Savjetnik za izbor slušalica za potrebe gaminga izdvojena tema

poruka: 7.430
|
čitano: 1.651.308
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
10 godina
offline
Re: Savjetnik za izbor gaming slušalica/headseta
red_bull kaže...

Evo mog ostvrta  nakon mjesec danak korištenja cloud gaming headseta. Bezrezervne preporuke su totalno promašene. Radi se o dobrim slušalicama. Točka. Ono kaj se dobije za cca 500kn su slušalice vrijednosti 250 kn sa mikrofonom... Ove fore sa mjenjanjem jastučića su za malu djecu.. što točno se time dobiva nije mi jasno. Za 150 kn nadoplate 1.5 posto bolji zvuk? Glupost. Same slušalice su solidno napravljene sa relativno flat zvukom no mogu i zatresti ako se poigrate equalizeron... 

Mikrofon je totalni šit. Jedan stolni mikrofon za 40 ak kn daje bolji zvuk od ovog montiranog. 

Koliko vidim hrpa ljudi (kao i ja) imaju problem sa mješanjem signala u signal zvučnog izlaza..(na discordu ljudi čuju kad reloadam a ja za to vrijeme imam odštekan mikrofon)..

Vrlo vjerojatno se radi o jako loše riješenim kontrolama glasnoće na žici... Isprobano na asus dg i na usb zvučnoj.. 

 

 

 

 Ali opet, kolko god ljudi govore da je mikrofon los nitko se dosad nije zalio da se cuje moja igra kod njega na slusama ili da je glas onak cudan, desi se nekad da nekom ode mikrofon (kao meni) i pocne radit neke cudne stvarcice i malko zivcira ali sva sreca pa je tu jako dobar support... Igram sa ljudima koji 99% imaju Cloud Core/1/2 i Alpha/S/Revolver i kod svakog mi je mikrofon isti, nema sustanja, odlicno ga cujem bez ikakvog zvuka od strane njihove igre.

Poruka je uređivana zadnji put pet 1.11.2019 15:10 (hahhaajaads).
16 godina
odjavljen
offline
Savjetnik za izbor gaming slušalica/headseta

Jel netko ima Plantronics RIG 800HD? Ili ih je isprobao?

Freak Show Inc.
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Savjetnik za izbor gaming slušalica/headseta
Friday kaže...

Jel netko ima Plantronics RIG 800HD? Ili ih je isprobao?

 Kad sam tražio slušalice, mislim da sam na taj model naletio više puta i dosta su ga hvalili.

Fulat nećeš sigurno, samo je pitanje dal ima još bolje za tu cijenu :)

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
16 godina
odjavljen
offline
Re: Savjetnik za izbor gaming slušalica/headseta
CyberDemonVZ kaže...
Friday kaže...

Jel netko ima Plantronics RIG 800HD? Ili ih je isprobao?

 Kad sam tražio slušalice, mislim da sam na taj model naletio više puta i dosta su ga hvalili.

Fulat nećeš sigurno, samo je pitanje dal ima još bolje za tu cijenu :)

 

 Narucio sam ih. Stvarno sam si dao truda u potrazi za headsetom - dobrih 20 sekundi sam istrazivao..

Freak Show Inc.
12 godina
offline
Re: Savjetnik za izbor gaming slušalica/headseta
Friday kaže...
CyberDemonVZ kaže...
Friday kaže...

Jel netko ima Plantronics RIG 800HD? Ili ih je isprobao?

 Kad sam tražio slušalice, mislim da sam na taj model naletio više puta i dosta su ga hvalili.

Fulat nećeš sigurno, samo je pitanje dal ima još bolje za tu cijenu :)

 

 Narucio sam ih. Stvarno sam si dao truda u potrazi za headsetom - dobrih 20 sekundi sam istrazivao..

 E, onda si sam kriv ak bude smeće 

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
16 godina
odjavljen
offline
Savjetnik za izbor gaming slušalica/headseta

Jel netko zna kako natjerati Dolby Atmos da radi nakon windows may update?

Freak Show Inc.
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Savjetnik za izbor gaming slušalica/headseta

najbolje bezicne sluške za PC? može i više modela. Naravno sa mikrofonom po mogućnosti.

Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
Re: Savjetnik za izbor gaming slušalica/headseta
gamer88 kaže...

najbolje bezicne sluške za PC? može i više modela. Naravno sa mikrofonom po mogućnosti.

 

Razer Nari obicne ili ultimate

Hyper X Cloud Stinger

Steelseries Arctis 7

Corsair HS70

 

ovo su sve vrlo dobre "gaming" slusalice sa mikrofonom i sve su dosta skupe

 

Imas jos Rampage i Turtle Beach modela, koje nisam probao, medutim ljudi kazu da su dobre za retalitvno razumnu cijenu

 

 

 

www.youtube.com/TerabitTV
16 godina
odjavljen
offline
Savjetnik za izbor gaming slušalica/headseta

Evo ja mogu reci kako su RIG 800HD zapravo vrlo nelose. Udobne su i zvuk je vrlo solidan. Cak zacudjujuce su dobre za slusanje glazbe.

Freak Show Inc.
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Savjetnik za izbor gaming slušalica/headseta
Mitohondri kaže...

 

Razer Nari obicne ili ultimate

Hyper X Cloud Stinger

Steelseries Arctis 7

Corsair HS70

 

ovo su sve vrlo dobre "gaming" slusalice sa mikrofonom i sve su dosta skupe

 

Imas jos Rampage i Turtle Beach modela, koje nisam probao, medutim ljudi kazu da su dobre za retalitvno razumnu cijenu

 

Logitech tipa G933 ne preporučujete? Gledam baš i ja uzet neke bežične, kako je black friday mislio sam uzeti neke na popustu.
Hyper X Cloud Stinger su pretpostavljam lošije od "non stinger" wired modela, tipa  HyperX Cloud Alpha?
Jeli ima još modela koji su dobri?

Give a man a fish; you have fed him for today. Teach a man how to fish; and you have fed him for a lifetime
16 godina
offline
Re: Savjetnik za izbor gaming slušalica/headseta
markoal kaže...

Logitech tipa G933 ne preporučujete? Gledam baš i ja uzet neke bežične, kako je black friday mislio sam uzeti neke na popustu.
Hyper X Cloud Stinger su pretpostavljam lošije od "non stinger" wired modela, tipa  HyperX Cloud Alpha?
Jeli ima još modela koji su dobri?

 G933 je vrlo loš headset.

 

Žično ti je u 99% slučajeva bolje (što se zvuka tiče), pa razmislii o tome ako ne mora biti bežično.

https://www.gamingtribe.com/giveaway/limitless/191x7
10 godina
offline
Re: Savjetnik za izbor gaming slušalica/headseta
markoal kaže... 

Logitech tipa G933 ne preporučujete? Gledam baš i ja uzet neke bežične, kako je black friday mislio sam uzeti neke na popustu.
Hyper X Cloud Stinger su pretpostavljam lošije od "non stinger" wired modela, tipa  HyperX Cloud Alpha?
Jeli ima još modela koji su dobri?

Ja ih imam i ne kuzim po cemu je los...sta su svi profesionalci ovdje pa vide svaki detalj i razliku...kladio bi se da ih vecina nebi na testu pogodilo koje su koje i kvalitetu slusalica na osnovu zvuka koji cuju,a da ne vide slusalice,virujem da bi i ove jeftinije "losije" svrstali ispred nekih skuplji "bolji".

 

Ako ih upecas za ok cijenu uzmi i ne sekiraj se,baterija je ok,mic ok,zvuk isto ok,imao sam prije g430 isto nisu lose,ali ove su mi upale po ok cijeni i nisam pozalio.

Koliko znam do sad se niko ne zali da me ne cuje,da mi probija ili nesto slicno za razliku od nekih koji vise samnom online...jedan ima te hyperx revolver tocno koji model sad ne znam,cujem mu sve u kuci sta pricaju,cujem kad puca u igri on,pa kad me spectate-a i ako ja pucam probija mu itd...gluposti,znam da su skupe ali da je tako lose ne virujem.

Predpostavljam da nesto nije ok podesio,mada govori da je sve normalno.

Origin_Steam: hrka11
Poruka je uređivana zadnji put pet 15.11.2019 12:39 (hrka11).
16 godina
odjavljen
offline
Re: Savjetnik za izbor gaming slušalica/headseta
191x7 kaže...

 

Žično ti je u 99% slučajeva bolje (što se zvuka tiče), pa razmislii o tome ako ne mora biti bežično.

 

Zasto je bezicno lose? U danasnje vrijeme...

Freak Show Inc.
16 godina
offline
Re: Savjetnik za izbor gaming slušalica/headseta
Friday kaže...

Zasto je bezicno lose? U danasnje vrijeme...

 Zato što danas dobro bežično košta. Nekad prije, ne tako davno, ni nije bilo dobrog bežičnog.

https://www.gamingtribe.com/giveaway/limitless/191x7
16 godina
offline
Re: Savjetnik za izbor gaming slušalica/headseta
hrka11 kaže...

Ja ih imam i ne kuzim po cemu je los...sta su svi profesionalci ovdje pa vide svaki detalj i razliku...kladio bi se da ih vecina nebi na testu pogodilo koje su koje i kvalitetu slusalica na osnovu zvuka koji cuju,a da ne vide slusalice,virujem da bi i ove jeftinije "losije" svrstali ispred nekih skuplji "bolji".

 

Ako ih upecas za ok cijenu uzmi i ne sekiraj se,baterija je ok,mic ok,zvuk isto ok,imao sam prije g430 isto nisu lose,ali ove su mi upale po ok cijeni i nisam pozalio.

Koliko znam do sad se niko ne zali da me ne cuje,da mi probija ili nesto slicno za razliku od nekih koji vise samnom online...jedan ima te hyperx revolver tocno koji model sad ne znam,cujem mu sve u kuci sta pricaju,cujem kad puca u igri on,pa kad me spectate-a i ako ja pucam probija mu itd...gluposti,znam da su skupe ali da je tako lose ne virujem.

Predpostavljam da nesto nije ok podesio,mada govori da je sve normalno.

 G933, kao i G430 kojeg spominješ, zakazuje u onome što je glavna funkcija slušalica - zvuku. Možda tebi zvuči dovoljno dobro, ali da je dobro - nije.

https://www.gamingtribe.com/giveaway/limitless/191x7
10 godina
offline
Re: Savjetnik za izbor gaming slušalica/headseta
191x7 kaže...

 G933, kao i G430 kojeg spominješ, zakazuje u onome što je glavna funkcija slušalica - zvuku. Možda tebi zvuči dovoljno dobro, ali da je dobro - nije.

Po cemu to zakazuju?

Sta to tocno nevalja...ajde sad guglaj pa mi napisi isto tako ja moglu nac pun k..dobrih komentara ili clanaka i ovde ti lipit...ako meni ili nekom drugom pase sta onda imam vise trazit.

 

Ne kuzim,imas opcija za podesavat milijun sto se zvuka tice,podesis kako oces i peglaj,glava ne boli nakon duzeg koristenja,udobne su i sad ces ti mene ubjedit da mi ne pasu?

 

Meni ko rekreativcu,amateru ili levatu kako os i ovo je previse,a sumnjam da si i ti ista profesionalnije zagazio u slusalice ili gaming da bi ti imalo ikakve veze,a tek da bi cuo neke razlike vece.

Neces ti pocet bolje gadjat jer imas tamo neke slusalice,a sve ostalo je priseravanje.

 

 

 

Origin_Steam: hrka11
Poruka je uređivana zadnji put pet 15.11.2019 12:48 (hrka11).
4 godine
neaktivan
offline
Savjetnik za izbor gaming slušalica/headseta

Ja ne bih nikome preporučio Logitech G933, jer je meni njihov firmware (bug za koji ne postoji fix) pokvario USB reciver i zbog toga ih više ne mogu koristiti bežično.

 
1 0 hvala 1
10 godina
offline
Re: Savjetnik za izbor gaming slušalica/headseta
Neutrion kaže...

Ja ne bih nikome preporučio Logitech G933, jer je meni njihov firmware (bug za koji ne postoji fix) pokvario USB reciver i zbog toga ih više ne mogu koristiti bežično.

 Kad je bio update?

Je li to nesto sto se desava vecini ljudi kad naprave update ili ne?Pitam da znam radi sebe,za sad mi rade,a mislim da automatski povlaci update...bas cu pogledat.

Origin_Steam: hrka11
12 godina
offline
Re: Savjetnik za izbor gaming slušalica/headseta
markoal kaže...

 

Logitech tipa G933 ne preporučujete? Gledam baš i ja uzet neke bežične, kako je black friday mislio sam uzeti neke na popustu.
Hyper X Cloud Stinger su pretpostavljam lošije od "non stinger" wired modela, tipa  HyperX Cloud Alpha?
Jeli ima još modela koji su dobri?

 Uzmi si 20 minuta vremena i pogledaj ovo:

 

Ako ti već ne pomogne u odluci, bar ćeš vidjeti što moraš gledati kod kupnje:

kvaliteta zvuka, udobnost, držanje na glavi, trajanje baterije, domet, kvaliteta bežičnosg signala i kašenjenje.

 

I ja imam G933. Za sad prezadovoljan. (kupio sam ga za smješno male pare rabljenog, i zamijenio sve jastučiće koji dodiruju glavu).

Ne bi ga mjenjao ni za recimo nekoliko puta skuplje AKG + pojačalo kakve ima moj buraz. Kad sam se jednom naviknuo na slušalice bez kabla, ne mogu natrag :)

A i tako, u igrama imaju naglašeniji bas, i čini im se bolje raspoznavanje koraka od AKGa. Za muziku su naravno, daleko lošije, ali ih nisam zato kupio 

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
12 godina
offline
Re: Savjetnik za izbor gaming slušalica/headseta
Neutrion kaže...

Ja ne bih nikome preporučio Logitech G933, jer je meni njihov firmware (bug za koji ne postoji fix) pokvario USB reciver i zbog toga ih više ne mogu koristiti bežično.

 Što nisi prije rekao! 

Idem napraviti update, pa se nadat da će crknut. Od Logitecha odma dobijem nove G935 jer G933 više nema u ponudi.

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
10 godina
offline
Re: Savjetnik za izbor gaming slušalica/headseta
CyberDemonVZ kaže...
Neutrion kaže...

Ja ne bih nikome preporučio Logitech G933, jer je meni njihov firmware (bug za koji ne postoji fix) pokvario USB reciver i zbog toga ih više ne mogu koristiti bežično.

 Što nisi prije rekao! 

Idem napraviti update, pa se nadat da će crknut. Od Logitecha odma dobijem nove G935 jer G933 više nema u ponudi.

 Javi je li crklo i ja cu posle onda oprobat 

Origin_Steam: hrka11
12 godina
offline
Re: Savjetnik za izbor gaming slušalica/headseta
hrka11 kaže...
CyberDemonVZ kaže...
Neutrion kaže...

Ja ne bih nikome preporučio Logitech G933, jer je meni njihov firmware (bug za koji ne postoji fix) pokvario USB reciver i zbog toga ih više ne mogu koristiti bežično.

 Što nisi prije rekao! 

Idem napraviti update, pa se nadat da će crknut. Od Logitecha odma dobijem nove G935 jer G933 više nema u ponudi.

 Javi je li crklo i ja cu posle onda oprobat 

 A, to je valjda neki stari update :(

Imam najnoviji, sve radi kak spada.

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
16 godina
odjavljen
offline
Re: Savjetnik za izbor gaming slušalica/headseta
CyberDemonVZ kaže...
 Kad sam se jednom naviknuo na slušalice bez kabla, ne mogu natrag :)

 

 

Ja neku vecer nakon prve dvije partije sa bezicnim sluskama idem do kuhinje. Skidam ih i desnom rukom automatski trazim kabel da ga odlozim na stranu kako ga ne bih pregazio sa stolicom

Koje olaksanje, jebes mi sve

Freak Show Inc.
4 godine
neaktivan
offline
Re: Savjetnik za izbor gaming slušalica/headseta
12 godina
offline
Re: Savjetnik za izbor gaming slušalica/headseta

 Dobro je znati, hvala!

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
10 godina
offline
Re: Savjetnik za izbor gaming slušalica/headseta
Friday kaže...
CyberDemonVZ kaže...
 Kad sam se jednom naviknuo na slušalice bez kabla, ne mogu natrag :)

 

 

Ja neku vecer nakon prve dvije partije sa bezicnim sluskama idem do kuhinje. Skidam ih i desnom rukom automatski trazim kabel da ga odlozim na stranu kako ga ne bih pregazio sa stolicom

Koje olaksanje, jebes mi sve

 A najdraze mi je dok smo u lobiju otic u wc,a ne ugasit mikrofon 

Origin_Steam: hrka11
15 godina
offline
Savjetnik za izbor gaming slušalica/headseta

Sereš ovdje sereš dok igraš sereš dok sereš.. milina

(G)jokaCRO ingame
Moj PC  
3 0 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
Re: Savjetnik za izbor gaming slušalica/headseta
red_bull kaže...

Sereš ovdje sereš dok igraš sereš dok sereš.. milina

 

Zivot ga nije mazio

Freak Show Inc.
12 godina
offline
Re: Savjetnik za izbor gaming slušalica/headseta
hrka11 kaže...

 A najdraze mi je dok smo u lobiju otic u wc,a ne ugasit mikrofon 

 E, Hrka, Hrka... Da te nema, trebalo bi te izmisliti.

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
10 godina
offline
Re: Savjetnik za izbor gaming slušalica/headseta
red_bull kaže...

Sereš ovdje sereš dok igraš sereš dok sereš.. milina

 Ti bar to znas iz prve ruke,jbga...bar ti nije dosadno samnom 

Friday kaže...
red_bull kaže...

Sereš ovdje sereš dok igraš sereš dok sereš.. milina

 

Zivot ga nije mazio

 A sta se ti smradu javljas,sta uopce igras pa si uzeo ove slusalice?

CyberDemonVZ kaže...
hrka11 kaže...

 A najdraze mi je dok smo u lobiju otic u wc,a ne ugasit mikrofon 

 E, Hrka, Hrka... Da te nema, trebalo bi te izmisliti.

 

Origin_Steam: hrka11
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice