Savjetnik za izbor gaming slušalica/headseta izdvojena tema

poruka: 6.728
|
čitano: 963.235
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
21 mjesec
Savjetnik za izbor gaming slušalica/headseta

Rijetko kad vidim da se spominju Steelseries Arctis 1.

Na dosta lista su hvaljene kako daju puno za malo novaca, navodno po kvaliteti zvuka malo samo slabije od hvaljenih arctis 7.

Evo link 

I recenzija.

Divide et impera!
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
Re: Savjetnik za izbor gaming slušalica/headseta
omeyer kaže...

Rijetko kad vidim da se spominju Steelseries Arctis 1.

Na dosta lista su hvaljene kako daju puno za malo novaca, navodno po kvaliteti zvuka malo samo slabije od hvaljenih arctis 7.

Evo link 

I recenzija.

To je kao da čitaš bugove recenzije audio opreme i onda kupuješ "headsetove" i "Gaming sluške". 

Nemoj. Oko recenzija audio opreme vjeruj onima što se time bave, a ne oglašavanjem i subjektivnim dojmovima.

https://www.gamingtribe.com/giveaway/limitless/191x7
12 godina
Savjetnik za izbor gaming slušalica/headseta

191x7  mene nije jos niti jednom krivo uputio, tako da...  

Battletag - Gobac#2782; PoE:G0bac; Cypher: Ignorance is bliss.
Moj PC  
2 0 hvala 1
21 mjesec
191x7 kaže...

To je kao da čitaš bugove recenzije audio opreme i onda kupuješ "headsetove" i "Gaming sluške". 

Nemoj. Oko recenzija audio opreme vjeruj onima što se time bave, a ne oglašavanjem i subjektivnim dojmovima.

Hvala na odgovoru, mislia sam da je toms hardware dosta cijenjen.

Možeš li mi preporučit neke izvore za revieowove audio opreme?

Tražim si do 400-500 kuna neke sluške, mogu bit i sa idealo.de, imaš neku preporuku?

Gejma se s njima, muzika me uopće ne zanima. Treba mi za pubg, da je lako odredit smjer odakle se puca i čut tihe korake 50m dalje :)

Divide et impera!
12 godina
omeyer kaže...

Hvala na odgovoru, mislia sam da je toms hardware dosta cijenjen.

Možeš li mi preporučit neke izvore za revieowove audio opreme?

Tražim si do 400-500 kuna neke sluške, mogu bit i sa idealo.de, imaš neku preporuku?

Gejma se s njima, muzika me uopće ne zanima. Treba mi za pubg, da je lako odredit smjer odakle se puca i čut tihe korake 50m dalje :)

Možeš početi s Zeos reviews na YouTube. Biti će ti zanimljivo.

400-500 Kn? Već godinama se u tom rangu preporuča HyperX Cloud serija. Pogledaj i Koss PortaPro ako trebaš nešto kompaktnije.

Za PUBG ti nije bitna samo kvaliteta slušalica nego i zvučna.

21 mjesec
191x7 kaže...

Možeš početi s Zeos reviews na YouTube. Biti će ti zanimljivo.

400-500 Kn? Već godinama se u tom rangu preporuča HyperX Cloud serija. Pogledaj i Koss PortaPro ako trebaš nešto kompaktnije.

Za PUBG ti nije bitna samo kvaliteta slušalica nego i zvučna.

Thanks, baš ću pogledat.

Imam MSI B450 Tomahawk, koliko se sjećam zvučna bi trebala bit ok.

Imaš prijedlog za neku diskretnu zvučnu ako ova nije dovoljno dobra? spreman sam izdvojit i malo više za zvučna+headset.

p.s. jel onda ovo i za mene dobra kupnja?

Imam trenutno Logitech G430 iz 2013. Skroz mi je dobar za pubg, al nedavno je počeo umirat mikrofon, pa sad evo i zvuk jedno 30% slabije se čuje nego prije mjesec dana, mislim da je vrijeme za upgrade.

Divide et impera!
12 godina

Ogroman skok. Da, taj Cloud je super (ako ti paše bojom), samo ne zaboravi nabaviti Y razdjelnik da se razdvoji 4-polni jack na 2 3-polna jer mislim da se ne dobije uz headset.

Imam B450 Tomahawk Max trenutno u kompu, daleko je ta zvučna od odlične, pogotovo za Cloud. Preporučam nekakvu USB zvučnu od 300-500 Kn ili neki eksterni AMP/DAC.

21 mjesec
191x7 kaže...

Ogroman skok. Da, taj Cloud je super (ako ti paše bojom), samo ne zaboravi nabaviti Y razdjelnik da se razdvoji 4-polni jack na 2 3-polna jer mislim da se ne dobije uz headset.

Imam B450 Tomahawk Max trenutno u kompu, daleko je ta zvučna od odlične, pogotovo za Cloud. Preporučam nekakvu USB zvučnu od 300-500 Kn ili neki eksterni AMP/DAC.

Tako me briga za boju. Puno ti hvala na informacijama, rješavat ću to kroz tjedna dva pa se javim ako bude još pitanja oko zvučne/headseta. 

Divide et impera!
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:

vrh stranice