H1 dostupan u čitavoj RH

poruka: 49
|
čitano: 15.693
|
moderatori: Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
H1 dostupan u čitavoj RH

Ubrzo nakon što je Optima ponudila svoj Opti steam pakete koji su dostupni  gdje i T Com , tako je i H1 telekom ponudio svoje  H1 bit pakete. Tako imamo telefon h1 plavo i 1Mbps /256 Flat po cijeni 98 Kn , 4Mbps/256 flat po cijeni od 128 Kn ,  10 Mbps /512 flat 261 Kn , 20 Mbps / 768 Flat  404 Kn.  Još nisam supio naći ali sigurno na ove pakete ide ona preplata T comu od  cc 74Kn. 

 

Usporedba 

Tcom 

Obr. jedinica : Minuta

Adsl 159 Kn  4Mbps/256 flat

Preplata 74 Kn

Ukupna cijena 233 Kn

 

H1 

Obr. jedinica: sekunda

Adsl 128 Kn 4Mbps/256 flat

Preplata 74 Kn T Comu  ?  - (Nisam pročito nigdje ali vjerojatno. Bilo bi super da nema)

Ukupna cijena   202 Kn

 

Ušteda mjesečna od 31 + jeftini razgovori. 

Unapred se ispričavam ako se dogodila negdje neka pogreška u računanju.

 

Dodatne informacije :

http://www.h1telekom.hr/H1BIT/Privatnikorisnici/Cjenik/tabid/386/Default.aspx

 

 
3 0 hvala 2
13 godina
offline
Re: H1 dostupan u čitavoj RH

Odlična ponuda, samo kasno.

Već je duša prodana T-Comu na 2 godine... {#}

** Live 4 Music **
15 godina
offline
H1 dostupan u čitavoj RH

Ako gledamo te koji ''uzimaju'' liniju od T-coma, Iskon je najjeftiniji, ali sve to dođe na isto 10% +- je cijena

Ja sam manijak iz gimnazijskog parka
Moj PC  
0 0 hvala 1
16 godina
offline
Re: H1 dostupan u čitavoj RH
mind_challenge kaže...

Ako gledamo te koji ''uzimaju'' liniju od T-coma, Iskon je najjeftiniji, ali sve to dođe na isto 10% +- je cijena

Iskon je tu uljez zapravo itekak, i ne može se rec da on uzima i koristi T-Konj liniju jel je ovaj spomenuti i vlasnik Iskona a kaj to onda znaci znamo jel.{#}{#}

http://www.reliastream.com/cast/start/niorozco/
15 godina
offline
Re: H1 dostupan u čitavoj RH
rambox kaže...
mind_challenge kaže...

Ako gledamo te koji ''uzimaju'' liniju od T-coma, Iskon je najjeftiniji, ali sve to dođe na isto 10% +- je cijena

Iskon je tu uljez zapravo itekak, i ne može se rec da on uzima i koristi T-Konj liniju jel je ovaj spomenuti i vlasnik Iskona a kaj to onda znaci znamo jel.{#}{#}

  A je, ipak je Iskon firma kćerka od T-coma, zato i je najjeftiniji, a i prvi je on tu foru s ''uzimanjem'' linije izbacio, da potakne ostale ISP-ove da iznajme linije, te da tako T-com fino zaradi.

Ja sam manijak iz gimnazijskog parka
16 godina
neaktivan
offline
H1 dostupan u čitavoj RH

mene i dalje ne zanima cijena vec usluga...

meni u zgradi puca veza i mene ne zanima ciji ce racun biti jeftiniji, vec gledam uslugu...

nazalost, doslo je takvo vrijeme da je ljudima i 30 kuna vise - previse, pa su izgleda provideri krenuli spustat cijene tko ce nize, a ne tko ce bolju uslugu dati

potpis :D
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
H1 dostupan u čitavoj RH
Moj PC  
1 0 hvala 4
16 godina
neaktivan
offline
Re: H1 dostupan u čitavoj RH
Duche kaže...

ja sam trazio da mi testiraju vezu prije potpisivanja ugovora (2.), ali su rekli da oni to rade tek nakon dojave o kvaru, i da ja rezultate nesmijem dobiti vec je to samo za njihovu tehnicku sluzbu...

a strah me da uzmem ista vece od sad 4Mbps pa da mi i dalje puca veza, jer to nema smisla...

potpis :D
13 godina
offline
Re: H1 dostupan u čitavoj RH
Duche kaže...

klasična hrvatska priča -.-''

** Live 4 Music **
14 godina
neaktivan
offline
Re: H1 dostupan u čitavoj RH

Ovo su cijene unutar njihove infastrukture  izgleda znači 155.26 kn je internet i telefon i preplata nema tu t com niša a ono gore je preko T com infrastrkture.

13 godina
neaktivan
offline
Re: H1 dostupan u čitavoj RH
Hacker-ri kaže...
Duche kaže...

ja sam trazio da mi testiraju vezu prije potpisivanja ugovora (2.), ali su rekli da oni to rade tek nakon dojave o kvaru, i da ja rezultate nesmijem dobiti vec je to samo za njihovu tehnicku sluzbu...

a strah me da uzmem ista vece od sad 4Mbps pa da mi i dalje puca veza, jer to nema smisla...

Ma ja samo cijene usporedjujem, naravno uzmes 4 Mbps, dovoljno je

16 godina
neaktivan
offline
H1 dostupan u čitavoj RH

steta, ponadao se da imaju i TV podrsku

potpis :D
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: H1 dostupan u čitavoj RH
sudy_freak kaže...
Duche kaže...

klasična hrvatska priča -.-''

To je opet znatno bolja opcija, znaci H1 8mbit Flat + harač T-Šrot ispada ukupno 230kn i to je to.{#}

 

Na T-Šrot je 4mbit Flat s telefonom, isto 235kn mjesecno samo kaj se negdje zagubilo onih 4mbit brzine u odnosu na H1 ko zna kud je otišla ta vražja brzina fuckaj ga.{#}{#}

http://www.reliastream.com/cast/start/niorozco/
15 godina
offline
H1 dostupan u čitavoj RH

Evo gledam malo i Optima nudi flat i 4MB za 100 kuna (to je s PDV-om). To mi se čini kao dobra opcija, a pošto mi je ugovor s t-comom istekao, mogao bih preći na Optimu, kad već imam njihov telefon

edit: i da, ispada da moraš imati svoj ruter, malo čudno, ali eto

Ja sam manijak iz gimnazijskog parka
Poruka je uređivana zadnji put pon 9.5.2011 17:52 (mind_challenge).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: H1 dostupan u čitavoj RH

Valjda ti ostaje od t-coma

15 godina
offline
Re: H1 dostupan u čitavoj RH
Duche kaže...

Valjda ti ostaje od t-coma

  Da, ali malo je blesavo ručno unosit Optimine postavke (ili se ne mjenjaju?)

Ja sam manijak iz gimnazijskog parka
13 godina
neaktivan
offline
Re: H1 dostupan u čitavoj RH
mind_challenge kaže...
Duche kaže...

Valjda ti ostaje od t-coma

  Da, ali malo je blesavo ručno unosit Optimine postavke (ili se ne mjenjaju?)

e jbg, na to nisam mislio {#}

 

15 godina
offline
Re: H1 dostupan u čitavoj RH
Duche kaže...
mind_challenge kaže...
Duche kaže...

Valjda ti ostaje od t-coma

  Da, ali malo je blesavo ručno unosit Optimine postavke (ili se ne mjenjaju?)

e jbg, na to nisam mislio {#}

 

  Optima je poznata po glupostima, to je činjenica. Malo pogledam uvjete korištenja, kad ono Podršku nude samo za windows 2000 i xp. OMG

Ja sam manijak iz gimnazijskog parka
16 godina
neaktivan
offline
Re: H1 dostupan u čitavoj RH
mind_challenge kaže...

Evo gledam malo i Optima nudi flat i 4MB za 100 kuna (to je s PDV-om). To mi se čini kao dobra opcija, a pošto mi je ugovor s t-comom istekao, mogao bih preći na Optimu, kad već imam njihov telefon

edit: i da, ispada da moraš imati svoj ruter, malo čudno, ali eto

super... imam Buffalo WZR-HP+apple extreme... :p bolje to nego tcomov thompson :D

 

Duche kaže...

Valjda ti ostaje od t-coma

novim ugovorom to je  njihova oprema, i nakon prestanka moras im je vratit. Ukoliko je vratis pokvarenu naplacuju ti opremu

potpis :D
15 godina
offline
H1 dostupan u čitavoj RH

Ja sam imao ''stari'' ugovor, istekao je, a thomson mi je ostao

Ja sam manijak iz gimnazijskog parka
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
H1 dostupan u čitavoj RH

Oni na H1 imaju chat kao podrsku, nemoras vise visiti na telefonu i slusat onu debilnu glazbu.

4 Mbps flat rate i telefon 128kn + 74 kn t-comunjarama i nije lose. To je ovdje u pr1p1zd1n1 gdje nemaju svoje vodove.

t-comu placam 180 kn za adsl + pretplata za telefon 74kn

jesam sta pogrijesio u racunici? pa to je 50 ak kn jeftinije

 

Poruka je uređivana zadnji put pon 9.5.2011 18:24 (Duche).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
H1 dostupan u čitavoj RH

pokusao sam danas kontaktirati 2 chat sluzbe... i obe su OFFLINE :D

 

toliko...

neka si instaliraju skype i kupe ljudima skype telefone ...

potpis :D
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: H1 dostupan u čitavoj RH
Hacker-ri kaže...

pokusao sam danas kontaktirati 2 chat sluzbe... i obe su OFFLINE :D

 

toliko...

neka si instaliraju skype i kupe ljudima skype telefone ...

meni se netko javio u roku 2 min, imam srece, heh

13 godina
offline
H1 dostupan u čitavoj RH

Prvi mjesec na Iskonu, došao račun. I sa T-Scumovoj pretplati za korištenje linije(~50kn) račun 2x manji. A da ne govorim da imam neograničene pozive + uspostava poziva od 0,07kn, 3 međunarodna friends broja po cijeni nacinalnog poziva, flat internet.

Poruka je uređivana zadnji put pon 9.5.2011 19:51 (Vapor).
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
H1 dostupan u čitavoj RH

Eh da vam kažem da h1 za 155kn (8/512) se ne plača ništa tcomu. Znači čistih 155kn plus potrošnja telefona.

 
0 0 hvala 1
14 godina
neaktivan
offline
H1 dostupan u čitavoj RH

Nema pretplate Tcomu?

xFire: rebelsy | steam: rebelsycro | bfbc2: rebels1e
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: H1 dostupan u čitavoj RH
noodle kaže...

Eh da vam kažem da h1 za 155kn (8/512) se ne plača ništa tcomu. Znači čistih 155kn plus potrošnja telefona.

moze link na informaciju ili nesto?

koliko sam ja upoznat, oni nemaju infrastrukturu u mojoj ulici, a meni je dostupna usluga, st bi znacilo da iznajmljuju od drugih...

potpis :D
14 godina
neaktivan
offline
H1 dostupan u čitavoj RH

C/P 

 

Pozz. Imam telefon kod Vas i sad razmišljam da uzmem i internet pa me zanimaju 2 stvari. Jel se može kod Vas uzeti recimo na 1 ili 3 mj probno i jel se plača još koja naknada osim 150kn?

Pozz :) Po cijeni koju si napisao pretpostavljamo da te zanima 'ACTION' paket? Ta cijena (155,26kn) vrijedi uz potpisivanje ugovora na 24 mj. i nema nikakvih dodatnih troškova :) (jednokratno se plaća 1,01kn modem i 1,01kn uključenje priključka).

 

Znaci ne moram placati niti t-comu nikakve naknade za korištenje telefonske linije?

H1 Telekom Tako je ;)

 

 

Pozz. Dajte mi molim vas recite kako ste zadovoljni s H1 internetom. I kako Vam izgleda telefonski račun? plačate t-comu onu pretplatu?

155 kn tel i internet brzina oko 7.3 ping 50..prije do prije god i pol je bilo problema sad sve stima super...samo jos cekam tv.....ne placam nista t comu.....ovih 155 pretplate plus razgovor--oko 230 kn mjesecno

Zaboravih napisati tih 230kn mjesecno je uz blokiranje poziva prema mobilnim mrezama..i mene jos puno toga zanima,jako sam zadovoljan s njima,odnos dobiveno ulozeno.mene jako zanima sad kad dodje tv.posto je meni istekao ugovor s njima,ne zelim se opet vezati,dali cu ja moci imati tripple bez ugovorne obaveze...ali u svoje vrijeme,kad dodje budem ih kontaktirao..

 

 

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: H1 dostupan u čitavoj RH

noodle:taj paket je samo za one koji imaju pristup H1  infrastrukturi,ako nemaš onda morš plaćati t com minimalno 50 kn i nemaš brzinu 8 nego 4

14 godina
neaktivan
offline
H1 dostupan u čitavoj RH

Neznam.Nisam bašsiguran. Ja se isto raspitujem za njihov internet jer mi je tcom istekao, pa sam naišao na te podatke. Ovaj drugi dio je od osobe koja je u Vukovaru, tako da mislim da se neplača korištenje vodova.

 
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice