Nosite li sat?

poruka: 3.049
|
čitano: 1.099.441
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
Nosite li sat?

U kolekciju upao Seiko 5 Sports, predobra je bila ponuda i mislim da je odsad broj 1. Ima nešto u tim automaticima.

Eco drive sa treće slike je na bubnju pa ako je ko zainteresiran nek se javi. Dolazi s dodatna 2 kožna remena, na njega je stavljeno safirno staklo jer sam originalno mineralno ogrebao na više mjesta a ja to ne mogu gledati.

Previše sam se navukao na satove, dosta sad

Kolekcija :) Kolekcija :)
Some people are like clouds. When they disappear, it’s a beautiful day.
16 godina
offline
Nosite li sat?

Gledao sam Citizen, ali oni uglavnom imaju velike satove (40mm+). Razmišljao sam o klasičnom dress satu na solarni pogon, ali da je cca 37 ili 38mm.

16 godina
offline
Re: Nosite li sat?
vrinho kaže...

U kolekciju upao Seiko 5 Sports, predobra je bila ponuda i mislim da je odsad broj 1. Ima nešto u tim automaticima.

Eco drive sa treće slike je na bubnju pa ako je ko zainteresiran nek se javi. Dolazi s dodatna 2 kožna remena, na njega je stavljeno safirno staklo jer sam originalno mineralno ogrebao na više mjesta a ja to ne mogu gledati.

Previše sam se navukao na satove, dosta sad

 ovaj desni citizen mi super izgleda

 

seiko 5 sports super izgledaju, ali ne zelim davat 300 eura za sat bez safira kada ga imaju i puno jeftiniji satovi

 

pa se produzio cijenom  i uzeo polovnog spb147. tek nekih 5 dana druzenja, ali mi je preljep

 

i jos jedan jeftini kinez na putu

 

takoder narucio 7 raznih narukvica, posto su sva 3 sata 20mm, pa da se moze kemijati

 

pred mjesec dana nisam imao niti jedan, i sada upao u rupu i vec 3 komada

srecom da ne zelim dati vece cifre na sat(preko 1k e) mislim da i ako nesto krivo uzmem da sam na gubitku nece se previse zajebat ako prodam dalje

Poruka je uređivana zadnji put sub 15.4.2023 20:26 (Gemmy).
13 godina
offline
Re: Nosite li sat?

Desni Citizen sam isto nedavno uzeo, CB0260-81E, Radio Controlled ko i ovaj srednju PCAT. Seiko me koštao 200€, star oko 9 mjeseci u praktički mint stanju s dodatnom jubilee narukvicom (inače dolazi s oyster) koja mi je na ovom modelu must have, fer cijena. Pikirao sam skx009 ili 007 ali cijene su im otišle u nebo pošto su discontinued a Petica Sports je unaprijeđeni nasljednik skx-a pa nisam previše ni razmišljao. Inače sam sat uzeo od čovjeka s portala satova da bi se ispostavilo danas da je to kolega MedO1337 koji je uzeo Manta ray, post iznad mojeg gore. Čovjek je ljudina samo da znate ako će itko kupovati nešto od njega

Naručio sam dodatnu gumenu i platnenu narukvicu jer na ovaj sat svi pašu. Da, zajebano je kad upadneš u tu rupu ali moram i ja sad reći stop makar dok vidim neke ja sam amater

Some people are like clouds. When they disappear, it’s a beautiful day.
14 godina
online
Nosite li sat?

Zanima me zna li netko gdje bi se jedan Rolex mogao malo restaurirati. Ne bih ga bas htio dati svakome u ruke, sat je ispravan i radi samo nisu sve stvari na svome mjestu, pa eto ako netko zna bilo bi od pomoci, hvala !

14 godina
offline
Re: Nosite li sat?
MedO1337 kaže...

Nešto novo kod mene - Seiko King Turtle Manta Ray SRPE39K1

 

Uvijek sam nešto kombinirao s kinezima i jeftinim Seiko 5 Sport modelima, pa se odlučio malo počastiti. Safirno staklo, keramički bezel i predivan teksturirani dial. Začudo, poravnat je sat gotovo savršeno, čudo za Seiko ovog ranga.

Narukvica je, doduše, bolja na mom San Martinu. Morat ću uzeti neku third-party jubilee ili slično.

 

Sat stigao iz Dresdena, Uhrenlounge.de, za cca četiri dana.

 U kojem smislu poravnat ? preciznost?

Ju je je? Je ju je!
14 godina
offline
Nosite li sat?

inače bolest je u mene uznapredovala, pa sad gledam neki Seiko Prospex Save The Ocean serije, a i neki Kinetic bi uzeo...

 

od Casia neki Edifice serije solar s BT vezom na smartphone...

 

i neki citizen/Orient vojni/pilotski...

 

uz ovaj Citizen kao neki svakodnevni, za traperice sat...

Ju je je? Je ju je!
9 godina
offline
Re: Nosite li sat?
Poravnat u smislu da ako uzimaš Seiko satove nižeg i srednjeg ranga, prava je sreća da ti se crtice na bezelu ili chapter ringu ravnaju s brojkama ili markerima.

Seiko tu ima QC problema, zašto je to tako, pojma nemam! Ne bi se smjelo događati...

To se ne vidi dok se ne zagledaš baš, pa mnogi možda ni ne primijete. Vidio sam doduše baš loše primjerke koje bih vratio u trgovinu.
16 godina
offline
Nosite li sat?

ja sam isto gledao uzeo seiko turtle, ali nakon sta sam ga isprobao na ruci sam odustao. jedostavno mi ne pasu na ruci. isto je s alpinistom, koji je predivan na slikama, ali na ruci mi je meh.

s druge strane samurai kojeg nisam ni razmatrao mi super izgleda na ruci. bijela ili plave verzije super izgledaju, i znaju se nac po 300 eura.

mozda ga nabavim u buducnosti, ali nakon sta se rijesim jednog od trenutnih, jer ne zelim imat kolekciju vecu od 3 sata.

ovako ih barem mogu sve rotirati

11 godina
offline
Re: Nosite li sat?
MedO1337 kaže...

Nešto novo kod mene - Seiko King Turtle Manta Ray SRPE39K1

 

Uvijek sam nešto kombinirao s kinezima i jeftinim Seiko 5 Sport modelima, pa se odlučio malo počastiti. Safirno staklo, keramički bezel i predivan teksturirani dial. Začudo, poravnat je sat gotovo savršeno, čudo za Seiko ovog ranga.

Narukvica je, doduše, bolja na mom San Martinu. Morat ću uzeti neku third-party jubilee ili slično.

 

Sat stigao iz Dresdena, Uhrenlounge.de, za cca četiri dana.

Sat je za 10! Cestitam!

Mozda bi ja uzeo, al me taj Cyclops window previse zivcira.....

golden fields of ancient times, endless chains of mighty giants
9 godina
offline
Re: Nosite li sat?
metallic kaže...
MedO1337 kaže...

Nešto novo kod mene - Seiko King Turtle Manta Ray SRPE39K1

 

Uvijek sam nešto kombinirao s kinezima i jeftinim Seiko 5 Sport modelima, pa se odlučio malo počastiti. Safirno staklo, keramički bezel i predivan teksturirani dial. Začudo, poravnat je sat gotovo savršeno, čudo za Seiko ovog ranga.

Narukvica je, doduše, bolja na mom San Martinu. Morat ću uzeti neku third-party jubilee ili slično.

 

Sat stigao iz Dresdena, Uhrenlounge.de, za cca četiri dana.

Sat je za 10! Cestitam!

Mozda bi ja uzeo, al me taj Cyclops window previse zivcira.....

 Hvala kolega!

 

Cyclops se može lako skinuti i u kućnoj radinosti ako te smeta, a uvijek je tu i jeftinija, obična kornjača koja isto ima neku dušu (samo bez safira i keramike) :)

 

Iako mogu reći da dobro posluži to povećanje, nisam ni ja bio pobornik dok nisam probao!

14 godina
offline
Nosite li sat?

Svjetleći titanac=)

Dirty dosen
11 godina
offline
Re: Nosite li sat?

Nema spavanja uz to!!!

golden fields of ancient times, endless chains of mighty giants
16 godina
offline
Re: Nosite li sat?
Stigao kinez.
Odusevljen sam kvalitetom izrade.
Za 200ak eura izgleda bolje nego hamilton koji kosta duplo vise.
16 godina
offline
Re: Nosite li sat?
Gemmy kaže...
Stigao kinez.
Odusevljen sam kvalitetom izrade.
Za 200ak eura izgleda bolje nego hamilton koji kosta duplo vise.

  San Martin je legenda. Imam klasični retro 6200 i obožavam ga.

6 godina
offline
Nosite li sat?

Svijet medija ima neku akciju na odredene brandove satova (Edox i Swiss military kolko sam vidio).

 

Jel je taj Edox cemu? 

14 godina
offline
Nosite li sat?

Upravo DHLom došao Orient Maestro, i svakodnevni i finjak...

 

https://www.creationwatches.com/products/orient-watches-252/orient-automatic-ra-ac0e05n00c-mens-watch-17673.html

 

to što piše "SOLD OUT" je zato jer sam upecao zadnji, za 103 €...

 

žao mi je kaj nigdje nisam mogel naći zelenka, ali i brownie je OK.

 

uz Ray II i neki Defender će biti osnova moje Orient kolekcije...

 

Ju je je? Je ju je!
Poruka je uređivana zadnji put pet 21.4.2023 13:35 (Stric_Jura).
16 godina
offline
Nosite li sat?

to salju iz singapura?

znaci na tu cifru racunas pdv i carinu?

Poruka je uređivana zadnji put pet 21.4.2023 13:59 (Gemmy).
14 godina
offline
Re: Nosite li sat?

da 38 €

Ju je je? Je ju je!
13 godina
offline
Re: Nosite li sat?

@icek_picek Ako ti se svidja trebala bi biti ok ponuda ne znan gdje se moze naci za tu cijenu. Izrada bi trebala biti solidna. Marka nije od jucer,  nije nesto popularna, ako ga mislis prodavati u buducnosti.

rocko9 kaže...

Zanima me zna li netko gdje bi se jedan Rolex mogao malo restaurirati. Ne bih ga bas htio dati svakome u ruke, sat je ispravan i radi samo nisu sve stvari na svome mjestu, pa eto ako netko zna bilo bi od pomoci, hvala !

Ako je noviji ovlasteni servis, ako je stariji pogledaj na portal satova forumu za preporuku urara.

Pislje kaže...

Svjetleći titanac=)

 Top sat, nabavio sam zutu verziju.

Poruka je uređivana zadnji put pet 21.4.2023 17:08 (marinnn).
16 godina
offline
Re: Nosite li sat?
Stric_Jura kaže...

da 38 €

 bas cu malo popratit

ima par zanimljivih modela ali mi se neda placat punu cijenu

 

recimo ovaj

https://www.creationwatches.com/products/seiko-quartz-262/seiko-pilots-flight-alarm-chronograph-sna411-sna411p1-sna411p-mens-watch-906.html

 

inace ne volim cronografe, ali ovaj mi izgleda kaos, ali u pozitivnom smislu

16 godina
offline
Nosite li sat?

Ja sam dobro prošao kada sam naručivao San Martin 6200. Računali su mi 25% na neki popust od Aliexpressa koji je bio naznačen na računu pa sam platio cca 150 kn troškova povrh iznosa iz trgovine.

12 godina
offline
Re: Nosite li sat?
Dobio poklonic..jos samo danas skratit da ljepo stane na ruku!!
Dugooo nisam nosio sat aki i dugoo planirao kupit!!
AUDIOFIL
14 godina
offline
Re: Nosite li sat?

koji je to točno model?

Ju je je? Je ju je!
16 godina
offline
Re: Nosite li sat?

Koristio sam Bingovu tražilicu po fotografiji i nakon 3,6 sekundi saznao da bi se ovdje moglo raditi o Tissotu PRC 200.

12 godina
offline
Nosite li sat?

Sector; jel to neka modna marka tipa Fossil, Diesel?

 

Tko leti vrijedi, tko ne leti ne vrijedi!
12 godina
offline
Re: Nosite li sat?
Tissot PRC 200 Chronograph!
AUDIOFIL
9 godina
offline
Re: Nosite li sat?
Apachy kaže...

Sector; jel to neka modna marka tipa Fossil, Diesel?

 

 Ne, Sector je talijanski brend, postoje od 70-ih godina prošloga stoljeća.

 

Nisu sad bogzna što, ali od Diesela i ostalih modnih brendova su svakako bolji.

 

12 godina
offline
Re: Nosite li sat?
I lagano ja idem danas skratit novodobiveni sat i đava mi ne da mira i uz nadoplatu uzmem si jednog prekrasnog Seastara…🙃🙃🙃🙃
Joj kako sam uzbuđen..nezz zadnji puta kad sam se ovako osjeca!🫣😀
AUDIOFIL
10 godina
neaktivan
offline
Nosite li sat?

Moj prvi upis na ovu temu.

 

Calvin Klein, poklon iz Kanade jos dok sam zivio tamo, draga uspomena. Jos od 2015 ga imam. Ne nosim ga vec 2 godine kako je baterija krepala.

 

Swiss made.

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice