GB.

Taj PC "pati" od temperatura, pa sam ga malo propuhao, ali to nije dovoljno.

Detaljan opis problema

{#}

 

Um caruje dok snaga ne popizdi!
Poruka je uređivana zadnji put pon 26.9.2011 19:18 (Brega55).
13 godina
neaktivan
offline
Slike vašeg Hardvera

20 kuna...

12 godina
neaktivan
offline
Slike vašeg Hardvera

Malo modinga na tipkovnici.

Prije Prije
s bljeskalicom s bljeskalicom
bez bljeskalice bez bljeskalice
Ispravljač za USB Ispravljač za USB
13 godina
neaktivan
offline
Slike vašeg Hardvera

Stigla oprema za borbu protiv prašine, 2 X 140 mm, 1 X 120 mm i 1 X 80 mm! {#}

13 godina
offline
Slike vašeg Hardvera
evo i ja sam si pribavio nove slusalice,i promejnio malo kablovinje na bolje u kucistu =)
13 godina
offline
Slike vašeg Hardvera

Sad sam se kompletiro za neko vrijeme te se bacam na clockanje.

Upozorenje: Sva elektronika radi na bijeli dim, kad on ode pouzdano možemo zaključiti da je mrtva.
13 godina
offline
Slike vašeg Hardvera

Evo slike moje bebice.

nVidia GeForce 9800GTX+ AMP Zotac.

nije li krasna? :D

 

 

edit

slike su slikane nokiom 5230,mislim da su fantastične slike za njenu kameru,kada pogledam kameru od samsunga s5230 3.2 i od nokie 2.0 stvarno razlika 100000%.

Poruka je uređivana zadnji put uto 27.9.2011 18:33 (kruskar).
12 godina
protjeran
offline
Slike vašeg Hardvera

Evo kako je to kod mene, danas stigli zvucnici, dajte preporuku kako da ih stavim i samo za DON KIHOTYA, kutija ASROCK, nije mi se dalo vadit ju iz kompa da ju i nju slikam :)

Poruka je uređivana zadnji put sri 28.9.2011 21:45 (Bulldozer).
12 godina
offline
Slike vašeg Hardvera

Eto nije nešto specijalno il plačeno 7000 kuna al meni super :)
Za sad su tu samo slike kutija, kasnije budu išle slike i PC-a PS. Slikano na mobu.



16 godina
offline
Slike vašeg Hardvera

Intel Celeron 300A, 300 MHz, Medocino, slot 1,19.200.000 tranzistora, FSB 66MHz, množitelj 4.5, L1 cache 32KB, L2 cache 128 KB, 2V

 

Intel je 1998. odlučio da svojim skupim Pentium II procesorima doda nove procesore koji će biti pristupačniji svekolikom puku. Novi procesori izbačeni su pod oznakom Celeron a bili su različiti od Pentiuma po tome što nisu imali L2 cache. Međutim, ti procesori su dosta zaostajali pa je par mjeseci kasnije Celeronima dodao L2 cache i to kao dio samog procesora te je L2 radio na punoj brzini (kod Pentiuma II, L2 cache je bio odvojen (512KB) i radio na pola brzine). Budući da se modelu od 300 MHz takt preklapa s onim od 300 MHz bez L2 cachea, modelu s L2 cacheom je dodana oznaka A. Celeroni su se pokazali kao odlični overclockeri te su bili performansama u večini slučajeva jednaki skupom Pentiumu II). Uskoro su Celeroni ispali s pločice...

 

 

img1 img1
img2 img2
img3 img3
12 godina
neaktivan
offline
Re: Slike vašeg Hardvera

pozdrav evo dodao sam novi fighting stick za šoranje u igrama tipa super street fighter 4,na srednjem sam  levelu sa tipkovnicom i gamepadom,pa nisam htio kupovati pro verziju da prvo vidim kako mi leži ovaj {#}..

 

 

zadnja slika je homemade držać od željeza i daske za volan GENIUS SpeedWheel 3 MT,star skoro godinu dana,sjetio sam se pa da vidite kako sam zavario i posložio sve...stavit ću link video koji sam onda snimio kad sam napravio:

 

 

http://www.xfire.com/video/3dc7f1/

Poruka je uređivana zadnji put čet 29.9.2011 16:15 (BugUser).
13 godina
offline
Slike vašeg Hardvera

evo i ja se malo ponovio...stigao hp pavilion dv6-6170em...

nakon pocetnih problema sa prebacivanjem sa integrirane(morao napraviti bios update) na hd6770m obavlja odlicno svoj posao :)

Poruka je uređivana zadnji put čet 29.9.2011 15:52 (p4wner).
12 godina
neaktivan
offline
Slike vašeg Hardvera

Moje novo ozvučenje : Sony reciever STR_GX 290 + 2 zvučnika sa stare glazbene linije koja ne radi, Sony RX 90, i 2 zvučnika sa Sonyeve RX70 linije ( 120 kn ) njuškalo rulez {#}

Laptop : MSI FX 600

 

Podloga s eBaya sa 4 USB priključka na vrhu, laptop cooler s eBaya, svijetle plavo 3 venta, ok hladi,  i miš za cijelih 29 kn iz Comela !

 

Jack Daniels is the way to go !
16 godina
offline
Slike vašeg Hardvera

I ja sam se malo ponovio zamjenio Ocz vertexa le 60 za corsaira force gt 120gb

Corsair force gt 120gb Corsair force gt 120gb
13 godina
offline
Slike vašeg Hardvera

Stigla Nokia X7 

Prezadovoljan za sada

13 godina
neaktivan
offline
Slike vašeg Hardvera

Evo napokon stigle Logitech G 930 slušalice, zvuk je super! Hvala kolegama koji su mi odgovorili na par mojih pitanja u vezi ovih slušalica.

 

Jedina mana cijena od 1100 kn, ali super su tako da nije problem. {#}

Poruka je uređivana zadnji put sub 1.10.2011 12:38 (Monopol).
15 godina
moderator
offline
Slike vašeg Hardvera

Creative Fatal1ty MK II

سمندری ڈاکو
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Slike vaseg hardvera-Pitanja & odgovori, Slike vaših mobilnih uređaja
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice