H1 telekom izdvojena tema

poruka: 1.508
|
čitano: 455.764
|
moderatori: Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
9 godina
online
H1 telekom

Nije sakrio, samo nisi nasao. Neznam taj router al ocito se nalazi negdje drugdje. To bi mogo bit onaj innbox?

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
H1 telekom

je, innbox v45 HGW. Ali koliko vidim, i optima je davala isti taj ruter i kod nje se mogu vidjeti postavke linije dok se kod H1 telekoma ne može.

 
0 0 hvala 0
9 godina
online
H1 telekom

A neznam gdje se na innboxu nalaze statsi. Obicno bude kao nesto dsl statistics ili line statistics.

 
0 0 hvala 0
11 godina
odjavljen
offline
H1 telekom

Posto mi uskoro istice ugovorna obveza prema t-comu, razmisljam o prelasku na H1 net bez ugovorne obveze. trenutno na t comu imam vdsl 28/4Mbps ( u ruteru je attainable rate maksimalno 35/8 nekada i 40/8 )

Obzirom da h1 pusta brzinu koliko god parica dopusta mogu li ocekivati istu brzinu na H1  kao sto sada imam na tcomu? Ima li netko iskustva tko je prelazio s tcoma na h1? Isplati li mi se uopce prelaziti na h1?

 
0 0 hvala 0
9 godina
online
H1 telekom

Dok ne predjes neces znat, jer su izgleda poceli dobro zakeljat oko pustenih brzina. Ima slucajeva da pise attanable jedna vrijednost a oni ti puste nize i kazu to je to, u routeru krivo pise :P

A mozda sve prodje glatko :P

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
H1 telekom

Da li ima netko problem pri skidanju s torrenta da mu veza puca tj pocne varirat brzina i net jednostavno zbloka?

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
H1 telekom

Bok ljudi.. ima li netko iskustva sa HT optikom (Ultra MAX paketi) i Iskonovom optikom? Biram između tog dvoje na novoj adresi i nisam siguran što odabrati. Tražim samo internet i kod HT-a mogu dobiti 100/20 za 230kn ili čak 200/100 za 250kn, dok Iskon daje 80/40 (56/28 "garantira") za 190kn. Ima li neke razlike u ponudi između ta dva paketa osim očitog? Ako je već optika postoje li standardni problemi s kojima se ljudi suočavaju na lošijoj infrastrukturi? Hvala svima :)

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: H1 telekom
SebaOS kaže...

Bok ljudi.. ima li netko iskustva sa HT optikom (Ultra MAX paketi) i Iskonovom optikom? Biram između tog dvoje na novoj adresi i nisam siguran što odabrati. Tražim samo internet i kod HT-a mogu dobiti 100/20 za 230kn ili čak 200/100 za 250kn, dok Iskon daje 80/40 (56/28 "garantira") za 190kn. Ima li neke razlike u ponudi između ta dva paketa osim očitog? Ako je već optika postoje li standardni problemi s kojima se ljudi suočavaju na lošijoj infrastrukturi? Hvala svima :)

 Ovo je tema o H1 ...

14 godina
offline
Re: H1 telekom
Bome je :( Sorry!
15 godina
neaktivan
offline
H1 telekom

U čijem je vlasništvu oprema (FRITZ!Box 7360) nakon isteka ugovorne obaveze?

Potpisao sam ugovor na 2 godine s H1 Telekomom (prije 5 godina) a sada prelazim na drugog operatera.

 

Došla mi je obavijest od H1 Telekoma da je oprema u njihovom vlasništvu i da ju moram poslati njima u Split u roku od 7 dana jer će ju inače naplatiti.

Prvo su prijetili da će naplatiti 700 kn za prijevremeni prekid ugovora a ja od tada nikakve nove ugovore s njima nisam potpisivao i nikakve nove uređaje nisam dobivao.

 

Radi li se samo o zastrašivanju korisnika ili imaju pravne osnove?

U čijem interesu radi HAKOM, može li se njima vjerovati?

 

Osim toga, ovaj mjesec ću dobiti 2 računa jer su me isključili sredinom mjeseca.

Poruka je uređivana zadnji put čet 20.4.2017 16:33 (DragonShit).
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: H1 telekom

Mislim da ti je od 2012. godine oprema njihova, prije toga si ju mogao ostavit sebi. To je valjda neki novi zakon od tada.. 

15 godina
offline
Re: H1 telekom
Zabij brukvu broj 12 u ruter,pa im ga pošalji poštom(na njihov trošak).
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
online
Re: H1 telekom
DragonShit kaže...

U čijem je vlasništvu oprema (FRITZ!Box 7360) nakon isteka ugovorne obaveze?

 Oprema je njihova, pise ti na tom papiru sto moras vratit i to vrati. Meni iz nekog razloga router nisu trazili.

15 godina
neaktivan
offline
Re: H1 telekom
zzz kaže...
Zabij brukvu broj 12 u ruter,pa im ga pošalji poštom(na njihov trošak).

Oprema mora biti sa svim pripadajućim dodacima u funkcionalnom stanju, inače će ju naplatiti prema važećem cjeniku H1 Telekoma. Dobro da ga još nisam bacio u smeće.

Do sada nikada nisam morao vraćati ruter nakon isteka ugovorne obveze. Nije li svrha potpisivanja ugovora upravo da se ne mora platiti ruter odnosno da se otplati kroz te dvije godine?

Zašto bi itko potpisivao ugovor ako nema nikakvih pogodnosti?

Poruka je uređivana zadnji put čet 20.4.2017 20:38 (DragonShit).
12 godina
offline
Re: H1 telekom
DragonShit kaže...

Zašto bi itko potpisivao ugovor ako nema nikakvih pogodnosti?

 Uglavnom se radi o jeftinijoj cijeni

“In every crowd there are certain persons who seem just like the rest, yet they bear amazing messages.” Antoine de Saint-Exupery, Night Flight
12 godina
offline
H1 telekom

Pitanje za starije korisnike ili cak nove koji su presli radi njihove akvizicije

 

Koje pakete trenutno koristite na h1 kod njih i po kojoj cijeni? i o kojim se brzinama radi

 

“In every crowd there are certain persons who seem just like the rest, yet they bear amazing messages.” Antoine de Saint-Exupery, Night Flight
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
H1 telekom
ZTE ZXV10 H201L | H1 u bridge mode
trebam pomoč kako ovaj ruter stavit u bridge mode?
 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
H1 telekom

treba što označiti ili dodati

 

 

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
H1 telekom

Molim vas ukratko samo. Kakva su iskustva s prelaska na H1? Konkretno istekao mi je ugovor kod T-coma, gdje sam imao max2s za 215 kn. Pošto ne koristim telefon dosta mi je samo internet koji je kod H1 150kn. 

 

Zvali su me iz T-coma i nude nešta smješno za produžetak, istu cijenu kao i do sada koju ja nisam prihvatio. Ovi u H1 kažu da ako sam imao na T-comu 40mbita da ću toliko imati i kod njih. Koliko je to točno, i koliko treba vremena dok se pređe kod njih. Da li ću neko vrijeme biti bez interneta? 

 
0 0 hvala 0
9 godina
online
Re: H1 telekom
DeeKay kaže...

Ovi u H1 kažu da ako sam imao na T-comu 40mbita da ću toliko imati i kod njih. Koliko je to točno, i koliko treba vremena dok se pređe kod njih. Da li ću neko vrijeme biti bez interneta? 

 Tako bi trebalo bit. Al zna ne bit :P

Bez interneta ne bi uopce trebao bit. Kad te jedni iskljuce drugi te ukljuce.

13 godina
neaktivan
offline
Re: H1 telekom

Ukratko jako loša, mene na kraju nisu prebacili na VDSL (premda su mi telefonski rekli da imam jako dobru vezu i da može ići do 50Mbit), jer kao HT nema slobodnih mjesta, ali su me uputili da "moljakam ove u HT-u"... 

9 godina
online
H1 telekom

Pucaju po savovima znaci.

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: H1 telekom
sandokan111 kaže...

Pucaju po savovima znaci.

 Meni se ni malo ne sviđaju. Nemam ništa protiv Dalmatinaca, ali kad nazovšš njihovu službu za korisnike to je katastrofa, spori, ne znaju skoro ništa... Meni su digli cijenu na 2u1 uz ugovornu obvezu, a sad nude popuste novim korisnicima od 50% na prvu godinu (100kn) što ispadne jeftinije nego meni prije posklupljenja (cijena 2u1  tijekom 2 godine 150kn, u prosjeku). Pa koji ku**c ste onda poskupili starim korisnicima?!

Poruka je uređivana zadnji put uto 23.5.2017 8:54 (tomislav10).
9 godina
online
Re: H1 telekom
tomislav10 kaže...

Nemam ništa protiv Dalmatinaca, ali kad nazovšš njihovu službu za korisnike to je katastrofa, spori, ne znaju skoro ništa...

 Imas preporuku za neku sluzbu za korisnike koja je kompetentnija? Isprobao sam korisnicku iskona, tcoma, h1. Apsolutno nikakve razlike.

15 godina
offline
Re: H1 telekom

Kolike plaće imaju dobro da išta znaju. To vrijedi za sve. Uvijek je bilo koliko para toliko muzike.

12 godina
offline
H1 telekom

Ja se ne mogu požalit...šta sam platio to sam i dobio. Kad pogledam da sam u Dubravi(Zagreb) gdje je mreža kao mravinjak...dobro išta i radi

 

Na Iskonu imam samo net i to VDSL 23mbps., a na H1 trio paket i brzina je 12mbps. Istječe mi ugovor sljedeće godine u 2mj i mislim se prebacit na nekog drugog - opet sve zavisi od ponude.

 

Iskon ostaje za stalno jer daju jedini takvu brzinu.

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: H1 telekom
sandokan111 kaže...
tomislav10 kaže...

Nemam ništa protiv Dalmatinaca, ali kad nazovšš njihovu službu za korisnike to je katastrofa, spori, ne znaju skoro ništa...

 Imas preporuku za neku sluzbu za korisnike koja je kompetentnija? Isprobao sam korisnicku iskona, tcoma, h1. Apsolutno nikakve razlike.

 Imam. Amis.

9 godina
online
Re: H1 telekom
tomislav10 kaže...

 Imam. Amis.

 To je vip sad.

Stari amis, mozda, nisam ih koristio, ali po svemu sto sam cuo jedini kompetentni isp.

Poruka je uređivana zadnji put sri 24.5.2017 10:44 (sandokan111).
12 godina
offline
Re: H1 telekom
sandokan111 kaže...
tomislav10 kaže...

 Imam. Amis.

 To je vip sad.

Stari amis, mozda, nisam ih koristio, ali po svemu sto sam cuo jedini kompetentni isp.

 Ja jesam prije H1 pa znam. Zato sam razočaran s korisničkom podrškom od H1.

9 godina
online
H1 telekom

Je, ali onda si imao srecu jer su oni doslovno bili jedini koji su necem valjali. Kako vise ne postoje, nestalo je i tog i ostali su svi nekompetentni :P

 
0 1 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice