T-Com Internet izdvojena tema

poruka: 19.373
|
čitano: 6.313.780
|
moderatori: Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
offline
T-Com Internet

Zna li netko koji adapter mi treba da mogu spojiti vanjsku antenu Iskra Tela P-54 na ruter koji T-com daje u Turbo Mix opciji (Huawei HA35-11)? Na anteni je FME ženski konektor.

It is no measure of health to be well adjusted to a profoundly sick society
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: T-Com Internet
Ima li router izlaz za antenu?
Recenzije kineskih mobitela na anton008.com +Banggood kuponi za -10$ na PP
16 godina
offline
Re: T-Com Internet

Da.

It is no measure of health to be well adjusted to a profoundly sick society
6 godina
neaktivan
offline
T-Com Internet

imam ovu karticu za internet posvuda u mobitelu i sad sam trenutno u pakostanima na odmoru. katastrofa ziva. download 0,06, upload 0,34. zovem sluzbu za korisnike i kao trebalo bi biti u redu kod njih nema kvara. na drugom uređaju ist stvar. malo cavrljamo i veli lik da ce prijavit pa ce mi se neko javiti. drugi dan je prosao nitko mi se ne javlja, a net je u banani i dalje tak da nemrem sad gledat tekmu :(

Poruka je uređivana zadnji put uto 7.8.2018 16:24 (Stuleni).
 
0 0 hvala 0
8 godina
protjeran
offline
Re: T-Com Internet

Strpi se da nadograde na 5G mrežu bit će bolje 

 

Šalim se malo sorry morao sam malo...... a to ti može bit zbog više razloga kapacitet im je doli u Pakoštanima ograničen svi se nakačili na bazne stanice  posebno u Dalmaciji pa automatski sve zagušeno i sam znaš da je to kod nas sve jadno iako na nekim točkama ima svjetlih primjera i odličnog signala al ni približno kako oni to nama reklamiraju uvjeravaju i nakraju uvaljuju...

Napad je najbolja obrana :)
Poruka je uređivana zadnji put uto 7.8.2018 17:27 (Seki001).
11 godina
offline
T-Com Internet

 

Wtf, trenutno imam max2 xs za 184,50 (ugovor istekao), i sta sad kad ih nazovem, sigurno ponude nest sto je skuplje

Poruka je uređivana zadnji put uto 7.8.2018 19:10 (Doktor-X).
 
0 0 hvala 0
8 godina
protjeran
offline
Re: T-Com Internet

Bilo bi dobro da imaš mogučnost odlaska od njih za prelazak na nekog drugog providera i da im na taj način "zaprijetiš" i tek tada od njihove službe za zadržavanje korisnika bi mogao dobit tako sličnu cijenu kakvu si imao i dosad.Za druge opcije neznam ja sam imao takvu situaciju imam Bnet u zgradi i tako ja svako dvije godine dobijem najpovoljnije jer imam mogučnost prelaska a kao novi korisnik kod T-coma ili Vip-a uvijek mogu izvuć maksimalno...

Napad je najbolja obrana :)
6 godina
neaktivan
offline
Re: T-Com Internet

ma radi se o tome da je na nekih 300 metara od mene download 47, a upolad 60. svake godine sam na ovoj adrsi i nikad se ovako nesto nije dogodilo. najvise me sekira to sto nemam nikakve povratne informacije od kad sam prijavio svoj problem. kao prijavit cemo kvar javit ce vam se tehnicar. nemre bit kod mene brzina ispod 1, a samo par stotina metara skoro 50. 

8 godina
protjeran
offline
T-Com Internet

A čuj ko zna možda ti se sutra popravi pa budeš imao i tu gdje jesi opet dobre bzine možda ti nešta ometa signal može bit 100 stvari u pitanju jer čudno da je 300m od tebe sve ok a tu di ti jesi nije!? Pa nijet to 3km,30km ili 300km  to je 300m to je za 4G signal ništa.

Napad je najbolja obrana :)
Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
protjeran
offline
Re: T-Com Internet
Seki001 kaže...

A čuj ko zna možda ti se sutra popravi pa budeš imao i tu gdje jesi opet dobre bzine možda ti nešta ometa signal može bit 100 stvari u pitanju jer čudno da je 300m od tebe sve ok a tu di ti jesi nije!? Pa nijet to 3km,30km ili 300km  to je 300m to je za 4G signal ništa.

 Pitanje je i kakva je konfiguracija terena. Tijekom godina namučio sam se sa SIM karticama svih domaćih providera i mijenjam ih kao čarape kad sam na moru. Tko je jeftiniji i nudi kakvu takvu normalnu brzinu, taj postaje moj provider za tih par dana. Jedno su karte pokrivenosti signalom koje su računalna projekcija, a drugo je stvarno stanje na nekoj mikrolokaciji.

 

Najveće ograničenje je broj korisnika. Sada je špica sezone.

 

10 godina
offline
T-Com Internet

Napokon sam se spojio žicom kat ispod... kako? KROZ DIMNJAK hahah

Dimnjak se ne koristi i provukao sam kroz one rupe gdje su prije bile peči plastičnu cijev, te kroz nju lan kabl. U slucaju snijega/kiše, nadam se da nece bit problema. Ghetto je,ali eto net radi super

Battlelog: D3lBoy-00
Poruka je uređivana zadnji put sri 8.8.2018 20:48 (D3lBoy).
Moj PC  
11 0 hvala 0
16 godina
offline
T-Com Internet

Stižu uskoro SpeedPort Plus ruteri. Jesu li čemu?

Twitter: @191x7
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
protjeran
offline
Re: T-Com Internet
191x7 kaže...

Stižu uskoro SpeedPort Plus ruteri. Jesu li čemu?

 Ako je to istina onda ozbiljno se pripremaju za puštanje vectoringa jer taj router podržava i 17a vectoring i 35b super vector brzine. Samo jel onda ovaj šta mi imamo Speedport W724V Type Ci znači da on nepodržava vectoring brzine? Jer koliko vidim po speckama taj je dosta bolji od ovog šta nama su dosad davali jer ima i WiFi 2.4 & 5 Ghz b/g/n/ac mogučnost šta ovaj Type Ci nema. 

I podržava Gigabitne brzine kolko vidim.

Napad je najbolja obrana :)
Poruka je uređivana zadnji put pon 13.8.2018 19:00 (Seki001).
16 godina
offline
Re: T-Com Internet

724W Type Ci ima dual band wifi b/g/n/ac i to 2.4 i 5 GHz te podržava 1 Gbps brzine na lan portovima.

Ne znam da li podržava Vectoring ali pretpostavljao sam da da jer neki već imaju aktivan vectoring a ovaj router tek stiže.

Twitter: @191x7
8 godina
protjeran
offline
Re: T-Com Internet

Ja imam 100% sad provjerio ovaj 724W Type Ci i nema dual band wifi!

Napad je najbolja obrana :)
Poruka je uređivana zadnji put pon 13.8.2018 20:06 (Seki001).
16 godina
offline
Re: T-Com Internet
Seki001 kaže...

Ja imam 100% sad provjerio ovaj 724W Type Ci i nema dual band wifi!

 Ali ja imam

 

Twitter: @191x7
8 godina
protjeran
offline
Re: T-Com Internet

E jbg sad meni su uvalili ovaj mislim kako oni mogu tako šarat sa tim routerima i djelit toliko vrsta eto ti imaš dual band wifi. Onda ču ja tražit tog novog šta je stigao a ovaj če se u međuvremenu pokvarit.

Napad je najbolja obrana :)
10 godina
offline
Re: T-Com Internet

Možda i dobiješ novi koji normalno daju onima koji imaju ugovor na više od 100Mbps ....

8 godina
protjeran
offline
Re: T-Com Internet

Ja imam 50/10Mbps ugovorene brzine al govorim sad o ovim routerima koji podržavaju vectoring brzine 100mbps preko bakra šta planiraju uskoro ponudit ja o optici mogu samo sanjat iako je od mene tek 30m došla do fttc ormara al dalje ide bakrom.Kažem vjerovatno i ovaj moj podupire vector brzine na bakru ipak sam na 17a profilu i max.propusnost mi je 130/62 Mbps. Jedino ja nemam ovaj dual band wifi a ovi novi šta kolega post iznad kaže imaju i još + toga podržavaju supervector 35b profile.

Napad je najbolja obrana :)
10 godina
offline
T-Com Internet

Što bi ste si prije zadržali taj Speedport ili naj noviju ver. ZTE zxdsl 931vii? Probao sam taj speedport i također mi se cini da nisam našao dual band/5ghz

Battlelog: D3lBoy-00
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
T-Com Internet

Ima speedport sa i bez 5ghz. Mora ti na njemu pisat AC

 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: T-Com Internet

Da tek sam neki dan vidio na kutiji AC pa sam mislio kako onda nema 5ghz. No nisam previše kopao po routeru, samo ga probao - vidio da je los wifi i spakirao nazad. Ali posto sam sad na zici zanima me jel možda šta bolji "kvalitetniji" speedport?

Battlelog: D3lBoy-00
9 godina
offline
T-Com Internet

To su isti routeri mislim, samo da je uvom drugom to bilo disableano preko firmwarea.

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
T-Com Internet

Ovaj W 274V što ja imam je OK što se tiče neta i žične lokalne mreže, no osim što mu je wifi ispodprosječno slab ima i jednu drugu manu - ako ga restartaš neće se povezati na net i onda se mučiš pol sata pa ako ništa ne pomogne resetiraš na tvorničke.

Twitter: @191x7
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
T-Com Internet

Pozdrav! Jel ima netko broj od prodajnog savjetnika koji moze srediti max2 paket za 209 kn? Zvao sam sluzbu i rekao kako ima ta cijena kod njih u cjeniku ali nisu mi htjeli/mogli dati broj od savjetnika. 

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
protjeran
offline
Re: T-Com Internet
ivan11duke kaže...

Pozdrav! Jel ima netko broj od prodajnog savjetnika koji moze srediti max2 paket za 209 kn? Zvao sam sluzbu i rekao kako ima ta cijena kod njih u cjeniku ali nisu mi htjeli/mogli dati broj od savjetnika. 

 max3 ti je 209kn a max2 je 149 ako oćeš bez tv a sa tv ti je max3 209kn ja ti imam broj dobrog prodajnog ali samo za područje ZG i okolice javi se ako ti to paše meni u PM!....

p.s ali to ti je samo ako prelaziš sa VIP ili Bnet-a kod njih a ako si u grupaciji hr telekoma onda možda možeš dobit max3 za 229kn mislim da je tako al to trebalo bi pitat ovog prodajnog kaj imam njegov broj.

Napad je najbolja obrana :)
Poruka je uređivana zadnji put uto 14.8.2018 13:26 (Seki001).
12 godina
offline
Re: T-Com Internet
ivan11duke kaže...

Pozdrav! Jel ima netko broj od prodajnog savjetnika koji moze srediti max2 paket za 209 kn? Zvao sam sluzbu i rekao kako ima ta cijena kod njih u cjeniku ali nisu mi htjeli/mogli dati broj od savjetnika. 

Pročitaj malo bolje taj cjenik, tko ti može odobriti cijene iz cjenika i probaj ovako: https://www.bug.hr/forum/topic/povezivanje-internet/t-com-internet/38199.aspx?page=416&jumpto=5675019&sort=asc&view=flat 

Poruka je uređivana zadnji put uto 14.8.2018 17:10 (ContoNick).
13 godina
offline
Re: T-Com Internet
ContoNick kaže...
ivan11duke kaže...

Pozdrav! Jel ima netko broj od prodajnog savjetnika koji moze srediti max2 paket za 209 kn? Zvao sam sluzbu i rekao kako ima ta cijena kod njih u cjeniku ali nisu mi htjeli/mogli dati broj od savjetnika. 

Pročitaj malo bolje taj cjenik, tko ti može odobriti cijene iz cjenika i probaj ovako: https://www.bug.hr/forum/topic/povezivanje-internet/t-com-internet/38199.aspx?page=416&jumpto=5675019&sort=asc&view=flat 

 Potpisujem.

Neki dan produžio ugovor na dvije godine za 208kn. Treba se samo pozvati na cjenik i prodati dušu đavlu.

Hvala ContoNick na uputama!

16 godina
offline
T-Com Internet

Dobio ZTE 931 VII v4.0 (iz 2016) i mogu reći - router je fantastičan. Hrpetina promjenjivih postavki (kao administrator s !tc0MhtZTEE... passwordom), jak Wifi, podržava Vectoring itd.

Taj router su trebali davati svima. Router je čudo. A to što je Wireless N a ne AC ne igra ulogu, ionako je N sposoban puno veće brzine nego što na VDSL nude. Druga mana je 100Mbps lan, ali ni to nije strašno.

Twitter: @191x7
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: T-Com Internet

Taj isti imam i meni je wifi postao kriminalno loš.

Battlelog: D3lBoy-00
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice