Vaš audio kutak izdvojena tema

poruka: 10.278
|
čitano: 1.036.301
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Savjetnik za izbor pc zvučnika, Koji media player kupiti?
16 mjeseci
Vaš audio kutak

Mi smo se nekad stiskali uz ovu  gore "polukuruzu", a nažalost sam moral puštati i ovo dole na čagi:

I onda "popravljati" sa ovim dole dobrim voklalom (postali cijenjeni više kasnije, nego 70-ih)

i na kraju rastjerati "neprogresivu" s ovim:

Široj publici se nisu previše sviđalie ovakve stvari za sentiše:

Na ovo dole se u stiskavcima masovno "svršavalo":

0 0 hvala 0
12 godina
Re: Vaš audio kutak

Sve white trash, da nije bilo crnih pantera, bi vraga sad slušali ovo sve.:)

Ali evo ,crnac svira bijelčevu stvar, ali opet nebi bilo................

-

Poruka je uređivana zadnji put pon 26.4.2021 10:14 (Uran 11).
16 mjeseci
Vaš audio kutak

Ostali spomenuti nisu baš neka "progresiva", ali Deep Purple i Creedence Clearwater Revival ziher nisu bili "white trash".

B.B. King je priča za sebe......

1 0 hvala 0
12 godina

Ma zezam se.:)

13 godina
Uran 11 kaže...

Sve white trash, da nije bilo crnih pantera, bi vraga sad slušali ovo sve.:)

Ali evo ,crnac svira bijelčevu stvar, ali opet nebi bilo................

- 

F A K E !

http://av-gurus.blogspot.com/ | http://www.facebook.com/antivirusna.ekipa | http://www.youtube.com/user/TheDjigibao/videos
Poruka je uređivana zadnji put pon 26.4.2021 10:19 (djigibao).
12 godina

Ali više odgovara B.B Kingu nego Malmsteenu.:)

Poruka je uređivana zadnji put pon 26.4.2021 10:35 (Uran 11).
12 godina
suspendiran
Uran 11 kaže...

Ma nije vrag da nitko ovdje nema dobar muzički ukus?:)

Aha, vi slušate statiku, komponente, kabele, DAC-eve itd., ili ste možda rasisti.

Da provjerimo.

Evo vam još jedne za čagu ili bolje rečeno za skakanje.(sad razmem da starci nebudu počeli skakati, ali za mlađe):)

-

Aleluja, ima netko!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ne slušam statistiku, kabele, dacove...već glazbu koju volim. Ovu tvoju ne volim. 

12 godina

Daj neki primjer.

Možda  imamo slične ukuse.

2 godine
Uran 11 kaže...

Ma nije vrag da nitko ovdje nema dobar muzički ukus?:)

Aha, vi slušate statiku, komponente, kabele, DAC-eve itd., ili ste možda rasisti.

Da provjerimo.

Evo vam još jedne za čagu ili bolje rečeno za skakanje.(sad razmem da starci nebudu počeli skakati, ali za mlađe):)

-

Aleluja, ima netko!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Pih da ima netko, ja odrastao na rap glazbi, devedesete, Public Enemy, House of Pain, i ostali east coast gangste.  

Danas ipak više rokija, ali i elektronika se dere, ne boj se. Psihodelic trance, dub, drum&bass, jungle...

Bit audiofil ne znači uvijek slušat samo Jazz. Trenutno mi je najdraže pustit Billy Idola.

Live long and prosper.
2 godine
analogni kaže...

Mi smo se nekad stiskali uz ovu  gore "polukuruzu", a nažalost sam moral puštati i ovo dole na čagi:

I onda "popravljati" sa ovim dole dobrim voklalom (postali cijenjeni više kasnije, nego 70-ih)

i na kraju rastjerati "neprogresivu" s ovim:

Široj publici se nisu previše sviđalie ovakve stvari za sentiše:

Na ovo dole se u stiskavcima masovno "svršavalo":

Ovo je sve dobro, ali Životinje i Kuća izlazećeg sunca je nešto special.

Live long and prosper.
11 godina
odjavljen
Uran 11 kaže...

Daj neki primjer.

Možda  imamo slične ukuse.

Djigibao-ovo FAKE nije urodilo plodom, pa se i ja pridružujem:

Prebacite se na temu Slušaona

https://forum.bug.hr/forum/topic/filmovi-tv-serije-glazba/slusaona/223.aspx

pa tamo izmjenjujte "stvari" za slušanje, ne ovdje.

Samo dvije stvari na svijetu imaju miris po ribi... jedna od njih je riba :-)
Poruka je uređivana zadnji put pon 26.4.2021 12:29 (tajo1960).
12 godina

Kaj ima i to, sorry onda, odoh ja.

6 mjeseci
Vaš audio kutak

Volegradele, ako si tu daj mi reci jel istina da su obične Seconde bolje od SE verzije? Kako se tebi pokazalo u stanu i kako se ponašaju s različitom vrstom glazbe? Hvala.

0 0 hvala 0
9 godina
Nisu bolje..SE imaju puno smireniji i balansiraniji zvuk..ali malo sam i slusaonu promijenio pa bas i nije usporedba!

Jos su mi stare kod frenda..moram priznat da je izrada puno bolja na starim!
AUDIOFIL
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
suspendiran
Uran 11 kaže...

Kaj ima i to, sorry onda, odoh ja.

Nemoj.

12 godina

Ok, nagovorio si me. 😥

Ostajem, ali s teškom mukom. 🥵

Poruka je uređivana zadnji put pon 26.4.2021 21:21 (Uran 11).
6 mjeseci
volegradele kaže...
Nisu bolje..SE imaju puno smireniji i balansiraniji zvuk..ali malo sam i slusaonu promijenio pa bas i nije usporedba!

Opera Seconda SE na akciji 8000kn jeftinija od obične verzije pa mi nije jasno.

12 godina
Vaš audio kutak

Moj trenutni audio kutak su slušalice Panasonic HTF295 spojeni na pojačalo od Logitecha (kralja!) Z-5500 Digital.

Pitanje.... koliko ću dobiti kupim li Audio Technicu MX20 ili koliko Mx 50-60 (Flagship).

Because anything Korea does, Japan does it better.
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
Envy kaže...

Moj trenutni audio kutak su slušalice Panasonic HTF295 spojeni na pojačalo od Logitecha (kralja!) Z-5500 Digital.

Pitanje.... koliko ću dobiti kupim li Audio Technicu MX20 ili koliko Mx 50-60 (Flagship).

Koliko sam upoznat da je best buy m40x, m50x ima V profil zvuka, m40x su neutralnije

12 godina
agramTango kaže...
Envy kaže...

Koliko sam upoznat da je best buy m40x, m50x ima V profil zvuka, m40x su neutralnije

Dakle Mx20 koje sam našao na Ricardu za 40€ da otpišem?

Nez nam što su ti V profili obasjni molim te!

6 mjeseci
Envy kaže...
agramTango kaže...
Envy kaže...

https://www.headphonesty.com/2017/01/v-shaped-sound-signature-mean/

12 godina
Just Outlaw kaže...
Envy kaže...
agramTango kaže...
Envy kaže...

https://www.headphonesty.com/2017/01/v-shaped-sound-signature-mean/

Hvala tebi kolega na izvrsnom izvoru na pitanje koje sam tražio... ali koliko ja znam samo ravna crta je za mene referenet vrijednosti.

I naravno ono što mi potpis kaže: mora biti Japansko pa gdje god da se proizvodile! 

Imaš konkrenut ideju za sluške?

13 godina
Envy kaže...
agramTango kaže...
Envy kaže...

Također postoji i tema za slisalice:

https://forum.bug.hr/forum/topic/periferija/slusalice-glazbu-tema-izbor/175858.aspx?page=130&jumpto=6344700&sort=asc&view=flat

V profile - naglaseni bass i treble

http://av-gurus.blogspot.com/ | http://www.facebook.com/antivirusna.ekipa | http://www.youtube.com/user/TheDjigibao/videos
12 godina
djigibao kaže...
Envy kaže...
agramTango kaže...
Envy kaže...

Također postoji i tema za slisalice:

https://forum.bug.hr/forum/topic/periferija/slusalice-glazbu-tema-izbor/175858.aspx?page=130&jumpto=6344700&sort=asc&view=flat

V profile - naglaseni bass i treble

Nisam ja od likova gdje trebam pomoć u temi "koje kućište?" ili "koji monitor" ili "pomoć u sklapanju konfiguracije", jedva sam se izvukao iz tih tema ako ćeš iskreno.

Jednostavna sam lik.. hoću japansko (neka je Njemačko ili Englesko bolje - neki moji principi) u tom i tom cjenovnom rangu (do 200€) i to je to i da traje dok ne umrem.

Hvala puno na linku za temu i ispričavam se na blagom OffTopicu pa ću se preseliti tamo! A Ti ako imaš neki prijedlog slobodno pucaj ovdje.

Hvala još jednom puno!

11 godina
odjavljen
Envy kaže...

Odgovor na svoje pitanje ćeš bolje dobiti na grupi "Slušalice za glazbu - tema za izbor". Tamo je ekipa koja se više bavi slušalicama, obzirom na "subspecijaliziranost" teme.

EDIT

Sorry, sad tek vidim da ti je kolega već preporučio odgovarajuću grupu :)

Samo dvije stvari na svijetu imaju miris po ribi... jedna od njih je riba :-)
Poruka je uređivana zadnji put pon 26.4.2021 23:58 (tajo1960).
12 godina
suspendiran
Envy kaže...

Wtf ti ovo znači?

12 godina
Dead kaže...
Envy kaže...

Wtf ti ovo znači?

https://en.wikipedia.org/wiki/Kralj

Ne trebaš zahvaljivat.

Poruka je uređivana zadnji put uto 27.4.2021 1:42 (Uran 11).
11 godina
Just Outlaw kaže...
volegradele kaže...

Opera Seconda SE na akciji 8000kn jeftinija od obične verzije pa mi nije jasno.

Ako gledaš akcije u ACArtu, bila je i obična verzija na akciji, 1000kn jeftinija od SE koja je još na akciji, no kad pogledaš ima brdo toga na akciji od nove godine pa je još uvjek tamo, izgleda se baš i ne prodaje.

SE su na akciji po toj cijeni od Black Fridaya, gledao sam ih ali nemam kuda s njima a i mahagonij je boja pa sam odustao.

9 godina
Hifi je luksuz i nije potreba,marze su velike i kad su bila bolja vremena nije se bas kupovalo cesto a pogotovo sad.
Prva verzija Opere se vise ne proizvodi!
Ali s jednom Operom Calas Diva na hebenoj akciji bih se pocastio..ali nema toga:(
AUDIOFIL
Moj PC  
3 0 hvala 0
11 godina
volegradele kaže...
Hifi je luksuz i nije potreba,marze su velike i kad su bila bolja vremena nije se bas kupovalo cesto a pogotovo sad.
Prva verzija Opere se vise ne proizvodi!
Ali s jednom Operom Calas Diva na hebenoj akciji bih se pocastio..ali nema toga:(

Jesi slušao Quintu SE, ako da možeš li usporediti sa svojim Secondama SE?

Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Savjetnik za izbor pc zvučnika, Koji media player kupiti?
E-mail:
Lozinka:

vrh stranice