H1 telekom izdvojena tema

poruka: 1.508
|
čitano: 455.705
|
moderatori: Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
Re: H1 telekom
vulerious kaže...
tomislav10 kaže...

 Ne znam za korisničku podršku, ali tehnička podrška H1 je top. Dugogodišnji sam korisnik H1 i mogu reći sve najbolje. Zvao za VPN namjestili mi na modemu za 2min. Zvao za passthrough namjestili za 2 min. Raspitivao se za VDSL dobio detaljno objašnjenje parametara, udaljenosti i mogućnosti moje parice. Sve što sam trebao odmah dobio razumjevanje. U drugih operatera sam dobio nogu "to nije u našoj odgovornosti","trenutno nemamo te informacije" i slično, možda i nije, ali su mi neki pomogli. Tako da možda sam jednostavno pogodio na dobrog agenta, a možda i na dobru podršku :)

 Slazem se za tehnicku podrsku, pristupacni, brzi i kuže se u ono što rade, detljno objasne i to je iskustvo sa tri-cetiri agenta iz tehnicke

 

Ali korisnička s druge strane je poprilično loša, koliko sam uspio shvatiti to su sve studenti (možda sam u krivu, ali uvijek su mi se studenti javljali), baš zadnji razgovor sa agenticom je bio uzasno kontraindikatoran sa njene strane. Pricamo nesto u brzini, kaze da pustaju najvecu mogucu brzinu parice, a zatim (minutu kasnije) mi ponudi paket u kojem je veca brzina te cu sa time dobiti brzi internet? Prethodno mi kaze da pogledam na internetu njihove pakete, a onda mi nudi paket (koji imaju na stranici) koji je za dugogodisnje korisnike i nema ga u ponudi. Razumijem da je mozda nova, da joj se ne da, da ne znam sto, ali bar prouci sto nudite na stranici, to je svega pet minuta posla

 

“In every crowd there are certain persons who seem just like the rest, yet they bear amazing messages.” Antoine de Saint-Exupery, Night Flight
8 godina
neaktivan
offline
Re: H1 telekom
Johnny4286 kaže...
vulerious kaže...
tomislav10 kaže...

 Ne znam za korisničku podršku, ali tehnička podrška H1 je top. Dugogodišnji sam korisnik H1 i mogu reći sve najbolje. Zvao za VPN namjestili mi na modemu za 2min. Zvao za passthrough namjestili za 2 min. Raspitivao se za VDSL dobio detaljno objašnjenje parametara, udaljenosti i mogućnosti moje parice. Sve što sam trebao odmah dobio razumjevanje. U drugih operatera sam dobio nogu "to nije u našoj odgovornosti","trenutno nemamo te informacije" i slično, možda i nije, ali su mi neki pomogli. Tako da možda sam jednostavno pogodio na dobrog agenta, a možda i na dobru podršku :)

 Slazem se za tehnicku podrsku, pristupacni, brzi i kuže se u ono što rade, detljno objasne i to je iskustvo sa tri-cetiri agenta iz tehnicke

 

Ali korisnička s druge strane je poprilično loša, koliko sam uspio shvatiti to su sve studenti (možda sam u krivu, ali uvijek su mi se studenti javljali), baš zadnji razgovor sa agenticom je bio uzasno kontraindikatoran sa njene strane. Pricamo nesto u brzini, kaze da pustaju najvecu mogucu brzinu parice, a zatim (minutu kasnije) mi ponudi paket u kojem je veca brzina te cu sa time dobiti brzi internet? Prethodno mi kaze da pogledam na internetu njihove pakete, a onda mi nudi paket (koji imaju na stranici) koji je za dugogodisnje korisnike i nema ga u ponudi. Razumijem da je mozda nova, da joj se ne da, da ne znam sto, ali bar prouci sto nudite na stranici, to je svega pet minuta posla

 

 

Postoje dva tipa paketa ako se ne varam, oni na adsl i vdsl, u svakom slucaju puštaju maksimalnu brzinu koju parica podnosi na određenoj tehnologiji. To što ju ti nisi dobro shvatio, ili ti ona nije pojasnila kako spada, ne vidim kakve veze ima s time što je student.

12 godina
offline
Re: H1 telekom
wAlpha kaže...

Postoje dva tipa paketa ako se ne varam, oni na adsl i vdsl, u svakom slucaju puštaju maksimalnu brzinu koju parica podnosi na određenoj tehnologiji. To što ju ti nisi dobro shvatio, ili ti ona nije pojasnila kako spada, ne vidim kakve veze ima s time što je student.

 Oba paketa odnosila su se na VDSL tehnologiju

Nisam rekao da njeno pojasnjenje (ili moje shvacanje istog) ima veze sa time što je ona student, niti sam rekao da je korisnicka losa zbog toga sto su studenti tamo, samo sam naveo svoje opažanje da su mi se uvijek javljali studenti

“In every crowd there are certain persons who seem just like the rest, yet they bear amazing messages.” Antoine de Saint-Exupery, Night Flight
15 godina
offline
H1 telekom

Prvi filter razgovora trebaju biti "tukci" jer 90% korisnika su "tukci". I danas se u tehnci lako postaje "tukac" jer napreduje vrlo brzo.

Tako kad pročitam postove kako se studenti javljaju, ti koji to pišu se trebaju zapitat zašto je to tako. Kad bi oni oni čuli koja pitanja 

korisnici postavljaju, ne bi se čudili zašto je to tako. Korisnička služba prva razina rješava 90% svih problema jer da nije tako tu ne 

bi sjedili studenti. Druga razina rješava kompliciranije probleme. Malo je drugačija situacija sa tehničarima na terenu. Oni moraju imati malo više znanja.

Poruka je uređivana zadnji put pon 18.9.2017 21:49 (bonzai).
 
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
H1 telekom

Za H1 osim brzog izlaska na teren nemam ni jednu lijepu riječ, od pucanja veze minimalno jednom na svakih sat vremena, spore brzine iako imam aktivan paket 10mbs (naplate mi ovaj paket a 80% vremena nemam download veći od 2Mbs), ukratko užas živi.

 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: H1 telekom?

Nedo Bog da uzmes h1. Uzas su. Kradu. Prevarili su nas u ugovoru (dodatne racune). Obecali internet od 15 mbps a daju mi 500kbps... 30 PUTA SLABIJA BRZINA!!!. Kad sam ih pokusao kontaktirati kazu ne mogu nista uciniti osim mi resetirati ruter pod izgovorom "predaleko ste od centrale" a centrala mi je 100 m ispod kuce... Bizi od njih t-com sam cuo da im je podrska i brzina neta vrh u zadnje vrijeme samo im se javis ako nisi zadovoljan i sve ti naprave.

I da ne zaboravim konstanto pucanje veze pa ga nemam svakih 20 min ili uopce po 2 tjedna!!!

Vrke
Poruka je uređivana zadnji put sub 11.11.2017 18:04 (Vrke).
5 godina
neaktivan
offline
H1 telekom

Nikad ne uzimajte to smece od interneta svaki dan sve steka jebeni idioti znaci nikad trea im bombu bacit

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
H1 telekom

H1 je optima i meni več radi godinama. 

Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice