K3 telekom - iskustva

poruka: 50
|
čitano: 33.093
|
moderatori: Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
8 godina
neaktivan
offline
K3 telekom - iskustva

Ima li netko kakvih novih saznanja o K3 telekomu?

Mi još imamo signal ,računi ne dolaze već drugi mjesec.....i ne nemjeravamo uzimati drugog operatera dok usluga od K3 telekoma bude dostupna.

Moj PC  
1 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: K3 telekom - iskustva
Isto i kod nas, dok traje dobro je. Inače ovi iz hakoma nemaju pojma da je signal od k3 još uvijek aktivan!? :) . Neka tako i ostane što duže :)
8 godina
neaktivan
offline
Re: K3 telekom - iskustva

Ovi iz HAKOM-a nemaju pojma o ničemu,očigledno je da je cijela ekipa iz K3 telekoma beztragom nestala(klasična Hrvatska priča) pa nema nitko ni signal ugasiti,dok radi dobro je.

HAKOM nas upučuje da odaberemo drugog oparetera,pa zaboga zar njima nije jasno da smo mogli biti na bilo kojem drugom operateru nebi niti pomišljali na k3 telekom,nadalje iz HAKOM-a kažu da terminalnu opremu preporučeno pošaljemo K3 telekomu,ako se pošiljka vrati da imamo dokaz da smo opremu pokušali vratiti.To mi i ne pada na pamet,ja tu antenu nisam stavljao na krov pa je isto tako neću niti skidati,ako K3 telekomu treba njihova oprema neka sami izvole doći po nju.K3 telekom nam je  bar brzinu interneta mogao pustiti na full da se počastimo kad je već kraj,a još će nam na kraju ispostaviti i račune za opremu,samo antenski tanjur + air primopredajnik po njihovom cieniku 9900 kuna :-(

Poruka je uređivana zadnji put sri 13.4.2016 21:13 (dadom51).
16 godina
offline
Re: K3 telekom - iskustva

Neće vam ništa naplatiti jer je došlo do otkaza ugovora njihovom krivnjom.

Nadalje, poslove i dio opreme K3 Telekoma na Učki je preuzeo "Krk sistemi", tvrtka koja ima isti način poslovanja kao i K3 Telekom. Postavi se njihova satelitska koja gleda prema Učki. Dapače, za isti novac sada imate brže i bolje pakete.

Kada i ako vam crkne ovaj signal prebacite se na Krk sisteme ili uzmite preko T-Coma Maxnet Mini (dobivate router ali on se spaja preko 4G signala-sim kartice, neograničen promet, 8mbps) za cijenu MaxAdsl-a.

Recenzije kineskih mobitela na anton008.com +Banggood kuponi za -10$ na PP
8 godina
neaktivan
offline
Re: K3 telekom - iskustva

Ne vjerujem da su Krk sistemi bilo što preuzeli od K3 telekoma s obzirom da se njihov odašiljač nazi na Maloj Učki a od K3 telekoma na Veloj Učki,koriste drugačije antene i opremu.

Krk sistemi nude samo internet ,dok smo na K3 telekomu imali internet,televiziju i telefon iako mi se Krk sistemi čine kao jedina dobra čaki i bolja alternativa K3 telekomu.

Baš kad i ako nam crkne signal od K3,možda ćemo zauvjek imati besplatnu uslugu,bar sad kad su propali usluga je bez većih smetnji ,sad rade bolje nego ikad

 

Maxnet Mini T-Com skriva kao zmija noge,na njihovim stranicama nema ništa o toj usluzi a operateri na 08009000 nemaju gotovo nikakvih informacija.

4G signal sa 7.2mbps mogu uloviti jedino da taj router od T-coma zašarafim na antenu od K3 telekoma,nema neograničenog prometa nakon potrošenih 40GB ili po novom 100GB prometa brzina pada na 1mbps,iako ne vjerujem da bi s obzirom na signal mogao u idealnim mogućnostima uloviti više od tih 1mbps .

 

Poruka je uređivana zadnji put sri 13.4.2016 23:04 (dadom51).
10 godina
neaktivan
offline
Re: K3 telekom - iskustva
Tako je, Krk sistemi rade sa malo drugačijom tehnologijom,a i ne namjeravaju uvesti tv i telefon u ponudu. Dok ovo čudo traje ok, a poslije se nadam i ja nešto zaraditi prodajom njihove opreme. Ne pada mi na pamet nikakav pokušaj vraćanja.
 
1 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
K3 telekom - iskustva

Neznam tko bi kupio tu njihovu opremu tanjur i LNB ne vrijede više od 200 kuna,STB i modem po meni  ne vrijede ništa.

Bilo bi zanimljivo da smislimo nešto kako iskoristiti tu opremu,bi li se zamjenom LNB-a mogla koristiti ta antena ili za eventualno nekakvo spajanje na Wi-Fi "hotspot"

K3 telekom najvjerojatnije neće nikada tražiti povrat te opreme .

Poruka je uređivana zadnji put čet 14.4.2016 13:10 (dadom51).
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: K3 telekom - iskustva
Iznenadio bi se, sve ima svog kupca, iskreno ne kužim zašto to ljudima treba, ali eto sve do sada prodao (vip homeboxove, evo tv prijamnike......), postoje nekakve cake, ali se meni stvarno neda sa ti za.... Onaj kome treba zna kako iskoristiti.
 
1 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
K3 telekom - iskustva

Izgleda da je došao i taj dan K3 telekom je danas isključijo svoj signal

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: K3 telekom - iskustva
Da, izgleda da smo ga urekli :)
8 godina
neaktivan
offline
K3 telekom - iskustva

A svi i dalje na internetu

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: K3 telekom - iskustva
Tele 2 još radi :D
 
1 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
K3 telekom - iskustva

I meni t-com od susjeda,na 50-tak metara udaljenosti lovim ovo.

Poruka je uređivana zadnji put pet 15.4.2016 21:06 (dadom51).
Moj PC  
2 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
K3 telekom - iskustva

Ljudi jeste se snašli,prešli na drugoga operatera ?

Ja u jedan dan riješio internet preko Kristijana iz Sat coma (neki će ga poznavati jer je mnogima od Vas instalirao K3).

Uglavnom postavlja se antena 5ghz na krov ili na mjesto k3 antene kao kod mene,mora postojati optička vidljivost na Veprinac,nema ugovorne obaveze,download 5mbps i upload 1mbps,cijena 135 kuna mjesečno sa tim da je instalacija jednokratno 350 kuna ili 100 kuna mjesečno ako je instalacija jednokratno 600 kuna.

Za televiziju sam uzeo CI modul Evo Tv a fiksni telefon više ni nemam namjere uvoditi

Poruka je uređivana zadnji put ned 17.4.2016 13:54 (dadom51).
Moj PC  
1 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: K3 telekom - iskustva
Preko kojeg je to providera? Sat com ima u ponudi satelitske sustave, nisam znao da nude i Internet. Ja sam skužio da u mom podstanarskom stanu ima slobodna telefonska linija i ne treba mi gazdarica da bih uveo net
😁, tako da sam se odlučio za iskon, brzina do 10mbit i tv, prvih 20 mjeseci za 219kn.sada samo treba dočekati tehničku službu.....
16 godina
offline
Re: K3 telekom - iskustva

Dosta skupo.

Da si uzeo preko krk sistema 4Mbps/4mbps (veći upload) ti je 125kn mjesečno

http://www.krksistemi.hr/internet.html

Recenzije kineskih mobitela na anton008.com +Banggood kuponi za -10$ na PP
8 godina
neaktivan
offline
Re: K3 telekom - iskustva

Sat com ide preko Metroneta.

Mi po pregledu terena od strane tehničara T-Coma nemamo tehničkih mogućnosti,iako je na kući prije 5-6 godina bila aktivna telefonska linija na T-comu,postoji kabel i infrastruktura....predali smo zahtjev na Optima telekom i odbijeni smo od strane tehničara T-coma prilikom pregleda terena,jer Optima,Iskon,Vip i ostali koriste infrastrukturu od T-coma.....uglavnom duga priča ali dosadila mi borba sa vjetrenjačama.

Sat com nije ništa puno skuplje od Krk sistema razmatrao sam i tu opciju,ja 5/1 plaćam 135 kuna,15 dana free-grace period,Krk sistemi nude veći upload ali manji download,najveća prednost od Krk sistema je što ne postoji ugovorna obaveza.

Kod Krk sistema najviše me odbio ugovor na 2 godine i njihov cjenik koji je copy/paste od K3 telekoma,opet te fore antenski tanjur 9900 kuna.....

Krk sistemi cijena za 4/4 je isto 135 kuna ako račun dolazi poštom,ovdje je nebitno račun na email ii poštom uvijek je 135 kuna.

A Evo TV nebih nikome preporučio,K3 telekom kakvi god da su bili svih ovih godina bar su imali bolji izbor programa,jedino žali Bože 250 kuna za CI modul, nema ni tu ugovora pa ćemo vidjeti

Poruka je uređivana zadnji put ned 17.4.2016 22:25 (dadom51).
10 godina
neaktivan
offline
Re: K3 telekom - iskustva
Jel ima netko kakvih iskustava sa online tv pretplatama(iptv)?
 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: K3 telekom - iskustva
Da te pitam ,kako si zadovoljan sad sa ovim metronetom?nakon dobrih vijesti iz iskona,skužili su da sam na novijoj centrali i da će mi pretplata biti još manja,izašao je na teren tehničar tcoma i naravno ustanovio da linija koja sa prije dvije godine koristila više ne postoji te bi se trebao provući kabal koji je jednom već provučen,ali ga sad više nema i naravno da bi za to sve trebalo platit.interesantno.
 
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: K3 telekom - iskustva

Iskreno vrlo zadovoljan,napokon nema više problema sa internetom kao na K3 telekomu,napokon mogu pogledati online film bez prekidanja,ni kiša ni bilo kakvo nevrijeme ne utječu na kvalitetu veze a Kristijan iz Sat Coma stalno stoji na usluzi.

Nama je t-com istu stvar vučenje novog kabela dao na mini projekt još prije 4 godine da se ništa nije napravilo do danas.

Tebi kao krajnjem korisniku nemogu naplatiti kabel ,njihovo je da ti liniju dovedu do kutije na kući a kamo ćeš ti unutar stambenog objekta razvlačiti kabel to se njih ne tiće.

T com je monopolist i radi jednog ili dva korisnika neće vući novi kabel jer je to njima neisplativo,jednostavno izjave da nema tehničkih mogućnosti.

Poruka je uređivana zadnji put pet 6.5.2016 10:35 (dadom51).
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice