A1 - Flatbox DUO 1TB

poruka: 1.802
|
čitano: 564.132
|
moderatori: Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
4 godine
offline
Re: A1 - Flatbox DUO 1TB
Ne stvarajte paniku bez potrebe, danas je opet sve normalno. Moj.a1.hr pokazuje stvarnu potrošnju, kod mene.
9 godina
offline
Re: A1 - Flatbox DUO 1TB

Proradilo je danas i na tomato aplikaciji i na moj.a1.hr. Potrošio je samo 20 kn. 

 

Tko zna koliko ljudi je trošilo jako puno megabajta, a da nisu primjetili da je zaštekao brojač.

9 godina
offline
A1 - Flatbox DUO 1TB

Brzine su odlicne samo da mi je bolji ruter od trenutnog Huawei b535 islo bi i preko 200mbs

-
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: A1 - Flatbox DUO 1TB
horihoro kaže...

Brzine su odlicne samo da mi je bolji ruter od trenutnog Huawei b535 islo bi i preko 200mbs

 

A koliko sa karticom u mobitelu na istom mjestu ide .

9 godina
offline
A1 - Flatbox DUO 1TB

Oko 250mbs

-
Moj PC  
0 0 hvala 0
2 godine
neaktivan
offline
A1 - Flatbox DUO 1TB

Dobra Večer!vidim da je dosta ljudi stavilo karticu iz rutera u mobitel,pa me zanima dal' a1 može skužit da kartica nije u ruteru nego u mobitelu?i di se dobije kartica kad se  ugovori ugovor,ju oni stave u ruter ili,hvala i svaka informacija mi je dobrodošla 😁

 

 

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: A1 - Flatbox DUO 1TB
B_20101987 kaže...

Dobra Večer!vidim da je dosta ljudi stavilo karticu iz rutera u mobitel,pa me zanima dal' a1 može skužit da kartica nije u ruteru nego u mobitelu?i di se dobije kartica kad se  ugovori ugovor,ju oni stave u ruter ili,hvala i svaka informacija mi je dobrodošla 😁

 

 

 Sam ju staviš u ruter ak se dobro sjećam, iskreno nijh boli uvo di i kako koristiš uslugu dokle god je uredno plaćaš

LP
15 godina
offline
A1 - Flatbox DUO 1TB

Jel vama od jucer u noci negdje puca veza?

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: A1 - Flatbox DUO 1TB
R4zOR229 kaže...

Jel vama od jucer u noci negdje puca veza?

 Nesto steka ne ucitava stranice trenutno speedtest je oke?

-
15 godina
offline
Re: A1 - Flatbox DUO 1TB

Pa ko da crkne na 10s onda bude dobro minutu dvije onda opet isto.

4 godine
offline
Re: A1 - Flatbox DUO 1TB
Kod mene uredno radi bez pucanja veze. Brzina 282 mbps.
9 godina
offline
A1 - Flatbox DUO 1TB

Sad radi normalno nest je na 10tak minuta zastekalo cak su kod nas na radiju rekli da im neradi internet eto mozda samo lokalno bio problem 

-
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
A1 - Flatbox DUO 1TB

Nzn cudno, oso na facebook vidjet i nitko nis nije napiso, al zato na austrijskom A1 dosta ljudi sa istim problemom spamaju s u tom vremenskom periodu. Izgleda da je sad proslo...

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
A1 - Flatbox DUO 1TB

Novost: prestala je obveza kupovanja njihovog routera.

Poruka je uređivana zadnji put uto 1.6.2021 16:25 (Ord Mantel).
 
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: A1 - Flatbox DUO 1TB
Ord Mantel kaže...

Novost: prestala je obveza kupovanja njihovog routera.

 

A1 Homebox - Košarica  

meni i dalje prikazuje obavezu kupnje ako si novi korisnik ugovor ili bez ugovora

14 godina
offline
Re: A1 - Flatbox DUO 1TB

Na njihovim stranicama stoji ovo:

 

 

A to potvrđuju i admini na njihovom forumu.

Poruka je uređivana zadnji put uto 1.6.2021 17:18 (Ord Mantel).
13 godina
offline
Re: A1 - Flatbox DUO 1TB
Bilo bi zgodno da im sad mogu vratiti njihov router i prestati otplaćivati
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
A1 - Flatbox DUO 1TB

Pokusavam dokuciti ali nisam dokucio - nakon koliko GB smanjuju brzinu i na koliko ju smanjuju?

Freak Show Inc.
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: A1 - Flatbox DUO 1TB

A kad si uzeo, sad su nedavno promjenili?

16 godina
odjavljen
offline
Re: A1 - Flatbox DUO 1TB
R4zOR229 kaže...

A kad si uzeo, sad su nedavno promjenili?

 

Ma nisam uzeo, razmisljam koliko mi se to isplati u odnosu na npr ADSL

Freak Show Inc.
15 godina
offline
Re: A1 - Flatbox DUO 1TB

I kaj ti sad nije jasno? Sve ti fino pise, znaci 400gb i nakon toga smanjuju(nzn na kolko prije je bilo 2 mozda su digli), s tim da od 0:00 do 10h promet ne ulazi u potrosnju i nakon kaj prodes ovih 400 u tom periodu isto tako i dalje imas max brzinu.

16 godina
odjavljen
offline
Re: A1 - Flatbox DUO 1TB
R4zOR229 kaže...

I kaj ti sad nije jasno? Sve ti fino pise

 

O jebote sta si nabrijan?

Freak Show Inc.
15 godina
offline
Re: A1 - Flatbox DUO 1TB
Friday kaže...
R4zOR229 kaže...

I kaj ti sad nije jasno? Sve ti fino pise

 

O jebote sta si nabrijan?

 šta nisi u Irskoj? :) tu i tamo sam prije citao tvoje poruke o životu tam, al cim se raspitujes oko a1, nije valda da se šime vratia

battletag:MasnaKrvavic#2275
10 godina
offline
Re: A1 - Flatbox DUO 1TB
Friday kaže...

Pokusavam dokuciti ali nisam dokucio - nakon koliko GB smanjuju brzinu i na koliko ju smanjuju?

 Pise na stranici:

 

Nakon potrošenih 400 GB internet prometa, brzina se spušta na 2 Mbit/s. Internet uslugu možeš seliti dok se fiksni telefon koristi na adresi aktivacije.
*Maksimalna brzina ovisi o korištenoj tehnologiji i trenutnoj opterećenosti pokretne mreže te razini signala na području korištenja usluge. 

 

Sad jedino moje glupo pitanje: jel nakon 400gb 2mbit do kraja mjeseca, ili full brzina po noci, buduci da se 00-10h ne racuna u promet :D

Kupujem HUAWEI stickove za mobilni internet, ponude na PM ;)
16 godina
odjavljen
offline
Re: A1 - Flatbox DUO 1TB
dado16 kaže...

 šta nisi u Irskoj? :) tu i tamo sam prije citao tvoje poruke o životu tam, al cim se raspitujes oko a1, nije valda da se šime vratia

 

Ma jesam, u Irskoj sam. Ali gledam kako da starom zamjenim Tele2 koji je ogranicen na 200 giga i sebi da uzmem nesto kod kuce u HR da mi cure imaju dok su tamo a i da upogonim video nadzor (zapravo samo zelim moci gledati Dunav dok radim iz Irske)

 

srcipesak kaže...
 

Sad jedino moje glupo pitanje: jel nakon 400gb 2mbit do kraja mjeseca, ili full brzina po noci, buduci da se 00-10h ne racuna u promet :D

 

Navodno se to ne broji

Freak Show Inc.
14 godina
offline
Re: A1 - Flatbox DUO 1TB
Moji starci koriste Flatbox Duo, ulovili su dok je još bilo 1 TB prometa uključeno, dođem malo doma i vidim kakvo je smeće taj ZTE, kad se spoje 2 uređaja treći zapne na dodjeljivanju IP adrese pa reset. Ako se uspijemo svi spojiti jako brzo umre, WIFI radi, ali izgubi vezu na net. Naravno opet reset. Zovem službu za korisnike, prijavim problem,bez puno priče poslat će novi router. Danas dođe "novi", opet ZTE.
Sad ispočetka, kako im nacrtati da želim Huawei b535? Vezani smo ugovorom, i plaćamo router mjesečno.
Poruka je uređivana zadnji put uto 1.6.2021 21:15 (bruno11).
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: A1 - Flatbox DUO 1TB
Moji starci koriste Flatbox Duo, ulovili su dok je još bilo 1 TB prometa uključeno, dođem malo doma i vidim kakvo je smeće taj ZTE, kad se spoje 2 uređaja 3 zapne na dodjeljivanju IP adrese pa reset. Ako se uspijemo svi spojiti jako brzo umre, WIFI radi, ali izgubi vezu na net. Naravno opet reset. Zovem službu za korisnike, prijavim problem,bez puno priče poslat će novi router. Danas dođe "novi", opet ZTE.
Sad ispočetka, kako im nacrtati da želim Huawei b535? Vezani smo ugovorom, i plaćamo router mjesečno.
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: A1 - Flatbox DUO 1TB
Friday kaže...
R4zOR229 kaže...

I kaj ti sad nije jasno? Sve ti fino pise

 

O jebote sta si nabrijan?

 ?

15 godina
offline
Re: A1 - Flatbox DUO 1TB
bruno11 kaže...
Moji starci koriste Flatbox Duo, ulovili su dok je još bilo 1 TB prometa uključeno, dođem malo doma i vidim kakvo je smeće taj ZTE, kad se spoje 2 uređaja treći zapne na dodjeljivanju IP adrese pa reset. Ako se uspijemo svi spojiti jako brzo umre, WIFI radi, ali izgubi vezu na net. Naravno opet reset. Zovem službu za korisnike, prijavim problem,bez puno priče poslat će novi router. Danas dođe "novi", opet ZTE.
Sad ispočetka, kako im nacrtati da želim Huawei b535? Vezani smo ugovorom, i plaćamo router mjesečno.

 nebi vjerovao isto mi se dešava sa huawei b535, ocito nevezano za marku sve te jeftinjare routeri su za K....nekad mi zapne dodijeljivanje ip adrese, nekad jednostavno nema interneta, vidim da upload brzina ide a download 0 i stoji, ne moze se ništa otvoriti, failed DNS bla bla, cak sam preko chromea inspecto u router postavkama i dodao custom dns jer orginalno to ne mozes upisati ni to nije pomoglo. Također sam morao iskljuciti kompletan wifi na huaweiu jer se sam od sebe gasio pa imam povezan jos Asusov router na taj huawei kak bi uopce imao funkcionalan wifi....katastrofa je sve to vezano za 4g

battletag:MasnaKrvavic#2275
9 godina
offline
A1 - Flatbox DUO 1TB

Možda da probate mac bindati svaki uređaj (10 max. kod zte-a). Meni radi sve bez ikakvih problema, zte 286r, imam 12 uređaja spojenih. I na svakom ručno podešen Google dns.

Poruka je uređivana zadnji put uto 1.6.2021 22:10 (Lil Dice).
Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice