Vaš audio kutak izdvojena tema

poruka: 11.151
|
čitano: 2.401.481
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Savjetnik za izbor pc zvučnika, Koji media player kupiti?
16 godina
offline
Re: Vaš audio kutak
http://av-gurus.blogspot.com/ | http://www.facebook.com/antivirusna.ekipa | http://www.youtube.com/user/TheDjigibao/videos
7 godina
offline
Re: Vaš audio kutak
tajo1960 kaže...
Zoki B kaže...

Evo frend završio difuzor.

Osobno bi stavio bezbojan lak, on je staio tamniji ali fantastično je ispalo :)

Ukupna dimenzija sa okvirom duljina 137cm, visina 46.5cm.

Možda ideja sa lakom nije najmudrija. Lak je pokost, stvara glatku površinu i praktički "ocakli" površinu difuzora... možda bi mudrija odluka bila upotrijebiti kakvu lazuru / bondex tipa, koja nije lak, nego samo impregnacija (i toniranje po želji), ali, ostavlja strukturu i površinu svakog dijela difuzora drvenim i dalje. Jer, ni jedan difuzor nema ulogu SAMO difuzora, nego i apsorbera, a to kroz lak teško može biti ostvareno.

 

Dakle, da je ostavio prirodnu strukturu drva da radi svoju zadaću difuzorstva i apsorpcije, jer ovako, "zarobio" je akustička svojstva drveta u lak.

 nesto ko sta jbl koristi na high end razglasnim zvucnicima truck bedliner paint?

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Vaš audio kutak

Slažem se sa svim napisnim i sve ima smisla što ste napisali.

Vjerojanto je lakiranjem drvo i izgubilo svojstva, no on je tako napravio.

Meni je definitivno to pre tamno, ja kad budem radio budem stavio da je svjetlije, samo dok sam tu u stanu nema mi smisla, abosrberi koje sam radio su mi ubili jeku i to je ono što sa htio.

Frend je juče javio da mu nije više resko, da mu sada bolje radi.

No da budem iskren, više je to radio jer mu je izgledom bilo zanimljivo...

 
1 0 hvala 1
14 godina
offline
Vaš audio kutak

Kak smo svi sada doma i nemrem poslušati MA gold 100 5g dosta sam pročitao o njima, gotovo sve reviewe, videa itd.

Iznenadilo me da koriste Drivere od platinum serije, i visokotonac i mid/bas driver.

Ukratko 80% zvučnika je kao u platinum seriji koja ipak košta više.

 

"Based on recent experiences with Monitor Audio products, I was fairly sure that the Gold 100 was going to be good. In truth, it is better than that. This is at least 85% of the performance of the PL100 II for a whisker over 50% of the price. That, by anyone’s standards is very, very good going. On a purely subjective level, I think this is the better looking speaker too. "

 

Jedinu zamjerku što recenzeri stavljaju je to da su neosjetljivi, 86db na 4ohm i da im treba amp od 150w da ih potjera kako spada, no moj amp ima 220w na 4ohm tak oda me to ne uzbuđuje previše:)

 

E sad se treba strpiti da ovo sranje prođe i otići poslušati šta i kako :)

 

 

 

Poruka je uređivana zadnji put ned 29.3.2020 8:16 (Zoki B).
 
0 0 hvala 0
11 godina
protjeran
offline
Re: Vaš audio kutak

Oduvijek sam bio fan MA zvučnika, dosta sam ih čuo, neke sam i imao al niže serije, uglavnom paše mi njihov zvuk, a i izrada je na visokoj razini

4 godine
offline
Vaš audio kutak

Solidan je Monitor Audio.

A njihovi modeli pri vrhu, su opet neka sasvim druga priča.

 

Tako da kod kolege jedan takav radi više nego dobro.

A na nemu je isproban cijeli kup prateće elektronike, tako da su tek te spoznaje iz prakse dale  pravi uvid u kvalitet.

 

Jer mnogi ljudi nekako percipiraju MA na temelju modela iz početne game.

Dakako, da  niti spomjinana Gold serija to nije.

Poruka je uređivana zadnji put ned 29.3.2020 18:56 (analogni).
 
3 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Vaš audio kutak
djigibao kaže...

 Bome nije jeftino ,ali trebao bih nesto stavit a najvise bih voli da mi strucna osoba napravi mjerenje i savjetuje di sto stavit ali u granicama normale,ne zelim narusit estetiku sobe i ukucana!!

AUDIOFIL
12 godina
offline
Re: Vaš audio kutak
analogni kaže...

Solidan je Monitor Audio.

A njihovi modeli pri vrhu, su opet neka sasvim druga priča.

 

Tako da kod kolege jedan takav radi više nego dobro.

A na nemu je isproban cijeli kup prateće elektronike, tako da su tek te spoznaje iz prakse dale  pravi uvid u kvalitet.

 

Jer mnogi ljudi nekako percipiraju MA na temelju modela iz početne game.

Dakako, da  niti spomjinana Gold serija to nije.

 Kao i vecina proizvođaca imaju pocetne entry level modele koje su vecina probale i slusale i mid/high end modele koji osim sto su nebo zemlja razlika naspram entry level modela takva im je i cijena!

AUDIOFIL
14 godina
offline
Vaš audio kutak

Ma bez slušanja, ništa!

 
0 0 hvala 0
11 godina
protjeran
offline
Re: Vaš audio kutak
analogni kaže...

Solidan je Monitor Audio.

A njihovi modeli pri vrhu, su opet neka sasvim druga priča.

 

Tako da kod kolege jedan takav radi više nego dobro.

A na nemu je isproban cijeli kup prateće elektronike, tako da su tek te spoznaje iz prakse dale  pravi uvid u kvalitet.

 

Jer mnogi ljudi nekako percipiraju MA na temelju modela iz početne game.

Dakako, da  niti spomjinana Gold serija to nije.

 

Taj od tvog kolege, jel to možda onaj iz Čakovca koji je bio u oglasu i imao skuren visokotonac? 

Poruka je uređivana zadnji put ned 29.3.2020 15:16 (minarelli).
12 godina
offline
Re: Vaš audio kutak
tajo1960 kaže...
volegradele kaže...
djigibao kaže...

 Bome nije jeftino ,ali trebao bih nesto stavit a najvise bih voli da mi strucna osoba napravi mjerenje i savjetuje di sto stavit ali u granicama normale,ne zelim narusit estetiku sobe i ukucana!!

??? Estetiku ukućana? Pa nećeš valjda i po ukućanima kačiti difuzore da mijenjaš njihovu estetiku?

Što bi ti...??? Imao "mobilni" difuzor? Kao ono, na ženi, pa u nekom trenutku "De, Dora, malo stani ulijevo, slušam Bacha", ha ha... a "difuzor" samo iskorakne pola koraka ulijevo  

 

Ili si se, kako ponekad znaš, samo malo krivo i nerazumljivo izrazio?! Estetiku ukućana nećeš mijenjati... 

 Koja si ti picajzla,mislim da ne narusim njihov prostor za boravak..

AUDIOFIL
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Vaš audio kutak

Pozdrav svima. Evo da i ja predstavim svoj audio kutak za uživanje. Mislim da sam već negdje postao slike na ovom forumu, ali to je bilo davno i vjv u temi Slike vašeg hardwera. Što se tiče opreme , imamo JBL monitore s nekim hibridnim malim "lampašem" koji čak i nije loš s obzirom na cijenu od 300 kuna  Ima jedan problem a to je da se čuju smetnje u smislu zujanja na monitorima kada glazba ne svira, ali to je do adaptera njegovog koji nema zaštitu od smetnji. (nisam stručan za izraze) . Iza mojih leđa je bih league, 2. komada eminence kutija 650w RMS 12" mid, sa 4" VC, home made skretnica i 1,7 " visokotonci od 100 wata ako se dobro sjećam. Amplifikacija je neki malo bolji kinez 4-acoustic AP-750. Mikseta je nova , Allen i heath ZED 10-FX koja je najbolja u klasi (čitaj probao sam sve od male analogije). (forum okreće slike  wtf)

Pro audio equipment
Poruka je uređivana zadnji put ned 29.3.2020 15:54 (Nikacc).
Moj PC  
7 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Vaš audio kutak
Ti JBL monitori su poznati po tom njihovom zujanju (hiss-u) ali mislim da sa boljom aparaturom (DAC) bi se to dalo smanjiti.

Osobno imam ESI Aktiv 05 monitore koje sam prije pogonio preko FiiO E10k, sa ne balansiranim kablovima, i tu je bilo čujnog zujanja (hiss-a) ali sam prije cca 2 mjeseca uzeo novi DAC (SMSL SU-8) i spojio monitore sa balansiranim kablovima i to zujanje je skoro pa nestalo (primjetno je kada se uho stavi jako blizu zvučnika).
http://av-gurus.blogspot.com/ | http://www.facebook.com/antivirusna.ekipa | http://www.youtube.com/user/TheDjigibao/videos
4 godine
offline
Re: Vaš audio kutak
tajo1960 kaže...
analogni kaže...

Solidan je Monitor Audio.

A njihovi modeli pri vrhu, su opet neka sasvim druga priča.

 

Tako da kod kolege jedan takav radi više nego dobro.

A na nemu je isproban cijeli kup prateće elektronike, tako da su tek te spoznaje iz prakse dale  pravi uvid u kvalitet.

 

Jer mnogi ljudi nekako percipiraju MA na temelju modela iz početne game.

Dakako, da  niti spomjinana Gold serija to nije.

"Tako da kod kolege jedan takav radi više nego dobro."

 

???

A drugi ne radi (desni u stereu)? Ili radi manje dobro? Hm, onda to baca sjenu sumnje na Monitor Audio kao takvog...

 

Zoki... ja bih 2x dobro razmislio prije odluke o kupnji...

 Modeli, @Tajislave....modeli.....

 

Na drugom zvučniku je ionako tegla s visokim "žednim" fikusom....aha.....

 

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Vaš audio kutak
tajo1960 kaže...
Zoki B kaže...

Kak smo svi sada doma i nemrem poslušati MA gold 100 5g dosta sam pročitao o njima, gotovo sve reviewe, videa itd.

Iznenadilo me da koriste Drivere od platinum serije, i visokotonac i mid/bas driver.

Ukratko 80% zvučnika je kao u platinum seriji koja ipak košta više.

 

"Based on recent experiences with Monitor Audio products, I was fairly sure that the Gold 100 was going to be good. In truth, it is better than that. This is at least 85% of the performance of the PL100 II for a whisker over 50% of the price. That, by anyone’s standards is very, very good going. On a purely subjective level, I think this is the better looking speaker too. "

 

Jedinu zamjerku što recenzeri stavljaju je to da su neosjetljivi, 86db na 4ohm i da im treba amp od 150w da ih potjera kako spada, no moj amp ima 220w na 4ohm tak oda me to ne uzbuđuje previše:)

 

E sad se treba strpiti da ovo sranje prođe i otići poslušati šta i kako :)

Zoki, da ne računam puno, u odnosu na sadašnje Dyn. - koliko se cjenovno očekuje skok... sa koliko na koliko vrijednosti?

Gledam, MA Gold 100 su okruglo 14,5 k kn... a sadašnji Dyn? Koliki će biti "skok burze"... ako nije tajna? Ja nekako ppredviđam "značajan" skok... jesam li u pravu?

Emiti 20 su novi 5200, tako da će biti značajan skok, bar cjenovno :)

To je drugi range i nemre se uspoređivati, no kako sam napisao gore treba čuti prije.

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Vaš audio kutak
...pitanje je, koliko ce ti prodavač izac u susret pa spustit tu cijenu od 14k kn...-10%...-20%...-30%!?
http://av-gurus.blogspot.com/ | http://www.facebook.com/antivirusna.ekipa | http://www.youtube.com/user/TheDjigibao/videos
14 godina
offline
Vaš audio kutak

To je istina da, budemo vidjeli😁

 
0 0 hvala 0
11 godina
protjeran
offline
Re: Vaš audio kutak
tajo1960 kaže...
minarelli kaže...
analogni kaže...

Solidan je Monitor Audio.

A njihovi modeli pri vrhu, su opet neka sasvim druga priča.

 

Tako da kod kolege jedan takav radi više nego dobro.

A na nemu je isproban cijeli kup prateće elektronike, tako da su tek te spoznaje iz prakse dale  pravi uvid u kvalitet.

 

Jer mnogi ljudi nekako percipiraju MA na temelju modela iz početne game.

Dakako, da  niti spomjinana Gold serija to nije.

 

Taj od tvog kolege, jel to možda onaj iz Čakovca koji je bio u oglasu i imao skuren visokotonac? 

Ja sam čak i zvao lika, mislim Čakovec, okolica, ali kad sam čuo da je skuren tweeter, odustao od kupnje... a nije ništa pisalo u oglasu, tek kad sam pritisnuo pitanjem da čujem zašto se prodaje... e, jbg onda 

 

Kolega Analogni nema komentar, pa možemo samo nagađat, al ja mislim da bi to mogao bit taj lik, jer je imao još skupe opreme, a nekak sumnjam da takvih tam puno ima, s istim zvučnicima

Poruka je uređivana zadnji put ned 29.3.2020 18:49 (minarelli).
 
0 0 hvala 0
4 godine
offline
Re: Vaš audio kutak

Da, a majmun je na grani.....

Pretpostavke su majka zajeba.

 
0 0 hvala 0
11 godina
protjeran
offline
Re: Vaš audio kutak

Kolega Tajo ko je Sherlock a ko Watson? 

 

Parket kolege od Analognog mi je vrlo sličan ovom sa oglasa, a i zvučnički kabel 

 

 

 
0 0 hvala 0
4 godine
offline
Re: Vaš audio kutak
minarelli kaže...

Kolega Tajo ko je Sherlock a ko Watson? 

 

Parket kolege od Analognog mi je vrlo sličan ovom sa oglasa, a i zvučnički kabel 

 

 

 To nikako nisu isti zvučnici !

A mislim da niti ista lokacija.

Tako da molim da se prestane s takvim konstrukcijama.

Imas PP poruku.

Hvala.

11 godina
protjeran
offline
Re: Vaš audio kutak
analogni kaže...
minarelli kaže...

Kolega Tajo ko je Sherlock a ko Watson? 

 

Parket kolege od Analognog mi je vrlo sličan ovom sa oglasa, a i zvučnički kabel 

 

 

 To nikako nisu isti zvučnici !

A mislim da niti ista lokacija.

Tako da molim da se prestane s takvim konstrukcijama.

Imas PP poruku.

Hvala.

 

Prvo i osnovno komentirat ću kaj hoću, jer je sve po pravilima, moj i Tajin post je skroz konstruktivan, jer ne volim muljatore

 

Ok, možda se sad i ja bavim bedastoćama, al ne dam ni da se od mene radi bedaka, ovog lika s Monitorima je Tajo zvao i rekao mu je da je visokotonac skuren, i svatko ko ima zdrave oči i pogleda tvoju sliku, vidi da je to isti model zvučnika, isti parket, isti zvučnički kabel i ista boja stražnjeg zida iza zvučnika, uz to na tvojoj slici se dolje na polici vidi Ayon Triton kojeg dotični prodaje na njuškalu, a sam si više puta tu spominjao to pojačalo od tvog kolege, a i stavljao slike, malo previše sličnosti da bi bilo slučajno

 

Znam da nitko tu vj. neće kupit te zvučnike, al vi koji ovo čitate i imate te pare i zanimaju vas ti zvučnici, siguran sam da bi svakog zanimali takvi detalji, poput skurenog visokotonca

10 godina
offline
Vaš audio kutak

14500 kod nas Gold 100. 

 

Dve iljade kuna gore za ovo možda? 

 

Btw predivni su MA, Bronze 5 su prvi koje sam počeo gledati kad me ulovila groznica, u tom cijenovnom rangu, jel. 

 

Pošto sam napravio stalke sa gornjom pločom 200mm a jebe me lagani OCD, sada mi u obzir dolaze samo zvučnici te širine 

 

Ima ih, ajd, Opticon 2, Rubicon 2, Wharfedale EVO 4.2 al su oni skošeni prema iza jbg haha Zatim ProAc Response D2, Kef R3,  PMC Twenty5 22, Amphion Argon 3S, MA Gold 100.. To je manje više to. B&W 706 S2 skoro zaboravih.. 

 

Kaj vi mislite, dal bi odgovarali stalcima? (Jebo pojačalo) 

If you can handle it by your self and not go mad, then you are on the right path to become insane.
 
0 0 hvala 0
4 godine
offline
Re: Vaš audio kutak

Dragi kolega Minarelli,  nitko od tebe ne radi ništa.

Ono na mojoj slici iza nije bio Ayon Triton, ako se dobro sjećam,  a ja sigurno nisam slušao neispravan zvučnik.

 

O nekom skurenom visokotoncu nemam pojma.

Ako je lik nekog upozorio da je skuren, onda je to ( barem donekle ok). Ali to nije moja briga.

Niti sam to istraživao.

Nema samo jedan takav zv u mom kraju.

 

Ne znam dal se baviš bedastoćama, sam spoznaj to.

 

Zasigurno više neću stavljati nikakve slične slike iz moje arhive, moja greška, jer se onda time manipulira.

 

 

 

 

Poruka je uređivana zadnji put ned 29.3.2020 21:09 (analogni).
11 godina
protjeran
offline
Re: Vaš audio kutak
analogni kaže...

Dragi kolega Minarelli,  nitko od tebe ne radi ništa.

Ono na mojoj slici iza nije bio Ayon Triton, ako se dobro sjećam,  a ja sigurno nisam slušao neispravan zvučnik.

 

O nekom skurenom visokotoncu nemam pojma.

Niti sam to istraživao.

Nema samo jedan takav zv u mom kraju.

 

Ne znam dal se baviš bedastoćama, sam spoznaj to.

 

Zasigurno više neću stavljati nikakve slične slike iz moje arhive, moja greška, jer se onda time manipulira.

 

 

 

 

 

Ja ne velim da ja možda ne griješim, samo ponavljam, previše je sličnosti koje sam već naveo između slike koju si ti stavio, i slike s njuškala i lika sa skurenim visokotoncem kojeg je Tajo zvao

 

A i tvoja reakcija mi je čudna, da si samo napisao tu u temi doslovno - ne nije to taj zvučnik, još bi ti povjerovao, al pošto po ne znam koji put editiraš postove, i još mi šalješ poruke da pobrišem slike, te da ne komentiram to s Tajom, jako si mi sumnjiv

4 godine
offline
Vaš audio kutak

Da....sumnjiv sam..... ne znam žašto...i kome.

Griješiš svakako.

To nije isti zvučnik, a za ostalo me nije puno briga jer nije u mojoj domeni.

Toliko.

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Vaš audio kutak
Zoki B kaže...
tajo1960 kaže...
Zoki B kaže...

Kak smo svi sada doma i nemrem poslušati MA gold 100 5g dosta sam pročitao o njima, gotovo sve reviewe, videa itd.

Iznenadilo me da koriste Drivere od platinum serije, i visokotonac i mid/bas driver.

Ukratko 80% zvučnika je kao u platinum seriji koja ipak košta više.

 

"Based on recent experiences with Monitor Audio products, I was fairly sure that the Gold 100 was going to be good. In truth, it is better than that. This is at least 85% of the performance of the PL100 II for a whisker over 50% of the price. That, by anyone’s standards is very, very good going. On a purely subjective level, I think this is the better looking speaker too. "

 

Jedinu zamjerku što recenzeri stavljaju je to da su neosjetljivi, 86db na 4ohm i da im treba amp od 150w da ih potjera kako spada, no moj amp ima 220w na 4ohm tak oda me to ne uzbuđuje previše:)

 

E sad se treba strpiti da ovo sranje prođe i otići poslušati šta i kako :)

Zoki, da ne računam puno, u odnosu na sadašnje Dyn. - koliko se cjenovno očekuje skok... sa koliko na koliko vrijednosti?

Gledam, MA Gold 100 su okruglo 14,5 k kn... a sadašnji Dyn? Koliki će biti "skok burze"... ako nije tajna? Ja nekako ppredviđam "značajan" skok... jesam li u pravu?

Emiti 20 su novi 5200, tako da će biti značajan skok, bar cjenovno :)

To je drugi range i nemre se uspoređivati, no kako sam napisao gore treba čuti prije.

 Zoki vidi ove lipote...je da nije novo ali slusao ih nakratko..ufff fino fino!!

https://www.ebay-kleinanzeigen.de/s-anzeige/monitor-audio-platinum-pl100/1256047173-172-3406

 

AUDIOFIL
12 godina
offline
Vaš audio kutak

Ili jos bolje i jeftinije,prodavac je provjerena trgovina iz DE!

https://www.audio-markt.de/en/market/monitor-audio-gold-50-hochglanz-schwarz-inkl-stands-2095381778

 

https://triangle-hifi.de/home

 

2 godine garancije od MA i pola godine od dealera,full pakiranje..dogovori free shipping i ne misli se puno!

 

edit:vidim no international shipping,ali ova teska vremena ...ko zna! Meni jos uredno dolazi roba sa skladista u DE!

AUDIOFIL
Poruka je uređivana zadnji put ned 29.3.2020 21:37 (volegradele).
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Vaš audio kutak
volegradele kaže...

Ili jos bolje i jeftinije,prodavac je provjerena trgovina iz DE!

https://www.audio-markt.de/en/market/monitor-audio-gold-50-hochglanz-schwarz-inkl-stands-2095381778

 

https://triangle-hifi.de/home

 

2 godine garancije od MA i pola godine od dealera,full pakiranje..dogovori free shipping i ne misli se puno!

 

edit:vidim no international shipping,ali ova teska vremena ...ko zna! Meni jos uredno dolazi roba sa skladista u DE!

 To su Gold 50 i to generacija 4 :)

Ja gledam Gold100 generacija 5, u njih su stavili od platinum serije drivere ima na dosta reviewa gdje to spominu, čak se spominje i skretnica da je od platinum unutra.

Ekipa koja je usproeđivala gold 100gen 5 i platinum govore da su jako blizu po zvuku, da je jako malo odstupanje (15%) a koštaju puno, puno manje:)

 

Bas/mid driver:

 

"This driver is of the RDT II type that we first saw in Platinum. This combines the classic C-CAM (Ceramic Coated Aluminium and Magnesium) layer with a sandwich of more exotic materials including carbon fibre and Nomex behind it to make for an extremely stiff and lightweight driver. The cone is a continuous profile type with no dustcap and behind the cone is a 50mm voice coil and a die cast chassis"

 

Zato i je 5 generacija na 4ohm i dosta je neosjetljiva, teška za goniti.

 

Viskotonac:

 

"The tweeter is more unusual and is also borrowed from the Platinum range. Monitor Audio calls it MPD - they do love their acronyms - and this stands for Micro Pleated Diaphragm. This is, contrary to the appearance, not a ribbon but is instead a folded membrane. This means that the radiating area of the device is very large - the amount you can see is rather less than how much there is when unfolded. Monitor Audio describes this as working like a ‘high frequency accordion’ which happens to be one of my favourite descriptive terms I can remember reading. As well as its hefty radiating area, Monitor Audio claims an upper frequency response of 50kHz which should be sufficient to cover behaviour over the remotely audible aspects of the spectrum. "

 

Za njega govore da ide visok ali da niti malo nije harsh, čak i na visokim glasnoćama održava izlaz, ne postaje harsh.

 

Glavna razlika od platinuma je sam kabinet:

 

"The cabinet these drivers are placed in is rather simpler than the one used in the Platinum range. Rather than go for the full curved sided affair, this is a flat sided design that uses rounded edges to reduce the effect of parallel sides."

 

Ukratko toliko sam reviewa pogledao i pročitao, google translate je prevodio sa poljskih, nizozemskih, njemačkih i tko zna kakvih sve ne reviewa :)

 

Čak je i ekipa pisala da su imali prije njih Dynaudio special 40, no kada su dobili doma preko vikenda nove gold 100 uzimali su ih.

Iako su skuplji special forty ove su zadržali.

 

"Well I can summarise at the moment quite easily, the Gold 100's sound better to me in every way ( Edit : After listening for a few days, with different music the Golds can't quite match the depth and weight of the Silvers bass ) than all the speakers I've owned over the last 2 years. Namely... MA Silver 100's. Proac Tablette 10's. Dynaudio Special 40's."

 

Silver 100 kopa jako dobro u basu, logično ima 20cm bas driver, al nije sve u basu i za moju sobu bi bili previše.

 

Našao sam na dosta foruma gdje su i mjerili i svašta radili, za gold 100 gen 5, da je to zvučnik koji bi mogao koštati i 50% više i vrijedio bi svih para, nisam našao loš review, ovo su forumi sa korisničkim iskustvima.

 

Da skratim, čini mi sa da će to biti apsolutno ok upgrade, pogotovo što imam Roskan amp a MA se uvjek prezentira sa Roskanom i Roksan sa MA zvučnicima.

 

No kao što rekoh, bez slušanja ništa :)

12 godina
offline
Vaš audio kutak

A stas kad kupuje on koda kupujem ja...vec sam sinja i sebi jedne MA po vrlo dobroj cijeni!!

https://www.audio-markt.de/en/market/monitor-audio-gold-200-palisander-2411343089

 

Amo ko ce Opere moje kupit,dajem dobar popust!

AUDIOFIL
Poruka je uređivana zadnji put ned 29.3.2020 22:23 (volegradele).
Moj PC  
1 0 hvala 0
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Savjetnik za izbor pc zvučnika, Koji media player kupiti?
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice