T-Com Internet izdvojena tema

poruka: 19.373
|
čitano: 6.312.819
|
moderatori: Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
8 godina
offline
Re: T-Com Internet

Ima neki fair use, radi se o terabajtima i to vjerojatno ako baš pretjeraš par mjeseci za redom.

 

Ništa što se prosječan ili napredniji korisnik trebaju brinuti, valjda ne planiraš raditi kopiju Google clouda doma....

8 godina
offline
T-Com Internet

Ekipa.

Zamijenio sam Speedport za Fritzbox, Speedport se syncao na 68/25, A fritz na 76/36.

U fritzu je Attainable 89, a Max 110, ali neće da se synca na barem 89.

Ima netko iskustva? Da li mi je neki banding savljen na liniju možda? S/N je 10 što je isto više od targeta 6.

 

 
0 0 hvala 0
2 godine
offline
Re: T-Com Internet

Stavljen si na međuprofil ako ti ne ide SNR ispod 10 - zovi SZK, neka prijave smetnju i neka ti SMC stavi profil na puni (6) ili FR1 (8), kako želiš.

8 godina
offline
Re: T-Com Internet
Tremmert kaže...

Stavljen si na međuprofil ako ti ne ide SNR ispod 10 - zovi SZK, neka prijave smetnju i neka ti SMC stavi profil na puni (6) ili FR1 (8), kako želiš.

 Zanimljivo je da je Speedport prijavljivao 6 db, zato mi je čudno.

Inače mi linija ludira već neko vrijeme. Speedport je prikazivao max 68/25, onda nakon par dana bude max 90/41, ali se nikad nije htio syncat na više od 68/41 i pri tom je s/n bio 6/12

Kad restartam modem dva tri puta syncao se 79/37 i sn je bio 8/8.

Sad Fritzbox koliko god puta restartao uvijek synca na 76/36 i s/n 10/10

Crc grešaka nema uopće, sve dok u neko vrijema, nakon dan-dva izgubi sync i tad napravi 500-1000 crc-ova, to se izdogađa unutar minute (to je bilo na speedportu)

14 godina
offline
T-Com Internet

159 za Max2 je ok cijena? Flat internet i telefon?

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: T-Com Internet
@jbc0smith, ovih 100mbita koje vidiš u telemetriji to je max koji postavljen na dslam portu, tebi je 89 mbita max na tvojoj liniji a to je povezano sa marginom

Max. DSLAM throughput - Highest possible speed of data transmission at the DSL exchange (DSLAM). Given in kilobits per second (kbit/s).
Poruka je uređivana zadnji put pet 10.6.2022 16:10 (Doktor-X).
 
1 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: T-Com Internet

159 za Max2 je ok cijena? Flat internet i telefon?

 

Da, cijena ti je odlicna ako ti je dostupna ok brzina.

Poruka je uređivana zadnji put sub 11.6.2022 15:09 (Master2233).
14 godina
offline
Re: T-Com Internet
Master2233 kaže...

159 za Max2 je ok cijena? Flat internet i telefon?

 

Da, cijena ti je odlicna ako ti je dostupna ok brzina.

Imam već 4 godine tako, stiglo na aplikaciju da mi uskoro ističe ugovor, pa sam se javio da hoću produžiti ali pod istim uvjetima i cijenom... Rekli može, ali ovaj put nisam proučavao cijene kod drugih. Brzina do 60, uglavnom oko 50

8 godina
offline
T-Com Internet

Je li netko slagao net i MAXtv preko mikrotika (HT optika)?

 

Nešto me zeza, STB se uopće ne može spojiti. Pratio sam par postova na redditu, kreirao sam interface vlan-1500 na eth1 gdje je ONT, bridge-maxtv, upalio vlan filtering i stavio vid 1500, stavio eth9 u taj bridge, isto vid 1500 i ovaj vlan-1500. Internet radi normalno, vlan100, bridge1. Ako netko ima export, bio bi jako zahvalan.

 

Pogledati ovaj post, tu sam pisao sa VOIP koji me i dalje muči https://forum.bug.hr/forum/topic/povezivanje-internet/t-com-optika-vlastiti-ruter/230484.aspx?page=0&jumpto=6511420&sort=asc&view=flat

Poruka je uređivana zadnji put ned 12.6.2022 20:17 (Nuclear_Phoenix).
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
T-Com Internet

Današnja brzina preko hibrid boxa, e samo da mi je manji ping, ali poklonjenim GBitima se ne gleda u ping.  

http://d-u-d.deviantart.com http://500px.com/Dado_D https://dariodrvodelic.wordpress.com/ https://www.flickr.com/photos/95774435@N02/?hide_photostream_welcome=1
 
2 0 hvala 0
4 godine
offline
Re: T-Com Internet
Dud kaže...

Današnja brzina preko hibrid boxa, e samo da mi je manji ping, ali poklonjenim GBitima se ne gleda u ping.  

 Ako je Zagreb, barem 1/3 ljudi ne na moru. :-) Pa se to osjeti.

8 godina
offline
T-Com Internet

Ima netko ovdje da radi u T-Comu?
Naime, u mojoj ulici u V.Gorici su provukli optiku i predali smo zahtjev još u 11. mjesecu, te su došli po potpise od vlasnika početkom 1. mjeseca.

U međuvremenu, nitko nije došao ništa odraditi.

Već su sami sebi dali rok od 3 mjeseca, prošlo je i to, pisao i žalbu te tražio i odštetu u nadi da će doći instalirati optiku. odštetu platili i sad ih opet nema dva mjeseca.

Pingam ih svako malo za to i danas dobijem mail da na mojoj lokaciji infrastruktura za optiku uopće ne postoji i da priključak nije moguć.

U međuvremenu su naravno kopali svima u okolici osim nama. Tip koji nam je bio za potpis svih ugovora se ne javlja.

 

Itko neki savjet ili ako radi u T-comu da provjeri zašto se ništa do sada nije moglo napraviti?

 

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: T-Com Internet
zelenapaprika kaže...
Dud kaže...

Današnja brzina preko hibrid boxa, e samo da mi je manji ping, ali poklonjenim GBitima se ne gleda u ping.  

 Ako je Zagreb, barem 1/3 ljudi ne na moru. :-) Pa se to osjeti.

 Par km izvan Velike Gorice, ali manje od 1km zračne linije od odašiljača ili repetitora ili kak se to zove. Ujutro su uvijek veće brzine, navečer to bude oko 35MBit koliko i plaćam. A ok je, samo radije bi ja stabilnu optiku na 100mbit. Jednog dana možda i bude...valjda....možda.....

http://d-u-d.deviantart.com http://500px.com/Dado_D https://dariodrvodelic.wordpress.com/ https://www.flickr.com/photos/95774435@N02/?hide_photostream_welcome=1
13 godina
offline
Re: T-Com Internet
Dud kaže...
zelenapaprika kaže...
Dud kaže...

Današnja brzina preko hibrid boxa, e samo da mi je manji ping, ali poklonjenim GBitima se ne gleda u ping.  

 Ako je Zagreb, barem 1/3 ljudi ne na moru. :-) Pa se to osjeti.

 Par km izvan Velike Gorice, ali manje od 1km zračne linije od odašiljača ili repetitora ili kak se to zove. Ujutro su uvijek veće brzine, navečer to bude oko 35MBit koliko i plaćam. A ok je, samo radije bi ja stabilnu optiku na 100mbit. Jednog dana možda i bude...valjda....možda.....

 Šta se tiče okolice VG za sad samo Mraclin nažalost 

LP
9 godina
offline
T-Com Internet

Pozdrav

 

Jel neko uzeo ovaj "Premium Smart Modem " što nude za 15 kn/mj, bakar dosta loša veza, oko 8 Mbps. Dal se isplati uzimati to za bolju stabilnost veze? odnosno dal bi pomoglo.

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: T-Com Internet
WalterWolf kaže...

Pozdrav

 

Jel neko uzeo ovaj "Premium Smart Modem " što nude za 15 kn/mj, bakar dosta loša veza, oko 8 Mbps. Dal se isplati uzimati to za bolju stabilnost veze? odnosno dal bi pomoglo.

 Meni je definitivno pomoglo. Broj gresaka (CRC i FEC) se sa preko 5000 dnevno smanjio na 0, brzina stabilnih 50Mbita bez pucanja, dok je na obicnom speedportu bila cas 50 pa palo na 20 pa 30 plus sto je znao izgubiti sync kroz dan. Ovaj Smart 3 je svakako preporod, a i odmah imas vecu pokrivenost stana/kuce wifi signalom zbog mesh repeatera

10 godina
offline
Re: T-Com Internet

Običan wifi Mesh komplet  a na njihovoj stranici odgovor na pitanje koja je razlika između repeater-a i Range Extendera je koma .

Svi znamo da Range Extenderi ( i dual band isto) rade u repeater modu kao i ovi od HT , samo kod Mesh se malo razlikuje softwer.

9 godina
offline
Re: T-Com Internet
Genius10 kaže...
WalterWolf kaže...

Pozdrav

 

Jel neko uzeo ovaj "Premium Smart Modem " što nude za 15 kn/mj, bakar dosta loša veza, oko 8 Mbps. Dal se isplati uzimati to za bolju stabilnost veze? odnosno dal bi pomoglo.

 Meni je definitivno pomoglo. Broj gresaka (CRC i FEC) se sa preko 5000 dnevno smanjio na 0, brzina stabilnih 50Mbita bez pucanja, dok je na obicnom speedportu bila cas 50 pa palo na 20 pa 30 plus sto je znao izgubiti sync kroz dan. Ovaj Smart 3 je svakako preporod, a i odmah imas vecu pokrivenost stana/kuce wifi signalom zbog mesh repeatera

 

Pitao sam na njihovom live chatu malo prije i kažu mi je usluga dostupna samo za optiku, predpostavljam da ovaj na chatu ne zna točno ili me je krivo razumio?

13 godina
offline
Re: T-Com Internet
WalterWolf kaže...
Genius10 kaže...
WalterWolf kaže...

Pozdrav

 

Jel neko uzeo ovaj "Premium Smart Modem " što nude za 15 kn/mj, bakar dosta loša veza, oko 8 Mbps. Dal se isplati uzimati to za bolju stabilnost veze? odnosno dal bi pomoglo.

 Meni je definitivno pomoglo. Broj gresaka (CRC i FEC) se sa preko 5000 dnevno smanjio na 0, brzina stabilnih 50Mbita bez pucanja, dok je na obicnom speedportu bila cas 50 pa palo na 20 pa 30 plus sto je znao izgubiti sync kroz dan. Ovaj Smart 3 je svakako preporod, a i odmah imas vecu pokrivenost stana/kuce wifi signalom zbog mesh repeatera

 

Pitao sam na njihovom live chatu malo prije i kažu mi je usluga dostupna samo za optiku, predpostavljam da ovaj na chatu ne zna točno ili me je krivo razumio?

 Nije istina, modem ko modem, ide na dsl bez problema. 

LP
8 godina
offline
T-Com Internet

Narucio sam si internet posvuda. Kartica je stigla i stavio sam je u mobitel i internet radi, ali nemam nikakve obavjesti nit nista.
Kolko jos prometa imam i kak to uopce platit jos nisam dao niti kune.
Moj telekom aplikacija tu karticu ne prepoznaje

If Microsoft ever made a product that didn't suck ... it would be a vacuum cleaner.
Poruka je uređivana zadnji put čet 23.6.2022 12:32 (Santana).
Moj PC  
0 0 hvala 0
3 godine
offline
Re: T-Com Internet
Santana kaže...

Narucio sam si internet posvuda. Kartica je stigla i stavio sam je u mobitel i internet radi, ali nemam nikakve obavjesti nit nista.
Kolko jos prometa imam i kak to uopce platit jos nisam dao niti kune.
Moj telekom aplikacija tu karticu ne prepoznaje

 

Internet posvuda 60 GB za 49 kn/mj. je pretplata, doći će vam račun sljedeći mjesec, bilo na kućnu adresu, mail ili moj telekom portalu, ovisi što ste dogovorili.

 

Ako je ta tarifa aktivirana kao opcija preko već neke postojeće HT usluge, morate ju naći na moj telekom portalu (ne u mob. aplikaciji).

 

Ako nije, tj. uzeli ste Internet posvuda bez da imate ikoju drugu uslugu kod HT-a, onda ne možete preko moj telekom portala pratiti potrošnju jer HT nije to implementirao kako treba.

 

Ne brinite, kada vam ostane 12 GB pred kraj, obavezno dođe SMS i isto tako kada ostane nekih 1-2 GB.

 

A možete i u mobitelu/routeru isto pratiti potrošnju za tekući mjesec.

 

U slučaju da karticu prebacite u router koji ne zna sam potegnuti postavke sa mreže, trebat ćete ručno upisati APN fms.ht.hr da bi vam radio Internet.

Poruka je uređivana zadnji put čet 23.6.2022 13:47 (Tirkiz).
15 godina
neaktivan
offline
Re: T-Com Internet
Tirkiz kaže...
Santana kaže...

Narucio sam si internet posvuda. Kartica je stigla i stavio sam je u mobitel i internet radi, ali nemam nikakve obavjesti nit nista.
Kolko jos prometa imam i kak to uopce platit jos nisam dao niti kune.
Moj telekom aplikacija tu karticu ne prepoznaje

 

Internet posvuda 60 GB za 49 kn/mj. je pretplata, doći će vam račun sljedeći mjesec, bilo na kućnu adresu, mail ili moj telekom portalu, ovisi što ste dogovorili.

 

Ako je ta tarifa aktivirana kao opcija preko već neke postojeće HT usluge, morate ju naći na moj telekom portalu (ne u mob. aplikaciji).

 

Ako nije, tj. uzeli ste Internet posvuda bez da imate ikoju drugu uslugu kod HT-a, onda ne možete preko moj telekom portala pratiti potrošnju jer HT nije to implementirao kako treba.

 

Ne brinite, kada vam ostane 12 GB pred kraj, obavezno dođe SMS i isto tako kada ostane nekih 1-2 GB.

 

A možete i u mobitelu/routeru isto pratiti potrošnju za tekući mjesec.

 

U slučaju da karticu prebacite u router koji ne zna sam potegnuti postavke sa mreže, trebat ćete ručno upisati APN fms.ht.hr da bi vam radio Internet.

 Sve je točno što je @Tirkiz napisao, jedino imate mogućnost primanja računa (ako nemate niti jednu uslugu od HTa) putem aplikacije ali to morate dogovoriti ili putem chata ili na prodajnom mjestu, ja sam to odmah na prodajnom mjestu zatražio.

Nekoliko puta su me kontaktirali putem telefona zbog prodaje itd.. i na kraju kada su me pitali za mišljenje požalio sam im se da im je aplikacija za k(pip)c, baš iz tih razloga što nemaju implementirane sve usluge u njoj.

I noga u dupe je korak naprijed
12 godina
neaktivan
offline
T-Com Internet

Pozz, kupujemo svoj stan, novogradnja Borovje u Zagrebu, zgrada za koji dan dobiva uporabnu dozvolu, planiramo useljenje za cca mjesec-mjesec i pol i slao upit za optiku HT-u, A1 i Telemachu i nitko nema ništa da bi na kraju od A1 saznao da im investitor nije dozvolio jer imaju deal sa HT-om pa bi morali naknadno provlačit svoju opremu po zgradi.

Trenutno imam na A1 koaksijalnom solidan net, stabilan, do 200 mbit/s. Sad gledam HT jer ću očito morat kod njih, uzeo bi kombo optika+tv bez telefona. 200 mbit/s je brzina, al neka nadoplata od 45 kn za gigabit i neki "premium" router i repeater koji bi tvorili mesh mrežu.

Dal netko to koristi, dal to valja šta? Dal uopće može mesh u takvoj kombinaciji, mislio sam da su potrebna bar dva dodatna mesh uređaja? I dal netko zna u kojem sportskom paketu bude maxsport i hnl?

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: T-Com Internet
mijanB kaže...

Pozz, kupujemo svoj stan, novogradnja Borovje u Zagrebu, zgrada za koji dan dobiva uporabnu dozvolu, planiramo useljenje za cca mjesec-mjesec i pol i slao upit za optiku HT-u, A1 i Telemachu i nitko nema ništa da bi na kraju od A1 saznao da im investitor nije dozvolio jer imaju deal sa HT-om pa bi morali naknadno provlačit svoju opremu po zgradi.

Trenutno imam na A1 koaksijalnom solidan net, stabilan, do 200 mbit/s. Sad gledam HT jer ću očito morat kod njih, uzeo bi kombo optika+tv bez telefona. 200 mbit/s je brzina, al neka nadoplata od 45 kn za gigabit i neki "premium" router i repeater koji bi tvorili mesh mrežu.

Dal netko to koristi, dal to valja šta? Dal uopće može mesh u takvoj kombinaciji, mislio sam da su potrebna bar dva dodatna mesh uređaja? I dal netko zna u kojem sportskom paketu bude maxsport i hnl?

 Valjalo bi čitat malo starije postove, opet se Smart trica spominje ko neka nova tehnologija a HT to već ima dost dugoo.. Modem ko modem po meni, malo dulji nego običan Speedport plus i već i uz njega idea poseban speedport mesh uređaj koji radi samo sa njim ( ? ) neki na bakru čak i tvrde da im usluga radi i bolje kada si stave taj modem naspram običnog speedporta. 

 

Također za gigabit na optici mislim ali nisam siguran da nije obavezan taj uređaj ( Sppedport smart 3 ) jel HT ima Gpon tehnicolor modem i ont u jednom te on podržava po sebi brzinu do gigabit, dva gigabita čak možda.. Za njega će također uvesti poseban mesh uređaj, bar je u planu bio 

LP
Poruka je uređivana zadnji put uto 28.6.2022 17:21 (zabbax21).
8 godina
neaktivan
offline
Re: T-Com Internet
mijanB kaže...

Pozz, kupujemo svoj stan, novogradnja Borovje u Zagrebu, zgrada za koji dan dobiva uporabnu dozvolu, planiramo useljenje za cca mjesec-mjesec i pol i slao upit za optiku HT-u, A1 i Telemachu i nitko nema ništa da bi na kraju od A1 saznao da im investitor nije dozvolio jer imaju deal sa HT-om pa bi morali naknadno provlačit svoju opremu po zgradi.

Trenutno imam na A1 koaksijalnom solidan net, stabilan, do 200 mbit/s. Sad gledam HT jer ću očito morat kod njih, uzeo bi kombo optika+tv bez telefona. 200 mbit/s je brzina, al neka nadoplata od 45 kn za gigabit i neki "premium" router i repeater koji bi tvorili mesh mrežu.

Dal netko to koristi, dal to valja šta? Dal uopće može mesh u takvoj kombinaciji, mislio sam da su potrebna bar dva dodatna mesh uređaja? I dal netko zna u kojem sportskom paketu bude maxsport i hnl?

 

Ako imaš i mob pretplatu najeftinija opcija ti je max2 Biram uz arena paket za 249kn(tu ti je hnl i 6 arena).  45kn ti je 1Gbit opcija uz premium router i 1 mesh (mozes ih uzeti i vise ako ti treba) ili za 20kn 500mbit opcija s standardnim speedport routerom.

12 godina
neaktivan
offline
Re: T-Com Internet
Master2233 kaže...
mijanB kaže...

Pozz, kupujemo svoj stan, novogradnja Borovje u Zagrebu, zgrada za koji dan dobiva uporabnu dozvolu, planiramo useljenje za cca mjesec-mjesec i pol i slao upit za optiku HT-u, A1 i Telemachu i nitko nema ništa da bi na kraju od A1 saznao da im investitor nije dozvolio jer imaju deal sa HT-om pa bi morali naknadno provlačit svoju opremu po zgradi.

Trenutno imam na A1 koaksijalnom solidan net, stabilan, do 200 mbit/s. Sad gledam HT jer ću očito morat kod njih, uzeo bi kombo optika+tv bez telefona. 200 mbit/s je brzina, al neka nadoplata od 45 kn za gigabit i neki "premium" router i repeater koji bi tvorili mesh mrežu.

Dal netko to koristi, dal to valja šta? Dal uopće može mesh u takvoj kombinaciji, mislio sam da su potrebna bar dva dodatna mesh uređaja? I dal netko zna u kojem sportskom paketu bude maxsport i hnl?

 

Ako imaš i mob pretplatu najeftinija opcija ti je max2 Biram uz arena paket za 249kn(tu ti je hnl i 6 arena).  45kn ti je 1Gbit opcija uz premium router i 1 mesh (mozes ih uzeti i vise ako ti treba) ili za 20kn 500mbit opcija s standardnim speedport routerom.

Hvala al mob plaća firma tako da ništa od magente za mene, al vrlo vjerojatno bude tako nekakva kombinacija samo za 299 plus nadoplate.. koliko se plaćaju još arene 7-10, 20 kn? Il možda čak razmišljam o evo tv plus iskon internet mada mi nije jasno zgrada je praktički gotova, prošla tehnički pregled, sad se čeka uporabna za 10ak dana i iskon mi uopće ne nudi optiku za tu adresu, ht isto ništa... Očito ću morat još čekat dok saznam što točno ima u ponudi na adresi a što nema.

8 godina
neaktivan
offline
Re: T-Com Internet
mijanB kaže...
Master2233 kaže...
mijanB kaže...

Pozz, kupujemo svoj stan, novogradnja Borovje u Zagrebu, zgrada za koji dan dobiva uporabnu dozvolu, planiramo useljenje za cca mjesec-mjesec i pol i slao upit za optiku HT-u, A1 i Telemachu i nitko nema ništa da bi na kraju od A1 saznao da im investitor nije dozvolio jer imaju deal sa HT-om pa bi morali naknadno provlačit svoju opremu po zgradi.

Trenutno imam na A1 koaksijalnom solidan net, stabilan, do 200 mbit/s. Sad gledam HT jer ću očito morat kod njih, uzeo bi kombo optika+tv bez telefona. 200 mbit/s je brzina, al neka nadoplata od 45 kn za gigabit i neki "premium" router i repeater koji bi tvorili mesh mrežu.

Dal netko to koristi, dal to valja šta? Dal uopće može mesh u takvoj kombinaciji, mislio sam da su potrebna bar dva dodatna mesh uređaja? I dal netko zna u kojem sportskom paketu bude maxsport i hnl?

 

Ako imaš i mob pretplatu najeftinija opcija ti je max2 Biram uz arena paket za 249kn(tu ti je hnl i 6 arena).  45kn ti je 1Gbit opcija uz premium router i 1 mesh (mozes ih uzeti i vise ako ti treba) ili za 20kn 500mbit opcija s standardnim speedport routerom.

Hvala al mob plaća firma tako da ništa od magente za mene, al vrlo vjerojatno bude tako nekakva kombinacija samo za 299 plus nadoplate.. koliko se plaćaju još arene 7-10, 20 kn? Il možda čak razmišljam o evo tv plus iskon internet mada mi nije jasno zgrada je praktički gotova, prošla tehnički pregled, sad se čeka uporabna za 10ak dana i iskon mi uopće ne nudi optiku za tu adresu, ht isto ništa... Očito ću morat još čekat dok saznam što točno ima u ponudi na adresi a što nema.

 Da, arene 7-10 su ti 19kn a ako zelis HNL gledat preko evotv-a ti je 164,99kn paket sa svim programima na evotv-u, s tim da mislim da mozes dobit 6mj 50% popust ako to jos traje.

12 godina
neaktivan
offline
Re: T-Com Internet
Master2233 kaže...
mijanB kaže...
Master2233 kaže...
mijanB kaže...

Pozz, kupujemo svoj stan, novogradnja Borovje u Zagrebu, zgrada za koji dan dobiva uporabnu dozvolu, planiramo useljenje za cca mjesec-mjesec i pol i slao upit za optiku HT-u, A1 i Telemachu i nitko nema ništa da bi na kraju od A1 saznao da im investitor nije dozvolio jer imaju deal sa HT-om pa bi morali naknadno provlačit svoju opremu po zgradi.

Trenutno imam na A1 koaksijalnom solidan net, stabilan, do 200 mbit/s. Sad gledam HT jer ću očito morat kod njih, uzeo bi kombo optika+tv bez telefona. 200 mbit/s je brzina, al neka nadoplata od 45 kn za gigabit i neki "premium" router i repeater koji bi tvorili mesh mrežu.

Dal netko to koristi, dal to valja šta? Dal uopće može mesh u takvoj kombinaciji, mislio sam da su potrebna bar dva dodatna mesh uređaja? I dal netko zna u kojem sportskom paketu bude maxsport i hnl?

 

Ako imaš i mob pretplatu najeftinija opcija ti je max2 Biram uz arena paket za 249kn(tu ti je hnl i 6 arena).  45kn ti je 1Gbit opcija uz premium router i 1 mesh (mozes ih uzeti i vise ako ti treba) ili za 20kn 500mbit opcija s standardnim speedport routerom.

Hvala al mob plaća firma tako da ništa od magente za mene, al vrlo vjerojatno bude tako nekakva kombinacija samo za 299 plus nadoplate.. koliko se plaćaju još arene 7-10, 20 kn? Il možda čak razmišljam o evo tv plus iskon internet mada mi nije jasno zgrada je praktički gotova, prošla tehnički pregled, sad se čeka uporabna za 10ak dana i iskon mi uopće ne nudi optiku za tu adresu, ht isto ništa... Očito ću morat još čekat dok saznam što točno ima u ponudi na adresi a što nema.

 Da, arene 7-10 su ti 19kn a ako zelis HNL gledat preko evotv-a ti je 164,99kn paket sa svim programima na evotv-u, s tim da mislim da mozes dobit 6mj 50% popust ako to jos traje.

 

Sad je 12 mjeseci 85 a drugih 12 mjeseci 165, odnosno prosjek 125 što je dosta kad te zanima samo arena sport i max sport programi. Meni bi idealno bilo da svi imaju kao sk svoju platformu, na eon imaš jedno 15 sk programa uključujući i 4k program, al sumnjam da će ht takvo nešto dozvolit pa nek je i puno skuplje od eonovih početnih 49. Najradije bih ja a1 ili telelmach optiku pa na to eon tv i evo tv al izgleda da će bit samo ht tako da moram vidjet koju optiku će iskon nudit, inače morat ću na max2 paket 

5 godina
neaktivan
offline
Re: T-Com Internet
Nedavno sam se preselio u kuću koja je nekad imala telefonski priključak, ali je u nekom trenutku došlo do oštećenja kabla.
Htio sam uzeti Iskonov adsl i čekam ih već 3 tjedna da saniraju taj kabel, uvijek odgađaju.

Mislite da bi imao više sreće sa HT-om? Ako oni mogu prije riješiti instalaciju idem k njima...
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: T-Com Internet
kroacija kaže...
Nedavno sam se preselio u kuću koja je nekad imala telefonski priključak, ali je u nekom trenutku došlo do oštećenja kabla.
Htio sam uzeti Iskonov adsl i čekam ih već 3 tjedna da saniraju taj kabel, uvijek odgađaju.

Mislite da bi imao više sreće sa HT-om? Ako oni mogu prije riješiti instalaciju idem k njima...

 Kućna instalacija nije pod nadležnošću telekoma, nijednog. Njihov je vod do kuće i njihov je router.

https://www.gamingtribe.com/giveaway/test/191x7
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice