Trebam jeftini printer sa jeftinim zamjensk bojama

poruka: 12
|
čitano: 15.171
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
8 godina
neaktivan
offline
Trebam jeftini printer sa jeftinim zamjensk bojama

pozdrav svima

donedavno sam imao pisać canon ip4300 , glava mi je otišla trebao bi kupiti novu ( 50 $ na ebay-u ) malo mi je to preskupo, pa me interesira dali neko zna postoji li novi pisać ili bar novijieg tip koji se može kupit u dučanu a da ima jeftine zamjenske tinte , može i printer/skener do negdje 500 kn

HVALA

Poruka je uređivana zadnji put uto 16.2.2016 15:23 (bubimirko007).
 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Trebam jeftini printer sa jeftinim zamjensk bojama

Također tražim navedeno.

 

Jesi našao štogod?

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Trebam jeftini printer sa jeftinim zamjensk bojama

Imate temu ovdje za preporuku pisača. Tražite pisače koji nemaju fiksne glave, nego su im na toneru pričvršćene, pogotovo ako ne printate svaki božji dan. 

Živjeti u svijetu i pritom ne biti svjestan smisla svijeta isto je kao i lutati velikom knjižnicom i pritom ne doticati knjige
 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Trebam jeftini printer sa jeftinim zamjensk bojama

Takav jedan imam doma i razmišljao sam radije kupiti novi s bojom jer me za ovog boja dođe 360kn - što sam nabrzinu provjerio dok sam bio u Metrou.

 

 

No, u međuvremenu sam prekopao po netu i vidio da ima original obje kantice s glavom za 250-290kn. Tako da ću definitivno ostati pri tome printeru jer je korišten vrlo malo, samo zamjenim kantice i ko nov je.

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Trebam jeftini printer sa jeftinim zamjensk bojama

Ja imam HP deskjet 1000. najjeftiniji moguci printer sa jednom tipkom koja riješave sve probleme.

za 115kn kupim original crnu, koja mi je dovoljna za 3-4 mjeseca (cca 500 stranica), a boju punim sa kineskim bojama na injekciju (praktički free).

Može se puniti i crna na taj način, printa 4-5 stranica super a onda počme malo štucati, pa mi se neda sa tim zafrkavat (možda da se malo razrijedi boja?). A za boju je super, jer ako i promaši nijansu, opet bude ok.

 

ako trebaš bolji printer od toga kupi laser.

 

EDIT. Ove kineske boje su čisto OK za dokumente, grafove u boji, memorandume, ali za printanje fotografija su neupotrebljive.

Poruka je uređivana zadnji put uto 23.2.2016 9:31 (Glamdring).
 
1 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: Trebam jeftini printer sa jeftinim zamjensk bo

Još je bolji HP DeskJet 930 jer u njegovu kolor kazetu stane 3* 10 ml  Zamjenske kazete te dođu cca 100 kn. Ovisno o tinti za punjenje mogu potrošiti  3* 50 ml. A crna kazeta se puni sa 40 ml tinte. I izdrži dva 3 punjenja.  4 * 100 ml tinte za punjenje vas dođe cca 150 - 200 kn. Što je duplo jeftinije od Epsona L serije.

 

Znači Peri Deri sistem

 

Dok ovaj Deskjet 1000 se puni sa   3* 5ml. Zamjenske kazete koštaju isto. Crna se teško puni jer je proizvođač u svoju crnu tintu stavio finu silikatnu prašinu da nakon upotrebe blokira mlaznice. Dok to kod onog gore nije slučaj jer tinta nije u spužvici već u vrečici i tada bi se takva prašina sama po sebi iz sedimentirala pri stajanju i uništila originalnu kazetu.

 

Zato  DeskJet 930 i sl nose na sebi i sa razlogom PROFESSIONAL oznaku

Poruka je uređivana zadnji put uto 23.2.2016 11:05 (InkJet Artist).
8 godina
neaktivan
offline
Trebam jeftini printer sa jeftinim zamjensk bojama

Pronašao sam Printer Epson Expression Home XP-422, print, scan, copy, WiFi, LCD screen ( 560 kn ) zamjenske boje 15 - 20kn ,dali ima neko iskustva sa tim printerom , može vaša iskustva i mišljenja o printerima epson

 
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: Trebam jeftini printer sa jeftinim zamjensk bo

to je isti printer kao i epson L 310 bez cissa  800 kn jeftinije.

Jedini problem sa njime je da ukoliko ga probaš  uvijati po dužpj osi bez problema se uvija  po 1 -2 cm na jednu ili drugu stranu.

 

Prije negošto ga kupiš isprobaj ovaj test u nekoj trgovini da kasnije ne bi bilo Nismo znali

Znači tipičan printer za nježne i dobre curice a ne za zločestu dečurliju, koja takve stvari skrši za mjesec ili dva.

Inače sve ostalo je OK

 

 

 

Poruka je uređivana zadnji put pet 26.2.2016 22:22 (InkJet Artist).
8 godina
neaktivan
offline
Re: Trebam jeftini printer sa jeftinim zamjensk bo
InkJet Artist kaže...

 

Jedini problem sa njime je da ukoliko ga probaš  uvijati po dužpj osi bez problema se uvija  po 1 -2 cm na jednu ili drugu stranu.

 


 

 

 

daj mi malo bolje ovo pojasni ne kužim se baš previše u printer

unaprijed hvala

8 godina
neaktivan
offline
Re: Trebam jeftini printer sa jeftinim zamjensk bo

kak bi ti jednostavno objasnio

 

Uzmi šteku cigareta ili kutiju od keksa pa je probaj frkati sa dvije ruke.

 

Manje će se ta šteka savijati od ovoga Epsona

 

 

Poruka je uređivana zadnji put sub 27.2.2016 16:49 (InkJet Artist).
19 mjeseci
neaktivan
offline
Trebam jeftini printer sa jeftinim zamjensk bojama

Molim preporuku za mf printer(print,copy,scane,e-fax)za kucnu uporabu(Epson,Hp,Canon),koji podrzavaju zamjenske tinte.Hvala unaprijed!

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Trebam jeftini printer sa jeftinim zamjensk bo

Uzmi nešto od ovih novijih Epson printera sa velikim spremnicima za boju i ne trebaju ti zamjenske tinte jer su i originali sada ekstremno jeftini.

 

Recimo ovo:

https://www.links.hr/hr/multifunkcijski-uredaj-epson-its-l3260-printer-scanner-copy-eco-tank-5760-dpi-usb-wifi-crni-100720162

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice