T-Com Internet izdvojena tema

poruka: 19.370
|
čitano: 6.306.928
|
moderatori: Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
Re: T-Com Internet
domeklija kaže...

dajte si provjerite, meni piše da imam 300 gb, imam neki info da nas časte ovaj mjesec.

 Nice, ima da skinem pol interneta dok se ne predomisle.

“See the happy moron, / He doesn’t give a damn, / I wish I were a moron, / My God! Perhaps I am!”
14 godina
offline
T-Com Internet

U travnju se korisnicima dodjeljuje 300 GB, mogula je opcija da bude i u svibnju ali nije potvrđeno. Radi se i na povećanju brzine.  Problem kod povećanja brzine na mobilnoj mreži je zagušenje iste ukoliko bi korisnici krenuli skidati podatke a ja bih prvi kada bi na hibridu imao 100 mb/s , ne bih ni koristio bakar nego bi plaćao dodatne pakete prometa. Onda se automatski limitira brzina svima, svi su nezadovoljni , mjere brzinu , prijavljuju smetnju jer je sada 50 mb/s a bilo je 100 mb\s itd.  Zasad 300 GB po brzini do 30 mb/s.

 
1 0 hvala 1
13 godina
offline
Re: T-Com Internet
Vraceni 1080p HD kanali na max tv😀
11 godina
offline
Re: T-Com Internet
galinjo24 kaže...
Vraceni 1080p HD kanali na max tv😀

 Na kojem broju su kod Vas Hd kanali? Hvala 

12 godina
offline
Re: T-Com Internet
galinjo24 kaže...
Vraceni 1080p HD kanali na max tv😀

 Anđeo bez falinge vidi vraga, ipak je zaposlenik vodovoda bio u pravu...

6 godina
protjeran
offline
Re: T-Com Internet
FileFicho kaže...

 Anđeo bez falinge vidi vraga, ipak je zaposlenik vodovoda bio u pravu...

 Kod mene je Hd ready a ne Full HD, o tome sam pisao a to si mogao pročitati.

Trajali su cijelo vrijeme i ostali.

O nama će pričat ka i mi o Atlantidi, a možda i neće, ma jebo nas, nemamo sreće
15 godina
neaktivan
offline
Re: T-Com Internet
Cesc kaže...

100 giga, nakon toga me prebaci na flat ali sa maksimalnom brzinom koju parica podržava.

 Ispravak netočnog navoda: ipak 300 gb :D

Why so serious?
12 godina
offline
Re: T-Com Internet
Wontay kaže...

U travnju se korisnicima dodjeljuje 300 GB, mogula je opcija da bude i u svibnju ali nije potvrđeno. Radi se i na povećanju brzine.  Problem kod povećanja brzine na mobilnoj mreži je zagušenje iste ukoliko bi korisnici krenuli skidati podatke a ja bih prvi kada bi na hibridu imao 100 mb/s , ne bih ni koristio bakar nego bi plaćao dodatne pakete prometa. Onda se automatski limitira brzina svima, svi su nezadovoljni , mjere brzinu , prijavljuju smetnju jer je sada 50 mb/s a bilo je 100 mb\s itd.  Zasad 300 GB po brzini do 30 mb/s.

 Podrzavaju li ti njihovi Hibridbox uredjaji bilo koji CA na 4g? Ako ne, ne vjerujem da bi i bilo moguce nesto previse podici brzinu na njima, da i nije limitirana na 30mbps. Ali 50/10mbps bi bio lijep bump, pa ako se mreza bude odrzala, mozemo dalje

Živim luksuzno! Jedem luk i lijem suze... :)
12 godina
offline
T-Com Internet

INCOGNITO99  Ne podržava CA ima CAT4 modem

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
T-Com Internet

Ekipa pozdrav, tek sada gleda u Moj Telekom aplikaciji da na Hibrid Boxu imam limit od 300GB, ja imam ugovoreno 100GB, što su ovi iz T-Coma nešt "popunjavali" limit s obzirom na ovo stanje oko KOVID-19....

Kako je kod vas?

 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: T-Com Internet

Da, podigli su Hibridbox tijekom trajanja pandemije svima.

Bolje biti ratnik u vrtu nego vrtlar u ratu!
12 godina
offline
T-Com Internet

Zna li netko koji je uzrok mome problemu? Naime konstantno mi se gubi WiFi veza. Ruter je onaj hibridni Huawei. Znači samo odjednom nestane WiFi, odspoji se i nestane s liste i onda se vrati za koju minutu i tako stalno. Čak i kada je samo jedan uređaj spojen isti je problem. Probao sam i paljenje/gašenje i resetiranje i mijenjanje kanala, ali ništa ne uspijeva.

29.11.2010= Barcelona-Real Madrid 5:0
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: T-Com Internet
KiX777 kaže...

Zna li netko koji je uzrok mome problemu? Naime konstantno mi se gubi WiFi veza. Ruter je onaj hibridni Huawei. Znači samo odjednom nestane WiFi, odspoji se i nestane s liste i onda se vrati za koju minutu i tako stalno. Čak i kada je samo jedan uređaj spojen isti je problem. Probao sam i paljenje/gašenje i resetiranje i mijenjanje kanala, ali ništa ne uspijeva.

 dali ti se to dešava od početka ili? Jednostavon nazovi SZK i traži zamijenu rutera....

12 godina
offline
Re: T-Com Internet
Gale92 kaže...
KiX777 kaže...

Zna li netko koji je uzrok mome problemu? Naime konstantno mi se gubi WiFi veza. Ruter je onaj hibridni Huawei. Znači samo odjednom nestane WiFi, odspoji se i nestane s liste i onda se vrati za koju minutu i tako stalno. Čak i kada je samo jedan uređaj spojen isti je problem. Probao sam i paljenje/gašenje i resetiranje i mijenjanje kanala, ali ništa ne uspijeva.

 dali ti se to dešava od početka ili? Jednostavon nazovi SZK i traži zamijenu rutera....

 Počelo je prije tjedan dana otprilike. Ma zovem ih i prijavljujem kvar u aplikaciji, ali džabe. Rekao sam im da treba novi ruter, ali kao da zidu pričam...

29.11.2010= Barcelona-Real Madrid 5:0
12 godina
neaktivan
offline
Re: T-Com Internet
Pozdrav ljudi,

Evo imam jedno informativno pitanje vezano za T-comovu ponudu iz Hibridboxa. Dakle uzeli smo prije 2 mj. ugovor koji ukljucuje fiksnu brzinu do 10mbps (ne pitajte zasto tak mala jer smo u predjelu varazdinske zupanije, varazdin breg, di ne mogu isporuciti vecu brzinu) plus uzeli smo taj Hibridbox opciju od 100gb koja kao poveca brzinu do 30mbps. Stvar koja mene zanima sad je ako taj hibridbox preko 4g mreze poveca brzinu vise od ovih 10mbps (ako je moguce naravno kj ovisi o jacini 4g signala tu di jesmo) ILI se ta fiksna brzina od 10mbps preko dsl-a totalno ugasi dokle god ne potrosimo tih 100gb prvo iz Hibridbox opcije.
Jer nakon ovoga kaj se desilo u zg-u ja od 1.1. u mjesecu pa dokle ne potrosimo gigagabjte nemogu ni sanjat o tih 10mb ugovorene fiksne brzine. Znaci mjerim svaka 3 sata i brzina varira od 5-7mbps.

Ako tko im slicne probleme neka mi objasni kaj da radim jer planiram zvat u t-com al necu ispast "neuk" ili "da ne citam ugovor" ali po meni je to onda iskoristavanje pretplatnika s obzirom da nam je garantirana fiksn brzina do 10mbps.

Opsirniji post ali jako budem zahvalan ako me tko prosvijetli. Hvala
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: T-Com Internet
Babyhead kaže...
Pozdrav ljudi,

Evo imam jedno informativno pitanje vezano za T-comovu ponudu iz Hibridboxa. Dakle uzeli smo prije 2 mj. ugovor koji ukljucuje fiksnu brzinu do 10mbps (ne pitajte zasto tak mala jer smo u predjelu varazdinske zupanije, varazdin breg, di ne mogu isporuciti vecu brzinu) plus uzeli smo taj Hibridbox opciju od 100gb koja kao poveca brzinu do 30mbps. Stvar koja mene zanima sad je ako taj hibridbox preko 4g mreze poveca brzinu vise od ovih 10mbps (ako je moguce naravno kj ovisi o jacini 4g signala tu di jesmo) ILI se ta fiksna brzina od 10mbps preko dsl-a totalno ugasi dokle god ne potrosimo tih 100gb prvo iz Hibridbox opcije.
Jer nakon ovoga kaj se desilo u zg-u ja od 1.1. u mjesecu pa dokle ne potrosimo gigagabjte nemogu ni sanjat o tih 10mb ugovorene fiksne brzine. Znaci mjerim svaka 3 sata i brzina varira od 5-7mbps.

Ako tko im slicne probleme neka mi objasni kaj da radim jer planiram zvat u t-com al necu ispast "neuk" ili "da ne citam ugovor" ali po meni je to onda iskoristavanje pretplatnika s obzirom da nam je garantirana fiksn brzina do 10mbps.

Opsirniji post ali jako budem zahvalan ako me tko prosvijetli. Hvala

 upravo ono što si rekao i sam, dakle prvo se "potroši" tih 100GB iz Hibrida (odnosno sada su to povećali na 300GB za vrijeme Korone) Sada je caka koliko tebi 4G/LTE može potegnuti, ovisno gdje se nalaziš.. Nakon toga padaš na svoju ugovorenu brzinu, kod mene je to recimo 10mbps.

13 godina
offline
Re: T-Com Internet
KiX777 kaže...

 Počelo je prije tjedan dana otprilike. Ma zovem ih i prijavljujem kvar u aplikaciji, ali džabe. Rekao sam im da treba novi ruter, ali kao da zidu pričam...

 očito je problem do rutera, zovi i dalje i zahtjevan samo zamijenu rutera....

12 godina
neaktivan
offline
Re: T-Com Internet
Znaci moj ruter onda po takvome moze lovit max jedva 7mbps na 4G/LTE mrezi. Jel moguce da se nekj na obliznjim repetitorima (koji su cca 5-6 km udaljeni od mene) zeznulo nakon potresa? Jer prije potresa mi je vuklo do 20mbps. To bi vjerovatno moral onda svejedno zvat korisnicku sluzbu da tehnicari pogledaju (ako budem im vjeroval na rijec da fkt budu otisli pogledat)...ili pak je do rutera.

Vec sam razmisljal o opciji postavljanja dodatnih omnidirekcijskih antena koje bi spojil na ruter i postavil vani na zid da se pojaca dohvat i stabilnost signala.

Ako postoji netko tko se kuzi u to slobodno d mi se javi preko inboxa, tipa gdje kupiti najpouzdaniju antenu, koji tip i sl.
16 godina
offline
Re: T-Com Internet
Svi su doma zbog korone pa su odašiljači opterećeniji uz niže brzine
Recenzije kineskih mobitela na anton008.com +Banggood kuponi za -10$ na PP
14 godina
offline
Re: T-Com Internet
Imam jedno pitanje tj tražim savjet šta napraviti u mojoj situaciji.
Živim u Splitu u dijelu koji je od najbliže centrale udaljen cca 3km i samim time sam ograničen na do 5 Mbps i onaj Hibridbox. Ta kombinacija meni je užas pogotovo sa radom od kuće, 2 školarca ...
Već sam u prošlosti nekoliko puta pisao mail sa upitima o dostupnosti optike ili VDSL i molio da se nešto napravi ali bi uvik dobio generičke odgovore tipa “HT konstantno ulaže ...”. Zanima me koliko je to problem “skratit petlju” tj izgradnja nekakvog ormara koji bi pojačao signal po žici. U mom susjestvu ima više od 100 obiteljskih kuća koje bi sve profitirale time. Kome pisati? Peticija? Bilo koji savjet je dobrodošao jer me izluđuje ova situacija. Ne moram niti spominjati da kad dica upale ps i komp i idu igrat da im ping zna ići do 200-300 i da oni jadni šize...
Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
protjeran
offline
Re: T-Com Internet
nani kaže...
Imam jedno pitanje tj tražim savjet šta napraviti u mojoj situaciji.
Živim u Splitu u dijelu koji je od najbliže centrale udaljen cca 3km i samim time sam ograničen na do 5 Mbps i onaj Hibridbox. Ta kombinacija meni je užas pogotovo sa radom od kuće, 2 školarca ...
Već sam u prošlosti nekoliko puta pisao mail sa upitima o dostupnosti optike ili VDSL i molio da se nešto napravi ali bi uvik dobio generičke odgovore tipa “HT konstantno ulaže ...”. Zanima me koliko je to problem “skratit petlju” tj izgradnja nekakvog ormara koji bi pojačao signal po žici. U mom susjestvu ima više od 100 obiteljskih kuća koje bi sve profitirale time. Kome pisati? Peticija? Bilo koji savjet je dobrodošao jer me izluđuje ova situacija. Ne moram niti spominjati da kad dica upale ps i komp i idu igrat da im ping zna ići do 200-300 i da oni jadni šize...

 Isto ti dođe ležati i ništa ne raditi oko toga...

15 godina
neaktivan
offline
T-Com Internet

zamijenjen mi ruter a brzina i stabilnost linije i dalje losa

 

ima li kakve pomoci?

novi ruter novi ruter
stari ruter stari ruter
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
T-Com Internet

Stabilnost bi ti trebala bit oke s ovim parametrima. Brzina je takva kakva je, iako se razlikuju dosta parametri od proslog rutera ali brizna je ostala vise manja ista tako da je to to valjda.

 
1 0 hvala 0
10 godina
offline
T-Com Internet

Pozdrav svima, da li je netko jučer/danas dobo ovakav sms od T Coma  " Vazna obavijest! Kako bismo vam osigurali jo9? kvalitetniji rad Internet usluge i brze surfanje kroz nekoliko dana na vasu kucnu adresu dostavit cemo novi modem, potpuno besplatno i bez utjecaja na trajanje ugovorne obveze. Vas Hrvatski Telekom " i ako je to točno koji se router dobije .... hvala na info :)

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
T-Com Internet

Dobit ces Huawei HA35-11

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: T-Com Internet

Jel to sad lagano djele svima ili?

12 godina
offline
T-Com Internet

Ne znam obicno su davali te rutera onima koji su imali mali DL pa se žalili na brzinu

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: T-Com Internet

Imenjak hvala na odgovoru, :)) , a onda ću im to vratit, jedino bi u obzir došao Fritz 7590 , ali info je da ga trenutno nema :(

9 godina
neaktivan
offline
Re: T-Com Internet
deephouse kaže...

Imenjak hvala na odgovoru, :)) , a onda ću im to vratit, jedino bi u obzir došao Fritz 7590 , ali info je da ga trenutno nema :(

 Njega se plaća ekstra 30 kuna/mj., nećeš ga dobit bez toga.

Bolje biti ratnik u vrtu nego vrtlar u ratu!
12 godina
offline
T-Com Internet

Ja sam do 2. mjeseca bio na A1 i sad sam na Tcomu. A1 mi nije nudio apsolutno ništa dapače podigli su mi cijenu i oduzeli opcije. Od t coma sam dobio prvo obični ruter a onda ovaj gore spomenuti hibridni Huawei. Brzina mi je na A1 i na DSL t-comu 10mbs DL i 0.70 UL. A na hibridnom modemu mi je sad 30 DL i 5 UL i skoro stalno se drži tako. Jako rijetko mi pada brzina. Imam spojeno 9 uređaja ali od toga samo sam na 3 dopustio da mi troši 4G promet tako da i taj limit od 100gb ne potrošim, jer u aplikaciji gdje pratim promet vidim da kombinira promete, tako da ja sam ful zadovoljan zasad. Bilo je nešto smetnji par dana nakon potresa ali izgleda da je sad i to ok. I zbog korone su sad dali 300gb preko hibridne mreže. I da, onaj prvi modem od tcoma sam morao vratiti u roku 30 dana nakon kaj sam dobio ovaj hibridni.

http://d-u-d.deviantart.com http://500px.com/Dado_D https://dariodrvodelic.wordpress.com/ https://www.flickr.com/photos/95774435@N02/?hide_photostream_welcome=1
 
0 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice