Nosite li sat?

poruka: 3.043
|
čitano: 1.095.533
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
9 godina
offline
Nosite li sat?

Odlučio počastiti oca i sebe. Znam, nisam se previše isprsio, ni s markom, a ni s novcima (sveukupno 385kn), ali sam jako zadovoljan izgledom, a otac i dalje tvrdi da mu nisam trebao ništa uzimati. Inače, on ima Seiko 5 automatic 7s26-0430 (vidi mu se mehanizam sa stražnje strane) koji mu je uvijek na ruci zbog čega se po staklu počinju nazirati sitne ogrebotine pa mi i nije baš za neke svečanije prigode. 

 

Moj Moj
Razlika u debljini starog (kupio ga prošle godine) i novog sata Razlika u debljini starog (kupio ga prošle godine) i novog sata
Očev Očev
Loyalty to country ALWAYS. Loyalty to government, when it deserves it. Non bene pro toto libertas venditur auro. http://battlelog.battlefield.com/bf4/soldier/Llamaboy_Cro/stats/1228616394/pc/
14 godina
offline
Nosite li sat?

Koga briga koliko sat košta ak ti se sviđa, bolje i ti Q&Q nego dat 10 puta više za MVMT, Daniel Wellington itd. 

http://www.pecalica.hr/users/add/3cb0b321e3e8d77d2544dd607b4cbfe6
10 godina
offline
Re: Nosite li sat?

@LLAMABOY

 

Dobri satovi. Nije bitna vrijednost dara, nego namjera. Lajk za satove.

Panzerkampfwagen.dzg-C++-USA. :-) CZ-75
4 godine
offline
Nosite li sat?

WOW!

 

Q&Q je prvi sat sto sam ikad nosio. Dobio od roditelja kao klinac. Od tad nisam cuo za tu marku.

10 godina
offline
Nosite li sat?

 

Vi kaj malo žešće brijete na ručne mehaničke čuke...kakva su vaša iskustva sa kupnjom rabljenih satova sa Interenta ili pak preko oglasa?

Ili to kao u svemu, ima svega...? Od onih kaj su u okay stanju dok onih kaj se raspadaju.

 

Panzerkampfwagen.dzg-C++-USA. :-) CZ-75
4 godine
offline
Nosite li sat?

Nosim, Garmin Instinct E-sports Digital Edit

 

Pravi e-sportski sat za gejmere, mnoštvo opcija...

GPS za sportske aktivnosti 🤷‍♂️🤷‍♂️🤷‍♂️, altimetar 🤷‍♂️🤷‍♂️🤷‍♂️, barometar 🤷‍♂️🤷‍♂️🤷‍♂️, kompas 🤷‍♂️🤷‍♂️🤷‍♂️, 1sat, štoperica, kalendar i crude musical kontrole.

 

Prati stres, spavanje, energiju tijela...i ono najvažnije, vitalne funkcije mogu se ubaciti u stream u realnom vremenu da vjerni pratitelji mogu nadomjestiti nedostatak empatije kroz praćenje vitalnih funkcija kao što su broj otkucaja srca, razina stresa i količina preostale energije u tijelu strimera. 😎

Pametni softver omogućava da se overlay pojavi na ekranu samo kod većih uzbuđenja! 😉

 

329$ 

14 godina
neaktivan
offline
Nosite li sat?

Pozdrav,

 

gdje bi se kod nas moglo kupiti nešto slično ovome?

 

Usput sat:

Orient Kamasu Orient Kamasu
Poruka je uređivana zadnji put sri 26.5.2021 18:09 (Homer Simpson 9).
9 godina
offline
Re: Nosite li sat?
Homer Simpson 9 kaže...

Pozdrav,

 

gdje bi se kod nas moglo kupiti nešto slično ovome?

 

Usput sat:

 Pozz! 

 

Ima ga na tu KLIK pri kraju stranice. Mozda je negdje i jeftiniji! ✌️

Odmori u Istini! :-)
2 godine
neaktivan
offline
Nosite li sat?

Nemojte kupovati sa stranice irisimo uvaljuju jeftine kineske kopije pod casio satove

14 godina
offline
Nosite li sat?

trebam preporuke nekih stranica za kupnju narukvica za satove, trebam 26 mm sirinu za Garmin Fenix 6X i zanimaju me stila army itd, vidim na amazonu ih ima dosta, ali nisu bas najbolje recenzije

 

hvala!

10 godina
offline
Re: Nosite li sat?

@JuXo

 

Ovak' na prvu, mi pada napamet "Svijet medija". Si gledao na Garmin officala stranicama.

Naš forumaš MorrsioN ti ovdje na forumu vrlo dobro žiki satove.

Panzerkampfwagen.dzg-C++-USA. :-) CZ-75
14 godina
offline
Nosite li sat?

gledao sam garmin stranicu, nemaju bas neki izbor a i cijene su da se useres, mislim imam ovu original crnu silikonsku i super je, ali bi htio malo nesto drugo za promjenu

i ne gledam samo original narukvice, stila quick fit, moze biti i obicna jer sam skuzio kako skinuti one sipkice male sto drze narukvicu tako da mogu bilo kakvu staviti

sto se tice garmina, imam ga od 12. mj lani i bomba je sat

Poruka je uređivana zadnji put sub 7.8.2021 12:55 (JuXo).
10 godina
offline
Re: Nosite li sat?

@Juxo

 

NATO remen, HirschStraps??

Panzerkampfwagen.dzg-C++-USA. :-) CZ-75
14 godina
offline
Nosite li sat?

NATO ne jer narukvica odnosno remen ide ispod sata i onda nece raditi senzor otkucaja, tako da sam njih prekrizio iako mi se svida takav stil narukvice

15 godina
offline
Re: Nosite li sat?
BAM 2.27 18%OFF | 26 20 22mm Sport Silicone Watchband Wriststrap for Garmin Fenix 6X 6 6S Pro 5X 5 5S Plus 3 3HR Easy Fit Quick Release wirstband
https://a.aliexpress.com/_msXwX2R
morrisoN
15 godina
offline
Re: Nosite li sat?
Probaj malo potražiti po AliExpress-u.

Prije kupnje provjeri cijenu poštarine, dojmove koje su ostavili drugi kupci i predviđeno vrijeme isporuke.
morrisoN
3 godine
offline
Nosite li sat?

Pozdrav, vlasnik sam Tissot Everytime(quartz)

  uglavnom kod mene je vec skoro godinu dana i jucer mu je vec 3 put da je poceo kasniti, kad korigiram vrijeme radi super par mjeseci. Dali je to do baterije ili je sat za servis? Hvala!

13 godina
offline
Re: Nosite li sat?
Stigao maleni T rex😀
10 godina
offline
Re: Nosite li sat?

@Boris grozni

 

 

Pa, kaj ne bi kvarcne vure, trebale biti posebno točne? Pa, nije ovo kaj opisuješ nikakav veliki problem, dok je tako, nema potrebe za servisom, ako ti se neda davati pare. 

Ako ono želiš biti siguran, odeš uraru i pitaš kolko dođe.

 

------------------------------------ 

 

Moj neki komentar vezano za satove....

Inače, Tissot je dobar brend....Automatici im kreću koliko sam gledao 3k kuna.

 

Seiko mi je vizualno ljepši i više se dobije za iste pare. Navodno.

Certina DS Action Diver će mi možda biti drugi sat. 

Prvi Seiko 5 (SRPD73K2, SRPD65K2,....)...

 

Pitaj morrisoN, on se kuži u to. Well, pitam sam na onom sajtu vezano satove, gdje se skuplja takva ekipa, al' ono nisam baš bio zadovoljan odgovorima.

Izgleda mi da tamo kolo vodi ekipa koji sa ručnim vizualno lijepim, tehničkim kvalitetnim satovima riješava neke svoje osobne probleme. 

Panzerkampfwagen.dzg-C++-USA. :-) CZ-75
3 godine
offline
Re: Nosite li sat?
PzKpfw kaže...

@Boris grozni

 

 

Pa, kaj ne bi kvarcne vure, trebale biti posebno točne? Pa, nije ovo kaj opisuješ nikakav veliki problem, dok je tako, nema potrebe za servisom, ako ti se neda davati pare. 

Ako ono želiš biti siguran, odeš uraru i pitaš kolko dođe.

 

------------------------------------ 

 

Moj neki komentar vezano za satove....

Inače, Tissot je dobar brend....Automatici im kreću koliko sam gledao 3k kuna.

 

Seiko mi je vizualno ljepši i više se dobije za iste pare. Navodno.

Certina DS Action Diver će mi možda biti drugi sat. 

Prvi Seiko 5 (SRPD73K2, SRPD65K2,....)...

 

Pitaj morrisoN, on se kuži u to. Well, pitam sam na onom sajtu vezano satove, gdje se skuplja takva ekipa, al' ono nisam baš bio zadovoljan odgovorima.

Izgleda mi da tamo kolo vodi ekipa koji sa ručnim vizualno lijepim, tehničkim kvalitetnim satovima riješava neke svoje osobne probleme. 

 radi sat super dok ne stane, ja ispravim vrijeme i onda opet radi koji mjesec sve 5, i evo neki dan je opet stao! Sat je pod garancijom.

15 godina
offline
Re: Nosite li sat?
Ja bih to nosio na promjenu baterije i usput da ga meštar pregleda
morrisoN
3 godine
offline
Re: Nosite li sat?
PzKpfw kaže...

@Boris grozni

 

 

Pa, kaj ne bi kvarcne vure, trebale biti posebno točne? Pa, nije ovo kaj opisuješ nikakav veliki problem, dok je tako, nema potrebe za servisom, ako ti se neda davati pare. 

Ako ono želiš biti siguran, odeš uraru i pitaš kolko dođe.

 

------------------------------------ 

 

Moj neki komentar vezano za satove....

Inače, Tissot je dobar brend....Automatici im kreću koliko sam gledao 3k kuna.

 

Seiko mi je vizualno ljepši i više se dobije za iste pare. Navodno.

Certina DS Action Diver će mi možda biti drugi sat. 

Prvi Seiko 5 (SRPD73K2, SRPD65K2,....)...

 

Pitaj morrisoN, on se kuži u to. Well, pitam sam na onom sajtu vezano satove, gdje se skuplja takva ekipa, al' ono nisam baš bio zadovoljan odgovorima.

Izgleda mi da tamo kolo vodi ekipa koji sa ručnim vizualno lijepim, tehničkim kvalitetnim satovima riješava neke svoje osobne probleme. 

 kad si vec ovo spomenuo da napisem koju, prije skoro 30g sam dobio neki Seiko quartz, elegantni/pravokutni, taj sat od prvog dana do sljedecih 3 godine nije kasnio niti sekunde(imao je tu neku bateriju kaj je deklarirana na 3g). Nakon sto je baterija bila pred kraj odnio sam ga kod urara koji ga je pogledao i s nekim uredajem izmjerio tocnost na sto je covjek iskomentriaro da u zivotu nije vidio tako tocan sat. Sad na kaj je on to stavio i izmjerio pojam nemam, uglavnom bateriju je zamjenio no medutim taj sat od tada vise nikad nije radio tako tocno.

Poruka je uređivana zadnji put čet 12.8.2021 17:50 (Boris grozni).
10 godina
offline
Nosite li sat?

Hvala Borisu Groznom i morrisoN na komentarima.

 

 

Što ekipa ovdje misli između ova dvije Seiko ćuke. Radi se o vizualnom dojmu.

Well, SRPD73K2 vs. SRPD65K2.

 

A, što o  Certina DS Diver Action.

Panzerkampfwagen.dzg-C++-USA. :-) CZ-75
Poruka je uređivana zadnji put čet 12.8.2021 21:16 (PzKpfw).
15 godina
offline
Re: Nosite li sat?

Od Seika mi ne paše nijedan. Prvi zbog boje markera, drugi zbog boja casea.

Btw, ovi wannabe skx Seiko modeli iskaču iz paštete. Ima ih lijepih, no uvijek bih radije uzeo pravu stvar nego jednog od njih.

Ova Certina mi je puno bolji sat.

 

Ps. Usput da se pohvalim prinovom ;)

morrisoN
Poruka je uređivana zadnji put čet 12.8.2021 23:41 (morrisoN).
10 godina
online
Nosite li sat?

Vidio sam sliku koju je kolega stavio iznad u postu ovaj Orient Kamatsu i meni se sat na prvu svidio,stvarno sve vise gledam i dodje mi da ga kupim

 

Bas ovaj model https://www.youtube.com/watch?v=ASnTL-TcqVg 

 

Kakvi su to satovi?

Gdje je najpovoljnije ga uzet?

 

Iskreno ne razumijem se previse u satove trenutno imam casio edifice ovaj model , strumento marino ovaj model i neki festinin sportski.

Ja sam to vecinom uzimao radi izgleda,da nesto detaljno znam,ne znam.

 

 

Origin_Steam: hrka11
14 godina
offline
Re: Nosite li sat?

Bok,

 

na CreationWatches ?

 

https://www.creationwatches.com/products/orient-watches-252/orient-mako-iii-ra-aa0004e19b-automatic-200m-mens-watch-14873.html

 

oni Seikoi iz poruke iznad su kod njih 161 i 180 $

 

 

Ju je je? Je ju je!
Poruka je uređivana zadnji put pet 13.8.2021 12:25 (Stric_Jura).
13 godina
offline
Nosite li sat?

Od kud šalju s Creationwatches? Pitam radi carine.

Some people are like clouds. When they disappear, it’s a beautiful day.
14 godina
neaktivan
offline
Re: Nosite li sat?
hrka11 kaže...

Vidio sam sliku koju je kolega stavio iznad u postu ovaj Orient Kamatsu i meni se sat na prvu svidio,stvarno sve vise gledam i dodje mi da ga kupim

 

Bas ovaj model https://www.youtube.com/watch?v=ASnTL-TcqVg 

 

Kakvi su to satovi?

Gdje je najpovoljnije ga uzet?

 

Iskreno ne razumijem se previse u satove trenutno imam casio edifice ovaj model , strumento marino ovaj model i neki festinin sportski.

Ja sam to vecinom uzimao radi izgleda,da nesto detaljno znam,ne znam.

 

 

 

Ja sam za sada jako zadovoljan. Kupio sam onaj zeleni za slike. Doima se kao da je u tri boje ovisno o razini osvjetljenja; crna, zelena i tirkizno-plava. Dilema mi je bila taj ili crveni.

 

Ja sam naručio iz Španjolske, zbog carina, transporta i sl. Došao je kroz nekih 5-6 dana.

Kamasu Kamasu
Kamasu 2 Kamasu 2
Kamasu 3 Kamasu 3
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice