Nosite li sat?

poruka: 2.119
|
čitano: 740.941
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
9 godina
Re: Nosite li sat?

Tu najprije vidim Dynaudio emit m10? ;)

Survivor - eye of the tiger
8 godina
Nosite li sat?

Uspio sam zbaviti ovoga Hamiltona kojega trazim vec par mjeseci , dostava se cekala 5 sedmica ali stigao je 

Prije par sedmica nabavio sam i ovaj za automatsko navijanje satova ima neke 4 opcije da podesis smijer koliko okretaja i svaki od podesvanja ima timer gdje svakih par sati ih navija pa onda opet se iskljuci.

Poruka je uređivana zadnji put pon 6.6.2022 15:09 (Wack).
13 godina
Novi član porodice, Seiko 7t32-7c60, quartz chronograph panda iz devedesetih.
morrisoN
2 godine
morrisoN kaže...
Novi član porodice, Seiko 7t32-7c60, quartz chronograph panda iz devedesetih.

Dobar ulov! Cijena i stanje sata(cini se super)?

13 godina
Hm, kupio sam tri sata da bih ovaj osposobio. Prvo sam nabavio ovu pandu sa ok stanjem, ali neispravnog mehanizma. Nakon toga potraga za satom u bilo kakvom stanju ali sa ispravnim mehanizmom. U naredne dvije kupovine sam uspio dobiti mehanizam. Uz to još promjena stakla jer je bilo u očajnom stanju... Zatim cijena urara koji je prebacio mehanizam... Te narukvica posebno. Naabralo se toga, no ne žalim jer sam uspio kompletirati sat koji odavno pokušavam nabaviti, a cijene su mu na ebayu i chrono24 poprilično velike. Mene je sve izašlo oko 150€.
morrisoN
2 godine
morrisoN kaže...
Hm, kupio sam tri sata da bih ovaj osposobio. Prvo sam nabavio ovu pandu sa ok stanjem, ali neispravnog mehanizma. Nakon toga potraga za satom u bilo kakvom stanju ali sa ispravnim mehanizmom. U naredne dvije kupovine sam uspio dobiti mehanizam. Uz to još promjena stakla jer je bilo u očajnom stanju... Zatim cijena urara koji je prebacio mehanizam... Te narukvica posebno. Naabralo se toga, no ne žalim jer sam uspio kompletirati sat koji odavno pokušavam nabaviti, a cijene su mu na ebayu i chrono24 poprilično velike. Mene je sve izašlo oko 150€.

Au puno posla. No, ako se isplatilo onda nije ni bilo posla 

8 godina
Arctic Skies kaže...
morrisoN kaže...

Au puno posla. No, ako se isplatilo onda nije ni bilo posla 

Nije ni nuzno posao ako covijek uziva  u tome ,meni bi bas bilo cool imati hobi poput njegovoga ali sa mojim zivcima ne bi dugo trajalo 

13 godina
Stiglo je ljeto...
morrisoN
2 godine
Nosite li sat?

Odlicna boja narukvice :) 

8 godina
Nosite li sat?

Zelio sam da piknem jos 2 original Hamilton strapa ali kada sam cijene vidio od 70 do 100 eura za strap rekao sam ne,kvaliteta im je stvarno vrhunska ali ne mogu i ne zelim dati 200 eura za 2 strapa,nasao na amazonu neke za po 15tak eura za taj novac kvaliteta i izgled su odlicni.

13 godina
Nosite li sat?

Moram nešto prodati nakotilo se svašta.

Dirty dosen
13 godina
Odlična kolekcija
morrisoN
4 mjeseca
morrisoN kaže...
Stiglo je ljeto...

Molim te link gdje si kupio

13 godina
Netherwind kaže...
morrisoN kaže...
Stiglo je ljeto...

Molim te link gdje si kupio

Narukvicu ili sat?

morrisoN
4 mjeseca
narukvicu :)
9 godina
Wack kaže...

Zelio sam da piknem jos 2 original Hamilton strapa ali kada sam cijene vidio od 70 do 100 eura za strap rekao sam ne,kvaliteta im je stvarno vrhunska ali ne mogu i ne zelim dati 200 eura za 2 strapa,nasao na amazonu neke za po 15tak eura za taj novac kvaliteta i izgled su odlicni.

I jel i dalje valjaju nakon nekog vremena? Bas i ja razmisljam da uzmem par za svog Hamiltona a ne daje mi se 100 eura za strap ako su i ovi za 15 eura dobri.

Poruka je uređivana zadnji put uto 5.7.2022 18:09 (geronimo4661).
8 godina
geronimo4661 kaže...
Wack kaže...

I jel i dalje valjaju nakon nekog vremena? Bas i ja razmisljam da uzmem par za svog Hamiltona a ne daje mi se 100 eura za strap ako su i ovi za 15 eura dobri.

Prerano je za reci za sada najduze nosim ovu originalnu , ova 2 druga sam nosio par puta po par dana tako da je prerano za reci ista konkretno dok bar godina ne prodje.
Prvi dojam je dobar ako ti to sta znaci :)

9 godina
Wack kaže...
geronimo4661 kaže...
Wack kaže...

Prerano je za reci za sada najduze nosim ovu originalnu , ova 2 druga sam nosio par puta po par dana tako da je prerano za reci ista konkretno dok bar godina ne prodje.
Prvi dojam je dobar ako ti to sta znaci :)

Budem i ja narucio jedan ili dva, cisto da imam malo za promjenu. Ionako cu vjerojatno najvise nositi ovaj originalni koji ide uz Khaki Field Automatic Blue model.

8 godina
Nosite li sat?

Ljudi, vezano za ručne satove, jel neko čita specijalizirano štivo za to?

Dobri Internet resursi, strani magazini...?

Neki YT recezenti=

Osobno čitam i kupujem priloge o satovima kaj se dobije kada se kupi AutoKluba. Izlazi periodički. Tu i tamo.

Satovi&Nakit, kaj izlazi mislim x2 godišnje, te katalog sa satovima....

Ne znam, al volim to. Ukoričeno izdanje, gdje se predstavalju i opisuju satovi.

Satovi su baš posebna ljubav. Međutim, kod mene čakije i oružje ima prednost...

dzg
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:

vrh stranice