T-Com Internet izdvojena tema

poruka: 19.364
|
čitano: 6.301.876
|
moderatori: Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
T-Com ADSL ; nove brzine/cijene, ima li naznaka?

Kako maxtv ima download obićni 7mb/s a hd 12mb/s i još programi sve za 65 kn a maxadsl flat dode 180 kn a ima puno manje brzine. Znaći da se cijene mogu dosta smanjit ili povečat bzina posebno upload.

www.hip-hopunity.com posjetite moju stranicu za sve rap vjesti
 
0 0 hvala 1
16 godina
protjeran
offline
T-Com ADSL ; nove brzine/cijene, ima li naznaka?

Jel zna neko kolko moram imat propusnost veze za MaxTV na 2 televizora?

I DONT NEED SEX, THE GOVERNMENT FU*KS ME EVERY DAY
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
T-Com ADSL ; nove brzine/cijene, ima li naznaka?

Samo da oni povećaju upload na 768 kbs (realnih 90 KB/S) i meni odgovara.

Ovako treba dugo seedati Namigiva

 
2 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: T-Com ADSL ; nove brzine/cijene, ima li nazn
MorciTheCroat kaže...

hehe 88 kB/s upload torrenata

Meni je isto toliko max, ali prosjek je 60-65 kb/s.

http://tinychat.com/bug - Chat za sve Bug forumaše
15 godina
offline
T-Com ADSL ; nove brzine/cijene, ima li naznaka?

Ma trebaju oni smanjit cijene.

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: T-Com ADSL ; nove brzine/cijene, ima li nazn
I ja to kazem prvo cijene dolje
16 godina
neaktivan
offline
RE: T-Com ADSL ; nove brzine/cijene, ima li nazn
pod009 kaže...

Samo da oni povećaju upload na 768 kbs (realnih 90 KB/S) i meni odgovara.

Ovako treba dugo seedati Namigiva

oce sigurno, vec sutra Belji se

Jučer smo bili na rubu ponora, danas smo korak naprijed...
16 godina
neaktivan
offline
RE: T-Com ADSL ; nove brzine/cijene, ima li nazn
MorciTheCroat kaže...

Jel zna neko kolko moram imat propusnost veze za MaxTV na 2 televizora?

Imam 2 tv-a i aDSL od 4Mbit-a,a ukupna navedena brzina mi pise 15,34 Mbit-a

16 godina
protjeran
offline
RE: T-Com ADSL ; nove brzine/cijene, ima li nazn
Dr.Malenica kaže...
MorciTheCroat kaže...

Jel zna neko kolko moram imat propusnost veze za MaxTV na 2 televizora?

Imam 2 tv-a i aDSL od 4Mbit-a,a ukupna navedena brzina mi pise 15,34 Mbit-a

Znaci treba je 5,5 Mbps za jedan tv na MaxTV.

I DONT NEED SEX, THE GOVERNMENT FU*KS ME EVERY DAY
15 godina
offline
T-Com ADSL ; nove brzine/cijene, ima li naznaka?

Tesko da ce dizati UL brzine. Takodjer shupci prate ove koji skidaju po parsto GB mjesecno pa uvode "fair usage" tako da se mozes pozdravit sa ovih npr 4GBps...

I'm going woo woo
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
T-Com ADSL ; nove brzine/cijene, ima li naznaka?

Stvar je u infrastrukturi i tipu veze.

Kolko ja znam ADSL veza bas i nemoze podnijeti velike upload brzine.

Da smo na optici bilo bi drukcije.

U americi nemaju ADSL zato i imaju brze veze, neg imaju one neke T1 i T3. U Sloveniji npr. imaju optiku.

Mi imamo drek. Niko nece ulagat u infrastrukturu...

- Psiho246
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: T-Com ADSL ; nove brzine/cijene, ima li nazn

pa ljudi ovo je stvarno jadno ovo nema nitko u hrvatskoj, tako mala brzina ..

s s
Laser fan [url=http://valid.canardpc.com/show_oc.php?id=781378][img]http://valid.canardpc.com/cache/banner/781378.png[/img][/url]
Poruka je uređivana zadnji put čet 19.11.2009 1:14 (viper).
16 godina
protjeran
offline
T-Com ADSL ; nove brzine/cijene, ima li naznaka?

Dosta ljudi sad nemogu imat 4 Mbita, pogotovo oni sa sela, i ja sam među njima, a ako dignu na jedno 6 Mbita (cca) još više ljudi neče moč to imat.

 

Pa bi se njima to najviše i isplatilo jer bi digli brzine, dobar dio ljudi bi ostao na starim brzinama, pa bi tu uštedili.

I don't need sex, T-com fucks me every day
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: T-Com ADSL ; nove brzine/cijene, ima li nazn
viper kaže...

pa ljudi ovo je stvarno jadno ovo nema nitko u hrvatskoj, tako mala brzina ..

Kakvih 100 mbps??? Nemoj spamat temu!

16 godina
neaktivan
offline
RE: T-Com ADSL ; nove brzine/cijene, ima li nazn
tnakir kaže...

Tesko da ce dizati UL brzine. Takodjer shupci prate ove koji skidaju po parsto GB mjesecno pa uvode "fair usage" tako da se mozes pozdravit sa ovih npr 4GBps...

Ja sam 2 mjeseca imao 700GB, nekoliko puta 500GB i gotovo svaki ostali mjesec 250GB+. Ako mi dosada nisu uvalili Fair usage na mojih 4mbit neće nikada :)

Možeš ti iščupati čovjeka s balkana, ali nikad balkan iz čovjeka.
15 godina
protjeran
offline
T-Com ADSL ; nove brzine/cijene, ima li naznaka?

evo uspija san testirat ako je to ok test dawnload 495.8KB/sec. meni dosta skinem brzo što mi triba a slanje me nebrine jer ja uplodan jako malo

I Jadantisi
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: T-Com ADSL ; nove brzine/cijene, ima li nazn
viper kaže...

pa ljudi ovo je stvarno jadno ovo nema nitko u hrvatskoj, tako mala brzina ..

Ajde frajeru reci ti meni kako ti imas 100 mbps? Sto si jos u onoj pocetnoj pubertetskoj fazi pa trolas tu po forumu???

14 godina
neaktivan
offline
T-Com ADSL ; nove brzine/cijene, ima li naznaka?

meni još nisu ni onu prvu brzinu od prošle godine povečali

Potpis
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: T-Com ADSL ; nove brzine/cijene, ima li nazn
Psiho246 kaže...

Stvar je u infrastrukturi i tipu veze.

Kolko ja znam ADSL veza bas i nemoze podnijeti velike upload brzine.

Da ali sad su svugdje poceli provlaciti optiku (do zgrada), mislis da ce ti tamo dat veci upload, mos mislit...

 

@Paolo: ja znam neke ljude na kojima su poceli primjenjivati fair usage. A trosle manje nego ti... ti ga stvarno iskoristavas do maksimuma Smijeh

I'm going woo woo
16 godina
neaktivan
offline
RE: T-Com ADSL ; nove brzine/cijene, ima li nazn
Luka kaže...
viper kaže...

pa ljudi ovo je stvarno jadno ovo nema nitko u hrvatskoj, tako mala brzina ..

Ajde frajeru reci ti meni kako ti imas 100 mbps? Sto si jos u onoj pocetnoj pubertetskoj fazi pa trolas tu po forumu???

ajde oladi malo!meni je tako jucer bilo na svim speed testovima a danas na http://bwm.carnet.hr/  mi je 8Mbps a inace imam 4mbps

 

 

P:S da t-com dize brzine samo se nezna kad tocno ....a vec je bilo recen oda ce to bit u ovom stilu

 

 "da ce se dizat brzine oko 9 /10/11 mjeseca na 8-16-30 i da ce upload biti 512/768kbps/1Mbps. 30/1 samo na optici .. "

Laser fan [url=http://valid.canardpc.com/show_oc.php?id=781378][img]http://valid.canardpc.com/cache/banner/781378.png[/img][/url]
Poruka je uređivana zadnji put čet 19.11.2009 10:34 (viper).
16 godina
offline
RE: T-Com ADSL ; nove brzine/cijene, ima li nazn
viper kaže...

 

 

P:S da t-com dize brzine samo se nezna kad tocno ....a vec je bilo recen oda ce to bit u ovom stilu

 

 "da ce se dizat brzine oko 9 /10/11 mjeseca na 8-16-30 i da ce upload biti 512/768kbps/1Mbps. 30/1 samo na optici .. "

Otkud ti to?

Bilo bi bajno dok bi bilo tak.

11 mjesec traje...posljednji s tvoje informacije - iako to i nije najbitnije, važnije je otkud ti ovo?

 

You must take your opponent into a deep dark forest where 2+2=5, and the path leading out is only wide enough for one.- Mihail Talj
15 godina
offline
T-Com ADSL ; nove brzine/cijene, ima li naznaka?

Heh ma kreteni pogledajte koja je meni brzina, sad mi malo manji download rate jer sam bio nesto skidao obicno je do 2 mbps(maximalno), sramota, centrala je daleko 4 km od mene i svi iz mog mjesta imaju takav net, i neznam sta da poduzmem da imam vise, pitam ih i pitam oni neodgovaraju na to pitanje.

A Bilo bi odlicno kad bi upload povećali barem duplo, sve ispod je malo, a mogli bi i malo cjene snizit jer su vrlo skupi s obzirom na druge drzave, u nekim drzavama imaš džaba net od 10+ mbps a na cemu smo mi...

I don't care...
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: T-Com ADSL ; nove brzine/cijene, ima li nazn
markoal kaže...

Heh ma kreteni pogledajte koja je meni brzina, sad mi malo manji download rate jer sam bio nesto skidao obicno je do 2 mbps(maximalno), sramota, centrala je daleko 4 km od mene i svi iz mog mjesta imaju takav net, i neznam sta da poduzmem da imam vise, pitam ih i pitam oni neodgovaraju na to pitanje.

A Bilo bi odlicno kad bi upload povećali barem duplo, sve ispod je malo, a mogli bi i malo cjene snizit jer su vrlo skupi s obzirom na druge drzave, u nekim drzavama imaš džaba net od 10+ mbps a na cemu smo mi...

Tocno je ista stvar kod mene, reko mi je jedan agent da se doslovce mozemo plakat u vezi toga...

15 godina
offline
T-Com ADSL ; nove brzine/cijene, ima li naznaka?


FLAT


promet:neograničen

brzina: do 4Mbit/s

Za super surfere koji skidaju filmove, glazbu, i razne druge sadržaje te gledaju online filmove.

cijena:179,45 kn/mjesečno

sa PDV-om

 

Da mi je ovakva ponuda ovdje u Hercegovini platija bi i duplo više nego što tu traže i to bez razmišljanja, a vi se tužite na skupoću/brzinu/upload...  :(

Za dom - vjera, ljubav i domovina
Moj PC  
0 1 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: T-Com ADSL ; nove brzine/cijene, ima li nazn
Vakaka kaže...


FLAT


promet:neograničen

brzina: do 4Mbit/s

Za super surfere koji skidaju filmove, glazbu, i razne druge sadržaje te gledaju online filmove.

cijena:179,45 kn/mjesečno

sa PDV-om

 

Da mi je ovakva ponuda ovdje u Hercegovini platija bi i duplo više nego što tu traže i to bez razmišljanja, a vi se tužite na skupoću/brzinu/upload...  :(

Kod nas je veća konkurencija i tržište jače i bolja je infrastruktura.

www.hip-hopunity.com posjetite moju stranicu za sve rap vjesti
15 godina
offline
RE: T-Com ADSL ; nove brzine/cijene, ima li nazn
Vakaka kaže...


FLAT


promet:neograničen

brzina: do 4Mbit/s

Za super surfere koji skidaju filmove, glazbu, i razne druge sadržaje te gledaju online filmove.

cijena:179,45 kn/mjesečno

sa PDV-om

 

Da mi je ovakva ponuda ovdje u Hercegovini platija bi i duplo više nego što tu traže i to bez razmišljanja, a vi se tužite na skupoću/brzinu/upload...  :(

A gle Po cjenama mi dosta zaostajemo, a pogotovo vi iz BiH, a imam dosta frendova od doli koji imaju vrlo brzu vezu i up i download, ali velik ping.
Uvjek gledas u naprijed, sta bi ti da nami sad još povise cjene :D

I don't care...
15 godina
offline
RE: T-Com ADSL ; nove brzine/cijene, ima li nazn
markoal kaže...

A gle Po cjenama mi dosta zaostajemo, a pogotovo vi iz BiH, a imam dosta frendova od doli koji imaju vrlo brzu vezu i up i download, ali velik ping.
Uvjek gledas u naprijed, sta bi ti da nami sad još povise cjene :D

Hmm, koji su to koji imaju vrlo brzu vezu? Mislim di su ti tvoji frendovi se preplatili na adsl. Ja nemogu nać u ponudi u BiH išta što bi se moglo okarakterizirat kao "brzo". :)

Za dom - vjera, ljubav i domovina
15 godina
offline
RE: T-Com ADSL ; nove brzine/cijene, ima li nazn
Vakaka kaže...
markoal kaže...

A gle Po cjenama mi dosta zaostajemo, a pogotovo vi iz BiH, a imam dosta frendova od doli koji imaju vrlo brzu vezu i up i download, ali velik ping.
Uvjek gledas u naprijed, sta bi ti da nami sad još povise cjene :D

Hmm, koji su to koji imaju vrlo brzu vezu? Mislim di su ti tvoji frendovi se preplatili na adsl. Ja nemogu nać u ponudi u BiH išta što bi se moglo okarakterizirat kao "brzo". :)

Neznam sta tocno imaju, nije dsl, nesto drugo je zaboravio sam tocno, skidao je po vrlo velikim brzinama, ali kad bi igrao neku igru imao je poprilično velik ping.

I don't care...
16 godina
offline
RE: T-Com ADSL ; nove brzine/cijene, ima li nazn
markoal kaže...
Vakaka kaže...
markoal kaže...

A gle Po cjenama mi dosta zaostajemo, a pogotovo vi iz BiH, a imam dosta frendova od doli koji imaju vrlo brzu vezu i up i download, ali velik ping.
Uvjek gledas u naprijed, sta bi ti da nami sad još povise cjene :D

Hmm, koji su to koji imaju vrlo brzu vezu? Mislim di su ti tvoji frendovi se preplatili na adsl. Ja nemogu nać u ponudi u BiH išta što bi se moglo okarakterizirat kao "brzo". :)

Neznam sta tocno imaju, nije dsl, nesto drugo je zaboravio sam tocno, skidao je po vrlo velikim brzinama, ali kad bi igrao neku igru imao je poprilično velik ping.

Satelitska veza.

Ali to opet nema upload. Neodlučan

- Psiho246
Poruka je uređivana zadnji put čet 19.11.2009 15:59 (Psiho246).
15 godina
offline
RE: T-Com ADSL ; nove brzine/cijene, ima li nazn
Psiho246 kaže...

Satelitska veza.

Ali to opet nema upload. Neodlučan

Lol, neznam, mislim da nije nego mi je govorio davno frend da to nije BiH ponuda, nego Srpska,(kabelska mozda, iako neznan tocno sta je)

Amo se vratit temi, nadam se da će to što prije povisit upload ito u nekom kraćem roku a ne kao prosli put.

I don't care...
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice