Slušalice za glazbu - tema za izbor izdvojena tema

poruka: 4.002
|
čitano: 752.750
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
Re: Slušalice za glazbu - tema za izbor
morrisoN kaže...
Pozdrav ekipi. U fazi sam kupovine slušalica, prvenstveno za slušanje muzike, ponešto i za miksanje u kućnim uslovima. Izbor se konačno suzio na Beyerdynamic DT 770 Pro (32 Ohm) i AKG 712 Pro.
Preferiram Beyerdynamic zbog cijene, mada me i AKG vuče.

U BiH je cijena dosta veća nego na online shopovima u EU, uključujući i Hrvatsku.

Gdje se u ZG mogu najpovoljnije kupiti navedene (770 Pro), s obzirom da imam prijatelja koji je često na relaciji ZG- BiH?

Hvala.

PS. Svi savjeti su dobrodošli.
PPS. Je li pametnije sačekati ove "crne petkove", božićna sniženja...?

Evo Sennheiser HD599 za 100€, ne znam što misliš o tome? Inače, šta nisu AKG 712 Pro otvorene a DT 770 Pro zatvorene slušalice? Nadam se da si svjestan toga budući da ti je izbor bio između njih. 

12 godina
steve90 kaže...
morrisoN kaže...
Pozdrav ekipi. U fazi sam kupovine slušalica, prvenstveno za slušanje muzike, ponešto i za miksanje u kućnim uslovima. Izbor se konačno suzio na Beyerdynamic DT 770 Pro (32 Ohm) i AKG 712 Pro.
Preferiram Beyerdynamic zbog cijene, mada me i AKG vuče.

U BiH je cijena dosta veća nego na online shopovima u EU, uključujući i Hrvatsku.

Gdje se u ZG mogu najpovoljnije kupiti navedene (770 Pro), s obzirom da imam prijatelja koji je često na relaciji ZG- BiH?

Hvala.

PS. Svi savjeti su dobrodošli.
PPS. Je li pametnije sačekati ove "crne petkove", božićna sniženja...?

Evo Sennheiser HD599 za 100€, ne znam što misliš o tome? Inače, šta nisu AKG 712 Pro otvorene a DT 770 Pro zatvorene slušalice? Nadam se da si svjestan toga budući da ti je izbor bio između njih. 

Hvala na sugestiji.

Senn mi nije u izboru.

Znam da su AKG otvorene, i njihov zvuk bi mi više odgovarao nego DT 770, no to me ujedno i odvraća od njih (uz cijenu) jer bi moglo smetati ostalim ukućanima, naročito u kasne sate.

morrisoN
Poruka je uređivana zadnji put sri 10.11.2021 9:56 (morrisoN).
11 godina
MUĆAK kaže...

Ima li netko Samsung galaxy buds 2 ili buds 2 pro sluške , kvaliteta zvuka i trajanje baterije u sluškama i kutijici za punjenje , sad su na akciji za 1000 ,00 kn cca .

Vrijede li tih novaca .

Eto ja imam galaxy buds 2 neka 3 mj i zadovoljan sam.

ANC radi super, transparency mode je dobra stvar ako šećeš psa kao ja i slušaš podcaste.

To što su jako mali im je dvostruka oštrica, s jedne strane super stanu u uho, lagani su i neprimjetni, s druge strane takav formfactor smanjuje kvalitetu poziva jer za razliku od TWS-a koji imaju stem mikrofon nije usmjeren prema ustima.

Ljudi me čuju ali dobiješ osjećaj da bi za te novce moglo biti bolje, no tu nije problem kvaliteta mikrofona nego jednostavno usmjerenost.

Što se tiče općenitog zvuka tu stvarno nemam zamjerke, sve zvuči kako bi trebalo. Nije flat, više je "fun" ali ne pretjerano a glasnoća je i više nego dovoljna. 

10 godina
Slušalice za glazbu - tema za izbor

Pozdrav, imam pitanje dakle neke slušalice za spajanje na tv ne bluetooth nego klasicne a da imaju na sebi mogučnost pojačavanja zvuka, naime kad dida i baba fledaju tv on je nagluh pa onda on stavi slušalice i pojača do daske a baba sluša zon s tv-a kako njoj paše.

uvjet zatvorene slušalice sa mogučnošču pojačavanja zvuka na njima

kabel 5m dužine spaja je na klasični TV

budget cca 50 eura 

ima li šta da bi preporučili

hvala

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina

Šta kupiti od in ear slušalica za slušanje glazbe za cca 200 300 kn?

Za usporedbu ima sam Akg od s9 i Sony MDRXB50AP i bija sam generalno zadovoljan, možda da su malo glasnije te imaju više basa bilo bi super.

Bacija sam oko na SENNHEISER CX 300S za 289kn i Logitech G333 za 200kn.

Pa me zanima je to to šta si tiče ovog cijenovnog ranga ili se da nać šta bolje.

0 0 hvala 0
12 godina
bbeco kaže...

Za usporedbu ima sam Akg od s9 i Sony MDRXB50AP i bija sam generalno zadovoljan, možda da su malo glasnije te imaju više basa bilo bi super.

Pa me zanima je to to šta si tiče ovog cijenovnog ranga ili se da nać šta bolje.

Ak hoces narucivat iz vana nesto, ja preporucam Tin T2.

Well... if you dont know me you cant trust me, and if you cant trust me, odds are low youll leap in front of a flying arrow to save my life.
6 godina

Pozdrav , u potrazi sam za nekim Bluetooth slušalicama , a jedini bitan uvjet mi je da su glasne , za oku su mi zapele Sony WI-C200 bežične slušalice i Niceboy HIVE drops bežične slušalice , ima li tko iskustva sa navedenim slušalicama?

https://www.youtube.com/watch?v=1EAHz5PgHa0
Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina

Pozdrav, tražim in ear slušalice (po mogućnosti bežične, ali žične su isto prihvatljive) od 200-350 kn. Samo da je dobar zvuk i ergonomija kolko tolko dobra.

0 0 hvala 0
9 godina
bbeco kaže...

Za te novce naruci sabbat e12 ultra, ja sam svoje narucio nedavno sa geekbuying dosle za 7 dana ups-om iz skladista eu. Slusalice imaju ekstra jak bas, kvalitetea zvuka perfektna. Pogledaj na youtube rezencije sve opravdani hvalospjevi, vrjede kao neke od 1000kn.

12 godina

na popustu 115eur sa dostavom

Sony WF-1000XM3

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina

Panasonic RZ-S500WE ili Huawei freebuds 4i ili nesto drugo za istu cijenu  450kn ili manje.
Namjena je uglavnom za spotfy pozadinski na laptopu i odraditi koji sastanak na brzinu kad nemam velike slusalice u blizini.

0 Pnanasonic
2 Huawei
1 nesto trece
Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina

Ima li tko iskustva sa TOZO T6 slušalicama?

https://www.youtube.com/watch?v=1EAHz5PgHa0
Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:

vrh stranice