Iskon "iskustvo"! izdvojena tema

poruka: 3.078
|
čitano: 731.138
|
moderatori: Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
Iskon "iskustvo"!

da li netko zna kakvi su ovi novi wifi mesh uređaji?

https://www.iskon.hr/Wi-Fi-MESHtar/Innbox-M60-Tehnicke-karakteristike

Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
Re: Iskon "iskustvo"!
Dobri su, malo bolji domet nego AirTies, po brzini su tu negdje, odnosno, ako imaš brzinu 200, mjerit ćeš 200.
11 godina
Iskon "iskustvo"!

Da li netko ima na iskonu 2 receivera ali u setupu da je jedan spojen preko struje na router (npr preko d-link dhp-p601av ili slicnog)?

Neznam kako u praksi funkcionira taj setup i koliku propusnost daje?

I believe Wi can Fi...
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
Iskon "iskustvo"!

Ističe mi ugovora za mjesec dana i jučer me zvali za produljenje ugovora. Ne nude ništa osim što bi poskupili trenutne opcije za cca 50kn. Baš krasno. I još nude neke glupe mobilne tarife.

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
Iskon "iskustvo"!

dobio sam optiku nedavno. Preko zice radi na 199mbps DL, ali kad surfam preko mobitela spojen na wifi (bilo 2,4 ili 5mhz) osjeti se lag, otvaram bilo koju stranicu i stoji par sekundi i onda krene. 

Ima li netko slicno iskustvo ili zna rijesenje problema? 

I believe Wi can Fi...
Moj PC  
0 0 hvala 0
23 mjeseca

Na HT mreži je svojedobno bio problem sa IPv6 DNSom, rješenje je bilo upisivanje nekog javnog IPv6 DNS servera u router, ali to je rješeno prije dosta vremena.

Sad sam pogledao u svoj router i tamo više ne postoji mogućnost upisivanja toga.

7 godina

Na Iskonu sam preko 5 god. i od prvog dana na Zxel (crni) sam isključio IPv6 kao i u postavkama LAN adaptera u Windovsima , a nemam nikakve slične probleme.

Ima li neki razlog da bi to uključivao ?

23 mjeseca

Na mobitelu najvjerovatnije nema kontrolu nad time

11 godina

Danas sam skuzio i da preko kompa slicna stvar, a komp je spojen s lan kabelom...

I believe Wi can Fi...
10 godina
Iskon "iskustvo"!

prije isteka zvali me da mi ponude paket koji kosta 10kn vise do sad i daje manje, rekao sam da ne prihvacam i da me nazove netko nadredeni i ponudi nesto bolje. i tako dobio sam osnovni prosireni + hbo hd + sportski + filmski + snimalica + net 50mbit flat za 1kn manje nego do sad

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
Iskon "iskustvo"!

prije isteka zvali me da mi ponude paket koji kosta 10kn vise do sad i daje manje, rekao sam da ne prihvacam i da me nazove netko nadredeni i ponudi nesto bolje. i tako dobio sam osnovni prosireni + hbo hd + sportski + filmski + snimalica + net 50mbit flat za 1kn manje nego do sad

Moj PC  
1 0 hvala 0
6 godina
Iskon "iskustvo"!

Koja je cifra u pitanju? Mogao si do sada placati 450kn za tako nesto :)

0 0 hvala 0
10 godina
Iskon "iskustvo"!

229kn umjesto prijasnjih 230 (a imao sam od svega dodatnog samo hbo)

Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
Iskon "iskustvo"!

Da to je odlicna cijena.

1 0 hvala 0
11 godina
Iskon "iskustvo"!

Živim na Bukovcu u Zagrebu. Koristim 30/3.5 internet i telefon od Iskona. Plaćam 195 kn mjesečno, bez ugovora. Danas me zvao agent da mi nudi optiku 200 Mbit/s + telefon, za 20 kn manju cijenu nego što sad plaćam, uz ugovornu obvezu. Dok na njihovoj web stranici radim provjeru dostupnosti usluga dostupnih na mojoj adresi, nudi mi samo adsl.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
BoTiA kaže...

da li netko zna kakvi su ovi novi wifi mesh uređaji?

https://www.iskon.hr/Wi-Fi-MESHtar/Innbox-M60-Tehnicke-karakteristike

naknadno su mi  kazali da su lošiji od AirTies uređaja, to mi je kazao njihov tehničar koji je navodno testirao i jedne i druge.

Poruka je uređivana zadnji put pet 16.4.2021 14:25 (BoTiA).
6 godina
Iskon "iskustvo"!

Ima li netko ovdje tko je u zadnje vrijeme produžio ugovornu obavezu s Iskonom.Za sada sam zadovoljan i ne bi ništa mijenjao.Zvao sam ih kako bi saznao mogu li dobiti neke pogodnosti i ostao sam lagano šokiran kad mi za istu uslugu (net i tel) koju sam do sada plaćao 109 kn nude za 169 kn.

Imaju li oni,poput nekad VIP-a neku službu za zadržavanje korisnika?

0 0 hvala 0
12 godina
Iskon "iskustvo"!

otišlo sa 119 na 159 kn, vele da ni lipe manje ne može

1 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:

vrh stranice