T-Com Internet izdvojena tema

poruka: 19.367
|
čitano: 6.302.960
|
moderatori: Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
offline
T-Com Internet

Da up je super

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: T-Com Internet

Meni nije ni spojeno,nalog je otvoren ali se ceka novi ont i doci ce spojiti...

 

Navodno ovakav,,,

Poruka je uređivana zadnji put sri 5.5.2021 18:07 (galinjo24).
16 godina
offline
Re: T-Com Internet
4mal kaže...

Speed sport plus brijem...imao ga 1dan 

 

Btw milslm da me poceo zezat ONT jer mi sad varira brzina između 600 i 960Mbita 

 

,,,,,,,,,,,..

 Meni sad navalilo u glavu pitati te.....

Imao si SpeedPort Plus 1 dan i sad imas novi Speedport Smart 3, ako sam dobro shvatio.

I imas osjecaj da ONT zafrkava. ... koji ti je to model?

 

Ja sam prije napisao. da imam Speedport Plus i Raisecom ONT... vidim da nisu shvatili poruku,,, smatram da ja ne bih imao problema, ako narucim 1 Gbps brzinu (mada sam ja zadovoljan s 100/20) ali tehnicki podnosti.

Izgleda da moraju dati novi ruter pa sad i ONT.....

 

Da li postoji mogucnost da  ONT nije dobar. pa su SPeedport ruteri aljkavi ? Nije mi palo na pamet da ONT moze zafrkavati, mada uredno na kutiji pise da ide do 1.2 Gbps...

A jgb....

 

HT TEHNICARI...... da li mogu zatraziti novi ONT..... mozda je on 2 godine mene zafrkavao.

 

16 godina
offline
T-Com Internet

Evo ovako povratno su me nazvali iz SZK -a i reako sam im da me kontaktira njihov tehnicar kada nabave od Nokie ONT tj.dođu zamjenit, e sad ide cekanje godota 😎

Poruka je uređivana zadnji put sri 5.5.2021 20:30 (4mal).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: T-Com Internet
4mal kaže...

Evo ovako povratno su me nazvali iz SZK -a i reako sam im da me kontaktira njihov tehnicar kada nabave od Nokie ONT tj.dođu zamjenit, e sad ide cekanje godota 😎

 

Meni su rekli da sam prvi u ovom dijelu HR koji je zatražio 1Gbps, pa me to razveselilo. Da im je to interesantno i da žele istestirati.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
13 godina
offline
Re: T-Com Internet
Znaci mi koji smo uzeli sad preko vk dok je bilo dostupno,smo testeri🤣
16 godina
offline
Re: T-Com Internet
Poruka je uređivana zadnji put sri 5.5.2021 21:57 (4mal).
14 godina
offline
Re: T-Com Internet

 

Sad pogledas, pa to je u dl 87 Mbit manje od gigabita i praktički zanemarujes to. A opet sa druge strane, neki jedva dobiju 10 Mbit i jos budu sretni :D

14 godina
offline
T-Com Internet

S obzirom da se ja ne mogu hvaliti ovim apsurdnim brzinama interneta, ja ću postaviti pitanje 

 

Da li imate problema sa streamanjem na Tcomu?

Naime koristim Kodi i imam plaćen Realdebrid. Do sad nikad problema nije bilo sa steamanjem, ali od kako sam se prebacio na T-com konstantno mi pucaju steramovi. 

Znači pokrenem film, i film se prekine bar 3 puta. Pukne stream. 

U tom trenutku provjerim net preko mobitela (spojen na wifi) i sve šljaka, znači nije pukla veza prema centrali. Brzina stabilna na oko 55Mbita.

Ovo se događa u 95% slučajeva na večer. Po danu ne.

Da li je moguće da Tcom zbog opterećenja na neki način filtrira i ubija streamove kad ljudi na večer koriste net i kad je opterećenje najveće?

Moj PC  
0 0 hvala 1
15 godina
offline
T-Com Internet

To se i meni zna događati, ista stvar. Sad ili server ili t com.

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: T-Com Internet
bonzai kaže...

To se i meni zna događati, ista stvar. Sad ili server ili t com.

 Nikad prije se nije događalo dok nisam prešao na Tcom. Prije bih rekao da Tcom guši stream, ali bih volio čuti i druge te njihova iskustva i može li se što poduzeti po tom pitanju.

4 godine
offline
Re: T-Com Internet
galinjo24 kaže...
Znaci mi koji smo uzeli sad preko vk dok je bilo dostupno,smo testeri🤣

 

Ja testiram od petka ali je brzina i dalje 500mbita,zovem szk i veli mi ženska danas vaš zahtjev od 30.04 je zatvoren zbog tehničkih problema ali dobra vijest je da vam je otvoren novi zahtjev sa datumom 04.05 a tehničke poteškoće su uklonjene i bit će vam puštena brzina 1Gbit danas do kraja dana,jedini problem je kaj sam 100% siguran da to neće biti ovaj tjedan a vrlo vjerojatno ni sljedeći.

Nije spominjala nikakvu zamjenu ont-a ili rutera.

16 godina
offline
T-Com Internet

Maloprije me nazvao tehnicar i reako je da ce danas sutra nabavit od Nokie ONT i doc zamjenit jer je on bolji od starog i podrzava puno vece brzine pa vise nece biti problema 

Moj PC  
1 0 hvala 0
4 godine
offline
T-Com Internet

Ipak nisam bio u pravu,pustili su brzinu, download 938mbit ali upload je na 260mbita.

Iznenađenje je da se uključena opcija 1Gbit vidi na moj telekom aplikaciji i telekom portalu.

 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
T-Com Internet

Koji router imaš?

 
0 0 hvala 0
3 godine
offline
Re: T-Com Internet
Pozdrav ekipa, vjerojatno nisam u dobroj temi, ali molim pomoc.
Dakle, predao sam zahtjev za prebacivanje mobilnog broja iz Telemacha (nije ugovorno vezan) na T-mobile. Uzeo sam pretplatu na 24m i uredjaj. SIM je na putu vec ili cak dostavljen, kad mogu racunat na dostavu uredjaja?
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
T-Com Internet

Uređaj će se dostaviti tek nakon što prijenos tarife bude gotov.

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: T-Com Internet

Vi koji ste uspjeli ugovoriti 1gb optiku...jer vam na ugovoru pise kao promotivno razdoblje 10kn?...jel im to znaci da ce nam dat za 10kn

 

Edit-Kazu mi da ide promotivno razdoblje 10kn kako je na ugovoru...opa hehehe.kaze mi agent preporucam da nis nedirate brzinu.tj,smanjujem jel se moze ponisiti ugovor .......da imaju poteskoce sa 1gb ali ce se rjesiti

Poruka je uređivana zadnji put čet 6.5.2021 19:18 (galinjo24).
4 godine
offline
T-Com Internet

Prvi glas za promotivno razdoblje,ja sam povećanje brzine(bez njihove opreme) zatražio telefonski,brzina je aktivirana ali nisam dobio nikakav ugovor.

Poruka je uređivana zadnji put čet 6.5.2021 20:07 (JohnMatrix).
 
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: T-Com Internet
galinjo24 kaže...

Vi koji ste uspjeli ugovoriti 1gb optiku...jer vam na ugovoru pise kao promotivno razdoblje 10kn?...jel im to znaci da ce nam dat za 10kn

 

Edit-Kazu mi da ide promotivno razdoblje 10kn kako je na ugovoru...opa hehehe.kaze mi agent preporucam da nis nedirate brzinu.tj,smanjujem jel se moze ponisiti ugovor .......da imaju poteskoce sa 1gb ali ce se rjesiti

 

Ja nisam nikakav ugovor dobio još :-) Poklikao sam na webu formular da sam zainteresiran (kad se moglo) i zvali su me za 2 dana da potvrde, ali nisam ništa još dobio ni na mail ni poštom.

Brijem da je to još u test fazi, pomalo.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
Poruka je uređivana zadnji put čet 6.5.2021 20:45 (Bitanga).
13 godina
offline
Re: T-Com Internet
Ugovor,ako vam je proslo imate u moj telekom pod dokumenti😀
15 godina
offline
Re: T-Com Internet
galinjo24 kaže...
Ugovor,ako vam je proslo imate u moj telekom pod dokumenti😀

 

Bome ima... Gledam, ne spominje se promo... piše 30kn/mj.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
Poruka je uređivana zadnji put čet 6.5.2021 21:47 (Bitanga).
16 godina
offline
T-Com Internet

Jep i meni na ugovoru pise 10kn promotivno razdoblje 

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: T-Com Internet
Kaze mi agent..nis nediraj..ako vam je na ugovoru 10kn,preporucam da nedirate..ali jos mi se nitko nije javio za instalaciju
16 godina
offline
T-Com Internet

Pa i radi tog promotivnog razdoblja mi i jesmo testeri na1Gbps

racunam kad opet stave u opticaj sluzbeno 1Gpbs na web, svima ce fercerat sjajno uz naravno nove OTN-e od Nokie koji su potrebni za stabilno odrzavnje iste  

Poruka je uređivana zadnji put pet 7.5.2021 9:18 (4mal).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: T-Com Internet
4mal kaže...

Pa i radi tog promotivnog razdoblja mi i jesmo testeri na1Gbps

racunam kad opet stave u opticaj sluzbeno 1Gpbs na web, svima ce fercerat sjajno uz naravno nove OTN-e od Nokie koji su potrebni za stabilno odrzavnje iste  

 

Ti ko da radiš za Nokiu :-)

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
15 godina
offline
T-Com Internet

Susjedna zgrada do moje ima optiku. Može li se kako tražiti da se pusti optika i do moje zgrade?

Dvije su stvari beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran - Einstein
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: T-Com Internet
Mozda su i pustili samo za vk..da ljudi uzmu..i onda sad jedno vrijeme ce pratiti koliko ce biti problema..haha
4 godine
offline
Re: T-Com Internet
4mal kaže...

Pa i radi tog promotivnog razdoblja mi i jesmo testeri na1Gbps

racunam kad opet stave u opticaj sluzbeno 1Gpbs na web, svima ce fercerat sjajno uz naravno nove OTN-e od Nokie koji su potrebni za stabilno odrzavnje iste  

 Meni je sad složeno bez zamjene ONT-a (problem je bio sa uploadom). Upload mi je bio stalno na 260mbita ali sad je konstantno 500mbita.

 

https://www.speedtest.net/my-result/d/3d7b42df-b57d-49db-8751-b3c6eaecc85e

Poruka je uređivana zadnji put pet 7.5.2021 10:04 (JohnMatrix).
12 godina
offline
T-Com Internet

Na wifi-u trenutno nećete nikad imat veću brzinu od 500mbps, osim ako nemate Huawei router i Huawei mob. 

 

Ja imam A1 optiku i max mi je na Iphoneu do 500-550mbps

 
0 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice