Iskon "iskustvo"! izdvojena tema

poruka: 3.293
|
čitano: 1.160.409
|
moderatori: Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
9 godina
offline
Re: Iskon "iskustvo"!

Jbga ekipa u call centrima se mjenja kao na traci, ja pošaljem mail i sve bude rješeno asap...

 

Imao sam manji problem sa starim IPTV prijamnikom, za to sam zvao i to su rješili asap zamjenom... 

23 mjeseca
protjeran
offline
Re: Iskon "iskustvo"!
Kad vide kakve stavove imaš o nekim temama, rekli su bolje da je ovaj bez neta 😆
13 godina
offline
Iskon "iskustvo"!

dzabe ti s njima se bost, imas hakom

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Iskon "iskustvo"!

Na koga onda prijec a da nije najskuplji t com? 

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Iskon "iskustvo"!
Telemach
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Iskon "iskustvo"!
RuskeGTT kaže...

dzabe ti s njima se bost, imas hakom

 Imaš na papiru, zvao ih jutros isto mi rekli što sam već napravio, piši prigovor i čekaj da ti neki novi operater dođe instalirat uslugu. 

13 godina
offline
Iskon "iskustvo"!

ne mislim nikad napustit iskon

ponudili mi danas da ostanem na posebnom paketu sa svim programima za smjesnu cijenu + dobio ponudu za bon bon za 40kn manje vise sadrzaja nego na tomatu...

tako se brine o dugogodisnjem kupcu, a vi svi ostali ili ne znate pregovarati ili neznam...pisete gluposti ovdje, jer su najbolji u hr

Moj PC  
4 1 hvala 0
14 godina
offline
Re: Iskon "iskustvo"!
Boze budale.
Kad nastane neki problem da vidis kak ces pobijec od njih glavom bez obzira.
 
0 4 hvala 0
14 godina
offline
Re: Iskon "iskustvo"!
Boze budale.
Kad nastane neki problem da vidis kak ces pobijec od njih glavom bez obzira.
 
0 2 hvala 0
13 godina
offline
Iskon "iskustvo"!

8 god niti apsolutno jedan problem

Poruka je uređivana zadnji put sri 11.1.2023 18:49 (RuskeGTT).
Moj PC  
5 0 hvala 0
23 mjeseca
protjeran
offline
Re: Iskon "iskustvo"!
Bože, pa to je premalo da vidiš njihovo pravo lice!!! 😱
13 godina
offline
Iskon "iskustvo"!

jel dovoljno rec da nisam nikad ni bio duze kod nekog drugog? odnosno da su mi puuuno ranije dali razloga da promjenim

Moj PC  
4 0 hvala 0
14 godina
offline
Iskon "iskustvo"!

Evo javili su mi se tvoji nesposobnjakovići iz Iskona nakon 4 dana što sam bez usluge, zovu ispričavaju se i još me laže da se prijenos nije mogao otkazat 10 dana prije. LOL.  A ja saznao da uopće ni nisu napravili poništenje prijenosa nego je to napravljeno večer prije dok ja nisam ponovo nazvao jer sam dobio SMS od njh. 

 

Sad je već 5. dan da sam bez usluge meni paše, više para. Bit će sigurno još 5 dok telemach ne prenese broj u svoju mrežu. Tak da iskonovci možete mi ga fafat sa svojim hvalospjevima jer ćete u konačnici sve vi to platit svojim paušalem.

 

I kad smo već kod najbolje fiksne mreže, to je trenutno telemach bar po pitanju fiksne linije. Ovo je već drugi priključak koji su mi expresno instalirali sve kako je ugovoreno. Tak da su mi net već oni uključili i dali privremeni fiksni broj (predao zahtjev 29.12 instalirano 10.01.) to bi iskonu trebalo valjda godinu dana. Za 5 kn skuplje od iskonove ponude dobivam max brzinu koja daje parica i telefon neograničeno.

 

Tak da, by by fafaci Iskona... očekujte poskupljenje usluge jer treba nas ostale obeštetit.

 

 

 
0 2 hvala 0
15 godina
offline
Iskon "iskustvo"!

stavit cemo ruku na srce i priznat da je ipak t com miljama ispred svih ostalih, i mobilno i bakreno...

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Iskon "iskustvo"!
Ico2005 kaže...

stavit cemo ruku na srce i priznat da je ipak t com miljama ispred svih ostalih, i mobilno i bakreno...

 Pa to nitko ne spori

6 godina
neaktivan
offline
Re: Iskon "iskustvo"!

Ako poskupe drugi, poskupit će i Telemach. Pošto si potpisao novi ugovor, vjerojatno su već ubacili klauzulu o inflaciji.

13 godina
offline
Re: Iskon "iskustvo"!
Memphis kaže...

Evo javili su mi se tvoji nesposobnjakovići iz Iskona nakon 4 dana što sam bez usluge, zovu ispričavaju se i još me laže da se prijenos nije mogao otkazat 10 dana prije. LOL.  A ja saznao da uopće ni nisu napravili poništenje prijenosa nego je to napravljeno večer prije dok ja nisam ponovo nazvao jer sam dobio SMS od njh. 

 

Sad je već 5. dan da sam bez usluge meni paše, više para. Bit će sigurno još 5 dok telemach ne prenese broj u svoju mrežu. Tak da iskonovci možete mi ga fafat sa svojim hvalospjevima jer ćete u konačnici sve vi to platit svojim paušalem.

 

I kad smo već kod najbolje fiksne mreže, to je trenutno telemach bar po pitanju fiksne linije. Ovo je već drugi priključak koji su mi expresno instalirali sve kako je ugovoreno. Tak da su mi net već oni uključili i dali privremeni fiksni broj (predao zahtjev 29.12 instalirano 10.01.) to bi iskonu trebalo valjda godinu dana. Za 5 kn skuplje od iskonove ponude dobivam max brzinu koja daje parica i telefon neograničeno.

 

Tak da, by by fafaci Iskona... očekujte poskupljenje usluge jer treba nas ostale obeštetit.

 

 

 iskomunicirao preko maila, u roku 5min dosla poruka aktivacije, tj produljenja ugovora, bio skeptican, dosao doma i vidi cuda SVE radi...za 10 dana selim se u bonbon sa jeftinijim paketom nego do sad u tomatu...i vise sadrzaja

ja neznam kakve vi probleme imate, prije bi rekao da neznate komunicirati i ugovarati dealove sa providerima, ja sam uvijek dobivao vise od drugih (sad mi je i potvrda frend koji isto ima produljenje i njemu ne nude nis) i bio zadovoljan...

a sto se tice brzine, daju mi 35-50, a ja redovno imam 60-64 mbit, odnosno max sta mogu dobiti u svojoj zgradi. nikad nikakvih prekida, nikad problema, evo neznam, nemate srece ocito

Poruka je uređivana zadnji put pet 13.1.2023 16:37 (RuskeGTT).
14 godina
offline
Re: Iskon "iskustvo"!
hahhaha nitko ne zna komunicirat osim tebe i svemogućeg iskona. Ovo je na razini vrtića.

kaj imam komunicirat sa debosima koji je znaju svoj posao. Ispunio sam web online zahtjev i ne treba me nitko nista pitat niti mibsta dat, samo poslat modem i pustit uslugu koju sam trazio. Ali ni to nisu bili sposobni odradit. Ispunio zahtjev 23.11 do 29.12 nisu uspjeli isporučit uslugu. Ma vrhunski su nema kaj.

na drugom priključku mi naplaćivali free dtv kanale 5kn mjesečno. Pa tko to danas jos radi? Od kad sam presao na telemach preporodio se a ponuda programa nikad veća.
 
0 4 hvala 0
8 godina
offline
Re: Iskon "iskustvo"!
Ako si komunicirao kako tu pišeš, onda da, imaš ozbiljnih problema sa komuniciranjem.
14 godina
offline
Re: Iskon "iskustvo"!
pa nisam ni komunicirao tak da jedino ti imas problem sa komunicirnjem i razumijevanjem
 
0 4 hvala 0
23 mjeseca
protjeran
offline
Re: Iskon "iskustvo"!
Što radiš u temi Iskona?
13 godina
offline
Iskon "iskustvo"!

meni su aktivirali 5min nakon dogovora, cekam novu opremu (sami su predlozili) router i reciver...

ocito imam srece da sam iskomunicirao sa sposobnim operaterom, a ti nemas srece onda ako mj dana cekas...

Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Iskon "iskustvo"!
Pa jedno je aktivirat tj produzit ugovor kod njih ako vec imas sve kod nijih. To se moze napravit za 5 minuta, ali nova instalacija i prijenos broja nikako. Al to ne znači da mora trajat više od mjesec dana.

Tak da mijesas kruške i jabuke.
 
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Iskon "iskustvo"!
silvio3105 kaže...
Što radiš u temi Iskona?

 A šta to tebe libo rac šta ja radim i di ja idem? Daj nađi si neku zanimaciju u životu.

10 godina
offline
Re: Iskon "iskustvo"!

Ja sam kod prelaza sa Optime davne 2015. dogovorio prelaz na Iskon i za par dana dobio Oversasom paket sa opremom i pismom da je prelaz dogovoren sa Optimom za 31.08. (za desetak dana) te da će me taj dan zvati. Do tada sam imao Optimu i taj dan me zvali da spojim svoju opremu koju sam od njih dobio te za po ure čekanja t-com žicara da paricu prebaci na Iskonovu opremu u centrali dobio internet. Nakon 5-6 mj. su mi t-com žicari ukrali paricu za nekog tajkuna (radi njegovog MAX-TV) i umjesto 30/5 dobio paricu sa 20/4 Mbps. Tako je ostalo preko god. dana dok u grad nije došla A1 optika pa se veliki dio korisnika prebacio i oslobodio DSL smetnji bakrene parice na kojoj sad imam (otkad su dali max. koji može parica) 70/20Mbps.

 

Zaključio sam da nikad nije bilo do Iskona već zato što T-com žicare plaćaju da obavljaju nalog prebacivanja i intervencija za njih a oni razvlače kako im dođe volja. Zato sam u 9. mj. produžio na još 2 god.

23 mjeseca
protjeran
offline
Re: Iskon "iskustvo"!
Za novu instalaciju sam čekao ispod 10 dana.
13 godina
offline
Iskon "iskustvo"!

evo jucer iza 12 dogovorio produzetak, prelazak na bonbon i novu opremu...

jutros u 8 i pol zvao tehnicar da mi nosi modem, reciver i daljinski...ako to nije usluga za 5, neznam sta je onda...

Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Iskon "iskustvo"!
Opet me danas zvali tvoji nesposobnjaković iz Iskona, sad oni meni objašnjavaju mi kaj treba napravit i da su prosljedili moj zahtjev za odšetetu na obradu. Tak da očekujem puni iznos odštete od 3600 kn.
 
0 1 hvala 0
23 mjeseca
protjeran
offline
Re: Iskon "iskustvo"!
Opet smaraš tu
 
1 1 hvala 0
14 godina
offline
Re: Iskon "iskustvo"!
Ne znam jel si ti intelektualno osiromašen ili imas neku dijagnozu.

Gdje bi po tebi trebao pisat svoje Iskon iskustvo nego tu?
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice