A1 - Flatbox DUO 1TB

poruka: 1.802
|
čitano: 563.981
|
moderatori: Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
9 godina
offline
A1 - Flatbox DUO 1TB

Čini mi se da nitko nije komentirao ovu ponudu. Ok cijena za Huawei B818 router. Ja sam uzeo novog u ovoj trgovini (ovog nije bilo, ako se ne varam), ali ne vidim razlog zašto ovo ne kupiti. Povrat kupaca, mjesec dana jamstvo.

Poruka je uređivana zadnji put pet 18.12.2020 22:56 (mlado1).
 
0 0 hvala 0
14 godina
moderator
offline
Re: A1 - Flatbox DUO 1TB

Jedan je upravo na putu prema meni, javim dojmove kad stigne.

“The saddest aspect of life right now is that science gathers knowledge faster than society gathers wisdom.” - Isaac Asimov
6 godina
neaktivan
offline
Re: A1 - Flatbox DUO 1TB

Pretpostavljam da ipak nemaš visoki prosječni ping, nego velike varijacije u pingu, tj. skokove od 50 na 300 na 50 ms svako malo, što uzrokuje teleportiranje playera u CS-u, kao što je slučaj kod mene.

Najsigurnije rješenje za gaming ti je da nabavišfiksni internet i riješiš se ovoga, jer imati stabilnu vezu za gaming s mobilnim internetom je lutrija.

Ono što ti može donijeti moguće poboljšanje je:
- monitranje vanjskih antena (Iskra P56 ili slično)
- kupnja kvalitetnijeg routera

Napisao sam moguće poboljšanje jer ako je bazna stanica na koju se spajaš preopterećena (što je kod mene slučaj od 18 do 22 sata, a kod nekih možda i cijeli dan) tada ti ništa ne pomaže.

Moje iskustvo je bilo ovakvo (s početnim ZTE286R bez vanjskih antena):
1. Vanjske antene Iskra su mi smanjile varijaciju pinga za oko 40 % (stddev 90 -> 55)
2. Novi router Huawei B535-235 je smanjio varijaciju pinga za oko 55 % (stddev 55 -> 25)


Naravno gornja mjerenja sam radio kad bazna stanica nije bila previše opterećena i u sličnim vremenima.
Sva ova dodatna oprema ništa ne pomaže od 18 do 22 sata kod mene jer je tada bazna preopterećena i često CS nije igriv.

12 godina
offline
A1 - Flatbox DUO 1TB

Koristim flatbox vec neka 2 mjeseca, za sad sam zadovoljan, dali netko zna dali ce biti dostupan 5G u novom zagrebu u neko skorije vrijeme i dali uopce onaj njihov ZTE ruter podrzava 5G, hvala!

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: A1 - Flatbox DUO 1TB
cauchy kaže...

Pretpostavljam da ipak nemaš visoki prosječni ping, nego velike varijacije u pingu, tj. skokove od 50 na 300 na 50 ms svako malo, što uzrokuje teleportiranje playera u CS-u, kao što je slučaj kod mene.

Najsigurnije rješenje za gaming ti je da nabavišfiksni internet i riješiš se ovoga, jer imati stabilnu vezu za gaming s mobilnim internetom je lutrija.

Ono što ti može donijeti moguće poboljšanje je:
- monitranje vanjskih antena (Iskra P56 ili slično)
- kupnja kvalitetnijeg routera

Napisao sam moguće poboljšanje jer ako je bazna stanica na koju se spajaš preopterećena (što je kod mene slučaj od 18 do 22 sata, a kod nekih možda i cijeli dan) tada ti ništa ne pomaže.

Moje iskustvo je bilo ovakvo (s početnim ZTE286R bez vanjskih antena):
1. Vanjske antene Iskra su mi smanjile varijaciju pinga za oko 40 % (stddev 90 -> 55)
2. Novi router Huawei B535-235 je smanjio varijaciju pinga za oko 55 % (stddev 55 -> 25)


Naravno gornja mjerenja sam radio kad bazna stanica nije bila previše opterećena i u sličnim vremenima.
Sva ova dodatna oprema ništa ne pomaže od 18 do 22 sata kod mene jer je tada bazna preopterećena i često CS nije igriv.

 Meni naprimjer kanter, valorant, bf5 rade savršeno (gledam stalno net_graph u kanteru dok igram i uvijek je konstantan) ali npr u Fifi koja ima servere di im nije konstantan tickrate od amazona očajno je za igrat. Fiksni net imam ali čeka se već godina dana HTa da naprave proširenje centrale jer jedino kad je constantna brzina i constantan ping je poslje ponoći do nekih 7 ujutro i onda se svi počnu budit i opet bude sranje cijeli dan i tako ukrug već godinu dana. Čudno kako su varijacije pinga u cmdu kad pingam npr faceit server na kojem i igram ali u netgraphu kojem se brojke refreshaju svakih milisekundu ping ostaje konstantan i nema nikakvih varijacija.

4 godine
offline
Re: A1 - Flatbox DUO 1TB
anonymous_Zg kaže...

Koristim flatbox vec neka 2 mjeseca, za sad sam zadovoljan, dali netko zna dali ce biti dostupan 5G u novom zagrebu u neko skorije vrijeme i dali uopce onaj njihov ZTE ruter podrzava 5G, hvala!

 

 5G je dostupan u Novom Zagrebu. Hrvatski Telekom - Karta pokrivenosti


"Prijenos podatakaGPRS, EDGE, LTE Cat6 300 Mbps DL, UMTS" - ako ne piše 5G, a ne piše, onda ZTE ne podržava 5G.

 

 

12 godina
offline
Re: A1 - Flatbox DUO 1TB
zelenapaprika kaže...
anonymous_Zg kaže...

Koristim flatbox vec neka 2 mjeseca, za sad sam zadovoljan, dali netko zna dali ce biti dostupan 5G u novom zagrebu u neko skorije vrijeme i dali uopce onaj njihov ZTE ruter podrzava 5G, hvala!

 

 5G je dostupan u Novom Zagrebu. Hrvatski Telekom - Karta pokrivenosti


"Prijenos podatakaGPRS, EDGE, LTE Cat6 300 Mbps DL, UMTS" - ako ne piše 5G, a ne piše, onda ZTE ne podržava 5G.

 

 

 Znaci a1 koristi t com antene? Jel imas mozda neku preporuku za novi ruter? Hvala na odgovoru!

4 godine
offline
Re: A1 - Flatbox DUO 1TB
anonymous_Zg kaže...
zelenapaprika kaže...
anonymous_Zg kaže...

Koristim flatbox vec neka 2 mjeseca, za sad sam zadovoljan, dali netko zna dali ce biti dostupan 5G u novom zagrebu u neko skorije vrijeme i dali uopce onaj njihov ZTE ruter podrzava 5G, hvala!

 

 5G je dostupan u Novom Zagrebu. Hrvatski Telekom - Karta pokrivenosti


"Prijenos podatakaGPRS, EDGE, LTE Cat6 300 Mbps DL, UMTS" - ako ne piše 5G, a ne piše, onda ZTE ne podržava 5G.

 

 

 Znaci a1 koristi t com antene? Jel imas mozda neku preporuku za novi ruter? Hvala na odgovoru!

Ne koristi. Pitao si za 5G, nisi pitao za 5G na A1. Molim, budimo precizni.

 

Ili ako inzistiraš da se to u tvojoj poruci podrazumijevalo, onda se ispričavam da sam dao URL na HT-ovu stranicu.

 

A1 priprema puštanje 5G u 70 gradova u Hrvatskoj. To je zadnje što sam negdje pročitao. Ne žuri im se jer će natječaj za koncesiju na 3.5 ili 3.6 GHz koji je pravi 5G prema mogućim brzinama, biti sredinom 2021, prema svim najavama do sada.

 

Pogledaj Huaweijeve routere koje svi hvale.

10 godina
offline
A1 - Flatbox DUO 1TB

Ima li gdje kod nas za kupiti Huawei B818 ?

Zamjenio sam ovaj ZTE 283 sa starim Huaweim 525s i brzine su mi se povecale za 15-25mbit tako da se nadam da bi sa jos boljim routerom islo jso bolje (upload mi je bitan).

Thx

--- Lewis --- www.ram-studio.hr --- Skype: lewis3d ---
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: A1 - Flatbox DUO 1TB
Lewis kaže...

Ima li gdje kod nas za kupiti Huawei B818 ?

Zamjenio sam ovaj ZTE 283 sa starim Huaweim 525s i brzine su mi se povecale za 15-25mbit tako da se nadam da bi sa jos boljim routerom islo jso bolje (upload mi je bitan).

Thx

 Ako ti je upload bitan onda ništa bez vanjskih antena

15 godina
offline
Re: A1 - Flatbox DUO 1TB
Lewis kaže...

Ima li gdje kod nas za kupiti Huawei B818 ?

Zamjenio sam ovaj ZTE 283 sa starim Huaweim 525s i brzine su mi se povecale za 15-25mbit tako da se nadam da bi sa jos boljim routerom islo jso bolje (upload mi je bitan).

Thx

 Pa sta nije da nema agregacije za upload, neko je tu piso vezano za to vec.

9 godina
offline
A1 - Flatbox DUO 1TB

Pozz ekipa, u potreazi sam za prijenosnim internetom. Dakle, nemam telefonske zice ni mogucnost takvog spajanja. Pa me zanima fal a1 ima nesto samo internwt za uzet. Dal je to ovaj flatbox?

Kako ste zadovoljni opcenito a1 s obzirom da sam s otoka! 

 
0 0 hvala 0
4 godine
offline
Re: A1 - Flatbox DUO 1TB
zee_15 kaže...

Pozz ekipa, u potreazi sam za prijenosnim internetom. Dakle, nemam telefonske zice ni mogucnost takvog spajanja. Pa me zanima fal a1 ima nesto samo internwt za uzet. Dal je to ovaj flatbox?

Kako ste zadovoljni opcenito a1 s obzirom da sam s otoka! 

 Pitaj ljude oko sebe. Ozbiljno. Nemoj tražit mišljenje mene iz Zagreba o mreži A1, jer ti mogu odgovoriti samo za dio Zagreba u kojem živim i radim. Pitaj svoje susjede, prijatelje... Jako je bitno jer je to mikrolokacija na kojoj sve može biti izvrsno, a može biti i koma.

12 godina
offline
Re: A1 - Flatbox DUO 1TB
zelenapaprika kaže...
zee_15 kaže...

Pozz ekipa, u potreazi sam za prijenosnim internetom. Dakle, nemam telefonske zice ni mogucnost takvog spajanja. Pa me zanima fal a1 ima nesto samo internwt za uzet. Dal je to ovaj flatbox?

Kako ste zadovoljni opcenito a1 s obzirom da sam s otoka! 

 Pitaj ljude oko sebe. Ozbiljno. Nemoj tražit mišljenje mene iz Zagreba o mreži A1, jer ti mogu odgovoriti samo za dio Zagreba u kojem živim i radim. Pitaj svoje susjede, prijatelje... Jako je bitno jer je to mikrolokacija na kojoj sve može biti izvrsno, a može biti i koma.

 A i to je isto okvirno. Već sam negdje pisao da sam u kući imao brzine od 10do 50mbps ovisno u kojoj prostoriji sam bio. 

Najtočnije će znati kad uzme sim od A1 i testira sam kod kuće. A1 ima opciju 9za9, 9GB za 9 kuna koja traje 24 sata, sasvim dovoljno za istestirati.

4 godine
offline
Re: A1 - Flatbox DUO 1TB
darkborg kaže...
zelenapaprika kaže...
zee_15 kaže...

Pozz ekipa, u potreazi sam za prijenosnim internetom. Dakle, nemam telefonske zice ni mogucnost takvog spajanja. Pa me zanima fal a1 ima nesto samo internwt za uzet. Dal je to ovaj flatbox?

Kako ste zadovoljni opcenito a1 s obzirom da sam s otoka! 

 Pitaj ljude oko sebe. Ozbiljno. Nemoj tražit mišljenje mene iz Zagreba o mreži A1, jer ti mogu odgovoriti samo za dio Zagreba u kojem živim i radim. Pitaj svoje susjede, prijatelje... Jako je bitno jer je to mikrolokacija na kojoj sve može biti izvrsno, a može biti i koma.

 A i to je isto okvirno. Već sam negdje pisao da sam u kući imao brzine od 10do 50mbps ovisno u kojoj prostoriji sam bio. 

Najtočnije će znati kad uzme sim od A1 i testira sam kod kuće. A1 ima opciju 9za9, 9GB za 9 kuna koja traje 24 sata, sasvim dovoljno za istestirati.

 I to je točno jer to također često preporučujem. Prepaid SIM kartica s kioska i testiraj. Mora znati i da je sada puno ljudi kod kuće, što zbog blagdana, što zbog korone, pa sadašnja situacija ne mora biti najbolje što se može izvući od neke mreže.

13 godina
neaktivan
offline
A1 - Flatbox DUO 1TB

Prekinuli sa tele2 i uzeli A1, problem, ruter mi se kači na udaljeniju baznu stanicu i često prekida, posebno kad gledamo tv, (iptv), služba za korisnike kaže da ima bliža bazna stanica ali valjda zbog količine zidova ruter se ne spaja na taj. Planiramo staviti vanjsku antenu, da li bi mogla umjesto njihovog rutera iskoristiti ruter od tele2, huawei? 🙄 

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
A1 - Flatbox DUO 1TB

Pozdrav,

 

gledam uzeti A1 flatbox jer doma imamo samo mogućnost parice a sada smo uzeli optimu i to nam se cijelo vrijeme uzasno ruši čim spojimo 2-3 uređaja. zanima me kakve mogu rezultate očekivati u Zagrebu, Maksimir/Svetice. najzahtjevnije što bi internet trebao ispunjavati je gaminig i youtube(možda istovremeno) ili 2 video poziva budući da radimo od doma, imamo li šanse za to?

 

Isto tako vidim da svi pričate o raznim ruterima ja sam dobio informaciju da bih morao uzeti ruter od njih i preko toga se spajam(ruter dođe cca 400kn).

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
A1 - Flatbox DUO 1TB

Ekipa jel znate jel Huawei B818, brandiran na njemački Vodafone radi na hrvatske kartice?

ima na njemačkom oglasniku novih i zapakiranih za 120-140€ pa bih radije to kupio nego novi negdje za 200€ koji nije brandiran. Naravno ako taj Vodafone radi na hrvatske mreže.

Npr:

https://m.ebay-kleinanzeigen.de/s-anzeige/huawei-b818-263-vodafone-gigacube-cat-19-1-6-gbit-s-wlan-lte-neu/1605475130-225-23510

 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: A1 - Flatbox DUO 1TB
chorba69 kaže...

Ekipa jel znate jel Huawei B818, brandiran na njemački Vodafone radi na hrvatske kartice?

ima na njemačkom oglasniku novih i zapakiranih za 120-140€ pa bih radije to kupio nego novi negdje za 200€ koji nije brandiran. Naravno ako taj Vodafone radi na hrvatske mreže.

Npr:

https://m.ebay-kleinanzeigen.de/s-anzeige/huawei-b818-263-vodafone-gigacube-cat-19-1-6-gbit-s-wlan-lte-neu/1605475130-225-23510

 

Vjerojatno radi, ali mnogi ljudi na ovom forumu su kupovalil na SatShopu, a on trenutno ima ovu ponudu. Cijena je vrlo korektna i bolja od ove njemačke.

11 godina
offline
Re: A1 - Flatbox DUO 1TB
mlado1 kaže...
chorba69 kaže...

Ekipa jel znate jel Huawei B818, brandiran na njemački Vodafone radi na hrvatske kartice?

ima na njemačkom oglasniku novih i zapakiranih za 120-140€ pa bih radije to kupio nego novi negdje za 200€ koji nije brandiran. Naravno ako taj Vodafone radi na hrvatske mreže.

Npr:

https://m.ebay-kleinanzeigen.de/s-anzeige/huawei-b818-263-vodafone-gigacube-cat-19-1-6-gbit-s-wlan-lte-neu/1605475130-225-23510

 

Vjerojatno radi, ali mnogi ljudi na ovom forumu su kupovalil na SatShopu, a on trenutno ima ovu ponudu. Cijena je vrlo korektna i bolja od ove njemačke.

 

Odlična ponuda! Jel se zna kak ide sa poštarinom za njemačku? ili za hrvatsku, koliko traje? Pretpostavljam da bolji ruter od toga za te novce se nemoze kupiti ili? i čak postoji mogućnost za eksterne antene što je win/win za nas koji imamo mogućnost samo za 4g.

10 godina
offline
Re: A1 - Flatbox DUO 1TB
lord22 kaže...
Lewis kaže...

Ima li gdje kod nas za kupiti Huawei B818 ?

Zamjenio sam ovaj ZTE 283 sa starim Huaweim 525s i brzine su mi se povecale za 15-25mbit tako da se nadam da bi sa jos boljim routerom islo jso bolje (upload mi je bitan).

Thx

 Ako ti je upload bitan onda ništa bez vanjskih antena

Ssignal mi je dobar, blizu sam odasiljaca, nema visokih zgrada i prepreka a prebacivenjem na Huawei sam dobio upload od oko 42-44 Mbit (dok je na ZTE bilo oko 28-33), Dali bi sa nekim postenim routerom (kao H 818) stabilizirao upload na 50-55 ?

--- Lewis --- www.ram-studio.hr --- Skype: lewis3d ---
4 godine
neaktivan
offline
A1 - Flatbox DUO 1TB

Imao bih jedno pitanje u vezi odabira rutera.Naime mobitel mi se spaja na A1 baznu stanicu eNB ID 2527 Cell 83, uglavnom 800 i 1800 Mhz;no ponekad uhvati i 2100 Mhz,no ne uvijek,moram napomenuti da zivim u stanu i s obzirom da mi je balkon na suprotnom kraju od bazne stanice nisam u mogucnosti postavljati vanjske antene.Zamolio bih za preporuku rutera,dvoumim se izmedu B535-232 i B715s-23c.Isplati li se ici na jaci ruter ili ukoliko imate preporuku nekog drugog modela slobodno predlozite.Na baznoj su cak 4 frekvencije B1,3,7,20.No kod mene se na mobitelu pojavljuju najcesce samo 800 i 1800 Mhz,rijetko 2100 Mhz,neznam da li je na ruteru slabiji prijem od mobitela ili obrnuto.Zbog toga dvojba.

Isplati li mi se B818 s obzirom da na mobu koji je CAT 18 ne hvatam B7.

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: A1 - Flatbox DUO 1TB
chorba69 kaže...

Ekipa jel znate jel Huawei B818, brandiran na njemački Vodafone radi na hrvatske kartice?

ima na njemačkom oglasniku novih i zapakiranih za 120-140€ pa bih radije to kupio nego novi negdje za 200€ koji nije brandiran. Naravno ako taj Vodafone radi na hrvatske mreže.

Npr:

https://m.ebay-kleinanzeigen.de/s-anzeige/huawei-b818-263-vodafone-gigacube-cat-19-1-6-gbit-s-wlan-lte-neu/1605475130-225-23510

 Provjereno iz prve ruke radi

11 godina
offline
Re: A1 - Flatbox DUO 1TB
lord22 kaže...
chorba69 kaže...

Ekipa jel znate jel Huawei B818, brandiran na njemački Vodafone radi na hrvatske kartice?

ima na njemačkom oglasniku novih i zapakiranih za 120-140€ pa bih radije to kupio nego novi negdje za 200€ koji nije brandiran. Naravno ako taj Vodafone radi na hrvatske mreže.

Npr:

https://m.ebay-kleinanzeigen.de/s-anzeige/huawei-b818-263-vodafone-gigacube-cat-19-1-6-gbit-s-wlan-lte-neu/1605475130-225-23510

 Provjereno iz prve ruke radi

 

super, hvala. Kolika je razlika u brzini u usporedbi sa starim ruterom?

Ja sad imam neki ZTE od Tele2 (posudio) i brzina mi je oko 70MBit (sad, u 1 navecer)

Preko dana mozd malo slabije ali me zanima jel toliko bolji od ovih jeftinijih.

 

Preko SatShop.fi me ispadne 125€ novi i navodno stize za 6 dana. njemacki Gigacube od Vodafone bi mozda mogao dobit i za 100€ pa sad neznam sta da raidm.

15 godina
offline
Re: A1 - Flatbox DUO 1TB
Lewis kaže...
lord22 kaže...
Lewis kaže...

Ima li gdje kod nas za kupiti Huawei B818 ?

Zamjenio sam ovaj ZTE 283 sa starim Huaweim 525s i brzine su mi se povecale za 15-25mbit tako da se nadam da bi sa jos boljim routerom islo jso bolje (upload mi je bitan).

Thx

 Ako ti je upload bitan onda ništa bez vanjskih antena

Ssignal mi je dobar, blizu sam odasiljaca, nema visokih zgrada i prepreka a prebacivenjem na Huawei sam dobio upload od oko 42-44 Mbit (dok je na ZTE bilo oko 28-33), Dali bi sa nekim postenim routerom (kao H 818) stabilizirao upload na 50-55 ?

Nema garancije, zna se što je za dobar i stabilan upload potrebno to su vanjske antene

Prije sam bio na tele2 1,5km od odašiljača sad mi je a1 na 1,8km, vanjska antena je multi band panel antena 2x10m kabal i ruter 818-260 i 818-263 oba od DE vodafona

i meni je upload bitan gotovo sve što skinem to i uplodnem zato sam si i posložio maximum

15 godina
offline
Re: A1 - Flatbox DUO 1TB
chorba69 kaže...
lord22 kaže...
chorba69 kaže...

Ekipa jel znate jel Huawei B818, brandiran na njemački Vodafone radi na hrvatske kartice?

ima na njemačkom oglasniku novih i zapakiranih za 120-140€ pa bih radije to kupio nego novi negdje za 200€ koji nije brandiran. Naravno ako taj Vodafone radi na hrvatske mreže.

Npr:

https://m.ebay-kleinanzeigen.de/s-anzeige/huawei-b818-263-vodafone-gigacube-cat-19-1-6-gbit-s-wlan-lte-neu/1605475130-225-23510

 Provjereno iz prve ruke radi

 

super, hvala. Kolika je razlika u brzini u usporedbi sa starim ruterom?

Ja sad imam neki ZTE od Tele2 (posudio) i brzina mi je oko 70MBit (sad, u 1 navecer)

Preko dana mozd malo slabije ali me zanima jel toliko bolji od ovih jeftinijih.

 

Preko SatShop.fi me ispadne 125€ novi i navodno stize za 6 dana. njemacki Gigacube od Vodafone bi mozda mogao dobit i za 100€ pa sad neznam sta da raidm.

Ja osobno nikog iz svog mjesta neznam da ima brzine kao ja što ih imam, dosta poznajem one koji koriste mobilni internet istina nisu ni uložili kao ja.

Na ruter i antenu možeš utjecati ali na udaljenost od baze i optičkoj vidljivosti same kao i opterećenosti iste ne

Poruka je uređivana zadnji put pon 21.12.2020 1:52 (lord22).
11 godina
offline
Re: A1 - Flatbox DUO 1TB
lord22 kaže...
chorba69 kaže...
lord22 kaže...
chorba69 kaže...

Ekipa jel znate jel Huawei B818, brandiran na njemački Vodafone radi na hrvatske kartice?

ima na njemačkom oglasniku novih i zapakiranih za 120-140€ pa bih radije to kupio nego novi negdje za 200€ koji nije brandiran. Naravno ako taj Vodafone radi na hrvatske mreže.

Npr:

https://m.ebay-kleinanzeigen.de/s-anzeige/huawei-b818-263-vodafone-gigacube-cat-19-1-6-gbit-s-wlan-lte-neu/1605475130-225-23510

 Provjereno iz prve ruke radi

 

super, hvala. Kolika je razlika u brzini u usporedbi sa starim ruterom?

Ja sad imam neki ZTE od Tele2 (posudio) i brzina mi je oko 70MBit (sad, u 1 navecer)

Preko dana mozd malo slabije ali me zanima jel toliko bolji od ovih jeftinijih.

 

Preko SatShop.fi me ispadne 125€ novi i navodno stize za 6 dana. njemacki Gigacube od Vodafone bi mozda mogao dobit i za 100€ pa sad neznam sta da raidm.

Ja osobno nikog iz svog mjesta neznam da ima brzine kao ja što ih imam, dosta poznajem one koji koriste mobilni internet istina nisu ni uložili kao ja.

Na ruter i antenu možeš utjecati ali na udaljenost od baze i optičkoj viljivosti same kao i opterećenosti iste ne

 Meni isto iskreno nije problem kupiti ruter za 100-150€ i jos antene na to sve za optimalni "build".

Jedini problem bi mogao biti preopterecenost, ali zivim u manjem gradu (tj selim se uskoro nazad)  tako da mislim da nebi trebalo biti problema s tim.

Posto se selim tek dogodine a sad sam u home-office, mislio sam ovih par tjedana isprobati s novim ruterom ali mozda se ipak strpim do proljeca/ljeta kad se budem selio i tad kupim ruter.

mozda bude i nesto bolje za iste novce. valjda ce i tad biti B818 za 120€ :)

13 godina
offline
Re: A1 - Flatbox DUO 1TB
zee_15 kaže...

Pozz ekipa, u potreazi sam za prijenosnim internetom. Dakle, nemam telefonske zice ni mogucnost takvog spajanja. Pa me zanima fal a1 ima nesto samo internwt za uzet. Dal je to ovaj flatbox?

Kako ste zadovoljni opcenito a1 s obzirom da sam s otoka! 

 Ako ti išta znači meni na Rabu radi super, najbolje ti se vidi, odnosno najbolji pokazatelj ti je mjerenje brzine negog moba koji je na A1 pretplati, odnosno mjerenje 4G brzine.

7 godina
offline
A1 - Flatbox DUO 1TB

Uzeo bih  Flatbox duo i kupio njihov ruter da izbjegnem UO 24 mj . ne interesira ne taj fiksni broj inače  imam svoj ruter 

, pitanje je dali je to netko probao dali bi ta SIM kartica radila kad je stavim u mobitel, tablet ili mobilni ruter

dali bi imao podatkovni promet bez obzira gdje se nalazim .

 

 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: A1 - Flatbox DUO 1TB
MUĆAK kaže...

Uzeo bih  Flatbox duo i kupio njihov ruter da izbjegnem UO 24 mj . ne interesira ne taj fiksni broj inače  imam svoj ruter 

, pitanje je dali je to netko probao dali bi ta SIM kartica radila kad je stavim u mobitel, tablet ili mobilni ruter

dali bi imao podatkovni promet bez obzira gdje se nalazim .

 

 

Da. Normalno radi kad staviš u mobitel / tablet. Radi i kao fiksni telefon (ako si u dozvoljenom području u kojem je prijavljen fiksni telefon). Podatkovni promet radi normalno u cijeloj HR.

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice