Najveća glupost zaključana tema

poruka: 34
|
čitano: 6.555
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Največa glupost

Evo ovdje pišite o največoj gluposti koju ste učinili a da se tiče informatike. Nisam nigdje našao sličnu temu pa sam je sam otvorio.

 

Ja sam osobno na isti komp stavio Aviru, Nod i Kasperskog i onda se tjedan dana čudio zašto ne rade kako treba ... lol

i am not a spamer... allright, not a big one xd _______________________ war... war never changes
15 godina
offline
Največa glupost

ja sam u 1 godinu 8 puta obriso win (dok sam bio mlađi negdje na win 98) jer sam oslobađao mjesto na disku i brisao sistemske fileove xD

Moja kanta: Intel Pentium DualCore E2180 2.00 GHz o/c 2.50 GHz, 2 GB rama, Gainward GeForce 8500GT
15 godina
neaktivan
offline
RE: Največa glupost
xxxxx kaže...

ja sam u 1 godinu 8 puta obriso win (dok sam bio mlađi negdje na win 98) jer sam oslobađao mjesto na disku i brisao sistemske fileove xD

 hehehhe buahahahhahhahaha lol xd iks de lol2... vidim da ova tema ima budučnost

@epic lol.. al to nisi mogao zakljucit 1. put, da je prespor? lol
i am not a spamer... allright, not a big one xd _______________________ war... war never changes
Poruka je uređivana zadnji put sub 7.3.2009 20:48 (jojo1909).
15 godina
protjeran
offline
Največa glupost

ja sam u jedan dan 3 puta instaliravao vistu i 3 puta vracao xp, komp prespor za vistu xD

King of the South!
15 godina
offline
RE: Največa glupost
jojo1909 kaže...
xxxxx kaže...

ja sam u 1 godinu 8 puta obriso win (dok sam bio mlađi negdje na win 98) jer sam oslobađao mjesto na disku i brisao sistemske fileove xD

 hehehhe buahahahhahhahaha lol xd iks de lol2... vidim da ova tema ima budučnost

@epic lol.. al to nisi mogao zakljucit 1. put, da je prespor? lol
 tad sam imao oko 6 god.
bio budala lol
a i tadašnji disk je imao 1.44 gb još dok je win na njemu bila 98-ica mogao si stavit jednu igricu par slika i to je to
pa sam je bio pametan išao brisati windows xD
Moja kanta: Intel Pentium DualCore E2180 2.00 GHz o/c 2.50 GHz, 2 GB rama, Gainward GeForce 8500GT
15 godina
neaktivan
offline
Največa glupost

Instalirao AVG, Aviru u isto vrijeme.

Intel Core2Quad Q6600@2,4GHz, Gigabyte EP35-DS3, Gigabyte GeForce 9800GT 1GB, Samsung Spinpoint F1 640GB, Kingmax 4GB DDR2, Corsair VX450W www.tutorialized.com
15 godina
offline
RE: Največa glupost
kad sam imao 6 ili 7 godina uzeo ja driver od ati-jeve graficke i stavio u cd-rom i idem ja instalirat....pokrene se autorun a ono vidim neka zenska..ja pomislio igra....i cijeli dan sam se mucio kak da pokrenem "igru" i kasnije mi kaze stari sine to ti je driver za graficku..to nije igra...iduca dva dana sam bio razoracan...svidjela mi se teta...hahahahaah :)
15 godina
neaktivan
offline
RE: Največa glupost
xxxxx kaže...

ja sam u 1 godinu 8 puta obriso win (dok sam bio mlađi negdje na win 98) jer sam oslobađao mjesto na disku i brisao sistemske fileove xD

 Samo? Ja sam ga samo u jednom danu toliko puta reinstalirao.
ASUS P5Q DELUXE, NVIDIA 9800 GX2, INTEL CORE 2 DUO E8500 @ 3,5GHz, CORSAIR DOMINATOR 2X2GB, CORSAIR HX620 W, SEAGATE BARRACUDA 320GB, WINDOWS VISTA ULTIMATE SP1. ------------- Razer Copperhead + Razer Exactmat , Logitech G11, Samsung 2032bw, Altec Lansing 221, Logitech Cordless Rumblepad 2
15 godina
offline
RE: Največa glupost
jojo1909 kaže...

Evo ovdje pišite o največoj gluposti koju ste učinili a da se tiče informatike. Nisam nigdje našao sličnu temu pa sam je sam otvorio.

 onda bolje pretraži forum


istina. piše da navedemo probleme što se tiče hardvera, a ti si reko probleme koji se tiču informatike, a to je i hardver i softver
15 godina
neaktivan
offline
RE: Največa glupost
jurluk kaže...
jojo1909 kaže...

Evo ovdje pišite o največoj gluposti koju ste učinili a da se tiče informatike. Nisam nigdje našao sličnu temu pa sam je sam otvorio.

 onda bolje pretraži forum


istina. piše da navedemo probleme što se tiče hardvera, a ti si reko probleme koji se tiču informatike, a to je i hardver i softver
 tako je...

hehe ovo s tetom mi je do sad najbolje
i am not a spamer... allright, not a big one xd _______________________ war... war never changes
Poruka je uređivana zadnji put sub 7.3.2009 21:10 (jojo1909).
15 godina
neaktivan
offline
Največa glupost

ja glupan dobio komp sa servisa i doso kuci sve spoji neradi! ja popiz*io i 3 dana nisam mogo upalit i kad ono pogledam iskljuceno napajanje=)

Moja konfa: :AMD Phenom X3 8450 :2 gb ram :ATI HD4650 1024mb :ASUS M2N68 Motherboard
16 godina
neaktivan
offline
RE: Največa glupost
Jebasu123 kaže...

ja glupan dobio komp sa servisa i doso kuci sve spoji neradi! ja popiz*io i 3 dana nisam mogo upalit i kad ono pogledam iskljuceno napajanje=)

 hahahahahha xD predobro

najveća glupost?? pa bilo je svakakvih, al ova je jedna od većih Osmijeh

taman instalirao windowse i htio počet drivere instaliravat, i frend me zove da mu hitno treba cr**ck za neki program... i ja kreten bez ikakvog AV-a, anti-spyware-a, rekoh idem nabrzaka...

idem vraga.. nisam ni našo cr**ck, već mi se nakupilo svega: od crva, trojanaca, dialera i ostalog smeća...

al štos je bil u tome, kaj sam ja na kraju uspio spasit kompjuter Smijeh izbriso sam sve moguće štetočine koje su se našle, al je komp imao tikove.. resetirao se sam od sebe... pa sam morao ponovo winse instalirat

 

 

ili kad sam prvi put vistu instalirao, pa nije bilo drivera od grafičke za vistu, i onda sam podvalio od xp-a... moš mislit.. sve boje ko da su izgorile, neki vrag.. nema rezolucija minimalna.. užas xD

rekoh, vraćam se na xp Belji se

I reče Bog - neka bude svjetlo... I woila - žarulja zasvijetli i vidje Bog da je dobro, pogladi se po trbušćiću, zavali se u fotelju i nagradi se friškom pivom...
15 godina
neaktivan
offline
Največa glupost

LOL, imao sam i ja provala sa onim čije se ime nesmije izgovoriti

i am not a spamer... allright, not a big one xd _______________________ war... war never changes
16 godina
neaktivan
offline
Največa glupost

prie godinu dvi,

 

išao reinstalirati windows..

ali, za vrijeme reinstalacije nisam pobriso stari windows.. i onda, kad sam dovršio (re)instalaciju, vidim da mi ništa od starog materijala nije pobrisano..

i, ja instalirao windows ponovo.. i ponovo.. i ponovo..  tako sam cijeli dan win instaliravao (jedno 5,6 puta) dok otac nije uzea komp i ondia ga na servis..  ...

 

*shy*

 

bilo je tu još provala..

 

od kupnji inf materijala...

 

kada sam prije 2 godine, takodjer, uletio prodavačici da mi pokaze gdje su digitalne tipkovnice.. (mislio sam na bezicne, al ..).. a ona blenila.. i onda san ja njoj objašnjava kako dig tipkovnice rade...

 

 

našlo bi se tu materijala za sigurno jednu kraću knjigu..

 

 

*shy*

Evo, potpis dovoljno kratak i bez- entera. :)
15 godina
offline
Največa glupost

Kad sam ima negdje 11-12 god prčka sam po folderu windows i naravno da sam obrisa neki file. Izgasim komp i kad sam ga opet upalia pojavila se neka greška i naravno win se nije htio podignut. Plaka sam ka kišna godina jer sam bio uvjeren da se to ne može popravit Sramim se  toliko sam gluposti napravia da se više ne mogu sitit niti jedne... Javim ako mi nešto dođe u glavu

15 godina
protjeran
offline
Največa glupost

udaro kuciste jer nije hteo os da se startuje a u stvari zaboravio stavit napajanje za mb onaj od 12v

q6600(3.4ghz )+cooler ThermalRight Ultra 120....2x2gb corsair xms2...hdd320gb....sapphire 3870x2...asus maximus formula
Poruka je uređivana zadnji put ned 8.3.2009 12:23 (gujarroba).
15 godina
neaktivan
offline
Največa glupost

hehe

evo jos neceg

 

nije bas najveca glupost al ajd

to je prije bilo i bio sam jos mladji i izaso onda vice city i dobio ga ja na 1 dvdu od prijatelja...

i ja ga stavim u komp nece,ja opet nece,ja opet nece,pa isuse zaplako sam jer kako sam vidio kako je igra dobra joj htio se ubit

i kad ono ja ubacio u cd rom a ne dvd romSramim se

Moja konfa: :AMD Phenom X3 8450 :2 gb ram :ATI HD4650 1024mb :ASUS M2N68 Motherboard
15 godina
neaktivan
offline
Največa glupost

ovo baš i nije neka pogreška al može u ovu temu

ima 2-3 godine moj monitor se nešto pokvario i slika je bila žuta (mogao si sve vidit al sve je bilko žuto) i samo na našem monitur,al nisam nit kupovao drugi nit imao drugi pa onda smo se ja i brat navikli na to... i jednog dana moj brat igrao football manager i izgubio utakmicu i poludio i počeo mrdat ekran lupat ko njemu kad ono,popravi se slika i vrati se na staro :D i dan danas imam isti taj monitor pa kad se slika pokvari samo ga zviznem 2-3 puta i riješena stvar :D

2 su pravila za uspjeh u životu: 1) Nikad ne reci ljudima sve što znaš.
15 godina
neaktivan
offline
Največa glupost

ja se sjećam kada sam imao windows 95 da sam uzeo od starog neki mali cd što je dobio s mobitelom- VIP, neki internet uglavnom...i sad ja se pravim faca i instaliram ja to ...nema šta,čovjek instaliro internet na kompIzlanuo se..i sad kaže on da treba restartat komp i odem ja na ok...(tada sam znao samo šta znači OK i Cancel)...al uglavnom sam išo na OK Belji se...i šta je bilo...ma neće da se OS digne.. ...ja ko kišna godina plačem, zatim dolazi stari kući...tada pametniji od mene u vezi sa kompovima i resetira komp 10 puta i komp se upali....ja opet sretan...a otad ne instaliram internet s cd-a XD..Nevinašce

 

Biostar P43-A7 E2180 @ 2.5 GHZ Gainward dual slot HD4850 Kingmax 2 GB 667 MHZ
15 godina
neaktivan
offline
RE: Največa glupost
zvons kaže...

ovo baš i nije neka pogreška al može u ovu temu

ima 2-3 godine moj monitor se nešto pokvario i slika je bila žuta (mogao si sve vidit al sve je bilko žuto) i samo na našem monitur,al nisam nit kupovao drugi nit imao drugi pa onda smo se ja i brat navikli na to... i jednog dana moj brat igrao football manager i izgubio utakmicu i poludio i počeo mrdat ekran lupat ko njemu kad ono,popravi se slika i vrati se na staro :D i dan danas imam isti taj monitor pa kad se slika pokvari samo ga zviznem 2-3 puta i riješena stvar :D

 Hoće to...Tukao sam i ja davno svoj ADI Microscan 15" dok jednom nije počelo iskriti kao da ga je pogodila klingonska bojna ptica.
Sreća da oduvijek imam letvu sa prenaponskom zaštitom i tipkom za gašenje.
Od tada na nekoliko  lcd-a i ne tučem ih ni pod razno.
Biti prilagođen u duboko bolesnom društvu nije mjerilo zdravlja. - J. Krishnamurti
15 godina
protjeran
offline
Največa glupost

U jednom mijesecu sam 12 puta reinstalirao windovs,nosio comp na revis jer mi ne radi igra...Bolje ne nabrajati

HD 2400pro 256mb,1.81GHz,768mb of ram. http://www.youtube.com/user/UKURR
15 godina
protjeran
offline
Največa glupost

ja spojim kompjuter novi novcati kad ono ne radi!! i ja ga čeikćem razbijem po tipkovnici i mišu i onda crowbarom točno po dijagonali monitora i zgazim sve te ostatke na podu jedno 50 puta. kučiste sam ostavio da dobijem refund :D

ja mogu nacrtati sliku svog avatara markerom.
15 godina
protjeran
offline
Največa glupost

e da i zaboravio sam reći, da pošto nisam stuka kučište, nisam ni vidio da je komp ustvari isključen!!

i ode 6k kn pod mojim čekićem...

haha, uvik zaboravim isključit BOLD FONT.... haha...

ja mogu nacrtati sliku svog avatara markerom.
15 godina
neaktivan
offline
Največa glupost

sjetio sam se jednog kad sam igro wow neki likus igra i neki drugi mu linka neki item i kaze taj srbin(bez uvrijede)dis is facking pis of sit

Moja konfa: :AMD Phenom X3 8450 :2 gb ram :ATI HD4650 1024mb :ASUS M2N68 Motherboard
15 godina
neaktivan
offline
RE: Največa glupost

Največa glupost je kako moj stari otac popravlja CRT monitore... Stavi ih na pod i tuče nogom....to ne bi bilo ništa spektakularno, ali baza je da JE DOTIJEDAN PRORADIO.....WTF? Iden mlatit komp možda proradi Crysis....

Tikviči vladaju svijetom!
15 godina
neaktivan
offline
Največa glupost

igro nfs underground 20 minuta jednu utrku i zabijeem se pred ciljem i lik me prestigne,nategnuh  šaku i poleti ona prema lap-topu(pokoj mu duši) xD

15 godina
online
Največa glupost

Preko Team Viewera bil na moru baki u zg sam reko gdje da upali komp i sve da napravi sto je bilo potrebno (ukljuci TeamViewer) i onda sam preko wifi na moru na nezasticeni na low signal i prebacil sam film sa 180 kb/s Smijeh

92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis. Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u potpis
15 godina
offline
RE: Največa glupost
Mitch kaže...

Preko Team Viewera bil na moru baki u zg sam reko gdje da upali komp i sve da napravi sto je bilo potrebno (ukljuci TeamViewer) i onda sam preko wifi na moru na nezasticeni na low signal i prebacil sam film sa 180 kb/s Smijeh

 hehe. to si još negdje na forumu napisao, ali ne znam točno gdje...
15 godina
online
Največa glupost
92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis. Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u potpis
15 godina
neaktivan
offline
Največa glupost

Ma će netko pokupit kartone!! Imate dvije ovakve teme već! O razbijanju hardwera http://www.bug.hr/forum/topic/razni-hardverski-problemi/kada-bijes-preuzme-kontrolu-lom-hardvera/18159.aspx   i kad se zaj**ete oko softwera/harwera http://www.bug.hr/forum/topic/razni-hardverski-problemi/najludi-hardverski-problemi-kiksevi-pogreske/4392.aspx   Tako da ne vidim čemu ova tema osim zatrpavanju foruma duplim temama!

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice