Savjetnik za izbor slušalica za potrebe gaminga izdvojena tema

poruka: 7.430
|
čitano: 1.659.367
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
Savjetnik za izbor slušalica za potrebe gaminga

ak se ima solidna zvučna kartica i ne želi se potrošiti puno za dobar zvuk

Superlux HMC660X Crna-Narančasta - Muziker

 

Moj PC  
2 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Savjetnik za izbor slušalica za potrebe gaming
BlueMax kaže...

Artics pro wireless su porez na budale kao i svake "gaming" slušalice iznad 100€.

Taj vrhunski čip koji imaš u DAC-u u slobodnoj prodaji košta 11$, firmu koja proizvodi slušalice vjerojatno manje od 5$.

Isprobao sam brdo wireless gaming headseta i ništa od toga što se tiče zvuka ne vrijedi trećinu cijene za koju se prodaju. Najbliže podnošljivoj kvaliteti zvuka za uloženi novac su Sony bežične za PS5 a i one koštaju više nego vrijede, 80€.

A realno, koga briga za kvalitetu zvuka u igrama? Bitniji mi je mikrofon a čak i po tom pitanju su headseti koji se prodaju po cca 20€ (recimo ovaj) su više nego dovoljni.

Dobar zvuk se traži kod slušalica za glazbu.

Btw, nije mi jasno kako možete igrati s in ear slušalicama. Mene užasno dekoncentriraju. Udobne over ear nakon nekog vremena ni ne osjetim a in ear me ubijaju.

 A to bi isto mogao tec za svaku stvar koliko tvornicu kosta i koliko je u prodaju.Ali ja sam gresku napravio mislio sam na cip iz zicane verzije daca radi se o ESS Sabre 9018 i nebi bas rekao da je on smece ali ok.

A ovo sto si spomenio za duze igra s ovim in ear slusama cisto sumnjam da ce mi pasat,udobnije su mi over ear.

I sve ovo napisano par postova od ostalih dokazuje ono sto sam ja rekao,svak trazi sebi sto mu pase.

Origin_Steam: hrka11
Poruka je uređivana zadnji put uto 21.3.2023 23:04 (hrka11).
14 godina
offline
Savjetnik za izbor slušalica za potrebe gaminga

Pozdrav,ima kakve dobre bezicne naglavne sluske koje su dobre i za gaming i za glazbu? Meni se sviđaju momentum 4 al navodno nisu bas za gaming i mikrofon ne radi u igrama..uglavnom taj neki cijenjeni rang

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Savjetnik za izbor slušalica za potrebe gaming
hrka11 kaže...

Ja ne velicam nista,samo sam realan,a ti pricas kao da si shroud i crin u jednoj osobi pa si pokupio svu pamet ocit.Ne citas s razumijevanje i samo peglas po svom.

Ja nisam htio moondrop chu uzet bez obzira sta su rekli za njih odlucio sam se na ove jer sam zakljucio da ce meni pasat vise nego chu.

 

Ja sam se naigrao i ima velike razlike u zvuku,dosta puta sam cuo nesto sto drugi ne cuju,ne znam kako to jer imamo svi smece od headseta.Moze za zvuk dosta pomoc eq ili sonar. 

Ne igram nista kompetitivno nego se vecinom zajebavam s ekipom ako imam vremena.

ivan dragi kaže...
hrka11 kaže...

Hvala ti,rekao si ono sto mislim samo na drugi nacin,bolji ;)

 

A to za zvuk sam mislio uglavnom uzmi sta oces,da ces pocet bolje igrat neces.Ako se lozis na rgb uzmi tako nesto,ako oces wireless uzmi to itd...znas nasta mislim.

 Ok.

 

Meni je sasvim razumljivo da netko kupi logitech da mu logo paše uz tipk i miš. I uživa u tome. Ili da kupi bijele jer mu paše boja. Zašto bi kvaliteta zvuka svakom bila kriterij broj 1? Ne mora.

Ako smo svi svjesni da logi prodaje "karton i spužvu" onda sve 5. A ako cemo raspravljat o kvaliteti zvuka, onda imamo samo mjerenja crinaclea i sl. gdje je stvar kakva je. A takva je da zaista headseti nude ispodprosjecnu kvalitetu zvuka za cijenu u odnosu na slušalice u istoj ili nižoj cjenovnoj kategoriji.

Al obojca ste napaljeni, bar mi se ako cini pa sam vise isao smirit strasti. Mozda i niste, ignorirajte onda moje postove.

Ti si opet kratko sazeo sta ja pokusavam rec ali ocito dzaba pricam.Kao sto sam vec spomenio 100 puta niko ne dozivi isto zvuk.Tebi moze pasat jedno jer ima vise basa i rec ces da je to sami vrh,ja volim kad je zvuk cist,sa sto manje basa i meni je to top.

Uostalom sto kazes imas mjerenja i to je to,nema dalje.

Ma nisam napaljen ali da govori drugim da je sve smece nema smisla,znaci svi su idioti jedino je on pametan s 2-3 para iema kineskih i to je bolje od svega.To je zakljucak na kraju.

191x7 kaže...

Ja pak držim da je prioritet slušalica zvuk, mislim to im je namjena i onda barem neka razina kvalitete mora biti zadovoljena. Zadovolji zvuk, onda dodaji estetiku, materijale, brend i nema problema. Zanemari zvuk, slušalice su ti otpad.

...

 

 Ti si nadrobio toliko sranja,ego ti je u nebesima da je to za nevjerovat...kao sto sam rekao upravu si,od sad tebi samo vjerujem i to je to.

191x7 kaže...

 Evo ga, uhvatio sam vremena...

  

Reci mi, što vidiš.

Vidim artics 5 koje su prosjecan gaming headset.Noge od idiota koji ne zna pazit slusalice.Uostalom kladim se da je ovo netko uslikao i poslao ti sliku 

Ja sam pricao o pro wireless verziji s dacom,a imao sam i zicanu verziju s dacom koja je od svih imala najbolji zvuk.Trenutno imam artics 9 i zvuk je nista posebno.Meni nije problem rec ako je nesto bezveze ali da je sve smece tu seres.

 

Odlučio si se kupiti ne-Chu i za gaming odabrao Chu s malo drugačijim izgledom. Za gaming jednako neupotrebljivo.

 

Čim za gaming spominješ EQ odmah se zna koliko je sati. Debili si dodaju dodatnu latenciju.

Osim toga, EQ može kod glazbe pomoći ugladiti zvuk, prilagoditi svojim preferencijama, EQ NE MOŽE POPRAVITI LOŠE SLUŠALICE.

 

Netko tko veliča Steelseries nema šta govoriti o čitom zvuku ili nedaj bože linearnom zvuku. Svatko s očima u glavi po samom grafu može prepoznati da je zvuk tog smeća sve drugo nego linearan odziv.

 

Vidiš arctis 5? E pa PANJ si jer očito ne razlikuješ Steelseriesove proizvode. Vidiš što piše na kutiji, a ne koji PROIZVOD JE NA KUTIJI.

Ništa više nije ni za očekivati od tebe care.

 

BlueMax kaže...

Artics pro wireless su porez na budale kao i svake "gaming" slušalice iznad 100€.

 

Taj vrhunski čip koji imaš u DAC-u u slobodnoj prodaji košta 11$, firmu koja proizvodi slušalice vjerojatno manje od 5$.

 

Isprobao sam brdo wireless gaming headseta i ništa od toga što se tiče zvuka ne vrijedi trećinu cijene za koju se prodaju. Najbliže podnošljivoj kvaliteti zvuka za uloženi novac su Sony bežične za PS5 a i one koštaju više nego vrijede, 80€.

 

A realno, koga briga za kvalitetu zvuka u igrama? Bitniji mi je mikrofon a čak i po tom pitanju su headseti koji se prodaju po cca 20€ (recimo ovaj) su više nego dovoljni.

Dobar zvuk se traži kod slušalica za glazbu.

 

Btw, nije mi jasno kako možete igrati s in ear slušalicama. Mene užasno dekoncentriraju. Udobne over ear nakon nekog vremena ni ne osjetim a in ear me ubijaju.

Točno. Dobro, ne baš svake, ima i dobih proizvoda kojima su nakeljili gore nekakav mikrofon.

 

Isto točno za audio čip u "DAC-u". Šteta što se nisi osvrnuo na očajan krug pojačala u tom "DAC-u".

 

I ovo je vjerojatno točno.

 

E ovo za kvalitetu zvuka u igrama, opet ću ponoviti, briga je svakoga tko drži do igranja igre! Ako igraš igru u kojoj je bitno imati pravovremene ispravne informacije o zvuku, onda ti je zvuk bitan!

 

Za ovo zadnje ili nisi pronašao/probao udobne IEM-ove ili imaš nekakve gadne predrasude. Udoban IEM se ni ne osjeti, pogotovo dok se fokusiraš na zvuk.

 

pravi_covijek kaže...

 Lol, na ovog padobranca sa Ali express slusama. Inace steel series 7p+ je cisto ok, wireless je lag free i stabilniji od blutootha. Za stotinjak eura nisu neke pare. Za ozbiljnije stvari tu su Sennheiser HD800 i 660s.

 Što fali AliExpress slušalicama? Chifi nije dobar?

Čisto OK i dobro nisu jednak pojam. Mnogo toga je čisto OK. 

Slažem se za Sennheisere navedene, s tim da bih za gaming ipak svrstao 560s ispred 660s.

I naveo bih Beyerdynamice DT 900 Pro X i DT 1990.

https://www.gamingtribe.com/giveaway/test/191x7
12 godina
offline
Re: Savjetnik za izbor slušalica za potrebe gaming
Koliko košta taj čip (12$ u maloprodaji pošto je riječ o M verziji) sam napisao samo da vidiš kako marketing funkcionira. Znači napraviš neki šrot od DAC-a koji bi inače prodavao za 10$, ubaciš u njega čip koji te košta 5$ i onda taj šrot prodaješ za 100$ a ekipa puši priču kako je to super uređaj jer je u njemu Sabre 9018. Taj čip ništa ne donosi kvaliteti zvuka i ne postoji osoba na svijetu koja će čuti razliku između njega i bilo kojeg DAC procesora pa makar koštao 0,5$.
Prednost tog DAC-a u odnosu na neke druge je to što je u stanju obraditi signal visoke kvalitete ali onda dolazimo do tri pitanja. Čemu hi-res u igrama, čemu hi-res u slušalicama koje ga nisu u stanju reproducirati i čemu hi-res kad se slušalice spajaju ili 2.4Ghz wireless ili Bluetoothom koji taj hi-res ne mogu prenijeti.
Ako ću ići uspoređivati Artic Pro Wireless sa ostalim wireless headsetima koje sam slušao onda ne mogu reći da zvuče loše. No ne zvuče ni bolje od duplo jeftinijih Epos GSP 670 koje su udobnije.
12 godina
offline
Re: Savjetnik za izbor slušalica za potrebe gaming
191x7 kaže...

 

E ovo za kvalitetu zvuka u igrama, opet ću ponoviti, briga je svakoga tko drži do igranja igre! Ako igraš igru u kojoj je bitno imati pravovremene ispravne informacije o zvuku, onda ti je zvuk bitan!

 

Za ovo zadnje ili nisi pronašao/probao udobne IEM-ove ili imaš nekakve gadne predrasude. Udoban IEM se ni ne osjeti, pogotovo dok se fokusiraš na zvuk.

 

 Bitni su neki aspekti kvalitete zvuka. Neki se preklapaju s onim što je bitno kod slušanja  glazbe, neki ne. Za glazbu je latencija nebitna, kod gaminga je dealbreaker. I kod glazbe i kod gaminga je bitna prostorna prezentacija tj. odvajanje zvukova u prostoru. Ono što je kod glazbe najbitnije, kvaliteta reprodukcije u cijelom čujnom spektru je kod gaminga totalno nebitna. Ja na dobrim slušalicama mogu razlikovati svira li Yamaha ili del Gesu. U gamingu mi je tako svejedno puca li na mene ruskim ili srpskim kalašem.

16 godina
offline
Re: Savjetnik za izbor slušalica za potrebe gaming
BlueMax kaže...
191x7 kaže...

 

E ovo za kvalitetu zvuka u igrama, opet ću ponoviti, briga je svakoga tko drži do igranja igre! Ako igraš igru u kojoj je bitno imati pravovremene ispravne informacije o zvuku, onda ti je zvuk bitan!

 

Za ovo zadnje ili nisi pronašao/probao udobne IEM-ove ili imaš nekakve gadne predrasude. Udoban IEM se ni ne osjeti, pogotovo dok se fokusiraš na zvuk.

 

 Bitni su neki aspekti kvalitete zvuka. Neki se preklapaju s onim što je bitno kod slušanja  glazbe, neki ne. Za glazbu je latencija nebitna, kod gaminga je dealbreaker. I kod glazbe i kod gaminga je bitna prostorna prezentacija tj. odvajanje zvukova u prostoru. Ono što je kod glazbe najbitnije, kvaliteta reprodukcije u cijelom čujnom spektru je kod gaminga totalno nebitna. Ja na dobrim slušalicama mogu razlikovati svira li Yamaha ili del Gesu. U gamingu mi je tako svejedno puca li na mene ruskim ili srpskim kalašem.

 To stoji. Za gaming je bitno da možeš precizno (koliko to game engine i realizacija zvuka i igri dopuštaju) odrediti smjer i udaljenost, te da se zvukovi ne mješaju ili prikrivaju jedni druge (čest slučaj kod gaming headseta, od eksplozije ne čuješ korake).

A dali je zvuk reproduciran idealno, to je manje bitno, sve dok razlikuješ zvukove i možeš prepoznati npr o kojem oružju se radi ili po kakvom materijalu lik trči (čuješ neprijatelja npr u susjednoj kući i ako čuješ da trči po drvetu možeš odrediti u kojoj se prostoriji nalazi).

https://www.gamingtribe.com/giveaway/test/191x7
14 godina
offline
Savjetnik za izbor slušalica za potrebe gaminga

Pozdrav,

 

trazim wireless sluse iskljucivo za gaming

Budget 100 - 150 eura dat cu i 200 ako tih 50 eura donosi dosta boljega

Don Quichotte is Not Dead
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Savjetnik za izbor slušalica za potrebe gaming
BlueMax kaže...
191x7 kaže...

 

E ovo za kvalitetu zvuka u igrama, opet ću ponoviti, briga je svakoga tko drži do igranja igre! Ako igraš igru u kojoj je bitno imati pravovremene ispravne informacije o zvuku, onda ti je zvuk bitan!

 

Za ovo zadnje ili nisi pronašao/probao udobne IEM-ove ili imaš nekakve gadne predrasude. Udoban IEM se ni ne osjeti, pogotovo dok se fokusiraš na zvuk.

 

 Bitni su neki aspekti kvalitete zvuka. Neki se preklapaju s onim što je bitno kod slušanja  glazbe, neki ne. Za glazbu je latencija nebitna, kod gaminga je dealbreaker. I kod glazbe i kod gaminga je bitna prostorna prezentacija tj. odvajanje zvukova u prostoru. Ono što je kod glazbe najbitnije, kvaliteta reprodukcije u cijelom čujnom spektru je kod gaminga totalno nebitna. Ja na dobrim slušalicama mogu razlikovati svira li Yamaha ili del Gesu. U gamingu mi je tako svejedno puca li na mene ruskim ili srpskim kalašem.

 Istina.

 

Tko god je ušao u to zna da su slušalice "pick your poison". Vremenom skupiš 5-6 ili 20 modela i misliš da će ti život biti bolji, ali u pravilu si samo još više lud.

Ovaj potpis nije u skladu s propisima.
8 godina
offline
Re: Savjetnik za izbor slušalica za potrebe gaming
livi batak kaže...

Pozdrav,

 

trazim wireless sluse iskljucivo za gaming

Budget 100 - 150 eura dat cu i 200 ako tih 50 eura donosi dosta boljega

 hyperx cloud 2 wireless, osim ako netko nema bolju preporuku.

10 godina
neaktivan
offline
Savjetnik za izbor slušalica za potrebe gaminga

Pozz narode, može tko preporučiti par dobrih in-ear Bluetooth slušalica (ne na dongle), raspon recimo 20-40€? Trebaju mi za audioknjige.

Za usporedbu imao sam jedno vrijeme Celly BH10 (mono slušalica + mikrofon, nešto kao Jabra) ali mi sada samo skuplja prašinu. Cijena oko 10€, kvaliteta mikrofona vrlo dobra, hakla za uho izvrsna, ali zvučnik je bio problematičan. Morao sam ga navijati do maksimuma da dobro čujem glas makar je in-ear, a onda se dobro čuo ali me nakon sat-dva uho počelo jako boliti. Nadam se da ću taj problem riješiti ako budem imao istu glasnoću na oba uha.

Mikrofon na Cellyju je bio dobar dodatak ali više volim telefonirati s mobom na faci tako da mi nije važan.

Poruka je uređivana zadnji put uto 11.4.2023 21:28 (BLACKH0LE).
 
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Savjetnik za izbor slušalica za potrebe gaminga

Pozdrav!Može netko bacit dobar link za zamjenske jastučiće za slušalice??Imam HyperX Cloud II.Hvala puno!!!!!

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Savjetnik za izbor slušalica za potrebe gaming
SaLe44 kaže...

Pozdrav!Može netko bacit dobar link za zamjenske jastučiće za slušalice??Imam HyperX Cloud II.Hvala puno!!!!!

Malo ces se pomucit da ih stavis, ali ce se isplatiti
 
https://www.brainwavzaudio.com/collections/oval-memory-foam-earpds/products/ath-m50x-replacement-earpads?variant=4755809349

Evo guide 

7 godina
offline
Savjetnik za izbor slušalica za potrebe gaminga

Hvala puno Mr.Natural!

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Savjetnik za izbor slušalica za potrebe gaminga

Pozdrav. Zadnjih 5 godina imao sam Hyperx cloud stinger i sto se tice gaminga, sto im je bila primarna svrha, bio sam zadovoljan pa me sad zanima, za istu svrhu, isplati li se placati 120kn dostave za ove Superlux HD-668B ili moze uzeti neke hyperx opet (cloud 2, alpha i sl.) Za 400-500kn?

 

EDIT: ili ove HMC660X

Poruka je uređivana zadnji put uto 4.7.2023 19:30 (perix231).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Savjetnik za izbor slušalica za potrebe gaming
perix231 kaže...

Pozdrav. Zadnjih 5 godina imao sam Hyperx cloud stinger i sto se tice gaminga, sto im je bila primarna svrha, bio sam zadovoljan pa me sad zanima, za istu svrhu, isplati li se placati 120kn dostave za ove Superlux HD-668B ili moze uzeti neke hyperx opet (cloud 2, alpha i sl.) Za 400-500kn?

 

EDIT: ili ove HMC660X

 Ako ti je Stinger bio dobar, bilo koji obični Cloud biti će ti oduševljenje.

https://www.gamingtribe.com/giveaway/test/191x7
9 godina
offline
Re: Savjetnik za izbor slušalica za potrebe gaming

A ove HMC660X u odnosu na hyperxice?

16 godina
offline
Re: Savjetnik za izbor slušalica za potrebe gaming
perix231 kaže...

A ove HMC660X u odnosu na hyperxice?

 Ne znam ništa o tom modelu.

https://www.gamingtribe.com/giveaway/test/191x7
13 godina
offline
Savjetnik za izbor slušalica za potrebe gaminga

Može kakve preporuke za žičane slušalice sa mikrofonom za nezahtjevnog korisnika

Budžet: 30-50 eura

Jedini uvjet je da su otvorenog tipa (ne želim da se derem kada trebam nešto sina  )

Hvala!

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Savjetnik za izbor slušalica za potrebe gaminga

Pozdrav svima, imam Razer Carcharias stare skoro 12 godina,i neznam za bolje.Gledam reviewe po youtube za uzet neke nove sluške do 160 eura cca, probao bi sa bežičnima.Za igranje na PS4, a na kompu slušanje glazbe.Pa ako netko ima preporuku, slobodno neka napiše.Zasad mi se čini HyperX Cloud II i Razer Blackshark V2 Pro najbolji izbor.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Savjetnik za izbor slušalica za potrebe gaminga

Ako već dajete 100€ za slušalice malo se protegnite i uzmite Sennheiser hd560s za kojih 140€  - kvaliteta u odnosu na ove "gaming 14.2.4" slušalice  je nenormalna a i durat će 15x duže i možete i dobiti nekaj za njih ako ih ikada budete mjenjali, ove "gaming" odu za godinu dana a i kvalitete su kojih 5dolara max

 

Jedino kaj je van toga je Superlux jer je to vjerojatno neka tvornica u Kini kaj radi za jake igrače slušalice tipa bayer, Sennheiser itd

Moj PC  
2 0 hvala 1
9 godina
offline
Savjetnik za izbor slušalica za potrebe gaminga

Trebaju mi wireless slušalice s mikrofonom za PS5

Gledam uzeti Pulse 3D od Sonyja, jer su baš napravljene za konzolu, ali čini mi se da u tom budžetu ima dosta boljih opcija (cca 100-tinjak eura).
Ljudi preporučuju SteelSeries Arctis 7p+ koji se i meni jako sviđaju, ali cijena na SS stranici je 200e. U našim trgovinama je bila oko 120e/130e za što bih se protegnuo, ali više nigdje nema na stanju...

Ima li netko neku dostojnu alternativu u tom rangu ili zna neki EU store koji ima okej cijene za te SteelSeries?

Hvala!

Poruka je uređivana zadnji put čet 5.10.2023 18:00 (MedO1337).
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Savjetnik za izbor slušalica za potrebe gaminga

Kakav je PS5 s mikrofonom?

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Savjetnik za izbor slušalica za potrebe gaming
191x7 kaže...

Kakav je PS5 s mikrofonom?

 Mislim da je očito što sam htio napisati, ali evo kolega editirao sam objavu. Nadam se da je sada okej

4 godine
offline
Savjetnik za izbor slušalica za potrebe gaminga

Trebaju mi sluške sa dobrim "soundstage-om", jer igram FPS simulacije, tipa Squad, Hell Let Loose. Nažalost moraju imati mikrofon, zbog praktičnih razloga tih igara. Znam i čitao sam što ste napisali prije o Sennheiser HD 650, Drop + Epos PC38x, međutim ipak bi nešto za manje novaca. Slažem se s vama oko kvalitete gaming slušalica, a ne volim ni njihov izgled baš. Ajde ako netko ima nešto za predložiti, bitno je samo da imaju dobar soundstage, da je ipak lakše pinpoint pucnjeve i ostalo. Može otvorene ako je tako jednostavnije, ženu ću otjerat van i sobe, samo da dobro zvuče. Zahvaljujem.

 
0 0 hvala 0
8 mjeseci
offline
Re: Savjetnik za izbor slušalica za potrebe gaming
Zeppelin Graf kaže...

Trebaju mi sluške sa dobrim "soundstage-om", jer igram FPS simulacije, tipa Squad, Hell Let Loose. Nažalost moraju imati mikrofon, zbog praktičnih razloga tih igara. Znam i čitao sam što ste napisali prije o Sennheiser HD 650, Drop + Epos PC38x, međutim ipak bi nešto za manje novaca. Slažem se s vama oko kvalitete gaming slušalica, a ne volim ni njihov izgled baš. Ajde ako netko ima nešto za predložiti, bitno je samo da imaju dobar soundstage, da je ipak lakše pinpoint pucnjeve i ostalo. Može otvorene ako je tako jednostavnije, ženu ću otjerat van i sobe, samo da dobro zvuče. Zahvaljujem.

HyperX Cloud 2, HyperX Cloud Alpha bi bile neke best buy opcije i dalje. Od ostaloga, Senheiser Game Zero ili Game One, Senheiser GSP 600 i slično,zavisno koliko si spreman izdvojiti ali su svi navedeni jako dobri headsetovi za FPS pucačine.

S druge strane žena neće biti problem, otjerat ćeš je iz sobe deranjem dok budeš igrao.

HrDsHL
Poruka je uređivana zadnji put ned 15.10.2023 7:38 (Matan223).
10 godina
offline
Savjetnik za izbor slušalica za potrebe gaminga

da li postoje TWS bluetooth slušalice koje su stvarno dobre za korištenje za igre na PC-u? molim savjet 

 

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Savjetnik za izbor slušalica za potrebe gaming
zlobnik kaže...

da li postoje TWS bluetooth slušalice koje su stvarno dobre za korištenje za igre na PC-u? molim savjet 

 

 Ne. Bluetooth uvijek ima kašnjenje.

16 godina
offline
Savjetnik za izbor slušalica za potrebe gaminga

Bluetooth je najlošija opcija

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Savjetnik za izbor slušalica za potrebe gaminga

Volim ga bluetootha ;)

fade to gray
Moj PC  
0 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice