Najsmješnije ili najčudnije situacije u igricama

poruka: 64
|
čitano: 24.120
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Najsmješnije ili najčudnije situacje

Ovdje napišite najsmješnije ili najčudnije situacje koje su vam se dogodile u nekoj igrici.

 

npr; neki dan sam igrao BF2 i vozio helikopter, vozim ja lagano i fino se zaleti u mene avion iz mog tima i ja poginem a on leti dalje.

 

Znam da ima boljih ali se trenutačno nemogu sjetit, zato vi pišite svoje.

16 godina
neaktivan
offline
RE: Najsmješnije ili najčudnije situacje

Jednom na lanu smo derali COD i kolega "propao kroz zemlju" i sad on nas sve vidi kako hodamo i roka nas da je to bilo strava a niko ne kuži šta se dešava. da bi na kraju rekao šta mu se desilo. nemoš vjerovat. drama

15 godina
neaktivan
offline
Najsmješnije ili najčudnije situacje

Kako se to dogdilo?

 

Kad sa ja igrao CoD2,isto u lanu sa prijateljima neki od nas su se počeli stvarati bez oružja.Iznenađen

16 godina
neaktivan
offline
RE: Najsmješnije ili najčudnije situacje

A neznam . neki teški bug u igrici

15 godina
neaktivan
offline
Najsmješnije ili najčudnije situacje

To je sve?

15 godina
neaktivan
offline
Najsmješnije ili najčudnije situacje

Eto ja sam prije par dana igrajući Grid bil katapultiran i "odletel" sam između staze i zaštita oko nje.

Zbilja nesvakidašnji događaj.

Naravno, Fraps radi stalno.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Slika:

MRZIM CENZURU!!!
16 godina
neaktivan
offline
RE: Najsmješnije ili najčudnije situacje
Jednom sam u Pacific Fightersima iskočio iz aviona, a kako je avion išao skoro pa okomito u zrak pao je na mene, ubio me, strgao si krilo. Nije ono da je prošlo 3 sec od iskakanja, nego jedno 10ak. :)
16 godina
neaktivan
offline
RE: Najsmješnije ili najčudnije situacje

U motoGP na stazi mugello, zaletim se koliko god moguće i drito u zaštitnu ogradu sa otprilike 250km/h i ostanem na motoru od takve siline udarca. malo bugovito

16 godina
neaktivan
offline
Najsmješnije ili najčudnije situacje

U Crysisu kad se zatrčiš prema neprijatelju.

Kak se bokci uplaše.

Koji izraz lica za usrat se od smijeha

Athlon X2 5000+@ 3200mhz,Gigabyte GA-MA770-DS3,Geil ultra 4x1gb, Gigabyte radeon HD 3870
16 godina
protjeran
offline
Najsmješnije ili najčudnije situacje

U Trackmaniji United Forever sam, u jednom vrlo velikom skoku, slučajno promašio stazu i sletio na vodu, ali sam non-stop držao gas, a pri prvom udarcu o vodu mi se auto (točnije, formula) odbila od vode. To i nije toliko čudno bez činjenice da na vodu nisam "sletio" kotačima, nego krovom, a auto se odbije i leti dalje! WTF?!

Matična: Asus M2N-E Procesor: AMD Athlon 4000+ X2 (2.00GHz) Grafička: Nvidia GeForce 8600 GT HDD: 160 GB RAM: 2 GB
16 godina
neaktivan
offline
Najsmješnije ili najčudnije situacje

NFS porche unleashed: Idem negdje 270 km/h i zabijem se direkt u vanjski kut tunela. Auto odleti uvis (ni milimetar lijevo,desno, naprijed, nazad nego kao da ga je neko lansirao u orbitu kao raketu i non stop radi salto u zraku. I nije se uopće spustio na stazu, čekao negdje 10 minuta da vidim što će se desiti a on se samo vrti u zraku i nikako da sleti.

Windows XP is a 32-bit shell for a 16-bit extension to an 8-bit operating system designed for a 4-bit microprocessor by a 2-bit company that can't stand one bit of competition
15 godina
offline
Najsmješnije ili najčudnije situacje

U NFS Carbon dok voziš onaj canon protiv bosa zapelo mi pola auta u pečini.Smijeh

16 godina
protjeran
offline
Najsmješnije ili najčudnije situacje

Eh, da! U Test Drive: Unlimitedu često odjurim kroz neki grm iz kojeg se ne mogu izvući. Onda moram ići van iz igre, pa opet unutra. Frustrirajuće!

Matična: Asus M2N-E Procesor: AMD Athlon 4000+ X2 (2.00GHz) Grafička: Nvidia GeForce 8600 GT HDD: 160 GB RAM: 2 GB
16 godina
offline
Najsmješnije ili najčudnije situacje

...bilo je i kod mene sličnih situacija s NFS, kada sam ga igrao. Sada uglavnom, ako igram što na kompu je SimCity 4 i smješno je da kada se zumira max. pogled na grad, cestu, auti sami od sebe se stvraju i nestaju te jedan kroz drugi prolaze.

hcsc
15 godina
neaktivan
offline
Najsmješnije ili najčudnije situacje

u Flat Out 2 ja da ču razvalit auto zaletin se u njega i 10-ak sekundi budemo zaljepljeni i na kraju samo ja eksplodiran...

16 godina
neaktivan
offline
Najsmješnije ili najčudnije situacje

DAIKATANA - to je sve što imam za rećiSmijeh. Mislim da ovi stariji gameri znaju o čemu pričam. Superfly rulesSmijeh

CORE 2 DUO E4300 @ 1.8GHZ 2 GB RAM 667MHZ ASUS 7300 GT @ 475/920
16 godina
neaktivan
offline
RE: Najsmješnije ili najčudnije situacje
scorpion667 kaže...

DAIKATANA - to je sve što imam za rećiSmijeh. Mislim da ovi stariji gameri znaju o čemu pričam. Superfly rulesSmijeh

 
"John Romero's About To Make You His Bitch"


There are 10 kinds of people in the world: those who understand binary and those who don't.
15 godina
neaktivan
offline
Najsmješnije ili najčudnije situacje

Ja ima dva primjera, u Company of Heroesu je moj Sherman stajao u neprijateljskoj bazi bez topa, uništenog motora i svih oklopa i sa krepanim gunerom pola sata pod paljbom 88-ica, i nije krepao. Kasnije sam ga još i popravio. Drugi primjer, u Oblivionu, više puta mi se dogodilo da kad bih ubio stražara bi se ovaj raskeljio po ekreanu ili ljetao uokolo.

If death of one man can save thousand lives,then that one sacrifice is worth it!
15 godina
protjeran
offline
Najsmješnije ili najčudnije situacje

MotoGP 08 - jedan moj frend zaletio se s 200 km/h i poginio :)

Intel Celeron D331 2,66Ghz, 2GB DDR2-800Mhz RAM, nVIDIA GeForce 8400GS 256MB, Hitachi 80GB HDD, MBO MSI P4M900M2-L
15 godina
neaktivan
offline
RE: Najsmješnije ili najčudnije situacje
UPDaTEa ŽeljaN kaže...

MotoGP 08 - jedan moj frend zaletio se s 200 km/h i poginio :)

 Barem malo realnosti u igramaOsmijeh
Najbolje mi je u gta3 kada mi kamera sama od sebe pocne trcati na sve strane,nemozes je iskontrolirat,jedino restart igreViče
...Scooter Tuning is not A Crime!!...
16 godina
neaktivan
offline
Najsmješnije ili najčudnije situacije u igricama

Igramo u društvu fifu 08 i vodim loptu, dolazim do šesnaesterca, obrana krene na mene i u jednom trenutku lopta nestane ispred mene i pojavi se kod centra.

Malo bugovi.

Plin je za kuhanje, dizel je za traktore, a benzin je za aute!
16 godina
neaktivan
offline
Najsmješnije ili najčudnije situacije u igricama

Nedavno u TF2, kad smo trebali izaći iz prostorije di se spawnamo su vrata zaglavila. Drugi tim je vanio čekao, a mi nismo mogli izaći.

Oprezan čovjek - to je nikakav čovjek
16 godina
neaktivan
offline
Najsmješnije ili najčudnije situacije u igricama

U NFS:MW policija me naganja, ja odem tamo u onu staklenu konstrukciju sa busevima, i popnem se na prvi kat, a policija dolje i nemaju pojma doc gore...

92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis.
15 godina
protjeran
offline
Najsmješnije ili najčudnije situacije u igricama

evo bas danas instaliro ponovo serious sam 2 i idem igrat...

na pocetku onaj secret kraj rijeke na kraju

u grmu se mrdaju oni plavci ... smao noge vire van i uzdišu ko ludi....ja se slomio ... imam screenshot i video na svom xfire profilu pa pogledajte...lom

svaka rijec serious sam-a je toliko smiješna da se podereš

Intel(R) Pentium(R) Dual CPU E2180 @ 2.61GHz (2 CPUs) 3072MB RAM 250 GB Total SB Audigy 4 [B800] Sapphire hd4670 xFire-->ddoxy When the power of love overcomes the love of power, the world will know peace
16 godina
neaktivan
offline
Najsmješnije ili najčudnije situacije u igricama

Ja jednom igrao CoD 2: SP, i ne sjećam se točno koja misija, al dođem do nekog šatora i u šatoru nađem health pack!!! Smiling Out Loud

"Tako je" - povikase seljaci i slozno glavama razbise zid
15 godina
neaktivan
offline
RE: Najsmješnije ili najčudnije situacije u igrica

Igrao moj brat neku fifu davnije i puca kompjuter slobodni. Iz živog zida odleti igrač u nebo i lopta kroz prolaz u gol i sudac svira kraj Cool.

15 godina
neaktivan
offline
RE: Najsmješnije ili najčudnije situacije u igrica

Prije nekih 2mj kada sam prolazio Crysis warhead pojavio mi se RSOD(red screen of death) na visti x64.Iznenađen

RSOD RSOD
92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis. AMD Athlon64 X2 5200,Ati radeon HD 4870 512ram,2xWD 160GB,Gigabyte GA-M57SLI,4 gb ram,OCZ 600w powerXstream,Zvučnici-Sony MHC-EC77,Kučište-Gigabyte Chasis Poseydon,ASUS 22"
15 godina
offline
Najsmješnije ili najčudnije situacije u igricama

nesjećam se da mi se dogodilo nešto smješno, ali kad se sjetim napisat ću.

 

ali pogledajte ovo. kokoši iz puške!? kad sam pročitao valjao sam se od smijeha. da mi je to bilo vidjeti

Hello World!
15 godina
neaktivan
offline
Najsmješnije ili najčudnije situacije u igricama

E, sjetio sam se još jedne, kad sam prije par mjeseci reinstalirao MOHAA, došao do omahe,a svi čamci karirani, dok su njemački oficiri imali karirane hlače! Izgledali su ko da su u piđami. Ha, ha, ha!

If death of one man can save thousand lives,then that one sacrifice is worth it!
Poruka je uređivana zadnji put uto 6.1.2009 17:50 (Altair).
16 godina
offline
Najsmješnije ili najčudnije situacije u igricama

Još prije god-dvije dok sam igrao gta san andreas. Zaustavim kamion na cesti i taman ga želim uzeti, naleti na mene drugi kamion, te me "ubaci" u ovog. Bio sam u nekakvoj crnoj kocki i nisam mogao van. Sljedeće je bilo da sam otišao na meni i load. :D

cool
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice