Savjetnik za izbor slušalica za potrebe gaminga izdvojena tema

poruka: 7.430
|
čitano: 1.651.569
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
offline
Re: Savjetnik za izbor gaming slušalica/headseta
omeyer kaže...

Rijetko kad vidim da se spominju Steelseries Arctis 1.

 

Na dosta lista su hvaljene kako daju puno za malo novaca, navodno po kvaliteti zvuka malo samo slabije od hvaljenih arctis 7.

 

Evo link 

 

I recenzija.

 To je kao da čitaš bugove recenzije audio opreme i onda kupuješ "headsetove" i "Gaming sluške". 

Nemoj. Oko recenzija audio opreme vjeruj onima što se time bave, a ne oglašavanjem i subjektivnim dojmovima.

https://www.gamingtribe.com/giveaway/limitless/191x7
16 godina
offline
Savjetnik za izbor gaming slušalica/headseta

191x7  mene nije jos niti jednom krivo uputio, tako da...  

Battletag - Gobac#2782; PoE:G0bac; Cypher: Ignorance is bliss.
Moj PC  
2 0 hvala 1
5 godina
offline
Re: Savjetnik za izbor gaming slušalica/headseta
191x7 kaže...

 To je kao da čitaš bugove recenzije audio opreme i onda kupuješ "headsetove" i "Gaming sluške". 

Nemoj. Oko recenzija audio opreme vjeruj onima što se time bave, a ne oglašavanjem i subjektivnim dojmovima.

 Hvala na odgovoru, mislia sam da je toms hardware dosta cijenjen.

 

Možeš li mi preporučit neke izvore za revieowove audio opreme?

 

Tražim si do 400-500 kuna neke sluške, mogu bit i sa idealo.de, imaš neku preporuku?

 

Gejma se s njima, muzika me uopće ne zanima. Treba mi za pubg, da je lako odredit smjer odakle se puca i čut tihe korake 50m dalje :)

Divide et impera!
16 godina
offline
Re: Savjetnik za izbor gaming slušalica/headseta
omeyer kaže...

 Hvala na odgovoru, mislia sam da je toms hardware dosta cijenjen.

Možeš li mi preporučit neke izvore za revieowove audio opreme?

Tražim si do 400-500 kuna neke sluške, mogu bit i sa idealo.de, imaš neku preporuku?

Gejma se s njima, muzika me uopće ne zanima. Treba mi za pubg, da je lako odredit smjer odakle se puca i čut tihe korake 50m dalje :)

 Možeš početi s Zeos reviews na YouTube. Biti će ti zanimljivo.

 

400-500 Kn? Već godinama se u tom rangu preporuča HyperX Cloud serija. Pogledaj i Koss PortaPro ako trebaš nešto kompaktnije.

 

Za PUBG ti nije bitna samo kvaliteta slušalica nego i zvučna.

https://www.gamingtribe.com/giveaway/limitless/191x7
5 godina
offline
Re: Savjetnik za izbor gaming slušalica/headseta
191x7 kaže...

 Možeš početi s Zeos reviews na YouTube. Biti će ti zanimljivo.

 

400-500 Kn? Već godinama se u tom rangu preporuča HyperX Cloud serija. Pogledaj i Koss PortaPro ako trebaš nešto kompaktnije.

 

Za PUBG ti nije bitna samo kvaliteta slušalica nego i zvučna.

 Thanks, baš ću pogledat.

 

Imam MSI B450 Tomahawk, koliko se sjećam zvučna bi trebala bit ok.

 

Imaš prijedlog za neku diskretnu zvučnu ako ova nije dovoljno dobra? spreman sam izdvojit i malo više za zvučna+headset.

 

p.s. jel onda ovo i za mene dobra kupnja?

 

Imam trenutno Logitech G430 iz 2013. Skroz mi je dobar za pubg, al nedavno je počeo umirat mikrofon, pa sad evo i zvuk jedno 30% slabije se čuje nego prije mjesec dana, mislim da je vrijeme za upgrade.

Divide et impera!
16 godina
offline
Re: Savjetnik za izbor gaming slušalica/headseta

Ogroman skok. Da, taj Cloud je super (ako ti paše bojom), samo ne zaboravi nabaviti Y razdjelnik da se razdvoji 4-polni jack na 2 3-polna jer mislim da se ne dobije uz headset.

 

Imam B450 Tomahawk Max trenutno u kompu, daleko je ta zvučna od odlične, pogotovo za Cloud. Preporučam nekakvu USB zvučnu od 300-500 Kn ili neki eksterni AMP/DAC.

https://www.gamingtribe.com/giveaway/limitless/191x7
5 godina
offline
Re: Savjetnik za izbor gaming slušalica/headseta
191x7 kaže...

Ogroman skok. Da, taj Cloud je super (ako ti paše bojom), samo ne zaboravi nabaviti Y razdjelnik da se razdvoji 4-polni jack na 2 3-polna jer mislim da se ne dobije uz headset.

 

Imam B450 Tomahawk Max trenutno u kompu, daleko je ta zvučna od odlične, pogotovo za Cloud. Preporučam nekakvu USB zvučnu od 300-500 Kn ili neki eksterni AMP/DAC.

 Tako me briga za boju. Puno ti hvala na informacijama, rješavat ću to kroz tjedna dva pa se javim ako bude još pitanja oko zvučne/headseta. 

Divide et impera!
12 godina
neaktivan
offline
Re: Savjetnik za izbor gaming slušalica/headseta
Pozdrav, imam logitech g432 slusalice i puka mi je aux kabel, uzeo sam novi i trebam ga samo zalemiti. Al kako na svim tutorialima vise manje stoje 4 zice a ovdje tri moze li mi neko objasniti koja zica je za sto i kako napraviti 4u. Svaka zica u sebi ima dodatnu zicu sa izolacijom plava(crnu), zelena(crvenu) a bakrena(bijelu). Hvalaaa
 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Savjetnik za izbor gaming slušalica/headseta

Pozdrav,

 

imao sam logitech g930 slušalice i svoj radni vijek su odradile. Sada gledam ove slušalice pa me zanima da li su dobre ili je preporuka za neke druge. Hvala :) 

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Savjetnik za izbor gaming slušalica/headseta
confirm kaže...

Pozdrav,

 

imao sam logitech g930 slušalice i svoj radni vijek su odradile. Sada gledam ove slušalice pa me zanima da li su dobre ili je preporuka za neke druge. Hvala :) 

 Sve odlično osim zvuka slušalica i mikrofona. Ako ti zvuk nije bitan, uzimaj.

https://www.gamingtribe.com/giveaway/limitless/191x7
9 godina
offline
Re: Savjetnik za izbor gaming slušalica/headseta

@McMaster probaj u ovoj temi, meni su pomogli iako nije bilo pitanje za tu temu !Klikic 😊✌️

Odmori u Istini! :-)
Poruka je uređivana zadnji put sub 26.9.2020 1:23 (veseli007).
12 godina
protjeran
online
Re: Savjetnik za izbor gaming slušalica/headseta
confirm kaže...

Pozdrav,

 

imao sam logitech g930 slušalice i svoj radni vijek su odradile. Sada gledam ove slušalice pa me zanima da li su dobre ili je preporuka za neke druge. Hvala :) 

Dobra kvaliteta izrade, solidan zvuk i jako dobar mikrofon, ali pari sa recimo Senheiser Game One, Alphicama i jos nekim slusalicama u rangu...Ako bas zelis Logitech to je trenutno najbolje od njihove ponude, ovo sto kolega 191x7 prica zanemari, oduvijek prica protiv Logitecha, a covjek probao nekada davno njihov najgori izbor i to je to, nije objektivan nikako...

T.L. - za zahvalu udri hvala // WoT and pubg: tomo53nja
15 godina
offline
Savjetnik za izbor gaming slušalica/headseta

Ali za te pare imaš Hyperx Cloud Flight koje su siguran izbor po pitanju kvalitete.

Logitec su vjerojatno dobre, al kad me zanima usporedba odem pogledat recenziju neloga ko se time bavi, u ovom slučaju YouTube "Z reviews"

https://m.youtube.com/watch?v=bcSa8MOz8ug

Moj PC  
0 0 hvala 1
12 godina
protjeran
online
Re: Savjetnik za izbor gaming slušalica/headseta
Rhodin kaže...

Ali za te pare imaš Hyperx Cloud Flight koje su siguran izbor po pitanju kvalitete.

Logitec su vjerojatno dobre, al kad me zanima usporedba odem pogledat recenziju neloga ko se time bavi, u ovom slučaju YouTube "Z reviews"

https://m.youtube.com/watch?v=bcSa8MOz8ug

Ne mislim da je Logitech los sto se tice kvalitete, i oni su tu dosta dobri, mozda je i Cloud Flight bolji, ali nisam tocno odgledao tu usporedbu pa necu nista tvrditi...

 

Ima jos recezanata koji rade test samih headsetova, i u ovom slucaju mozda je od Z reviews dobro pogledati za Flight, da li ima i za Logitech? Ako ne, onda bi morao od nekoga drugoga pogledati za oba headseta ili povuci paralelu kada bi kod nekog drugog odgledao o Logiju...

T.L. - za zahvalu udri hvala // WoT and pubg: tomo53nja
15 godina
offline
Savjetnik za izbor gaming slušalica/headseta

Flight je nahvalio kao rijetko koje, vidi dal ima logitech, zato sam dao link.

On ... a ne znam, imam povjerenja, mislim da ne prima lovu, da je entuzijast, do razine zamjene jastučića za uši

Moj PC  
0 0 hvala 1
11 godina
neaktivan
offline
Savjetnik za izbor gaming slušalica/headseta

Korist će se za igranje cod-a i slično..gledao sam recenzija i svako svoje kaže nitko da je rekao približno isto..jedan ih hvali drugi ne itd...ne znam koje da uzmem iskreno..htio sam i wirless al isto tako recenzije nekima super nekima ne :D 

 

Pa eto ako imate kakvu preporuku i za wirless samo dajte

 

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Savjetnik za izbor gaming slušalica/headseta
Rhodin kaže...

Ali za te pare imaš Hyperx Cloud Flight koje su siguran izbor po pitanju kvalitete.

Logitec su vjerojatno dobre, al kad me zanima usporedba odem pogledat recenziju neloga ko se time bavi, u ovom slučaju YouTube "Z reviews"

https://m.youtube.com/watch?v=bcSa8MOz8ug

 Pogledo sam..bome.ih je fino nahvalio..

Gledao sam.jos steel series artic 7 i 9. Nemam pojma.koje da uzmem :D

9 godina
offline
Savjetnik za izbor gaming slušalica/headseta
https://www.youtube.com/watch?v=1EAHz5PgHa0
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Savjetnik za izbor gaming slušalica/headseta

U potrazi sam za wireless "gaming" headsetom. Ono šta mi je bitno je dobra baterija, pristojan mikrofon (jer ću ih koristiti i za posao)

 

Od modela koji su mi zapeli za oko su Logitech G733, Steelseries Arctis 9, HyperX Cloud Flight S

 

Trenutno mi je Logitech G733 na prvom mjestu ponajviše zbog USB-C konektora za punjenje. Za SteelSeries sam čuo da znaju pucat na hinge-ovima. A i skuplje su nekih 300tinjak kuna.

 

Svaki prijedlog je dobrodošao

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Savjetnik za izbor gaming slušalica/headseta
lars82 kaže...

U potrazi sam za wireless "gaming" headsetom. Ono šta mi je bitno je dobra baterija, pristojan mikrofon (jer ću ih koristiti i za posao)

 

Od modela koji su mi zapeli za oko su Logitech G733, Steelseries Arctis 9, HyperX Cloud Flight S

 

Trenutno mi je Logitech G733 na prvom mjestu ponajviše zbog USB-C konektora za punjenje. Za SteelSeries sam čuo da znaju pucat na hinge-ovima. A i skuplje su nekih 300tinjak kuna.

 

Svaki prijedlog je dobrodošao

 HyperX Cloud Flight ima najbolji zvuk od navedenih.

https://www.gamingtribe.com/giveaway/limitless/191x7
14 godina
offline
Re: Savjetnik za izbor gaming slušalica/headseta
191x7 kaže...
lars82 kaže...

U potrazi sam za wireless "gaming" headsetom. Ono šta mi je bitno je dobra baterija, pristojan mikrofon (jer ću ih koristiti i za posao)

 

Od modela koji su mi zapeli za oko su Logitech G733, Steelseries Arctis 9, HyperX Cloud Flight S

 

Trenutno mi je Logitech G733 na prvom mjestu ponajviše zbog USB-C konektora za punjenje. Za SteelSeries sam čuo da znaju pucat na hinge-ovima. A i skuplje su nekih 300tinjak kuna.

 

Svaki prijedlog je dobrodošao

 HyperX Cloud Flight ima najbolji zvuk od navedenih.

 

Da li isto vrijedi i za HyperX Cloud Flight S ? Kod njih mi je zanimljivo bežično punjenje s obzirom da imam punjače doma. Mikrofon je dobar za VOIP pozive i discord? 

Slušalice koristim minimalno 6 pa do 8 sati dnevno

16 godina
offline
Re: Savjetnik za izbor gaming slušalica/headseta
lars82 kaže... 

Da li isto vrijedi i za HyperX Cloud Flight S ? Kod njih mi je zanimljivo bežično punjenje s obzirom da imam punjače doma. Mikrofon je dobar za VOIP pozive i discord? 

Slušalice koristim minimalno 6 pa do 8 sati dnevno

 

 

Flight S bi trebao biti "nadograđeni" Flight s par fičera novih.

https://www.gamingtribe.com/giveaway/limitless/191x7
14 godina
offline
Re: Savjetnik za izbor gaming slušalica/headseta
191x7 kaže...
lars82 kaže... 

Da li isto vrijedi i za HyperX Cloud Flight S ? Kod njih mi je zanimljivo bežično punjenje s obzirom da imam punjače doma. Mikrofon je dobar za VOIP pozive i discord? 

Slušalice koristim minimalno 6 pa do 8 sati dnevno

 

 

Flight S bi trebao biti "nadograđeni" Flight s par fičera novih.

 

Hvala, gledam sada :D

 

Dakle tvoja preporuka bi bila HyperX Cloud Flight (S) ?

16 godina
offline
Re: Savjetnik za izbor gaming slušalica/headseta
lars82 kaže...

 

Hvala, gledam sada :D

 

Dakle tvoja preporuka bi bila HyperX Cloud Flight (S) ?

 Da. Eventualno Cooler Master MH 670.

https://www.gamingtribe.com/giveaway/limitless/191x7
14 godina
offline
Re: Savjetnik za izbor gaming slušalica/headseta
191x7 kaže...
lars82 kaže...

 

Hvala, gledam sada :D

 

Dakle tvoja preporuka bi bila HyperX Cloud Flight (S) ?

 Da. Eventualno Cooler Master MH 670.

 

Odlično flight S je sada izbor broj 1. Još jedino SteelSeries Arctis 9 gledam. Ove Logitech G733 ću onda zanemarit 

6 godina
neaktivan
offline
Savjetnik za izbor gaming slušalica/headseta

Moue prijedlog za headset do 250kn... Igram cs pubg bf1...

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Savjetnik za izbor gaming slušalica/headseta
11 godina
neaktivan
offline
Re: Savjetnik za izbor gaming slušalica/headseta
191x7 kaže...
confirm kaže...

Pozdrav,

 

imao sam logitech g930 slušalice i svoj radni vijek su odradile. Sada gledam ove slušalice pa me zanima da li su dobre ili je preporuka za neke druge. Hvala :) 

 Sve odlično osim zvuka slušalica i mikrofona. Ako ti zvuk nije bitan, uzimaj.

 potpisujem.

 

ja sam ih kupio kad su izasle, i mogu reci da su solidne. solidne u smislu ni lose ni odlicno.

logitech software je SHIT da veci shit ne moze biti. ukoliko se ukljuci surround u opcijama, dobijete zvuk faking bunara (tin can).

dts malo radi malo ne radi, dok radi daje smetnje pri glasnim tonovima. uz to treba reci da nekad niti ne prepozna komp taj faking dts pa trebam istekavati ustekavati usb u komp opet.

 

bez svih tih sranja koje kostaju dodatnih 300-400 kn, dobijete iste slusalice ali bez X. a za te pare, odnosno jeftinije dobite hyperx cloud gaming 2 koje sam prije imao. razlika je nebo i zemlja!

mikrofon nisam koristio, jer imam stolni.

 

da su kojih 50 e onda bi bile best buy, ovako za 1k kn.... NE! i opcenito, logitech slusalice su lose naprema drugima.

uplay: dr.levak | steam: lefty_cro | raptr: leftMD | origin: dr_levakkk | LoL (EUNE): dr levakkk
15 godina
offline
Savjetnik za izbor gaming slušalica/headseta

Imam sennhaiser studijske slusalice, treba mi jos jedan USB headset radi mikrofona, jer mi se ne sviđa ni jedno drugo rijesenje. Molim preporuku najjeftinijeg USB headseta s dobrim mikrofonom

Hrvatska
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Savjetnik za izbor gaming slušalica/headseta

Trebam preporuku headseta za predavanja (on-line komunikacija sa studentima i profesorima) do 200-ak kn.

Da li ima nešto bolje u tom cjenovnom razredu od kombinacije

LOGITECH Headset H110 i Adapter DELOCK, audio jack 3.5mm (M) na 2x 3.5mm (Ž) (mikrofon + audio izlaz)

jer mi laptop ima samo jedan ulaz za audio?

Poruka je uređivana zadnji put sub 17.10.2020 7:23 (Erda).
 
0 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice