A1 kabelski internet

poruka: 550
|
čitano: 295.209
|
moderatori: Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
10 godina
offline
Re: A1 kabelski internet
Bok ekipa, jedno pitanje ako netko zna ili ima iskustva iz prve ruke.
Živim kao podstanar u stanu u zgradi u kojoj je dostupan kabelski internet (provjereno u a1 centru), e sad, tu sam na crno tj. nemam prijavljeno boravište jer sam se tako dogovorio s gazdaricom.
Mogu li ja uzeti taj net (bez ugovorne obveze) na svoje ime iako nisam prijavljen na toj adresi ili mora ići baš preko vlasnika stana?

Isto tako bi molio ako netko može objasniti što točno znači preko koaksijalnog kabela? Znači li to da koriste ovaj postojeći priključak od antene što imam u stanu ili se provlace neki drugi kabeli? ne razumijem se baš u to sve.
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: A1 kabelski internet
markymark099 kaže...
Bok ekipa, jedno pitanje ako netko zna ili ima iskustva iz prve ruke.
Živim kao podstanar u stanu u zgradi u kojoj je dostupan kabelski internet (provjereno u a1 centru), e sad, tu sam na crno tj. nemam prijavljeno boravište jer sam se tako dogovorio s gazdaricom.
Mogu li ja uzeti taj net (bez ugovorne obveze) na svoje ime iako nisam prijavljen na toj adresi ili mora ići baš preko vlasnika stana?

Isto tako bi molio ako netko može objasniti što točno znači preko koaksijalnog kabela? Znači li to da koriste ovaj postojeći priključak od antene što imam u stanu ili se provlace neki drugi kabeli? ne razumijem se baš u to sve.

Možeš, nije njih uopće briga čiji je stan, ali ćeš bez ugovorne obveze vjerojatno morati platiti početnu cijenu za priključak, kad se ide na ugovor to je obično 1kn. Barem je tako bilo ranije.

 

Koaksijalni kabel je po specifikacijama i izgledu kao taj koji imaš od antene, ali je to potpuno drugi kabel koji operateri posebno provlače, obično su već dovedeni do ulaza u zgradu, a dalje će ga vodilicom dovesti do tvog stana.

10 godina
offline
Re: A1 kabelski internet
Hvala na odgovoru, znaš li, bar okvirno, koliko bi mi taj priključak naplatili?
Jer tu sam privremeno (cca do proljeća) tako da mi se ne isplati ako će biti neki veći trošak, u tom slučaju bi vjerojatno išao na 4g opciju.
13 godina
offline
Re: A1 kabelski internet

Evo meni dolazi u ponedjeljak tehničar spojit kabelski internet, uzeo sam internet + telefon za 189kn bez ugovorne obveze i ne naplaćuju nikakvu naknadu za uključenje tako da ne brini.

To jedino naplaćuje T-com tjerajući ljude da onda potpišu ugovor na 24 mj. jer je onda priključenje usluge 1kn, ali kod A1 toga nema.

 

14 godina
offline
Re: A1 kabelski internet
markymark099 kaže...
Bok ekipa, jedno pitanje ako netko zna ili ima iskustva iz prve ruke.
Živim kao podstanar u stanu u zgradi u kojoj je dostupan kabelski internet (provjereno u a1 centru), e sad, tu sam na crno tj. nemam prijavljeno boravište jer sam se tako dogovorio s gazdaricom.
Mogu li ja uzeti taj net (bez ugovorne obveze) na svoje ime iako nisam prijavljen na toj adresi ili mora ići baš preko vlasnika stana?

Isto tako bi molio ako netko može objasniti što točno znači preko koaksijalnog kabela? Znači li to da koriste ovaj postojeći priključak od antene što imam u stanu ili se provlace neki drugi kabeli? ne razumijem se baš u to sve.

 U istoj situaciji sam bio ko ti prije 2 godine dok sam prvi put uzimao kabelski od A1.

 

Sve isto što si i ti naveo.

 

Internet glasi na mene bez problema, ne trebaju provlačiti nikakve kabele, ide ti preko utičnice za koaksijalni kabel (obično ti izgleda ko utičnica s 3 utora - iznad jednog piše TV, drugi je radio, treći je DATA). U ovaj data ti se spoji ruter i to je to.

10 godina
offline
Re: A1 kabelski internet
gamer001 kaže...

Evo meni dolazi u ponedjeljak tehničar spojit kabelski internet, uzeo sam internet + telefon za 189kn bez ugovorne obveze i ne naplaćuju nikakvu naknadu za uključenje tako da ne brini.

To jedino naplaćuje T-com tjerajući ljude da onda potpišu ugovor na 24 mj. jer je onda priključenje usluge 1kn, ali kod A1 toga nema.

 

 

dmanz kaže...
markymark099 kaže...
Bok ekipa, jedno pitanje ako netko zna ili ima iskustva iz prve ruke.
Živim kao podstanar u stanu u zgradi u kojoj je dostupan kabelski internet (provjereno u a1 centru), e sad, tu sam na crno tj. nemam prijavljeno boravište jer sam se tako dogovorio s gazdaricom.
Mogu li ja uzeti taj net (bez ugovorne obveze) na svoje ime iako nisam prijavljen na toj adresi ili mora ići baš preko vlasnika stana?

Isto tako bi molio ako netko može objasniti što točno znači preko koaksijalnog kabela? Znači li to da koriste ovaj postojeći priključak od antene što imam u stanu ili se provlace neki drugi kabeli? ne razumijem se baš u to sve.

 U istoj situaciji sam bio ko ti prije 2 godine dok sam prvi put uzimao kabelski od A1.

 

Sve isto što si i ti naveo.

 

Internet glasi na mene bez problema, ne trebaju provlačiti nikakve kabele, ide ti preko utičnice za koaksijalni kabel (obično ti izgleda ko utičnica s 3 utora - iznad jednog piše TV, drugi je radio, treći je DATA). U ovaj data ti se spoji ruter i to je to.

 E super, hvala dečki puno ste pomogli. Trenutno koristim ovaj Internet tjedan za 70kn kod HTa koji mi je ok ali ako može bolje za manje novaca, zašto ne.

 

@dmanz evo gledam utičnice u stanu, valjda zato što je starija zgrada ima samo dvije, tv i radio.

 

Edit: uglavnom, dobio sam dovoljno informacija, idem idući tjedan u a1 pa ću s njima još vidjeti ostale detalje gdje, šta i kako.

Hvala još jednom 

Poruka je uređivana zadnji put sub 7.11.2020 13:19 (markymark099).
13 godina
neaktivan
offline
Re: A1 kabelski internet
markymark099 kaže...

 E super, hvala dečki puno ste pomogli. Trenutno koristim ovaj Internet tjedan za 70kn kod HTa koji mi je ok ali ako može bolje za manje novaca, zašto ne.

 

@dmanz evo gledam utičnice u stanu, valjda zato što je starija zgrada ima samo dvije, tv i radio.

 

Edit: uglavnom, dobio sam dovoljno informacija, idem idući tjedan u a1 pa ću s njima još vidjeti ostale detalje gdje, šta i kako.

Hvala još jednom 

to nisu kabelske instalacije, vec telefonski prikljucak/adsl i obicna antena za TV

Poruka je uređivana zadnji put sub 7.11.2020 14:48 (CrossDeath).
12 godina
neaktivan
offline
Re: A1 kabelski internet
markymark099 kaže...
Hvala na odgovoru, znaš li, bar okvirno, koliko bi mi taj priključak naplatili?
Jer tu sam privremeno (cca do proljeća) tako da mi se ne isplati ako će biti neki veći trošak, u tom slučaju bi vjerojatno išao na 4g opciju.

Stvarno ne znam, zadnji put sam taj kabelski uzeo prije 3-4 godine, ali sam odmah potpisao ugovor na 24mj. i dobio max. brzinu i još neke privilegije.

Znam da je nekad davnije kod t-coma i iskona to bilo od 500 do 900kn jednokratno.

 

dmanz kaže...

Internet glasi na mene bez problema, ne trebaju provlačiti nikakve kabele, ide ti preko utičnice za koaksijalni kabel (obično ti izgleda ko utičnica s 3 utora - iznad jednog piše TV, drugi je radio, treći je DATA). U ovaj data ti se spoji ruter i to je to.

To ovisi, novije zgrade obično provuku koaksijalni od glavnog ormara do stana, pa A1 samo prespoji sve u ormaru i to je to, ali kod većine starijih stanova to tek treba provući, od ormara do stana. Kod nekih zgrada su znali i razvući sve do ulaza u stan. Jedino ukoliko prijašnji stanar nije koristio kabelski int. pa je sve već provučeno, u protivnom oni to riješe u par sati.

4 godine
offline
Re: A1 kabelski internet
mzopg kaže...

To ovisi, novije zgrade obično provuku koaksijalni od glavnog ormara do stana, pa A1 samo prespoji sve u ormaru i to je to, ali kod većine starijih stanova to tek treba provući, od ormara do stana. Kod nekih zgrada su znali i razvući sve do ulaza u stan. Jedino ukoliko prijašnji stanar nije koristio kabelski int. pa je sve već provučeno, u protivnom oni to riješe u par sati.

 Kod mene su vukli žice od ormara pred zgradom kanalicama vertikalno po katovima, a na katovima direktno do stanova kojima su izbušili rupu iznad ulaznih vrata i tako provelik kabel.

14 godina
offline
Re: A1 kabelski internet
mzopg kaže...
dmanz kaže...

Internet glasi na mene bez problema, ne trebaju provlačiti nikakve kabele, ide ti preko utičnice za koaksijalni kabel (obično ti izgleda ko utičnica s 3 utora - iznad jednog piše TV, drugi je radio, treći je DATA). U ovaj data ti se spoji ruter i to je to.

To ovisi, novije zgrade obično provuku koaksijalni od glavnog ormara do stana, pa A1 samo prespoji sve u ormaru i to je to, ali kod većine starijih stanova to tek treba provući, od ormara do stana. Kod nekih zgrada su znali i razvući sve do ulaza u stan. Jedino ukoliko prijašnji stanar nije koristio kabelski int. pa je sve već provučeno, u protivnom oni to riješe u par sati.

 Ma da, ja sam mu odgovorio s pretpostavkom da ima priključak, nisam znao da je starija zgrada. Al po ovim slikama koje je pokazao, izgleda da će trebati provući kabel.

 

Ne bi trebao biti neki preveliki zalogaj.

10 godina
offline
Re: A1 kabelski internet

Ekipa evo sad sam došao kući i vidim da mi od ulaznih vrata ide kanalica sa koaksom i na kraju izgleda ovako, jel to onda to?

 

Edit, nije sliku ucitalo

Poruka je uređivana zadnji put sub 7.11.2020 20:39 (markymark099).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: A1 kabelski internet
markymark099 kaže...

Ekipa evo sad sam došao kući i vidim da mi od ulaznih vrata ide kanalica sa koaksom i na kraju izgleda ovako, jel to onda to?

 

Edit, nije sliku ucitalo

to bi trebalo biti to, osim ako nije kabel od satelitske antene 

13 godina
offline
Re: A1 kabelski internet
Jel proradilo, kako ti je po stanu provučeno?

I sam gledam isto ali sam za prvu ruku naručio Flatbox duo.
13 godina
offline
A1 kabelski internet

Evo ja sam instalirao sve u stanu lijepo i danas kupio novi Wi-fi adapter (D-link DWA-182) i ovo su brzine na 5GHz s tim da mi je soba 10m udaljena od routera i zidovi su prepreke. Ja sam prezadovoljan za sad.

T-com

 

A1

A1+speedtest.net A1+speedtest.net
T-com T-com
A1+Netflix+(fast.com) A1+Netflix+(fast.com)
Poruka je uređivana zadnji put čet 12.11.2020 1:30 (gamer001).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: A1 kabelski internet
Kako ti je provučeno po stanu?

Kroz postojeće instalacije ili se vide neke kanalice ili sl.?

Bilo je govora ovdje u topicu da bi se žica mogla provući kroz postojeće instalacije, kod mene je ovakav utikač s konektorima, zgrada je iz 2007 godine.
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: A1 kabelski internet
nansale kaže...
Kako ti je provučeno po stanu?

Kroz postojeće instalacije ili se vide neke kanalice ili sl.?

Bilo je govora ovdje u topicu da bi se žica mogla provući kroz postojeće instalacije, kod mene je ovakav utikač s konektorima, zgrada je iz 2007 godine.

 
Što se toga tiče, provučeno mi je kroz bužir kroz koji je išao ovaj "t-comov" telefonski kabel (bakar). Taj bužir kod mene kreće s hodnika zgrade i završava na mjestu gdje mi je stajao t-comov, a sad stoji A1 router, a u bužiru je bilo mjesta i za koaksijalni jer je ovaj telefonski tanak kao čačkalica. Bas sam bio presretan i prezadovoljan kad sam shvatio da neće bit nikakvog bušenja i postavljanja kanalica, a onda je i cijela instalacija i postavljanje svega trajalo do 30min. Mislim da je to idealan scenarij pa se nadam da će i kod tebe proći u istom tonu. 😁

14 godina
offline
Re: A1 kabelski internet
gamer001 kaže...

Evo ja sam instalirao sve u stanu lijepo i danas kupio novi Wi-fi adapter (D-link DWA-182) i ovo su brzine na 5GHz s tim da mi je soba 10m udaljena od routera i zidovi su prepreke. Ja sam prezadovoljan za sad.

T-com

 

A1

 Ovo je odlično za WiFi, ja ne mogu na wifi nikako dobiti iznad 100 otprilke, dok žično ide za sada uvijek 200 koliko je i ugovoreno

13 godina
offline
Re: A1 kabelski internet
dmanz kaže...
gamer001 kaže...

Evo ja sam instalirao sve u stanu lijepo i danas kupio novi Wi-fi adapter (D-link DWA-182) i ovo su brzine na 5GHz s tim da mi je soba 10m udaljena od routera i zidovi su prepreke. Ja sam prezadovoljan za sad.

T-com

 

A1

 Ovo je odlično za WiFi, ja ne mogu na wifi nikako dobiti iznad 100 otprilke, dok žično ide za sada uvijek 200 koliko je i ugovoreno

 
Slažem se, ovo ni ja nisam očekivao jer sam na mobitelu mjerio nešto sitno preko 100, ali opet treba uzet u obzir da je ovo mjereno u 1 ujutro jer sam tek tad spojio ovaj adapter. Zanima me kako će bit dns oko 19/20h, ali kad predes s 9 na 100, onda se osjecam razmazeno ako zelim jos vise 😂

13 godina
neaktivan
offline
Re: A1 kabelski internet
dmanz kaže...
gamer001 kaže...

Evo ja sam instalirao sve u stanu lijepo i danas kupio novi Wi-fi adapter (D-link DWA-182) i ovo su brzine na 5GHz s tim da mi je soba 10m udaljena od routera i zidovi su prepreke. Ja sam prezadovoljan za sad.

T-com

 

A1

 Ovo je odlično za WiFi, ja ne mogu na wifi nikako dobiti iznad 100 otprilke, dok žično ide za sada uvijek 200 koliko je i ugovoreno

Samo ukljuci 5GHz, meni je ovakvo stanje s njihovim ubee routerom

8 godina
offline
A1 kabelski internet

Bok ekipa, može molim vas info kako izvući jeftiniji kabelski internet od onog oglašenog na A1 webshopu? Zvati korisničku podršku, poslati mail, doći u poslovnicu?

Trenutno u Zagrebu za kabelski internet do 20 Mbit/s plaćamo 169 kuna uključujući onu famoznu naknadu od 20 kuna - i to bez ugovorne obveze. Na webshopu se nudi do 200 Mbit/s za 179 kuna bez ugovorne obveze i da ponuda je dostupna na našoj lokaciji. Je li moguće nekako dobiti za jeftinije (ali bez uključivanja u Mozaik jer nas isključivo fiksni internet zanima).

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: A1 kabelski internet

Edit: Nisam dobro citao, a isao odgovorit. Oprostite

Poruka je uređivana zadnji put čet 12.11.2020 14:12 (gamer001).
14 godina
offline
Re: A1 kabelski internet
CrossDeath kaže...
dmanz kaže...
gamer001 kaže...

Evo ja sam instalirao sve u stanu lijepo i danas kupio novi Wi-fi adapter (D-link DWA-182) i ovo su brzine na 5GHz s tim da mi je soba 10m udaljena od routera i zidovi su prepreke. Ja sam prezadovoljan za sad.

T-com

 

A1

 Ovo je odlično za WiFi, ja ne mogu na wifi nikako dobiti iznad 100 otprilke, dok žično ide za sada uvijek 200 koliko je i ugovoreno

Samo ukljuci 5GHz, meni je ovakvo stanje s njihovim ubee routerom

 Ma jesam, čak sam probao staviti i na drukčiji SSID pa imat posebno 2.4GHz i 5GHz, ali nejde. Možda ga wifi adapter u laptopu ograničava, tko zna. Ali u windowsima pod status piše da je moguća veća brzina. 

13 godina
offline
Re: A1 kabelski internet
gamer001 kaže...

Evo meni dolazi u ponedjeljak tehničar spojit kabelski internet, uzeo sam internet + telefon za 189kn bez ugovorne obveze i ne naplaćuju nikakvu naknadu za uključenje tako da ne brini.

To jedino naplaćuje T-com tjerajući ljude da onda potpišu ugovor na 24 mj. jer je onda priključenje usluge 1kn, ali kod A1 toga nema.

 

 za 0kn su ti dosli prikljuciti bez ugovorne obveze?

sigurno nema neka caka, prekid usluge da naplate il neku slicnu glupost

 

zvuci mi predobro da bi bilo istinito

 

 

edit: caka, kazu iz SZK A1

ako u prvih 6mj raskines uslugu platis ''penal'' 250kn 

 

Poruka je uređivana zadnji put pon 23.11.2020 13:10 (16OR).
10 godina
offline
Re: A1 kabelski internet
Meni bio tehničar spojiti u petak. Nikakva naknada za priključak se ne naplaćuje, to su mi i u a1 centru potvrdili kad sam potpisivao ugovor.
Jedna caka postoji koju mi naravno nisu naglasili kod potpisivanja a i ja sam kriv jer nisam detaljno pročitao ugovor nego sam samo preletio preko njega a to je ako raskidaš ugovor tijekom prvih šest mjeseci, naplaćuju ti naknadu od 250kn.


Da se nadovežem na svoje gornje postove, onaj koaks je bio upravo taj od A1, očito su stanari prije mene isto imali. Tako da je tehničar doslovno samo spojio ruter u struju i koaks u ruter i sve bilo gotovo u 10min 😁
Za sada sve super, brzina konstantno preko 190 mbps.
13 godina
offline
Re: A1 kabelski internet
A kako ti je provučeno po stanu, do rutera?
Gdje ti uopce lokacijski i stoji ruter?
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: A1 kabelski internet
16OR kaže...
gamer001 kaže...

Evo meni dolazi u ponedjeljak tehničar spojit kabelski internet, uzeo sam internet + telefon za 189kn bez ugovorne obveze i ne naplaćuju nikakvu naknadu za uključenje tako da ne brini.

To jedino naplaćuje T-com tjerajući ljude da onda potpišu ugovor na 24 mj. jer je onda priključenje usluge 1kn, ali kod A1 toga nema.

 

 za 0kn su ti dosli prikljuciti bez ugovorne obveze?

sigurno nema neka caka, prekid usluge da naplate il neku slicnu glupost

 

zvuci mi predobro da bi bilo istinito

 

 

edit: caka, kazu iz SZK A1

ako u prvih 6mj raskines uslugu platis ''penal'' 250kn 

 

 
Eto sad i ja znam da postoji caka, ali sta sad, ja sam se vec "uvalio", ali za sad sve savrseno finkcionira pa ne brinem (za sad). A i da se nesto dogodi, vjerujem da bih nasao nacin izbjec placanje tog penala. Npr. ne znam jel se moguce prilozit speedtest na kojem se vidi da ne isporucuju dogovoreno sto je moguce izmjerit tako da se spojite na 2.4GHz, mreza je zagusenija i ja onda imam puno manje od ugovorom dogovorenih "od 140 do 200mbps". Uvjeren sam da bi to proslo, a cak i ako se varam, bar je neka utjeha sto 100% imas pravo na onih 14 dana za raskid usluge bez ikakvog troska. Treca opcija koja bi mozda prosla je privremeno mirovanje usluge nakon mjesec dana (moze se zamrznut na 6. mj. pa onda pokusat raskinut bez tog penala od 250kn, ali mislim da je ovo najmanje vjerojatna opcija.

U svakom slucaju, dobro je znat informaciju tako da hvala na tome sto si saznao i podijelio to.

13 godina
neaktivan
offline
Re: A1 kabelski internet
gamer001 kaže...

 
Eto sad i ja znam da postoji caka, ali sta sad, ja sam se vec "uvalio", ali za sad sve savrseno finkcionira pa ne brinem (za sad). A i da se nesto dogodi, vjerujem da bih nasao nacin izbjec placanje tog penala. Npr. ne znam jel se moguce prilozit speedtest na kojem se vidi da ne isporucuju dogovoreno sto je moguce izmjerit tako da se spojite na 2.4GHz, mreza je zagusenija i ja onda imam puno manje od ugovorom dogovorenih "od 140 do 200mbps". Uvjeren sam da bi to proslo, a cak i ako se varam, bar je neka utjeha sto 100% imas pravo na onih 14 dana za raskid usluge bez ikakvog troska. Treca opcija koja bi mozda prosla je privremeno mirovanje usluge nakon mjesec dana (moze se zamrznut na 6. mj. pa onda pokusat raskinut bez tog penala od 250kn, ali mislim da je ovo najmanje vjerojatna opcija.

U svakom slucaju, dobro je znat informaciju tako da hvala na tome sto si saznao i podijelio to.

ovo boldano ne bi proslo, jer se gleda brzina izmjerena putem kabela, a ne bezicno

4 godine
offline
Re: A1 kabelski internet
gamer001 kaže...

 
Eto sad i ja znam da postoji caka, ali sta sad, ja sam se vec "uvalio", ali za sad sve savrseno finkcionira pa ne brinem (za sad). A i da se nesto dogodi, vjerujem da bih nasao nacin izbjec placanje tog penala. Npr. ne znam jel se moguce prilozit speedtest na kojem se vidi da ne isporucuju dogovoreno sto je moguce izmjerit tako da se spojite na 2.4GHz, mreza je zagusenija i ja onda imam puno manje od ugovorom dogovorenih "od 140 do 200mbps". Uvjeren sam da bi to proslo, a cak i ako se varam, bar je neka utjeha sto 100% imas pravo na onih 14 dana za raskid usluge bez ikakvog troska. Treca opcija koja bi mozda prosla je privremeno mirovanje usluge nakon mjesec dana (moze se zamrznut na 6. mj. pa onda pokusat raskinut bez tog penala od 250kn, ali mislim da je ovo najmanje vjerojatna opcija.

U svakom slucaju, dobro je znat informaciju tako da hvala na tome sto si saznao i podijelio to.

Ovo boldano je, oprosti, bedasto.

 

I ovo zadnje ti ne bi prošlo ako se računa aktivno korištenje usluge, a ne samo status korisnika koji je bio zamrznut 6 mjeseci.

13 godina
offline
Re: A1 kabelski internet
CrossDeath kaže...
gamer001 kaže...

 
Eto sad i ja znam da postoji caka, ali sta sad, ja sam se vec "uvalio", ali za sad sve savrseno finkcionira pa ne brinem (za sad). A i da se nesto dogodi, vjerujem da bih nasao nacin izbjec placanje tog penala. Npr. ne znam jel se moguce prilozit speedtest na kojem se vidi da ne isporucuju dogovoreno sto je moguce izmjerit tako da se spojite na 2.4GHz, mreza je zagusenija i ja onda imam puno manje od ugovorom dogovorenih "od 140 do 200mbps". Uvjeren sam da bi to proslo, a cak i ako se varam, bar je neka utjeha sto 100% imas pravo na onih 14 dana za raskid usluge bez ikakvog troska. Treca opcija koja bi mozda prosla je privremeno mirovanje usluge nakon mjesec dana (moze se zamrznut na 6. mj. pa onda pokusat raskinut bez tog penala od 250kn, ali mislim da je ovo najmanje vjerojatna opcija.

U svakom slucaju, dobro je znat informaciju tako da hvala na tome sto si saznao i podijelio to.

ovo boldano ne bi proslo, jer se gleda brzina izmjerena putem kabela, a ne bezicno

 Aha, to sam si i mislio. Bi li onda bilo moguce pustit na jednom uredaju neki download na torrentu sa ogranicenom brzinom preuzimanja pa tako preskocit i tu prepreku ili se sve to moze vidjet unutar one aplikacije Hakometar?

13 godina
offline
A1 kabelski internet

evo me ravno iz a1

 

nemaju oni pojma o ikakvoj penalizaciji od 250kn u prvih 6mj

 

sad citam ugovor kuci, spominje se to neko otkazivanje usluge (bilo pretplatnicki il bez obveze) u 6mj ali novci se ne spominju

 

lud zbunjenog

Poruka je uređivana zadnji put pon 23.11.2020 20:05 (16OR).
 
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice