Vaš audio kutak izdvojena tema

poruka: 11.151
|
čitano: 2.405.256
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Savjetnik za izbor pc zvučnika, Koji media player kupiti?
4 godine
offline
Vaš audio kutak

Ekipa sto kazete na malu raspravu AV reciver vs. stereo amp?

 

Je li bas stvarno toliko velika razlika kao sto govore, nebo i zemlja u kvaliteti zvuka ili je to opet mozda malo napumpano?

 

Sjecam se da mi je jedno vrijeme bila spojena sharp linija na tv i kod gledanja filmova a i kod slusanja mjuze mi je bilo katastrofa, zvuka igdje nista, basa nije bilo u filmovima a niti u pjesmama, mjuza mi je isto zvucala dost losije, a sad kad su mi ti zvucnici spojeni na AV reciver, zvuk je bas okej.. imam za sada 4 komada zvucnika spojena na reciver, a bas osjetim kod dijaloga da mi fali centralni zvucnik...

 

Opet kad sam malo citao debate na netu svi su kudili recivere, a hvalili stereo pojacala, pa sad opet i ja sam u muci jesam se zaj....sto sam uzeo av reciver, a ne neko stereo pojacalo, ako me shvacate :) u mene je Denonov AVRS650h reciver, a sad ako je to toliko lose dode mi da ga frknem kroz prozor :D

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Vaš audio kutak
mali.kresho kaže...

Ekipa sto kazete na malu raspravu AV reciver vs. stereo amp?

 

Je li bas stvarno toliko velika razlika kao sto govore, nebo i zemlja u kvaliteti zvuka ili je to opet mozda malo napumpano?

 

Sjecam se da mi je jedno vrijeme bila spojena sharp linija na tv i kod gledanja filmova a i kod slusanja mjuze mi je bilo katastrofa, zvuka igdje nista, basa nije bilo u filmovima a niti u pjesmama, mjuza mi je isto zvucala dost losije, a sad kad su mi ti zvucnici spojeni na AV reciver, zvuk je bas okej.. imam za sada 4 komada zvucnika spojena na reciver, a bas osjetim kod dijaloga da mi fali centralni zvucnik...

 

Opet kad sam malo citao debate na netu svi su kudili recivere, a hvalili stereo pojacala, pa sad opet i ja sam u muci jesam se zaj....sto sam uzeo av reciver, a ne neko stereo pojacalo, ako me shvacate :) u mene je Denonov AVRS650h reciver, a sad ako je to toliko lose dode mi da ga frknem kroz prozor :D

Ukratko je.

Ja sam imao Denon AV recever sa 16 burr brown dacova unutra, 20 kila itd da neidem u detalje, koštao je cca 15 000kn.

Prepišalo ga je stereo pojačalo od 3000kn, isto Denon, ne sjećam se modela.

 

AV recever je zvučao tanko i piskutavo, probavao sve modove na njemu, najbolje je radio u direct modu, ali ni približno stereo pojačalu.

 

 

 

11 godina
protjeran
offline
Re: Vaš audio kutak
mali.kresho kaže...

Ekipa sto kazete na malu raspravu AV reciver vs. stereo amp?

 

Je li bas stvarno toliko velika razlika kao sto govore, nebo i zemlja u kvaliteti zvuka ili je to opet mozda malo napumpano?

 

Sjecam se da mi je jedno vrijeme bila spojena sharp linija na tv i kod gledanja filmova a i kod slusanja mjuze mi je bilo katastrofa, zvuka igdje nista, basa nije bilo u filmovima a niti u pjesmama, mjuza mi je isto zvucala dost losije, a sad kad su mi ti zvucnici spojeni na AV reciver, zvuk je bas okej.. imam za sada 4 komada zvucnika spojena na reciver, a bas osjetim kod dijaloga da mi fali centralni zvucnik...

 

Opet kad sam malo citao debate na netu svi su kudili recivere, a hvalili stereo pojacala, pa sad opet i ja sam u muci jesam se zaj....sto sam uzeo av reciver, a ne neko stereo pojacalo, ako me shvacate :) u mene je Denonov AVRS650h reciver, a sad ako je to toliko lose dode mi da ga frknem kroz prozor :D

 

Je, u stereu je velika razlika, npr. moje pojačalo od 6000kn bolje svira u stereu nego av receiver od 15 000kn, isprobano, zna se čemu služi av receiver, primarno je to za kućno kino, stereo je tu sekundaran

 

Edit: sad vidim da je isto i kolega Zoki napisao, da uglavnom to je to

Poruka je uređivana zadnji put sri 8.4.2020 10:40 (minarelli).
11 godina
protjeran
offline
Re: Vaš audio kutak

Nikad ga ni ja nisam imao, jer mi je nepotreban, jbg ti receiveri su nakrkani svim i svačim, primarno im je da zadovoljavaju zvukom za filmove

 

Masu puta sam čuo da netko hoće av višekanalni receiver, a sluša stereo, ljude privlači ekrančić i hilhadu priključaka od kojih neće iskoristit ni jedan, i jer imaji radio, neš ti argumenta, 100 ljudi 100 čudi

 

 

 
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Vaš audio kutak
minarelli kaže...

Nikad ga ni ja nisam imao, jer mi je nepotreban, jbg ti receiveri su nakrkani svim i svačim, primarno im je da zadovoljavaju zvukom za filmove

 

Masu puta sam čuo da netko hoće av višekanalni receiver, a sluša stereo, ljude privlači ekrančić i hilhadu priključaka od kojih neće iskoristit ni jedan, i jer imaji radio, neš ti argumenta, 100 ljudi 100 čudi

 

 

 potpisujem.. osim toga receiveri su taman u tom nekom cjenovnom rangu koji je ljudima super,a izgledom obara s nogu dok vidis 40 ulaza odotraga.

 

upadam malo u konverzaciju,

zanima me dal mozda slucajno netko tu ima audiolab 6000n streamer?

14 godina
offline
Re: Vaš audio kutak
tajo1960 kaže...
minarelli kaže...
mali.kresho kaže...

Ekipa sto kazete na malu raspravu AV reciver vs. stereo amp?

 

Je li bas stvarno toliko velika razlika kao sto govore, nebo i zemlja u kvaliteti zvuka ili je to opet mozda malo napumpano?

 

Sjecam se da mi je jedno vrijeme bila spojena sharp linija na tv i kod gledanja filmova a i kod slusanja mjuze mi je bilo katastrofa, zvuka igdje nista, basa nije bilo u filmovima a niti u pjesmama, mjuza mi je isto zvucala dost losije, a sad kad su mi ti zvucnici spojeni na AV reciver, zvuk je bas okej.. imam za sada 4 komada zvucnika spojena na reciver, a bas osjetim kod dijaloga da mi fali centralni zvucnik...

 

Opet kad sam malo citao debate na netu svi su kudili recivere, a hvalili stereo pojacala, pa sad opet i ja sam u muci jesam se zaj....sto sam uzeo av reciver, a ne neko stereo pojacalo, ako me shvacate :) u mene je Denonov AVRS650h reciver, a sad ako je to toliko lose dode mi da ga frknem kroz prozor :D

 

Je, u stereu je velika razlika, npr. moje pojačalo od 6000kn bolje svira u stereu nego av receiver od 15 000kn, isprobano, zna se čemu služi av receiver, primarno je to za kućno kino, stereo je tu sekundaran

 

Edit: sad vidim da je isto i kolega Zoki napisao, da uglavnom to je to

Ne mogu se aktivno uključiti u raspravu, jer nikada nisam imao ni stereo receiver, a pogotovo višekanalni AV receiver, pa ne znam iz vlastitog primjera i prakse, ali, zanimljivo je uočiti da (kao što kažu kolege - razlika je ogromna) firme koje rade i "normalna" stereo pojačala i AV segment, dozvoljavaju sebi te "ogromne" razlike u zvuku.

 

To je čudno, da jedan Denon, kao velika, preko 100 godina stara i jaka firma ima segment slične namjene korištenja, a sa tako velikim razlikama u kvaliteti zvuka.

 

Ništa ne sugeriram, samo razmišljam naglas, jer, u biti, ne mali broj ljudi će kupiti jedan AV receiver i za potrebe kućnog kina, ali i za stereo potrebe glazbe, pa mi je čudno da se jedan (opet Denon) nije pobrinuo da i u jednom i u drugom slučaju ta amplifikacija ne zvuči barem slično, ako već ne vrlo približno isto, a, da ne citiram kolege opet - razlika je ogromna (što se stereo zvuka tiče). To mi je čudno!

 Da si čuo, vjerovao bi. Htio sam bolje pojačalo pa reko preživit ću s AV receverom dok ne uzmem bolji amp.

Nisam to mogao slušati, tako da sam na kraj uzeo novo pojačalo, i tek onda prodao staro. Av recever je bio toliko beživotan i piskutav šta god s njim napravio nije radio kako spada.

 

Ovaj recever je bio:

 

https://usa.denon.com/us/product/hometheater/receivers/avr3806

 

 

 
0 0 hvala 0
4 godine
offline
Vaš audio kutak

Znaci ukratko receno pojeo sam govno sto sam dao 3k kn za reciver, a ne za stereo pojacalo :)

 

A opet ne znam, u reciver mi ide,komp,ps4,iptv, ima dosta opcija, tuner koji cesto slusam, ubo sam subwoofer u njega, sada ce ici stereo i centar zvucnici od monitor audia, e sad ako to bude zvucalo lose...ali vjerujem da ce mi s novim zvucnicima sve opet zvucati puno bolje nego na neki soundbar...

 
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Vaš audio kutak

jednostavno, na av surround receiver gledajte ko na 3 stereo pojačala natrpana u istu kutiju za 5.1 ili 4 za 7.1, plus šta bi ovaj kanal za sub treba bit bar ko dva tri kanala po snazi i djelovima...

plus ima razne konvertere koji nisu besplatni, puste konektore, pa i nekakav procesor(vjerovatno i više komada), sve to dodaje na kompleksnosti i cjeni.

onda ubacite u pricu koliko košta taj receiver, i sve ce vam bit kristalno jasno.


znaci za postenu usporedbu s stereo pojacalom treba gledat pricam napamet bar 5X veču cjenu receivera za dobit istu "klasu"

a taj direct mod vjerovatno zaobilazi dsp koji je skrojen za filmove a ne za muziku pa naravno da bolje zvuci..


da ne zaboravim, da imam para složi bi surround s aktivnim studijskim monitorima i subvima i pravim procesorom za kino...

Poruka je uređivana zadnji put sri 8.4.2020 11:30 (dabar_solta_V2).
Moj PC  
2 0 hvala 0
11 godina
protjeran
offline
Re: Vaš audio kutak
mali.kresho kaže...

Znaci ukratko receno pojeo sam govno sto sam dao 3k kn za reciver, a ne za stereo pojacalo :)

 

Na žalost jesi 

 

Pogotovo kaj su av receiveri za 3kkn novo baš ono jad jadni u stereu, dok za istu paru stereo amp je neki ulaz u hifi, koji sasvim solidno svira

 

 

11 godina
protjeran
offline
Re: Vaš audio kutak
dabar_solta_V2 kaže...

jednostavno, na av surround receiver gledajte ko na 3 stereo pojačala natrpana u istu kutiju za 5.1 ili 4 za 7.1, plus šta bi ovaj kanal za sub treba bit bar ko dva tri kanala po snazi i djelovima...

plus ima razne konvertere koji nisu besplatni, puste konektore, pa i nekakav procesor(vjerovatno i više komada), sve to dodaje na kompleksnosti i cjeni.

onda ubacite u pricu koliko košta taj receiver, i sve ce vam bit kristalno jasno.


znaci za postenu usporedbu s stereo pojacalom treba gledat pricam napamet bar 5X veču cjenu receivera za dobit istu "klasu"

a taj direct mod vjerovatno zaobilazi dsp koji je skrojen za filmove a ne za muziku pa naravno da bolje zvuci..


da ne zaboravim, da imam para složi bi surround s aktivnim studijskim monitorima i subvima i pravim procesorom za kino...

 

I onda još napišu 6 X 120W, a unutra jado od trafa veličine ko za sobnu lampu 

11 godina
protjeran
offline
Re: Vaš audio kutak
tajo1960 kaže...
Od "malih nogu" bio i ostao čisti 2-kanalni stereo freak   

 

Također

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Vaš audio kutak
tajo1960 kaže...
GrimReaperKC kaže...
minarelli kaže...

Nikad ga ni ja nisam imao, jer mi je nepotreban, jbg ti receiveri su nakrkani svim i svačim, primarno im je da zadovoljavaju zvukom za filmove

 

Masu puta sam čuo da netko hoće av višekanalni receiver, a sluša stereo, ljude privlači ekrančić i hilhadu priključaka od kojih neće iskoristit ni jedan, i jer imaji radio, neš ti argumenta, 100 ljudi 100 čudi

 

 

 potpisujem.. osim toga receiveri su taman u tom nekom cjenovnom rangu koji je ljudima super,a izgledom obara s nogu dok vidis 40 ulaza odotraga.

 

upadam malo u konverzaciju,

zanima me dal mozda slucajno netko tu ima audiolab 6000n streamer?

Sjećam se da je kolega "Rei Ayanami" nešto pisao da želi uzeti navedeni streamer, a ima Audiolab amp, pa ga probaj kontaktirati putem pm-a... možda je u međuvremenu uzeo streamer, pa ti da informaciju iz prve ruke.

 e hvala ti puno..

 

nema više nigdje lasera za uzeti poštenih za transport a ostatak komponenti mi besprijekoran ..

 

btw također stereo freak odmalena, ništa drugo me ni ne zanima

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Vaš audio kutak
A razlika stereo receiver vs stereo pojačalo? Da li tu ima velikih razlika. Naime, naginjem kupovini stereo receivera zbog komfora da u jednom uređaju imam neke stvari koje su mi bitne: primarno slušanje preko online servisa. Ako bi uzeo pojačalo, onda bi još dodatno morao uzeti neki streamer pretpostavljam... Ili povratna veza s TV na pojačalo preko optike ako pojačalo ima odgovarajuće ulaze.
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Vaš audio kutak

Sjecam se kada sam zamjenio ~80-100W HK 5.1 receiver za 20W Musical Fidelity (A klasa), i zvucalo je kao da je obrnuto - kao da sam isao sa 20W na 100W! Sve je prodisalo, dobilo neograniceno snage, kontrole, ...

Srecom receiveri se vrlo lako i brzo prodaju.

 

Sta nije stereo receiver = stereo pojacalo + brdo dzidza poput radija, streamer, BT, DAC, ...? Teoretski, ako je firma OK, stereo pojacalo unutra bi trebalo biti isto kao "obicno" stereo pojacalo ...

~~ sound sommelier ~~
Poruka je uređivana zadnji put sri 8.4.2020 11:58 (hudo).
Moj PC  
1 0 hvala 1
15 godina
offline
Re: Vaš audio kutak
Zoki B kaže...
tajo1960 kaže...
minarelli kaže...
mali.kresho kaže...

Ekipa sto kazete na malu raspravu AV reciver vs. stereo amp?

 

Je li bas stvarno toliko velika razlika kao sto govore, nebo i zemlja u kvaliteti zvuka ili je to opet mozda malo napumpano?

 

Sjecam se da mi je jedno vrijeme bila spojena sharp linija na tv i kod gledanja filmova a i kod slusanja mjuze mi je bilo katastrofa, zvuka igdje nista, basa nije bilo u filmovima a niti u pjesmama, mjuza mi je isto zvucala dost losije, a sad kad su mi ti zvucnici spojeni na AV reciver, zvuk je bas okej.. imam za sada 4 komada zvucnika spojena na reciver, a bas osjetim kod dijaloga da mi fali centralni zvucnik...

 

Opet kad sam malo citao debate na netu svi su kudili recivere, a hvalili stereo pojacala, pa sad opet i ja sam u muci jesam se zaj....sto sam uzeo av reciver, a ne neko stereo pojacalo, ako me shvacate :) u mene je Denonov AVRS650h reciver, a sad ako je to toliko lose dode mi da ga frknem kroz prozor :D

 

Je, u stereu je velika razlika, npr. moje pojačalo od 6000kn bolje svira u stereu nego av receiver od 15 000kn, isprobano, zna se čemu služi av receiver, primarno je to za kućno kino, stereo je tu sekundaran

 

Edit: sad vidim da je isto i kolega Zoki napisao, da uglavnom to je to

Ne mogu se aktivno uključiti u raspravu, jer nikada nisam imao ni stereo receiver, a pogotovo višekanalni AV receiver, pa ne znam iz vlastitog primjera i prakse, ali, zanimljivo je uočiti da (kao što kažu kolege - razlika je ogromna) firme koje rade i "normalna" stereo pojačala i AV segment, dozvoljavaju sebi te "ogromne" razlike u zvuku.

 

To je čudno, da jedan Denon, kao velika, preko 100 godina stara i jaka firma ima segment slične namjene korištenja, a sa tako velikim razlikama u kvaliteti zvuka.

 

Ništa ne sugeriram, samo razmišljam naglas, jer, u biti, ne mali broj ljudi će kupiti jedan AV receiver i za potrebe kućnog kina, ali i za stereo potrebe glazbe, pa mi je čudno da se jedan (opet Denon) nije pobrinuo da i u jednom i u drugom slučaju ta amplifikacija ne zvuči barem slično, ako već ne vrlo približno isto, a, da ne citiram kolege opet - razlika je ogromna (što se stereo zvuka tiče). To mi je čudno!

 Da si čuo, vjerovao bi. Htio sam bolje pojačalo pa reko preživit ću s AV receverom dok ne uzmem bolji amp.

Nisam to mogao slušati, tako da sam na kraj uzeo novo pojačalo, i tek onda prodao staro. Av recever je bio toliko beživotan i piskutav šta god s njim napravio nije radio kako spada.

 

Ovaj recever je bio:

 

https://usa.denon.com/us/product/hometheater/receivers/avr3806

 

 

 Ja sam iz nekih praktičnih razloga prešao na AV receiver sa stereo pojačala. O tome sam vodio ovdje raspravu prije nekih pola godine ili više. Definitivno - ko želi kvalitetan stereo zvuk, neka se drži stereo pojačala ili barem stereo receivera. Ja sam svoj AV receiver uspio podesiti da budem, pa recimo zadovoljan, zvukom, no vintage stereo pojačalo ga je deralo u svim aspektima stereo zvuka.

S druge strane, AV je veoma praktičan za korištenje kao multimedijalni centar u dnevnoj sobi, za šta, realno najvećem broju korisnika i treba.

morrisoN
7 godina
offline
Re: Vaš audio kutak

 evo na slici jvc receiver iz 80tih, doslovno pola kutije je potrošeno na radio tuner(crveno), dok je amp(plavo) i pre(zeleno) toliko mini da su mogli doslovno popola odvojit kutiju i prodavat dva odvojena uređaja.

sad ovi konkretno receiver i nije baš s "oslabljenim" komponentama nigdi, ali mogli su za cjenu tunera ubacit sitno veci trafo i bolje filtriranje to se slazem. tako da više praktične prirode je problem.

Poruka je uređivana zadnji put sri 8.4.2020 12:33 (dabar_solta_V2).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Vaš audio kutak
Sil kaže...
A razlika stereo receiver vs stereo pojačalo? Da li tu ima velikih razlika. Naime, naginjem kupovini stereo receivera zbog komfora da u jednom uređaju imam neke stvari koje su mi bitne: primarno slušanje preko online servisa. Ako bi uzeo pojačalo, onda bi još dodatno morao uzeti neki streamer pretpostavljam... Ili povratna veza s TV na pojačalo preko optike ako pojačalo ima odgovarajuće ulaze.

 ..ovo i mene interesira posto imam Yamaha R-N803D i nikad nisam posjedovao neko stereo pojacalo (prije Yamahe imao Kenwood KR-V5080) pa da mogu usporedit sa necim.

Na dosta recenzija, sto sam citao, ova Yamaha je prosla prilicno dobro pa ni sam ne znam koliko ustvari "gubim" sto nemam "samo" stereo pojacalo...

http://av-gurus.blogspot.com/ | http://www.facebook.com/antivirusna.ekipa | http://www.youtube.com/user/TheDjigibao/videos
Poruka je uređivana zadnji put sri 8.4.2020 17:16 (djigibao).
14 godina
offline
Vaš audio kutak

Frend složio novi mix, progressive house:

 

https://www1.zippyshare.com/v/eSQN3ky5/file.html

 

tko voli neka roka :)

 
3 0 hvala 1
5 godina
neaktivan
offline
Re: Vaš audio kutak
Dobro je pojačalo, u svim segmentima. Malo je bilo naglašeno visokotosnko područje u fazi usviravanja, ali sad je sve leglo na svoje. Detaljan, ali nenaporan zvuk. DAC je dobar, ja sam zadovoljan. Što se zvučnika tiče, odlični su. Ono malo iskustava što sam sa DALI-em u prošlosti imao je bilo sa jeftinijim serijama, i to mi nije odgovoralo. Međutim, ovi rubiconi nemaju veze sa takvim zvukom.
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Vaš audio kutak
Idemo dalje,poslozio sam si dan,nakon treninga ide red glazbe,evo jedan odlican lagani album izvrsne audio kvalitete
AUDIOFIL
Moj PC  
3 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
Re: Vaš audio kutak
Taj nisam slušao, imam live in london i par albuma.
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Vaš audio kutak
Goran-J kaže...
Taj nisam slušao, imam live in london i par albuma.

 Album je kombinacija raznih live koncerata!

AUDIOFIL
11 godina
protjeran
offline
Vaš audio kutak

Moj "audio kutak" 

 

 

 
5 0 hvala 0
11 godina
protjeran
offline
Re: Vaš audio kutak

Kupio sam rolu bežičnih kabela, al se ne vide 

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Vaš audio kutak
minarelli kaže...

Moj "audio kutak" 

 

 

 ...napisi o kojim komponentama se radi...

http://av-gurus.blogspot.com/ | http://www.facebook.com/antivirusna.ekipa | http://www.youtube.com/user/TheDjigibao/videos
11 godina
protjeran
offline
Re: Vaš audio kutak
djigibao kaže...
minarelli kaže...

Moj "audio kutak" 

 

 

 ...napisi o kojim komponentama se radi...

 

Pa jesam već ranije negdje u temi, i to baš mislim da si me ti pitao

11 godina
protjeran
offline
Re: Vaš audio kutak
tajo1960 kaže...
minarelli kaže...

Kupio sam rolu bežičnih kabela, al se ne vide 

A skužili smo i tebe u maskirnoj uniformi na slici... isto se ne vidiš 

 

 

https://www.njuskalo.hr/sve-ostalo/nevidljivi-plast-harry-a-pottera-oglas-8684120

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Vaš audio kutak
minarelli kaže...
djigibao kaže...
minarelli kaže...

Moj "audio kutak" 

 

 

 ...napisi o kojim komponentama se radi...

 

Pa jesam već ranije negdje u temi, i to baš mislim da si me ti pitao

 ...to je onda ovo - KLIK

Ja sam mislio da si to nesto novo uzimao...

http://av-gurus.blogspot.com/ | http://www.facebook.com/antivirusna.ekipa | http://www.youtube.com/user/TheDjigibao/videos
16 godina
offline
The Making of Izo FitzRoy's 'How The Mighty Fall'
djigibao kaže...

...evo malo dobre mjuze/produkcije/vocala prije spavanja...

 

 

 ...video kako je nastao ovaj album, kako i gdje se snimao...

 

 

Ako se nekom sviđa moze skinuti taj album sa mojeg Mega skladista (FLAC skinut sa Deezera) - KLIK

http://av-gurus.blogspot.com/ | http://www.facebook.com/antivirusna.ekipa | http://www.youtube.com/user/TheDjigibao/videos
7 godina
offline
Vaš audio kutak

jel iko od vas tu ima problema s pre dugim korištenjem slušalica, inace pola dana su mi na glavi al zadnjih mjesec dana i više, čujem ko nekakvo glogojanje al samo na jedno uho, ne ko ono kad se ocisti eustahijeva cjev nego cudno ko da se grci neki mišić. za čudo problem sam rješi bar danas korištenjem in ear sluša al cudno nesto, jel se kome događalo slićno?

Moj PC  
0 0 hvala 0
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Savjetnik za izbor pc zvučnika, Koji media player kupiti?
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice