Cijene i paketi u Hrvatskoj vs Slovenija

poruka: 20
|
čitano: 7.666
|
moderatori: Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
neaktivan
offline
Cijene i paketi u Hrvatskoj vs Slovenija

Danas sam malo pogledao cijene u sujednoj nam sloveniji i malo sam se smrznuo.....

 

 

cijene su ovdje.

 

Po tom cjeniku 20 MB/ 20 MB možete doniti za 15€

 

Kod nas ta brzine košta nekoliko tisuća kuna.

ZoK
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Cijene i paketi u Hrvatskoj vs Slovenija
ZoK kaže...

Danas sam malo pogledao cijene u sujednoj nam sloveniji i malo sam se smrznuo.....

 

 

cijene su ovdje.

 

Po tom cjeniku 20 MB/ 20 MB možete doniti za 15€

 

Kod nas ta brzine košta nekoliko tisuća kuna.

Pogledaj im infrastrukturu.

Nije ni njima ADSL bajan, a ovo sto si ti reko je opticki kabel.

Mi to necemo i mati jos dugo al kad gledas lako je stavit 3 metra optickog kabla prek cijele slovenije, al buduci da je hrvatska malo veca, to je malo teze. ;)

- Psiho246
15 godina
odjavljen
offline
Cijene i paketi u Hrvatskoj vs Slovenija

ovako izgleda primamljivo ali mozda imam neka kvaka 22, ne razumijem slovenski ni k.rca  pa nisam nis ni citao dalje u linku!! jesi ti malo istrazivao?

JESUS SAVES!!!
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Cijene i paketi u Hrvatskoj vs Slovenija

A koliki je postotak korisnika u Sloveniji koji imaju opticku vezu?

 

Inace im je 4Mbita skuplje nego kod nas.

http://www.mojtv.info
15 godina
odjavljen
offline
RE: Cijene i paketi u Hrvatskoj vs Slovenija
Psiho246 kaže...
ZoK kaže...

Danas sam malo pogledao cijene u sujednoj nam sloveniji i malo sam se smrznuo.....

 

 

cijene su ovdje.

 

Po tom cjeniku 20 MB/ 20 MB možete doniti za 15€

 

Kod nas ta brzine košta nekoliko tisuća kuna.

Pogledaj im infrastrukturu.

Nije ni njima ADSL bajan, a ovo sto si ti reko je opticki kabel.

Mi to necemo i mati jos dugo al kad gledas lako je stavit 3 metra optickog kabla prek cijele slovenije, al buduci da je hrvatska malo veca, to je malo teze. ;)

 koliko sam vidio njima je upload dosta brzi mislim da je kod t-kita 4 MB DL a 256 kb UL

JESUS SAVES!!!
Poruka je uređivana zadnji put pet 16.10.2009 15:19 (skank666).
16 godina
offline
RE: Cijene i paketi u Hrvatskoj vs Slovenija
skank666 kaže...

ovako izgleda primamljivo ali mozda imam neka kvaka 22, ne razumijem slovenski ni k.rca  pa nisam nis ni citao dalje u linku!! jesi ti malo istrazivao?

Kvaka je da je to cijena samo za prva tri mjeseca, dalje je 25 €.

Al prava kvaka je kao sta sam reko da je to konekcija preko optickog kabela a ne preko telefonske zice.

Ako pogledas cijene njihovih ADSL paketa i brzina vidjet ces da su ko nase.

- Psiho246
15 godina
odjavljen
offline
RE: Cijene i paketi u Hrvatskoj vs Slovenija

pa vidio sam i ja da je to na optiku, a kolike su im cijene prometa?

JESUS SAVES!!!
16 godina
offline
RE: Cijene i paketi u Hrvatskoj vs Slovenija
skank666 kaže...
Psiho246 kaže...
ZoK kaže...

Danas sam malo pogledao cijene u sujednoj nam sloveniji i malo sam se smrznuo.....

 

 

cijene su ovdje.

 

Po tom cjeniku 20 MB/ 20 MB možete doniti za 15€

 

Kod nas ta brzine košta nekoliko tisuća kuna.

Pogledaj im infrastrukturu.

Nije ni njima ADSL bajan, a ovo sto si ti reko je opticki kabel.

Mi to necemo i mati jos dugo al kad gledas lako je stavit 3 metra optickog kabla prek cijele slovenije, al buduci da je hrvatska malo veca, to je malo teze. ;)

 koliko sam vidio njima je upload dosta brzi mislim da je kod t-kita 4 MB DL a 256 kb UL

Imas pravo, ali to nije neka ogromna razlika. Njima je 512 kb/s a cijena pretplate je 40 € kaje malo vise od 200 kuna, valda u to podrazumijevaju flat rate tako da ispadne nesto jeftinije i brze od Hrvatske al nije tako velika razlika.

Glavno je ono o optickom kabelu. Mislim da kod nas Metronet koristi opticki kabel ili je koristio al to je sve za kur**.

- Psiho246
16 godina
offline
RE: Cijene i paketi u Hrvatskoj vs Slovenija
skank666 kaže...

pa vidio sam i ja da je to na optiku, a kolike su im cijene prometa?

Placa se samo brzina, sve je flat kolko sam ja skuzio.

- Psiho246
15 godina
protjeran
offline
Cijene i paketi u Hrvatskoj vs Slovenija

Koliko ja znam kod nas jedino vodatel ima optiku, mislim na kablove do korisnika, ali to je samo par naselja u zg.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Cijene i paketi u Hrvatskoj vs Slovenija

U Slovenije ne postoje paketi kao kod nas 1 gb,5 gb, 10 gb nego samo imaju flat, evo moj kolega iz Lendave ( po struci informatičar točnije web dizajner)  im net 10/10 privatno i kad sam nekolko puta kod njega nešto skidao s neta ostao sam ''paf''Iznenađen kad sam vidio kojom brzinom to skida.

I mislim si, on živi 5 km(zračne linije) dalje od mene, a koristi brzine o kojima ja mogu samo sanjati Sramim se.

 

 

Ponosni vlasnik PS3 i nekoliko desetaka original igara / http://www.accredo.hr/
16 godina
offline
RE: Cijene i paketi u Hrvatskoj vs Slovenija
PsychoticBaklava kaže...

Koliko ja znam kod nas jedino vodatel ima optiku, mislim na kablove do korisnika, ali to je samo par naselja u zg.

Vodatel ne postoji. Kupio ga Metronet.

- Psiho246
16 godina
neaktivan
offline
RE: Cijene i paketi u Hrvatskoj vs Slovenija
Psiho246 kaže...

Pogledaj im infrastrukturu.

Nije ni njima ADSL bajan, a ovo sto si ti reko je opticki kabel.

Mi to necemo i mati jos dugo al kad gledas lako je stavit 3 metra optickog kabla prek cijele slovenije, al buduci da je hrvatska malo veca, to je malo teze. ;)

 

 

Činjenica je da na optici uz sve nabrojano imaš i fiksnu IP adresu, što ti daje brojne druge mogućnosti!

ZoK
14 godina
neaktivan
offline
Cijene i paketi u Hrvatskoj vs Slovenija

uff optički kablovi, kako lijepo zvuči, kad bi mi to mogli dobit negdje do 2015?

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Cijene i paketi u Hrvatskoj vs Slovenija

oni imaju stvarno dobre veze. neki dan mi je jedan na partisu seeda 1MB/s

Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u sign.
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
RE: Cijene i paketi u Hrvatskoj vs Slovenija
ZoK kaže...

Danas sam malo pogledao cijene u sujednoj nam sloveniji i malo sam se smrznuo.....

 

 

cijene su ovdje.

 

Po tom cjeniku 20 MB/ 20 MB možete doniti za 15€

 

Kod nas ta brzine košta nekoliko tisuća kuna.

ima još jefinijih,a bržih

Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u sign.
16 godina
offline
RE: Cijene i paketi u Hrvatskoj vs Slovenija
bruno11 kaže...
ZoK kaže...

Danas sam malo pogledao cijene u sujednoj nam sloveniji i malo sam se smrznuo.....

 

 

cijene su ovdje.

 

Po tom cjeniku 20 MB/ 20 MB možete doniti za 15€

 

Kod nas ta brzine košta nekoliko tisuća kuna.

ima još jefinijih,a bržih

Gore spomenti SIOL je zapravo pandan nasem T-Šrotu i ne treba njega uspoređivat sa nasim pruzateljima usluga jer to niej pravi omjer onoga kaj slovenci imaju jest da je i on darezljiviji dosta od nasih paketa.Nevinašce Eto kad je vec kolega spomenul slovenski T-2 koji je zapravo najzasluzniji za ovakve cijene internet paketa kod njih jer je razbio totalno SIOL-ov monopol vec odavno. Eto malo preciznije onda kakve su cijene normalnog interneta za obicne korisnike kod ovog pruzatelja a ne Optike to se ne racuna jer smo mi od toga jos jako daleko znaci samo normalan internet pandan nasem to je ovo oznaceno plavo. Znaci mi kod T-Šrot za 235 kuna imamo 4 Mbit download i 256 upload paketNevinašce, a kod slovenaca tj ovog pruzatelja T-2 za 30 eura ili recimo 220 nasih kuna oni dobiju 10 Mbit download i  "Samo"  2 Mbit upload pa kaj je to prema nasih 256 svasta joj meni odoh popit nekoliko Apaurina ovo je stavrno prevec!!Belji seSramim se

 

 

 

Poruka je uređivana zadnji put pet 16.10.2009 19:24 (rambox).
15 godina
odjavljen
offline
Cijene i paketi u Hrvatskoj vs Slovenija

FCK!!!!Viče

JESUS SAVES!!!
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Cijene i paketi u Hrvatskoj vs Slovenija

Vi ljubomorni na Slovence, mi  na vas itd. Jebaji ga.

Koliko smo mi jadni i zaostali po tom pitanju...Viče

He who is not courageous enough to take risks will accomplish nothing in life. - Ali
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Cijene i paketi u Hrvatskoj vs Slovenija

mene kod nas samo iritira bezobrazno spor upload, cak i na 20mbps kolko ja iam vezu

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice