Savjetnik za izbor pc zvučnika izdvojena tema

poruka: 4.870
|
čitano: 1.212.958
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Koji media player kupiti?, Vaš audio kutak
16 godina
offline
Savjetnik za izbor pc zvučnika

Da napišem neki kratki dojam druženja sa Lsx-om, ovdje se radi o aktivnim bt/wifi/dac zvučnicima, 4.5" malih gabarita, spram recimo jednog Edefiera A100 koji je isto relativno kompaktan, al je ipak značajno veći od lsxa, potonji je kompaktan, tak da ga se svugde može zbuksat bez razmišljanja..

 

Prvo ću počet s ne tako dobrim stvarima, a za one koji su malo upoznati, problemčić je sa streamanjem muzike, radi se o tome da je app nepouzdana, zna doći do pucanja veze, odnosno u samoj aplikaciji na momente, zvučnici nisu vidljivi u samoj aplikaciji, pa tu onda ide, paljenje-gašenje same aplikacije..

Zanimljivo, neki imaju povremenih problema, neki nemaju, neko rješenje sam našao, stavljanje fiksne ip adrese, pa onda ne bi trebalo biti problema, doduše, samu aplikaciju mogu zaobići pa direkt prek spotifya puštat mjuzu na zvučnike, dok mislim da tidal ne mogu.. Sama aplikacija nudi strimanje muzike prek spotifya i tidala, potonja je odlična, muzika u praktički najvišoj kvaliteti, doduše, i sama aplikacija zna bit mušićava, al dobro, to je do developera tidala, nadam se da bu riješili te sitnice s vremenom, spotify nekak brže radi, nisam baš neki ljubitelj tih servisa, al eto, reko da probamo i to.

 

Sama aplikacija od Kefa je dobra, ima naprednih podešavanja samih zvučnika, al dok radi, dok nije mušičava

 

Zvučnike mogu spojit i prek žice i bežično, ali ak je bežično, onda je ograničeno (trenutno povezani ethernet kabelom, baš da čujem, ako ću što ćut uopće) na 24bit/48Hz, a žično na 24/96Hz, koja je razlika, ne znam, pitanje je, dal uopće i ima, možda dok bih imao hifi u vrijednosti par desetaka tisuća kn, pa bi ta razlika možda i bila vidljiva. Lsx je spojen prek optičkog (S/PDIF) kabela (pc). Daljinski ima osnovne kontrole, prebacivanje sa vrste izvora, on/off, uglavnom, osnovne kontrole... Izrada zvučnika je top, tu stvarno nemam riječi.. Što se tiče zvuka, koristim ih par sati, a da se usviraju i da budu u punom svojem sjaju, proći će još neko kratko vrijeme.. Onak na prvu, mogu reći, odlično, ove male kompaktne kutije daju veliki prostran topli zvuk, bas je 4.5" al daje odličan bas za tak mali driver, slušao sam par modela ostalih zvučnika i u toj veličini, teško da mogu dat neki bas, al ovdje je kef napravio odličan posao.

 

Soundstage odnosno zvučna slika je veeeeelika, onak laički rečeno, trodimenzionalni zvuk daje, svaki instrument se čuje, tj odvojeni su, a slušni dojam je takav da, kao da sviraju ispred tebe, a ne s lijeve i desne strane, to sve više dolazi do izražaja dok se zvučnici pojačaju.. U usporedbi s ostalim zučnicima koje sam poslušao, ne mogu parirat LSx-ima, a to je bio cjenovni rang, 2tkn-6500kn. Jednostavno rečeno, ovo je klasa iznad ostalih zvučnika, doduše, tu dost igra i (u dva dućana gdje sam čuo Lsx-e u pogonu, zvučali su fenomenalno) akustika, kao i na čemu "sjede"-"stoje" LSxi Kod mene su primaknuti zidu, cca 15tak cm udaljeni, tu sad razmatram što ću dalje, trenutno je jedan na polici a drugi na stoliću od kompa tj pored monitora.. 

 

Što reći, s jedne strane je čovjek oduševljen sa zvukom, s druge strane, dev ekipa je lijena složit app pogotovo kome je strimanje muzike prioritet, ali, nakon što se čovjek malo pomuči oko povezivanja, podešavanja, zaboravi zapravo na prethodne probleme, dok čuje zvuk koji izlazi iz ovih relativno malih zvučnika..

Osobno, streaming mi je samo bonus, ionak vrtim mjuzu sa kompa žično, tak da mi nisu tolko bitni ti vanjski servisi muzike (tidal-spotify) al kad je već tu, zakaj ne iskoristit..

 

Onaj tko traži kvalitetu zvuka, neće se nikak razočarat sa zvučnicima, zato jer tu briljiraju, galama se digla oko same aplikacije za streaming muzike kao i štekave aplikacije u kojoj se može podešavat parametri zvučnika, al opet, rješenja postoje, sad, treba se poigrat malo oko toga.

 

Eto, veli se "kolko para tolko muzike" 

Moj PC  
3 0 hvala 4
16 godina
offline
Re: Savjetnik za izbor pc zvučnika
zvonac kaže...

 

Soundstage odnosno zvučna slika je veeeeelika, onak laički rečeno, trodimenzionalni zvuk daje, svaki instrument se čuje, tj odvojeni su, a slušni dojam je takav da, kao da sviraju ispred tebe, a ne s lijeve i desne strane, to sve više dolazi do izražaja dok se zvučnici pojačaju.. U usporedbi s ostalim zučnicima koje sam poslušao, ne mogu parirat LSx-ima, a to je bio cjenovni rang, 2tkn-6500kn. Jednostavno rečeno, ovo je klasa iznad ostalih zvučnika, doduše, tu dost igra i (u dva dućana gdje sam čuo Lsx-e u pogonu, zvučali su fenomenalno) akustika, kao i na čemu "sjede"-"stoje" LSxi Kod mene su primaknuti zidu, cca 15tak cm udaljeni, tu sad razmatram što ću dalje, trenutno je jedan na polici a drugi na stoliću od kompa tj pored monitora.. 

 

Eto, veli se "kolko para tolko muzike" 

 

Ovo boldano u istoj rečenici meni nikako ne može bit istina.

Znaci zvučna slika odlična a položaj zvucnika katastrofa.

 

Btw. koliko su plaćeni zvučnici ako nije tajna?

http://av-gurus.blogspot.com/ | http://www.facebook.com/antivirusna.ekipa | http://www.youtube.com/user/TheDjigibao/videos
16 godina
offline
Re: Savjetnik za izbor pc zvučnika
djigibao kaže...
zvonac kaže...

 

Soundstage odnosno zvučna slika je veeeeelika, onak laički rečeno, trodimenzionalni zvuk daje, svaki instrument se čuje, tj odvojeni su, a slušni dojam je takav da, kao da sviraju ispred tebe, a ne s lijeve i desne strane, to sve više dolazi do izražaja dok se zvučnici pojačaju.. U usporedbi s ostalim zučnicima koje sam poslušao, ne mogu parirat LSx-ima, a to je bio cjenovni rang, 2tkn-6500kn. Jednostavno rečeno, ovo je klasa iznad ostalih zvučnika, doduše, tu dost igra i (u dva dućana gdje sam čuo Lsx-e u pogonu, zvučali su fenomenalno) akustika, kao i na čemu "sjede"-"stoje" LSxi Kod mene su primaknuti zidu, cca 15tak cm udaljeni, tu sad razmatram što ću dalje, trenutno je jedan na polici a drugi na stoliću od kompa tj pored monitora.. 

 

Eto, veli se "kolko para tolko muzike" 

 

Ovo boldano u istoj rečenici meni nikako ne može bit istina.

Znaci zvučna slika odlična a položaj zvucnika katastrofa.

 

Btw. koliko su plaćeni zvučnici ako nije tajna?

 Polozaj zvucnika nije idealan, to znam, u planu je nabavka komode, a ko zna, mozda nabavim stalke..

7tkn.

3 godine
offline
Savjetnik za izbor pc zvučnika

Ajme 8000iljada za te plišance? mogao si uzeti prave zvucnike

Moj PC  
0 0 hvala 1
16 godina
offline
Re: Savjetnik za izbor pc zvučnika
Boris grozni kaže...

Ajme 8000iljada za te plišance? mogao si uzeti prave zvucnike

 Eh da je 8, ne bih i ni (puna cijena, cini mi se suludih 10tkn) pogledao.. Znas onu, tiha voda brege dere

 

Nego, slusao sam i Edefiere za 6500kn, zvukovno me nisu odusevili tolko, al su zato vizualno Ak nis drugo, sluzili bi za svakodnevne selfie

 

Poruka je uređivana zadnji put pet 22.10.2021 22:28 (zvonac).
16 godina
offline
Savjetnik za izbor pc zvučnika
http://av-gurus.blogspot.com/ | http://www.facebook.com/antivirusna.ekipa | http://www.youtube.com/user/TheDjigibao/videos
Poruka je uređivana zadnji put pet 22.10.2021 23:16 (djigibao).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Savjetnik za izbor pc zvučnika

 Cak sam razmisljao i o tome, recimo Kef Q150 i Nad pojacalo, ali, da, to sam izbjegavao i odustao od toga..

Budem.. Tnx

 

 

10 godina
offline
Savjetnik za izbor pc zvučnika

Dosadni ste sa ovim Edifier, sad se mislim uzet Logiteh 623 odnosno 625 ili 1280+subwofer, parsto kuna više..

Ali koliko je to opravdano.

Za spojit na komp, "nezahtjevan korisnik" ma što sintagma značila jel, lol

 

Ne znam, dat tisuću kuna ili dvije tisuće..Dobro napiše netko, što se više informiraš manje znaš.

l

Poruka je uređivana zadnji put sub 23.10.2021 0:47 (boatenga).
 
2 1 hvala 0
11 godina
offline
Re: Savjetnik za izbor pc zvučnika
djigibao kaže...
zvonac kaže...

 

Soundstage odnosno zvučna slika je veeeeelika, onak laički rečeno, trodimenzionalni zvuk daje, svaki instrument se čuje, tj odvojeni su, a slušni dojam je takav da, kao da sviraju ispred tebe, a ne s lijeve i desne strane, to sve više dolazi do izražaja dok se zvučnici pojačaju.. U usporedbi s ostalim zučnicima koje sam poslušao, ne mogu parirat LSx-ima, a to je bio cjenovni rang, 2tkn-6500kn. Jednostavno rečeno, ovo je klasa iznad ostalih zvučnika, doduše, tu dost igra i (u dva dućana gdje sam čuo Lsx-e u pogonu, zvučali su fenomenalno) akustika, kao i na čemu "sjede"-"stoje" LSxi Kod mene su primaknuti zidu, cca 15tak cm udaljeni, tu sad razmatram što ću dalje, trenutno je jedan na polici a drugi na stoliću od kompa tj pored monitora.. 

 

Eto, veli se "kolko para tolko muzike" 

 

Ovo boldano u istoj rečenici meni nikako ne može bit istina.

Znaci zvučna slika odlična a položaj zvucnika katastrofa.

 

Btw. koliko su plaćeni zvučnici ako nije tajna?

@djigibao_  Efekt koaksijal builda zvučnika, podnosi lošiji položaj u prostoru a daje dojam kakav kolega opisuje.

 

 

 

boatenga :

Ovo je za tebe, nosi i uživaj!

 

link: edifier-g2000-t5sub/

 

 

 

 

Survivor - eye of the tiger
Poruka je uređivana zadnji put sub 23.10.2021 11:14 (metallic).
16 godina
offline
Re: Savjetnik za izbor pc zvučnika

djigibao kaže...

Za 7k kn mislim da se moglo i bolje nac...
Npr.
https://www.protis.hr/products/details/yamaha-receiver-rn-602-bl/129262?utm_source=nabava.net&utm_campaign=nabava.net&utm_medium=click 
https://hd-multimedia.com/trgovina/elac-debut-b6-2/?utm_source=nabava.net&utm_medium=cpc&utm_campaign=direct_link 
Ali to je sad neka druga stvar.
Uglavnom, uživaj u novim zvučnicima i dobrom zvuku.

 

 

Hm, za tu cijenu je mogao ići i na Genelec.

So if God has existed forever, you know, what did he do in his spare time? Like, before he made the Earth and everything?
Poruka je uređivana zadnji put sub 23.10.2021 11:39 (Father_Dougal).
15 godina
offline
Savjetnik za izbor pc zvučnika

Pozdrav,

 

može preporuka, gledam uzeti aktivne zvučnike za pc (u budućnosti i TV), za neki manji prostor (cca 15 kvadrata), za glazbu i filmove.  Nešto po mogućnosti kvalitetno što će me služiti godinama.

Do sad sam koristio Logitechove Z506 i većinu vremena sam na slušalicama (Imam od Steelseries Arctics 7). 


Najviše mi se sviđa Edifier jer vidim da ga svi hvale, ali kod nas trenutno nema baš nekih akcija i primamnjivih ponuda. S2000MKIII na Amazonu mi se čini best buy, samo gledam ako bi bilo nešto jeftinije to bi bilo odlično:

https://www.amazon.de/-/en/S2000MKIII-Bluetooth-Near-Field-Amplifier-Audiophile/dp/B07XZMNNWD/ref=sr_1_10?dchild=1&keywords=Edifier&qid=1635114189&sr=8-10&th=1 

 

Gledao sam i po njuškalu, ima svega, ali ne i Edifier-a. Prodaju se i custom izrade, ova mi je zapela za oko, ali ne kužim se toliko i ne znam koliko je to dobro za moje potrebe:

https://www.njuskalo.hr/zvucnici/aktivni-bookshelf-zvucnici-oglas-34842282

Give a man a fish; you have fed him for today. Teach a man how to fish; and you have fed him for a lifetime
Poruka je uređivana zadnji put pon 25.10.2021 20:48 (markoal).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Savjetnik za izbor pc zvučnika

Koga zanima neka posluša,jako dubok bass.

 

To Each His Own.
Moj PC  
0 0 hvala 2
2 godine
offline
Savjetnik za izbor pc zvučnika

Da li je netko imao prilike poslušati i usporediti Modecom Eclipse 180 i recimo Edifier R1280DBs?

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Savjetnik za izbor pc zvučnika

U temi Modecom Eclipse 180 - Prilika koja se ne propušta (Komentari članaka na Bug.hr) @ Bug.hr Forum mozes vidjet da je kvaliteta tih zvucnika u banani da se nikom ne svjetuje kupnja tih zvucnika.

http://av-gurus.blogspot.com/ | http://www.facebook.com/antivirusna.ekipa | http://www.youtube.com/user/TheDjigibao/videos
15 godina
offline
Re: Savjetnik za izbor pc zvučnika
Evo da javim. Ja sam na kraju uzeo Edifier S2000MKIII. Hvala @Aigor na savjetima i linkovima. Uzeo sam ih izvan HR, 428€ sve skupa sa postarinom, te su došli za 4 radna dana.

Kad su stigli, iznenadila me težina a i veličina, imao sam dojam da ce biti malo manji. Na stolu izgledaju baš masivno, ali i moćno.
Prvo sam ih probao na tv-u preko toslink-a, usporedio sam ih sa logitech z506 i tv zvučnika. Razlika je velika, pogotovo sa tv zvucnicima, ali gledajući filmove čuo sam i osjetio zvukove koji prije nisu bili u tom obliku (najviše bas i međutonovi). Nisam imao potrebu pojacavati više od 30-35%.

Na pc-u su mi za sad spojeni preko bluetootha jer imam osjećaj da manje utječe zvučna kartica. Ali moram uzeti neki DAC (ili eksternu zvucnu karticu) sa toslink out prikljuckom. Ako netko zna, preporuke su i više nego dobrodošle..
Give a man a fish; you have fed him for today. Teach a man how to fish; and you have fed him for a lifetime
Moj PC  
6 0 hvala 3
12 godina
offline
Re: Savjetnik za izbor pc zvučnika
markoal kaže...
Evo da javim. Ja sam na kraju uzeo Edifier S2000MKIII. Hvala @Aigor na savjetima i linkovima. Uzeo sam ih izvan HR, 428€ sve skupa sa postarinom, te su došli za 4 radna dana.


 Čestitke, možeš linkati gdje si ih kupio jer je cijena jakooo dobra.

Dvoumim se između par modela pa se možda počastim za božić.

15 godina
offline
Re: Savjetnik za izbor pc zvučnika
Tiby kaže...
markoal kaže...
Evo da javim. Ja sam na kraju uzeo Edifier S2000MKIII. Hvala @Aigor na savjetima i linkovima. Uzeo sam ih izvan HR, 428€ sve skupa sa postarinom, te su došli za 4 radna dana.


 Čestitke, možeš linkati gdje si ih kupio jer je cijena jakooo dobra.

Dvoumim se između par modela pa se možda počastim za božić.

 Da, zato sam ih i uzeo, gledao sam kod nas nešto do max 3000 kn ili polovno, ali kolega Aigor me uputio na stranicu https://www.wifimedia.eu/en/edifier-s2000mkiii.html.

Generalno su cijene dosta jeftinije, mogu se nać i drugi modeli, osim razlike u pdv-u (10-ak eura) i poštarine (12 eura), ne plaća ništa dodatno (npr nema carine jer je Nizozemska). Te dostava mi je bila UPS-om.

Give a man a fish; you have fed him for today. Teach a man how to fish; and you have fed him for a lifetime
Poruka je uređivana zadnji put sri 3.11.2021 21:09 (markoal).
11 godina
offline
Re: Savjetnik za izbor pc zvučnika
Tiby kaže...
markoal kaže...
Evo da javim. Ja sam na kraju uzeo Edifier S2000MKIII. Hvala @Aigor na savjetima i linkovima. Uzeo sam ih izvan HR, 428€ sve skupa sa postarinom, te su došli za 4 radna dana.


 Čestitke, možeš linkati gdje si ih kupio jer je cijena jakooo dobra.

Dvoumim se između par modela pa se možda počastim za božić.

Takodjer cestitke kolegi na s2000mk3!

 

Dodao bi i ovaj SWANS na obaveznu listu preporuka za cca 3000hrk.

 

swans-m200mkiii-bluetooth-bookshelf

Survivor - eye of the tiger
11 godina
offline
Savjetnik za izbor pc zvučnika

Vidim da su dosli ovi zvucnici:

 

Edifier r1380db

 

Jel netko mozda probao ili naletio na neku recenziju?

Gledao sam po netu ali nema nista jer su izgleda tek nedavno izasli.

 

 

1390kn su pa su naspram r1855 vjerojatno neisplativi ali mi se po dizajnu jako sviđaju pa me iz znatizelje zanima dal netko ima iskustva sa njima

 

 

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Savjetnik za izbor pc zvučnika

Evo, da se javim, jer sam ih razmatrao.

Po meni takodjer zanimljivi, jer su klasicni upgrade modela r1280db, prvenstveno bolji viskotonac uz isto pojacalo, al mozda bolji dsp chip...

 

Cijenom su na pola puta do 1850db, koji su ipak bi-amp i snazniji.

Htio sam ih kupiti al nisam nasao crnu verziju pa sam odustao.

 

Pozz

 

Survivor - eye of the tiger
11 godina
offline
Re: Savjetnik za izbor pc zvučnika

Da, na crne nisam ni ja naletio s tim da bi meni vise pasala ova boja drveta.

Po dizajnu su mi bas legli.

A i po jacini bi mi za moju sobu od 16 kvadrata vjerojatno bez problema bili dovoljni...

Trenutno imam Logitech z623 koji su mi dobri ali sub skoro pa ne koristim jer je malo prejak za mene

 

2 godine
offline
Re: Savjetnik za izbor pc zvučnika
metallic kaže...
Dodao bi i ovaj SWANS na obaveznu listu preporuka za cca 3000hrk.

 

swans-m200mkiii-bluetooth-bookshelf

 

Kad smo kod preporuka do 3k Kn, ekipa iz studija mi se kune u ovo:

https://www.audiopro.hr/proizvod/kali-audio-lp-6-aktivni-studijski-monitor-komad?idPro=47925

 

I sam sam  u postupku nabave zvučničkog sustava za slušanje glazbe s računala, pa slobodno predložite, nabacite koju ideju…

Igrom slučaja „moj kutak“ u stanu se sveo na ekstenziju kuhinje 2,5 x 2,5m (open space) tako da nema šanse da instaliram svoje Highland Aingel floorstandere, a muzika se slušati mora 😊.

Dakle, osuđen sam na stol 90x90cm na kojem je laptop s DragonFly Black DACom i na koji će doći zvučnici,  s opcijom da bih zvučnike mogao objesiti na zid, no nisam baš sretan s tom idejom.

Za sada mi je entry izbor Edifier R1280DBs, ali sam sve više skloniji kombinaciji Dali Spektor 1 + neki mali S.M.S.L u D-klasi pojačalo. Ili rečeni Kali LP-06 aktivini monitori, no s obzirom na veličinu, nisam siguran gdje bih ih stavio.

Svi dosta hvalite Edifierje, no nisam siguran da će mi biti zadovoljavajući. Posebno me zanima kako se ponašaju na niskim volumenima, jer dosta sustava na niskoj glasnoći izgubi i basa i djelomično visokih odnosno istakne srednje više o ostalih. A kako idemo prema skupljim rješenjima (prema 2.5k Kn) mislim da se Edifieri ne mogu nositi s npr. Dali Spektor 1 ili Kali LP-6.

Naravno, slijedi demo prije bilo kakvih iskrcavanja para, ovo su samo subjektivna razmišljanja. Svaka ideja je dobro došla 😊

Poruka je uređivana zadnji put pon 8.11.2021 13:13 (TheName08).
11 godina
offline
Re: Savjetnik za izbor pc zvučnika

Sve jasno!

 

Za takav zadatak bi mogao biti idealan PSB AM3, ako su jos na promo od 2400kn.

Ima bolje pojacalo Nad/bluesound, a i bolju kutiju od ostalih, tj bar kao Dali spektor 1.

 

 

Dimenzije su manje od edifiera a puno rasniji zvuk i snaga. Mozda jedino naglasak na midfield a ne nearfield slusanje... hmm

Survivor - eye of the tiger
2 godine
offline
Savjetnik za izbor pc zvučnika

Vidiš ti vidiš, PSB AM3 se čine kao jako dobra ideja za moje uvijete. Hvala!

 
1 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Savjetnik za izbor pc zvučnika

Sitni, a dinamitni, i to odmah po startu, ne treba ih ganjati.

Imaju masu konektora, dobro izgledaju!

 

Napomena, obavezno ih nabacit na neki stalak sto ih usmjerava prema glavi.

Drasticno bolji zvuk nego kad si iznad njih.

 

Link: bug.hr/recenzije/psb-alpha-am3

 

p.s. sigma audio ih ima demo, bar sam tamo poslusao.

Survivor - eye of the tiger
Poruka je uređivana zadnji put pon 8.11.2021 14:41 (metallic).
12 godina
offline
Savjetnik za izbor pc zvučnika

Zahvaljujem kolegama @markoal i @Aigor na linkovima i usmjerenju.

Stigla roba, sve ok.

 

Zaista zvučnici su mrak nemam rijeći koliko sam zadovoljan ali mislim kako budem vidio susjede često.

 

Hvala dečki.

 

Moj PC  
9 0 hvala 1
11 godina
offline
Re: Savjetnik za izbor pc zvučnika

Cestitke kolega!

 

Evo i ja napokon kupio nesto, nije da samo pricam po temi. ;)

Ako koga sto zanima, slobodno pitajte.

 

Pc desk egzotika, mozda prvi na forumu..?

Survivor - eye of the tiger
Poruka je uređivana zadnji put pon 8.11.2021 16:51 (metallic).
2 godine
offline
Re: Savjetnik za izbor pc zvučnika
metallic kaže...

 

Evo i ja napokon kupio nesto, nije da samo pricam po temi. ;)

Ako koga sto zanima, slobodno pitajte.

 

Pc desk egzotika, mozda prvi na forumu..?

 

To svakako izgleda reprezentativno, a vjerojatno tako i zvuči. Model, cijena? Dojmovi? Ajmo, nemoj nas držati na vatri...

11 godina
offline
Re: Savjetnik za izbor pc zvučnika
TheName08 kaže...
metallic kaže...

 

Evo i ja napokon kupio nesto, nije da samo pricam po temi. ;)

Ako koga sto zanima, slobodno pitajte.

 

Pc desk egzotika, mozda prvi na forumu..?

 

To svakako izgleda reprezentativno, a vjerojatno tako i zvuči. Model, cijena? Dojmovi? Ajmo, nemoj nas držati na vatri...

Hmm, hvala kolege. Napokon sam sretan!

 

Nisu se ni zagrijali, jedino sto mogu reci je da sam ih narucio naslijepo nakon hvale dizajna Airpulse serije Phila Jonesa. Naslijepo tj. nakon svake moguce recenzije na netu, pa i one grozne od "what hifi".

 

Model je AIRPULSE A80, electric blue. Zaljubio sam se u boju pa u "ribbon tweeter".

 

Kada uspijem poslusati kako spada, slozit cu manju recenziju i usporedbu  s par modela koji su prosli moj desk zadnje razdoblje... zasad ih mogu preporuciti topla srca.

Survivor - eye of the tiger
12 godina
offline
Re: Savjetnik za izbor pc zvučnika
Mislim kupiti soundbar Sony HT-SF200. Piše da se spaja sa HDMI (ARC). Meni u specs tv piše da to ima (slika). Po tome ne bi trebalo biti problema?
Moj PC  
0 0 hvala 0
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Koji media player kupiti?, Vaš audio kutak
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice