A1 - Flatbox DUO 1TB

poruka: 1.802
|
čitano: 563.201
|
moderatori: Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
A1 - Flatbox DUO 1TB

Ja imam njihov homebox i prezadovljan sam. Danas sam zatražio da me samo prebace na tu njihovu novu tarifu i rekli su da ce to napraviti.. Pa me bas zanima kako tocno ce to izvesti jer navodno ne trebam dobiti niti ruter niti karticu vec ce samo u sustavu to nekako prebaciti...

Bnet: mNik987#2148
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: A1 - Flatbox DUO 1TB
toxic kaže...

Ja imam njihov homebox i prezadovljan sam. Danas sam zatražio da me samo prebace na tu njihovu novu tarifu i rekli su da ce to napraviti.. Pa me bas zanima kako tocno ce to izvesti jer navodno ne trebam dobiti niti ruter niti karticu vec ce samo u sustavu to nekako prebaciti...

Tarifa nije vezana za karticu tako da ne trebaš novu karticu za svaku promijenu tarife. Promijeniti će ti tarifu u sustavu i to je to.

Poruka je uređivana zadnji put sub 29.8.2020 12:02 (Marko :D).
10 godina
neaktivan
offline
Re: A1 - Flatbox DUO 1TB

Pretpostavljam da nisi pod ugovornom obvezom pa ti zato dopuštaju prebacivanje?

7 godina
offline
A1 - Flatbox DUO 1TB

Jel moguce uzeti i tv uz tu tarifu, ali isto bez ugovorne obveze?

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: A1 - Flatbox DUO 1TB
programer123 kaže...

Pretpostavljam da nisi pod ugovornom obvezom pa ti zato dopuštaju prebacivanje?

 jesam, proslo je godinu dana..

ne znam kak ce to izvest..

kod t-hta ti mozes produzit ja mislim godinu dana unaprijed i slicno tome...

 

njima je tak svejedno.. ovak su sigurni da sam jos 3 godine kod njih.

Bnet: mNik987#2148
12 godina
offline
Re: A1 - Flatbox DUO 1TB

Upravo sam odradio prebacivanje na novu tarifu - postojeći Homebox Duo paket mi je isticao 22.02.2021 i preko neta sam prebacio na novi Flatbox. Nakon cca 10 minuta u Moj A1 aplikaciji je vidljiva promjena tarife, Zanimljivo da ovo nije bilo moguće izvesti preko Moj A1 aplikacije na desktopu, nego sam otišao na A1 stranicu i tamo Produljio ugovor - naravno, ako netko želi bez ugovora, vjerujem da mora uzeti router. Novi ugovor mi istječe 28.08.2022.

Dakle, postojeći A1 korisnici mogu bez ikakvog zivkanja i telefoniranja prebaciti na novu tarifu. Stigne vam potvrda na e-mail. Napominjem da meni nije trebao router, a tu opciju nisam nigdje uočio u postojećim koracima - moguće da nisam obratio pažnju na neku od opcija, pa pripazite.

15 godina
offline
Re: A1 - Flatbox DUO 1TB
Corto_1973 kaže...

Upravo sam odradio prebacivanje na novu tarifu - postojeći Homebox Duo paket mi je isticao 22.02.2021 i preko neta sam prebacio na novi Flatbox. Nakon cca 10 minuta u Moj A1 aplikaciji je vidljiva promjena tarife, Zanimljivo da ovo nije bilo moguće izvesti preko Moj A1 aplikacije na desktopu, nego sam otišao na A1 stranicu i tamo Produljio ugovor - naravno, ako netko želi bez ugovora, vjerujem da mora uzeti router. Novi ugovor mi istječe 28.08.2022.

Dakle, postojeći A1 korisnici mogu bez ikakvog zivkanja i telefoniranja prebaciti na novu tarifu. Stigne vam potvrda na e-mail. Napominjem da meni nije trebao router, a tu opciju nisam nigdje uočio u postojećim koracima - moguće da nisam obratio pažnju na neku od opcija, pa pripazite.

 Nemam tu opciju, pretpostavljam zato što do isteka postojeće tarife imam ugovor još nešto manje od godinu dana a ti si imao manje od 06 mjeseci.. 

Ili promjena tarife ne ovisi o ugovornoj obvezi ?

 

Edit: javili su mi da je moguce promjenu napraviti jer je to njihova nova usluga bez obzira sto postojeci ugovor jos uvijek traje nesto manje od godinu dana.

 

Ali opet ne kuzim zasto ja to nemam u svojoj moj a1 aplikaciji

Bnet: mNik987#2148
Poruka je uređivana zadnji put sub 29.8.2020 19:55 (toxic).
14 godina
offline
Re: A1 - Flatbox DUO 1TB
Nema niko na "moj A1" nego na glavnoj web stranici, tamo odeš pod tu ponudu "Flatbox Duo" i onda ima stavka naruči ili produži uslugu.
Poruka je uređivana zadnji put sub 29.8.2020 20:30 (kran).
13 godina
offline
Re: A1 - Flatbox DUO 1TB
Ima li još netko problema sa internetom? Zadnjih sat vremena gotovo da ne učitava ništa.
Ne vjeruj sjaju u njenim očima! To je samo svjetlost što joj prolazi kroz šuplju glavu!
 
2 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: A1 - Flatbox DUO 1TB

Imam ja isto problema, flatbox ne radi, dok mi na mob a1 radi normalno.

8 godina
offline
A1 - Flatbox DUO 1TB

Trenutačno je otežano pristupanje sadržajima na web-u za sve korisnike A1 mobilnih i fiksnih usluga. Intenzivno radimo na što skorijem otklanjanju poteškoća. Ispričavamo se svim našim korisnicima.

-
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: A1 - Flatbox DUO 1TB
C/P sa Sistemci Hrvatska:

CenturyLink/Level3, megalomanski Tier-1 ISP je u banani. Problemi su krenuli oko 12:10 i affectani su cijeli Interneti 🙂
Amazon (AWS), Google, Microsoft, Cloudflare, Fastly, Playstation Network, Hulu, reddit, eBay, Twitch, Discord.. Svi su u djelomicnom outageu.
Kako ih pojedini provideri i servisi pocinju iskljucivati, ocekivano je da ce se poceti zapunjavati pipe drugih providera (Telia, NTT, GTT, Cogent) pa ce i tamo poceti packetlossi..
http://www.youtube.com/radiopulsfm
Moj PC  
0 1 hvala 2
8 godina
offline
A1 - Flatbox DUO 1TB

Trenutno je A0 pozdrav sa Tele2 mreze

-
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
A1 - Flatbox DUO 1TB

Izgleda da je ovo globalni outage. DownDetector se crveni, pogotovo u Americi i Europi.

 

CloudFlare-ov DNS (1.1.1.1 i 1.0.0.1) pomaže i sad sve radi relativno OK. Jel se može nekako DNS promijenit na routeru (ZTE MF286R)? Ne da mi se na svakom uređaju to radit posebno.

Ne vjeruj sjaju u njenim očima! To je samo svjetlost što joj prolazi kroz šuplju glavu!
 
0 0 hvala 1
13 godina
offline
Re: A1 - Flatbox DUO 1TB

Koristim Cloudflare DNS, pa opet imam problema na nekim stranicama. 

13 godina
offline
Re: A1 - Flatbox DUO 1TB
Jap, CloudFlare mi je radio ok zadnjih pola sata, ali sad su i meni krenuli problemi
Ne vjeruj sjaju u njenim očima! To je samo svjetlost što joj prolazi kroz šuplju glavu!
4 godine
offline
Re: A1 - Flatbox DUO 1TB
dturko kaže...
Ima li još netko problema sa internetom? Zadnjih sat vremena gotovo da ne učitava ništa.

 https://www.index.hr/vijesti/clanak/a1-ima-velikih-problema-diljem-zemlje-mnogima-ne-radi-internet/2208857.aspx

9 godina
offline
A1 - Flatbox DUO 1TB

Ono kad na net.hr, 24 sata, dnevno i slicnima ovakva vijest izadje a na bugu ni bu ni mu...

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: A1 - Flatbox DUO 1TB
Froolah kaže...

Ono kad na net.hr, 24 sata, dnevno i slicnima ovakva vijest izadje a na bugu ni bu ni mu...

Bug uvijek kasni sa vijestima. Valjda čekaju da malo sazriju, možda tad bolje zvuče...

Poruka je uređivana zadnji put ned 30.8.2020 16:18 (Marko :D).
12 godina
neaktivan
offline
Re: A1 - Flatbox DUO 1TB
Froolah kaže...

Ono kad na net.hr, 24 sata, dnevno i slicnima ovakva vijest izadje a na bugu ni bu ni mu...

 

Ne djelja je 

Music for life!!
13 godina
offline
A1 - Flatbox DUO 1TB

Evo meni sada sve uredno radi.

 
0 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
A1 - Flatbox DUO 1TB

Pozdrav,

razmišljamo o uzimanju ove opcije kod A1, trenutno smo na Iskonu i očajan je.

Ono što nas muči jeste, da bi gledali tv preko neta, kao što bi gledali i Netflix koji je isto preko neta, 

koliko će i hoće li uopće biti dovoljan promet od 1TB? U kojem periodu se smanjuje brzina nakon

potrošenog tog prometa? Pomoć, pomoć, pomoć, jer nas ubija ISKON. 

Zahvaljujem!!

 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
A1 - Flatbox DUO 1TB

Bug se pretvorio u autoklub i reklamu za šljamomi..

 

Da A0..

lol

Poruka je uređivana zadnji put ned 30.8.2020 23:50 (boatenga).
 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: A1 - Flatbox DUO 1TB

Ja koristim Netflix par mjeseci i ne prelazi nam potrosnja vise od 300Gb mjesecno (gleda se sigurno 2-3 sata dnevno), za TV ne mogu tvrditi koliko vuce, ali ako je TV upaljen samo da radi onda bi moglo biti problema. Recimo HBO uopce nije optimiziran i puno vise trosi nego Netflix, primjera radi epizoda od 50 min. skine oko 750Mb.

Poruka je uređivana zadnji put pon 31.8.2020 7:53 (10alex).
11 godina
offline
Re: A1 - Flatbox DUO 1TB
Provjeri sa Iskonom koliko je neka prosječna mjesečna potrošnja pa ćeš vidjeti jel ti dosta 1TB.
6 godina
offline
Re: A1 - Flatbox DUO 1TB
Ne treba miješat babe i žabe,u ovoj tarifi imaš fiksni voice u tele 2 nema znači možeš prebacit fiksni telefon u homebox a tele 2 ne možeš samo toliko ;)
Moj PC  
0 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
Re: A1 - Flatbox DUO 1TB

Hvala na odgovoru 🙂 

10 godina
neaktivan
offline
A1 - Flatbox DUO 1TB

Telefon je fiksni (znaci mozes prebacit fiksnu liniju) i neogranicen prema svim fiksnim i mobilnim mrezama.

U uvjetima koristenja nema malih slova ispod ovoga neogranicen.

To moze biti zanimljivo onima koji duge pozive obavljaju kod kuce.

 

Internet je ogranicen  na 1TB kao tele2, ali nakon prekoracenja smanjuju na 2 mbit/s. Znaci za osnovno surfanje podnosljivo. Ali kod tele2 ipak bolje.

A1 je navodno bolja mreza od tele2. 

 

HT gigabox za 200 kn daje 300GB, ali nakon toga smanji na 4 mbit/s i kao tele2 nema telefon.

 

Lose, jako lose je sto si primoran kupit njihov ZTE ruter za 400 kuna! To je velika losa stvar kod flatboxa.

 

 

Tražilica: https://www.startpage.com/ Poruke: https://signal.org/install/ E-pošta: https://protonmail.com/
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: A1 - Flatbox DUO 1TB
texas.bug kaže...

Lose, jako lose je sto si primoran kupit njihov ZTE ruter za 400 kuna! To je velika losa stvar kod flatboxa.

A jel smijem ja taj router prodat i uzet neki drugi i ubacit karticu u njega? Pretpostavljam da mogu jer sam ga otplatio jednokratno, ali budući da sam fiksni telefon spojio na njega, nisam baš siguran.

 

Pratim temu za Tele2 neograničeni internet i razmišljao sam uzet Huawei B715. Sa ovim ZTE-om mi je signal varira između -110 i -100 dBm. Kad je nevrijeme onda još gore, pa sam gledao ili uzet vanjsku antenu ili kvalitetniji router. Što preporučate vi koji se kužite bolje u to?

Ne vjeruj sjaju u njenim očima! To je samo svjetlost što joj prolazi kroz šuplju glavu!
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice