Nosite li sat?

poruka: 1.842
|
čitano: 597.617
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
8 tjedana
protjeran
Re: Nosite li sat?
morrisoN kaže...
Ja sam referencu dao za sat iznad, a ne za onaj za koji si ti pitao. Očito nesporazum.

Link da za taj moj, ovaj koji je kolega trazio je dosta skuplji :D

12 godina
Division Bell kaže...
morrisoN kaže...
Ja sam referencu dao za sat iznad, a ne za onaj za koji si ti pitao. Očito nesporazum.

Link da za taj moj, ovaj koji je kolega trazio je dosta skuplji :D

Ne bi ti trebao biti prevelik. Piše da je oko 42 mm u promjeru.

morrisoN
Poruka je uređivana zadnji put sri 5.5.2021 12:25 (morrisoN).
6 godina
Nosite li sat?

Odlučio počastiti oca i sebe. Znam, nisam se previše isprsio, ni s markom, a ni s novcima (sveukupno 385kn), ali sam jako zadovoljan izgledom, a otac i dalje tvrdi da mu nisam trebao ništa uzimati. Inače, on ima Seiko 5 automatic 7s26-0430 (vidi mu se mehanizam sa stražnje strane) koji mu je uvijek na ruci zbog čega se po staklu počinju nazirati sitne ogrebotine pa mi i nije baš za neke svečanije prigode. 

Moj Moj
Razlika u debljini starog (kupio ga prošle godine) i novog sata Razlika u debljini starog (kupio ga prošle godine) i novog sata
Očev Očev
Loyalty to country ALWAYS. Loyalty to government, when it deserves it. Non bene pro toto libertas venditur auro. http://battlelog.battlefield.com/bf4/soldier/Llamaboy_Cro/stats/1228616394/pc/
11 godina
Nosite li sat?

Koga briga koliko sat košta ak ti se sviđa, bolje i ti Q&Q nego dat 10 puta više za MVMT, Daniel Wellington itd. 

http://www.pecalica.hr/users/add/3cb0b321e3e8d77d2544dd607b4cbfe6
7 godina

@LLAMABOY

Dobri satovi. Nije bitna vrijednost dara, nego namjera. Lajk za satove.

Panzerkampfwagen.dzg-C++-USA. :-) CZ-75
23 mjeseca
Nosite li sat?

WOW!

Q&Q je prvi sat sto sam ikad nosio. Dobio od roditelja kao klinac. Od tad nisam cuo za tu marku.

7 godina
Nosite li sat?

Vi kaj malo žešće brijete na ručne mehaničke čuke...kakva su vaša iskustva sa kupnjom rabljenih satova sa Interenta ili pak preko oglasa?

Ili to kao u svemu, ima svega...? Od onih kaj su u okay stanju dok onih kaj se raspadaju.

Panzerkampfwagen.dzg-C++-USA. :-) CZ-75
15 mjeseci
Nosite li sat?

Nosim, Garmin Instinct E-sports Digital Edit

Pravi e-sportski sat za gejmere, mnoštvo opcija...

GPS za sportske aktivnosti 🤷‍♂️🤷‍♂️🤷‍♂️, altimetar 🤷‍♂️🤷‍♂️🤷‍♂️, barometar 🤷‍♂️🤷‍♂️🤷‍♂️, kompas 🤷‍♂️🤷‍♂️🤷‍♂️, 1sat, štoperica, kalendar i crude musical kontrole.

Prati stres, spavanje, energiju tijela...i ono najvažnije, vitalne funkcije mogu se ubaciti u stream u realnom vremenu da vjerni pratitelji mogu nadomjestiti nedostatak empatije kroz praćenje vitalnih funkcija kao što su broj otkucaja srca, razina stresa i količina preostale energije u tijelu strimera. 😎

Pametni softver omogućava da se overlay pojavi na ekranu samo kod većih uzbuđenja! 😉

329$ 

11 godina
Nosite li sat?

Pozdrav,

gdje bi se kod nas moglo kupiti nešto slično ovome?

Usput sat:

Orient Kamasu Orient Kamasu
Poruka je uređivana zadnji put sri 26.5.2021 18:09 (Homer Simpson 9).
6 godina
Homer Simpson 9 kaže...

Pozdrav,

gdje bi se kod nas moglo kupiti nešto slično ovome?

Usput sat:

Pozz! 

Ima ga na tu KLIK pri kraju stranice. Mozda je negdje i jeftiniji! ✌️

Odmori u Istini! :-)
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:

vrh stranice