Savjetnik za odabir odgovarajućeg gamerskog miša izdvojena tema

poruka: 6.051
|
čitano: 1.177.552
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
9 godina
online
Savjetnik za odabir odgovarajućeg gamerskog miša

ekipa jel zna netko nešto o ovom mišu https://www.instar-informatika.hr/mis-eshark-esl-m4-naginata-gaming-best-buy/naginata/product/?fbclid=IwAR0HBF0IBQGyGyNNFRJb9-YuAAFIhnJdgv-TQpjlA_D9ZF_i-Wa3qD7GduA

 

djeluje mi ok, igram primarno singleplayer igre i HOTS - mobu. Rijetko igram online pucačine, ali nije da neću nikad.

Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Savjetnik za odabir odgovarajućeg gamerskog miša

Ja sam u, može se reć, višegodišnjoj potrazi za mišem koji će mi odgovarat ali bezuspješno.

Prvo sam ima Roccat kone pure-owl eye koji mi je bia premal pa sam ga proda i uzea g403 HERO koji mi je jako udoban ali prevelik, a aim mi je s njim blago rečeno katastrofa. Sad sam nakon godinu dana i njega stavia na prodaju pa tražim dalje.

 

Guglajući malo, suzia sam izbor na neku sredinu među 2 gore navedena.

Ruka mi je 20x10 cm i preferiram fingertip/claw.

 

Steelseries rival 3 mi se čini best value, al se bojim da će mi i on bit premali s obzirom da je sličnih, malo većih dimenzija od roccata, a nemam ga di isprobat.

Tu su još glorious model O i endgame gear XM1 kojem najviše naginjem jer mi se dimenzije čine ok. Razer viper je dosta skup, ne znam isplati li se pored ovih.

 

Ima li netko kakvih iskustava s navedenima?

 

 

 

 

1 Steelseries Rival 3
4 Glorious Model O
0 Endgame Gear XM1
najseksi
Poruka je uređivana zadnji put sub 17.10.2020 14:49 (mostsexy).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Savjetnik za odabir odgovarajućeg gamerskog mi
Preporuka Wireless Mis do 1000 kn.

Unaprijed hvala.

P.S.
Trenutno imam G502 i ciljam u tom smjeru dizajna ergonomije.
7 godina
protjeran
offline
Re: Savjetnik za odabir odgovarajućeg gamerskog mi
Steel for Humans, Silver for Monsters, Gold for the Witcher...
Poruka je uređivana zadnji put sri 28.10.2020 10:17 (Čitatelj).
14 godina
offline
Re: Savjetnik za odabir odgovarajućeg gamerskog mi

Ako se baziras na fps igre uzmi Benq Zowie EC1-A, ja udobniji i bolji mis nisam nikada imao. Posto pretezito igram csgo bitno mi je da je mis ergonomski dobar i da mi nije mal jer imam veliku ruku. EC1-A je ispunio sve moje zahtjeve i bas sam odusevljen sa njim, vjerujem da sa Glorious Model O isto neces pogrijesiti.

 

Pogledaj malo ovdje na stranici, on po meni ima najbolje mouse review na YT pa ima i svoju web stranicu pa eto upises sve podatke i izbacit ce ti koji mis ti odgovara.

16 godina
offline
Re: Savjetnik za odabir odgovarajućeg gamerskog mi
NEW_MAN kaže...
Preporuka Wireless Mis do 1000 kn.

 Logitech G Pro. Ili Razer Viper Ultimate.

https://www.gamingtribe.com/giveaway/limitless/191x7
7 godina
offline
Savjetnik za odabir odgovarajućeg gamerskog miša

Pozdrav, treba mi preporuka za miš do 300-tinjak kn.

Naletio sam na HyperX Pulsefire Surge u Instaru na solidnom popustu, a miš mi djeluje poprilično dobro. Je li to dobar izbor?

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Savjetnik za odabir odgovarajućeg gamerskog mi
Snoozly kaže...

Pozdrav, treba mi preporuka za miš do 300-tinjak kn.

Naletio sam na HyperX Pulsefire Surge u Instaru na solidnom popustu, a miš mi djeluje poprilično dobro. Je li to dobar izbor?

 Nije loša cijena, ali je miš malo teži.

 

Pogledaj Logitech G203, Logitech G305 ako hoćeš bežični, Razer Viper Mini, CoolerMaster MM710, SteelSeries Rival 3.

https://www.gamingtribe.com/giveaway/limitless/191x7
7 godina
offline
Re: Savjetnik za odabir odgovarajućeg gamerskog mi

Hvala na preporuci, ali ipak sam naručio ovaj HyperX jer mi se nekako više sviđa od navedenih. Težina mi nije problem jer mi je trenutni miš 120 g, a ovaj HyperX 100 g, tako da će svejedno razlika biti velika.

4 godine
neaktivan
offline
Savjetnik za odabir odgovarajućeg gamerskog miša

Pozz..evo osobno sam promjenio nekoliko miševa raznih formata i brendova i nijedan me nije zadovoljio do nedavno po pitanju svih kriterija. Trenutni mišonja mi je Coolermaster MM711 i on je apsolutno sve što sam tražio u mišu, svega 60 gr. Igram i single i multiplayer igre, aim je fantastičan. Svaka preporuka!

Poruka je uređivana zadnji put ned 1.11.2020 9:12 (gaming_enthusiast).
 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Savjetnik za odabir odgovarajućeg gamerskog mi
gaming_enthusiast kaže...

Pozz..evo osobno sam promjenio nekoliko miševa raznih formata i brendova i nijedan me nije zadovoljio do nedavno po pitanju svih kriterija. Trenutni mišonja mi je Coolermaster MM711 i on je apsolutno sve što sam tražio u mišu, svega 60 gr. Igram i single i multiplayer igre, aim je fantastičan. Svaka preporuka!

 Na to ja ciljam za sljedeceg miska, G502 je bas suprotnost svemu sto si rekao 

14 godina
offline
Savjetnik za odabir odgovarajućeg gamerskog miša

Kupio sam si miš sa ebaya. Ima dpi gumb ali nema softwarea u kojem se namješta kolko dpi opcija mogu imat i jačinu. Ima li neki univerzalni program za te stvari.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Savjetnik za odabir odgovarajućeg gamerskog mi
bruno03 kaže...

Kupio sam si miš sa ebaya. Ima dpi gumb ali nema softwarea u kojem se namješta kolko dpi opcija mogu imat i jačinu. Ima li neki univerzalni program za te stvari.

 Koliko znam, većina takvih miševa ima 2-3 moguća stupnja brzine koji su unaprijed isprogramirani pa ih ne možeš mijenjati.

Logitech ima svoj software LGS u kojem podešavaš sve moguće za njihovu periferiju, pa tako i DPI postavke. Slične mogućnosti ima još nekoliko brandiranih proizvođaća sa svojim softwareom.

Za laptop i htpc imam jeftine bežićne miševe koji isto imaju mogućnost promjene brzine kretanja pokazivača. I samo to: Sporije ili brže.

 

Sumnjam da neki takav miš šalje povratnu informaciju u kojoj bi software mogao prepoznati brzinu. Možeš jedino koristiti Online DPI Analyzere da vidiš koje brzine koristi tvoj miš na defaultu. Znam da ima nekih programa poput Mouse Speed Switcher, ali oni nemaju nikakve znatno veće mogućnosti od opcija koje nude Windowsi (neka me netko dopuni ako zna za neki takav program).

 

U Windowsima možeš namjestiti brže i sporije kretanje: Postavke -> Uređaji -> Miš -> Brzina pokazivača. I to utječe na već programirane brzine na dpi switchu miša koji obično imaju sporo i brzo pomicanje na tom gumbu. U Windows opcijama si samo podesiš kako želiš da ti to bude, sporije ili brže od onog što ti sam miš nudi.

Mali korak za čovjeka, velik za stonogu
10 godina
offline
Savjetnik za odabir odgovarajućeg gamerskog miša

Evo da ovdje postam ako netko gleda nekog misa.. Iz Linksa...

 

Razer Viper Ultimate - 749kn vani se krecu isto na akciji za cca 100€, kod nas kostaju cca 1100kn bez ikakvih akcija.

Razer Viper - 379kn, inace krecu bez akcija za cca 550kn.

Razer Viper Mini - 259kn, inace je ~350-400kn. 

Coolermaster MM710 - 343kn, inace je ~400kn.

Glorious Model D i O-  -374kn, inace su ~470kn.

I isto tako jedan od favorita, Endgame XM1 - 412kn dok je inace ~ 520kn.

 

Ovo su svi misevi koji su po reviewima top modeli, pogotovo Viper Ultimate i Endgame XM1, sad je na vama da birate koji vam grip pase, sa rupama ili bez itd..

 

Da napomenem za Viper Minija, mis tvornicki imas los LOD, razer je izdao official firmware update za njega i navodno se situacija dosta poboljsala toliko da je senzor rang 3360, tako da je on stvarno odlican za 260kn.

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Savjetnik za odabir odgovarajućeg gamerskog mi
hahhaajaads kaže...

Evo da ovdje postam ako netko gleda nekog misa.. Iz Linksa...

 

Razer Viper Ultimate - 749kn vani se krecu isto na akciji za cca 100€, kod nas kostaju cca 1100kn bez ikakvih akcija.

Razer Viper - 379kn, inace krecu bez akcija za cca 550kn.

Razer Viper Mini - 259kn, inace je ~350-400kn. 

Coolermaster MM710 - 343kn, inace je ~400kn.

Glorious Model D i O-  -374kn, inace su ~470kn.

I isto tako jedan od favorita, Endgame XM1 - 412kn dok je inace ~ 520kn.

 

Ovo su svi misevi koji su po reviewima top modeli, pogotovo Viper Ultimate i Endgame XM1, sad je na vama da birate koji vam grip pase, sa rupama ili bez itd..

 

Da napomenem za Viper Minija, mis tvornicki imas los LOD, razer je izdao official firmware update za njega i navodno se situacija dosta poboljsala toliko da je senzor rang 3360, tako da je on stvarno odlican za 260kn.

 

 

Može savjet oko kupne u Linksa, dvoumim se između g403 heroa i razera vipera x.

 

Sad je na akciji 30 kn skuplji logitech, ja igram cs go većinom, ruka mi je 20/10, čini mi se da naginjem clawu...

 

Gledao sam dosta reviewova, razer je ambidextrous, nije nagnut ko logitech za dešnjake, a jedan tip je čak postao na youtubeu recenziju 4 logitech gamerska miša i zaključio da mu je najbolji aim na ovom koji je ''ravan'' (mislim da je g pro model u pitanju), jer nema krivljenja ruke. Prvi put čujem za takvo razmišljanje i zato me vuče na razera koji je sad isto na dobroj akciji? Isto tako, težina ne znam koliko bi igrala razlika u težini za ova dva na cs go?

 

10 godina
offline
Re: Savjetnik za odabir odgovarajućeg gamerskog mi
Electroroll kaže...
hahhaajaads kaže...

Evo da ovdje postam ako netko gleda nekog misa.. Iz Linksa...

 

Razer Viper Ultimate - 749kn vani se krecu isto na akciji za cca 100€, kod nas kostaju cca 1100kn bez ikakvih akcija.

Razer Viper - 379kn, inace krecu bez akcija za cca 550kn.

Razer Viper Mini - 259kn, inace je ~350-400kn. 

Coolermaster MM710 - 343kn, inace je ~400kn.

Glorious Model D i O-  -374kn, inace su ~470kn.

I isto tako jedan od favorita, Endgame XM1 - 412kn dok je inace ~ 520kn.

 

Ovo su svi misevi koji su po reviewima top modeli, pogotovo Viper Ultimate i Endgame XM1, sad je na vama da birate koji vam grip pase, sa rupama ili bez itd..

 

Da napomenem za Viper Minija, mis tvornicki imas los LOD, razer je izdao official firmware update za njega i navodno se situacija dosta poboljsala toliko da je senzor rang 3360, tako da je on stvarno odlican za 260kn.

 

 

Može savjet oko kupne u Linksa, dvoumim se između g403 heroa i razera vipera x.

 

Sad je na akciji 30 kn skuplji logitech, ja igram cs go većinom, ruka mi je 20/10, čini mi se da naginjem clawu...

 

Gledao sam dosta reviewova, razer je ambidextrous, nije nagnut ko logitech za dešnjake, a jedan tip je čak postao na youtubeu recenziju 4 logitech gamerska miša i zaključio da mu je najbolji aim na ovom koji je ''ravan'' (mislim da je g pro model u pitanju), jer nema krivljenja ruke. Prvi put čujem za takvo razmišljanje i zato me vuče na razera koji je sad isto na dobroj akciji? Isto tako, težina ne znam koliko bi igrala razlika u težini za ova dva na cs go?

 

Iskreno ne znam za ova krivljenja ruku.

 

Pogledaj si ovaj video od rocket jump ninje, ali s obzirom da igras csgo ja bi ciljao sto laksi mis tak da bi ti tu viper bio bolji (69g, dok je G403 Hero 87g). 

 

11 godina
offline
Savjetnik za odabir odgovarajućeg gamerskog miša

Ima li netko corsair dark core? Jel valja to cemu

BBall,Tech,Ink and Familly..all the way....
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Savjetnik za odabir odgovarajućeg gamerskog mi
hahhaajaads kaže...
Electroroll kaže...
hahhaajaads kaže...

Evo da ovdje postam ako netko gleda nekog misa.. Iz Linksa...

 

Razer Viper Ultimate - 749kn vani se krecu isto na akciji za cca 100€, kod nas kostaju cca 1100kn bez ikakvih akcija.

Razer Viper - 379kn, inace krecu bez akcija za cca 550kn.

Razer Viper Mini - 259kn, inace je ~350-400kn. 

Coolermaster MM710 - 343kn, inace je ~400kn.

Glorious Model D i O-  -374kn, inace su ~470kn.

I isto tako jedan od favorita, Endgame XM1 - 412kn dok je inace ~ 520kn.

 

Ovo su svi misevi koji su po reviewima top modeli, pogotovo Viper Ultimate i Endgame XM1, sad je na vama da birate koji vam grip pase, sa rupama ili bez itd..

 

Da napomenem za Viper Minija, mis tvornicki imas los LOD, razer je izdao official firmware update za njega i navodno se situacija dosta poboljsala toliko da je senzor rang 3360, tako da je on stvarno odlican za 260kn.

 

 

Može savjet oko kupne u Linksa, dvoumim se između g403 heroa i razera vipera x.

 

Sad je na akciji 30 kn skuplji logitech, ja igram cs go većinom, ruka mi je 20/10, čini mi se da naginjem clawu...

 

Gledao sam dosta reviewova, razer je ambidextrous, nije nagnut ko logitech za dešnjake, a jedan tip je čak postao na youtubeu recenziju 4 logitech gamerska miša i zaključio da mu je najbolji aim na ovom koji je ''ravan'' (mislim da je g pro model u pitanju), jer nema krivljenja ruke. Prvi put čujem za takvo razmišljanje i zato me vuče na razera koji je sad isto na dobroj akciji? Isto tako, težina ne znam koliko bi igrala razlika u težini za ova dva na cs go?

 

Iskreno ne znam za ova krivljenja ruku.

 

Pogledaj si ovaj video od rocket jump ninje, ali s obzirom da igras csgo ja bi ciljao sto laksi mis tak da bi ti tu viper bio bolji (69g, dok je G403 Hero 87g). 

 

 

Super video, po njegovim preporukama mi ide logitech g 403 ili razer death adder u ovom rangu...sad još nisam siugran za vipera, u linksu je kao 45 posto snižen, kontam i ako je zapravo 30 posto popust, da je dobra akcija...a do sada sam imao logitech g302:

 

https://www.vidilab.com/hardver/racunala-i-periferija/mis/2324-logitech-g302-daedalus-prime

 

Njega sam kupio bez ikakvih preporuka, samo sam gledao akciju na amazonu...mislim da bi mi g403 po tome bio logično uanprijeđenje (nisam profesionalni gamer pa da želim super lagani miš)?

14 godina
offline
Re: Savjetnik za odabir odgovarajućeg gamerskog mi

Evo jedan video od death addera v2, njegov oblik mi se dalkeo najbolji čini za moj tip korištenja, plus sve ostale karakteristike...samo, niej na popustu na black fridayu 

 

15 godina
offline
Re: Savjetnik za odabir odgovarajućeg gamerskog mi

INSTAR je na akciji, za gotovinu 430kn

10 godina
offline
Re: Savjetnik za odabir odgovarajućeg gamerskog mi
Electroroll kaže...
hahhaajaads kaže...
Electroroll kaže...
hahhaajaads kaže...

Evo da ovdje postam ako netko gleda nekog misa.. Iz Linksa...

 

Razer Viper Ultimate - 749kn vani se krecu isto na akciji za cca 100€, kod nas kostaju cca 1100kn bez ikakvih akcija.

Razer Viper - 379kn, inace krecu bez akcija za cca 550kn.

Razer Viper Mini - 259kn, inace je ~350-400kn. 

Coolermaster MM710 - 343kn, inace je ~400kn.

Glorious Model D i O-  -374kn, inace su ~470kn.

I isto tako jedan od favorita, Endgame XM1 - 412kn dok je inace ~ 520kn.

 

Ovo su svi misevi koji su po reviewima top modeli, pogotovo Viper Ultimate i Endgame XM1, sad je na vama da birate koji vam grip pase, sa rupama ili bez itd..

 

Da napomenem za Viper Minija, mis tvornicki imas los LOD, razer je izdao official firmware update za njega i navodno se situacija dosta poboljsala toliko da je senzor rang 3360, tako da je on stvarno odlican za 260kn.

 

 

Može savjet oko kupne u Linksa, dvoumim se između g403 heroa i razera vipera x.

 

Sad je na akciji 30 kn skuplji logitech, ja igram cs go većinom, ruka mi je 20/10, čini mi se da naginjem clawu...

 

Gledao sam dosta reviewova, razer je ambidextrous, nije nagnut ko logitech za dešnjake, a jedan tip je čak postao na youtubeu recenziju 4 logitech gamerska miša i zaključio da mu je najbolji aim na ovom koji je ''ravan'' (mislim da je g pro model u pitanju), jer nema krivljenja ruke. Prvi put čujem za takvo razmišljanje i zato me vuče na razera koji je sad isto na dobroj akciji? Isto tako, težina ne znam koliko bi igrala razlika u težini za ova dva na cs go?

 

Iskreno ne znam za ova krivljenja ruku.

 

Pogledaj si ovaj video od rocket jump ninje, ali s obzirom da igras csgo ja bi ciljao sto laksi mis tak da bi ti tu viper bio bolji (69g, dok je G403 Hero 87g). 

 

 

Super video, po njegovim preporukama mi ide logitech g 403 ili razer death adder u ovom rangu...sad još nisam siugran za vipera, u linksu je kao 45 posto snižen, kontam i ako je zapravo 30 posto popust, da je dobra akcija...a do sada sam imao logitech g302:

 

https://www.vidilab.com/hardver/racunala-i-periferija/mis/2324-logitech-g302-daedalus-prime

 

Njega sam kupio bez ikakvih preporuka, samo sam gledao akciju na amazonu...mislim da bi mi g403 po tome bio logično uanprijeđenje (nisam profesionalni gamer pa da želim super lagani miš)?

 Dap video i onaj njegov web programcic su dobri, meni je izbacivao miseve kao MM 710, s obzirom da sam fingertip user, Viper Mini pogotovo sa ovom cijenom mi je best buy.

14 godina
offline
Re: Savjetnik za odabir odgovarajućeg gamerskog mi
mis kaže...

INSTAR je na akciji, za gotovinu 430kn

 

Vidiš, i upariti kraken sluške koje isto gledam sa njim i eto dobre black friday kombinacije 

4 godine
offline
Savjetnik za odabir odgovarajućeg gamerskog miša

Posto imam bolove u zglobu vec dugo vremena, sve hocu da uzmem ovakav mis. Citam iskustva ljudi pa su totalno suprotna ili valja ili totalno ne. Jel ima kos iskustvo? Dal bude ugodnije za vrijeme koristenja misa? Hvala!

https://www.amazon.de/-/en/Vertical-Programmable-Lighting-Ergonomic-Syndrome/dp/B07JLMK5T3?ref_=Oct_DLandingS_PC_a4638deb_7&smid=A3JWKAKR8XB7XF

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Savjetnik za odabir odgovarajućeg gamerskog mi
Arctic Skies kaže...

Posto imam bolove u zglobu vec dugo vremena, sve hocu da uzmem ovakav mis. Citam iskustva ljudi pa su totalno suprotna ili valja ili totalno ne. Jel ima kos iskustvo? Dal bude ugodnije za vrijeme koristenja misa? Hvala!

https://www.amazon.de/-/en/Vertical-Programmable-Lighting-Ergonomic-Syndrome/dp/B07JLMK5T3?ref_=Oct_DLandingS_PC_a4638deb_7&smid=A3JWKAKR8XB7XF

 

Imam ga na poslu, mislim da je od speedlinka, nije bio uopće skup, kupio ga na kraju u Peveca, a na Amazonu je imao prosječne ocjene. Vrlo jednostavan, smanjuje mi bol prilikom crtanja u Cadu i sl.

 

https://www.amazon.de/-/en/Speedlink-PIAVO-Ergonomic-Vertical-Mouse/dp/B07XQ8BP5V/ref=sr_1_7?crid=K0ULQRM09I&dchild=1&keywords=speedlink+vertikale+maus&qid=1606426348&s=computers&sprefix=speedlink+vertica%2Ccomputers%2C250&sr=1-7

 

Kupio sam jeftiniji model čisto da vidim razliku, naravno da ima i boljih, ali mene ovaj za sada zadovoljava.

14 godina
offline
Re: Savjetnik za odabir odgovarajućeg gamerskog mi

Kupiš, pa probaš par dana, ako ti ne paše nazad u kutiju poštom i bok.

Poruka je uređivana zadnji put čet 26.11.2020 22:34 (Electroroll).
7 godina
neaktivan
offline
Re: Savjetnik za odabir odgovarajućeg gamerskog mi
Arctic Skies kaže...

Posto imam bolove u zglobu vec dugo vremena, sve hocu da uzmem ovakav mis. Citam iskustva ljudi pa su totalno suprotna ili valja ili totalno ne. Jel ima kos iskustvo? Dal bude ugodnije za vrijeme koristenja misa? Hvala!

https://www.amazon.de/-/en/Vertical-Programmable-Lighting-Ergonomic-Syndrome/dp/B07JLMK5T3?ref_=Oct_DLandingS_PC_a4638deb_7&smid=A3JWKAKR8XB7XF

 Ja ti koristim vertikalce par godina. Prominio sam ih 3-4 komada. neki su bolji, neki losiji. 

Izmedu marki/modela ima razlike, ali primjetio sam da vise znaci da mi oblik misa odgovara mom nacinu drzanja misa, tj.'gripu'. Takoder bitno je da ti velicina pase ruci. 

Ja ti imam Palm Grip, te sam nasao da mi odgovara sto vertikalniji, sa ergonomskim osloncem ostatka ruke. 

Kad ga prvi put uhvatis, nezgrapan je i budes koncentriran na njega, ali kroz par dana koristenja meni je postao prirodan. 

Gaming vjerojatno malo pati, ali nista bitno.  

Nije ni ugodniji ni neugodniji od normalnog misa, ali od kad ga koristim nisam imao bol u zglobu.  

 

AMD Fanboyčina
4 godine
offline
Savjetnik za odabir odgovarajućeg gamerskog miša

Hvala ekipa na savjetima. Budem narucio jedan od "nakosenih". Speedlink bi preskocio, jer sam imao jedan wireless njihov, jer je bio bas los. Bas mi se rjesava ovog cuda u ruci sto zeza. Nadam se da ce mis rijesit makar djelomicno.

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Savjetnik za odabir odgovarajućeg gamerskog miša
pozz ekipa!
trazim wireless mis, namjena gaming i surfanje.
za oko mi je zapeo logitech g305 lightspeed. sto mislite?
i je li mozda bolje gledati rechargeable miseve ili je to samo stvar izbora?
hvala

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Savjetnik za odabir odgovarajućeg gamerskog mi
razor1988 kaže...
pozz ekipa!
trazim wireless mis, namjena gaming i surfanje.
za oko mi je zapeo logitech g305 lightspeed. sto mislite?
i je li mozda bolje gledati rechargeable miseve ili je to samo stvar izbora?
hvala

 Odličan miš, ali ako puno klikaš brzo će ti otići lijeva tipka. Meni je prvi trajao nekih 10 do 11 mjeseci dok nisu počeli dvoklik problemi.

https://www.gamingtribe.com/giveaway/limitless/191x7
14 godina
offline
Savjetnik za odabir odgovarajućeg gamerskog miša

Moja ruka je dužina 20,5 cm, širine 10,5 cm, tražim cijelo vrijeme veliki ergo miš za claw grip i cs go, evo ako nekog zanima nema trenutno nigdje jeftinije u Hr-u:

 

https://www.amazon.de/-/en/gp/product/B081QX9V2Y/ref=ox_sc_act_title_1?smid=A3JWKAKR8XB7XF&psc=1 (oko 408 kn)

https://www.amazon.de/-/en/Logitech-LIGHTSYNC-Lightweight-Optional-Braided/dp/B07S69F4HC/ref=sr_1_1?crid=L7D6E45DX41Y&dchild=1&keywords=logitech+g403+hero&qid=1606589511&sprefix=logitech+g403%2Caps%2C206&sr=8-1 (oko 350 kn)

 

Imate li savjet da si skratim muke oko odluke? :)

Moj PC  
0 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice