Savjetnik za izbor pc zvučnika izdvojena tema

poruka: 4.323
|
čitano: 628.556
|
moderatori: DrNasty, Danny_HR, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Koji media player kupiti?, Vaš audio kutak
10 godina
Re: Savjetnik za izbor pc zvučnika
zvonac kaže...

Pozdrav društvo.. Imam aktivne zvučnike Adam F5 spojene na komp, činč-3.5mm, s vremenom dok se sami isključe znaju se nakon par sati upalit (sami od sebe, bez nekog razloga, dok komp ne koristim) pa glasno krče, al onak, dosta, pa ih iza na prekidač stavim na off..

Jel imao ko od vas taj problem i kak ste to riješili? Obične kablove koristim vrijednosti cca 50tak kn.

Prekontroliraj taj 3,5mm konektor i kabel, da li ima dovoljnu čvrstinu "sjedanja" u konektore, a i sam kabel.

U biti se grozim tih 3,5mm kabelića (to je užas od spoja, užas) i konektorčića... unutra su žičice debljine vlasi kose, pa moguće pucanje bilo koje, pa neki "fantomski" spoj koji izazove kakav električni impuls u Adamima... sve je moguće.

Kreni od kabela i konektora.

Samo dvije stvari na svijetu imaju miris po ribi... jedna od njih je riba :-)
12 godina
tajo1960 kaže...

Prekontroliraj taj 3,5mm konektor i kabel, da li ima dovoljnu čvrstinu "sjedanja" u konektore, a i sam kabel.

U biti se grozim tih 3,5mm kabelića (to je užas od spoja, užas) i konektorčića... unutra su žičice debljine vlasi kose, pa moguće pucanje bilo koje, pa neki "fantomski" spoj koji izazove kakav električni impuls u Adamima... sve je moguće.

Kolko vidim sve je na svom mjestu, jednostavno nakon par sati, zvučnik ničim uzazvan počinje krčit..

Jel imaš neku preporuku za neki kvalitetniji 3.5mm-činč kabel?

10 godina
zvonac kaže...
tajo1960 kaže...

Kolko vidim sve je na svom mjestu, jednostavno nakon par sati, zvučnik ničim uzazvan počinje krčit..

Jel imaš neku preporuku za neki kvalitetniji 3.5mm-činč kabel?

https://wiki.ezvid.com/best-3-5mm-cables

https://www.hificables.co.uk/category/710/3-5mm-jack-to-jack/

Samo dvije stvari na svijetu imaju miris po ribi... jedna od njih je riba :-)
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Koji media player kupiti?, Vaš audio kutak
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:

vrh stranice