Printer - preporuke izdvojena tema

poruka: 1.764
|
čitano: 782.435
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
Printer - preporuke

Pozdrav, trebao bih preporuku printera, tj. multi-funkcionalnog printera. Skeniranje, fotokopiranje i printanje u boji + WiFi povezivost. Treba za 20ak stranica stranica mjesečno.

 

Gledao sam neke Canon Pixma modele. Dosta su jeftini, ali ima ih valjda 10 skoro istih karakteristika.

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Printer - preporuke

Koji od ova dva uzeti? ovaj 2820 dolazi s bojama a 2850 ne, i skuplji je malo...

 

Epson EcoTank ET-2820 ili Epson EcoTank ET-2850

VenAtoR#2231
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Printer - preporuke
jocommb kaže...

Koji od ova dva uzeti? ovaj 2820 dolazi s bojama a 2850 ne, i skuplji je malo...

 

Epson EcoTank ET-2820 ili Epson EcoTank ET-2850

 pa razlika je sto jedan ima duplex a drugi ne ... pa izbor ovisi o tome da li to trebaš

13 godina
neaktivan
offline
Printer - preporuke

Pozdrav,

trebam preporuku za laserski copy-print uredaj za povremenu kucnu upotrebu do 200tinjak eura. Odgovara mi  HP LaserJet MFP M140we 7MD72E ali mi je odbojna njihova politika pretplate i relativno puno loših recenzija za HP printere jeftinijeg ranga.

Poruka je uređivana zadnji put pon 1.5.2023 19:32 (compgeek).
 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Printer - preporuke

Pozdrav,

 

može preporuka nekog jeftinijeg printera (do max 150€) i da ima jeftine zamjenske tinte?

Bitno mi je da je u boji

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Printer - preporuke

Tintni pisači - Links

 

 

G540 je foto printer što znači da i fotografije printa jako dobro (na foto papiru naravno). Isprintat ćeš dosta stranica dok potrošiš tintu koju dobiješ s njim. Imam G640 (isti printer samo s dodatkom skenera) već 2 godine i potrošio sam možda trećinu tinte koju sam dobio s printerom. Sa standardnim inkjet-om sam novu tintu kupovao jednom ili 2 puta godišnje...

G3470 je multifunkcijski pa ako ti treba skener to je opcija.

 

 

 

15 godina
offline
Re: Printer - preporuke
Iamdanny kaže...

Pozdrav,

 

može preporuka nekog jeftinijeg printera (do max 150€) i da ima jeftine zamjenske tinte?

Bitno mi je da je u boji

 ako ces puno printati uzmi neki CISS printer, malo skuplji od 150 eur ali uštediš na tinti na kraju, npr ovako nesto:

https://www.chipoteka.hr/multifunkcijski-printer-epson-ecotank-l3211-usb-wifi-crni-6129272825?utm_source=nabava.net&utm_campaign=nabava.net&utm_medium=click

 

https://www.printink.hr/multifunkcijski-uredaj-epson-ecotank-its-l3250?utm_source=nabava.net&utm_campaign=nabava.net&utm_medium=click

 

 

 

 

Poruka je uređivana zadnji put uto 27.6.2023 9:15 (BoTiA).
11 godina
offline
Re: Printer - preporuke
BoTiA kaže...
Iamdanny kaže...

Pozdrav,

 

može preporuka nekog jeftinijeg printera (do max 150€) i da ima jeftine zamjenske tinte?

Bitno mi je da je u boji

 ako ces puno printati uzmi neki CISS printer, malo skuplji od 150 eur ali uštediš na tinti na kraju, npr ovako nesto:

https://www.chipoteka.hr/multifunkcijski-printer-epson-ecotank-l3211-usb-wifi-crni-6129272825?utm_source=nabava.net&utm_campaign=nabava.net&utm_medium=click

 

https://www.printink.hr/multifunkcijski-uredaj-epson-ecotank-its-l3250?utm_source=nabava.net&utm_campaign=nabava.net&utm_medium=click

 

 

 

 

 

Možda da predefiniram pitanje....

Trebam printer za djecu da si mogu printati gluposti po sobi i eventualno za školu.

Ne trebaju printati slike.

Pošto znam da neće dugo trajati, bilo bi dobro da je što jeftiniji i da ima zamjenske tinte jer će sigurno puno trošiti.

Odlično bi bilo da ima i skener...

Ovi Epson CISS su zanimljivi...ima koji jeftiniji (stariji) model?

15 godina
offline
Re: Printer - preporuke
Iamdanny kaže...
BoTiA kaže...
Iamdanny kaže...

Pozdrav,

 

može preporuka nekog jeftinijeg printera (do max 150€) i da ima jeftine zamjenske tinte?

Bitno mi je da je u boji

 ako ces puno printati uzmi neki CISS printer, malo skuplji od 150 eur ali uštediš na tinti na kraju, npr ovako nesto:

https://www.chipoteka.hr/multifunkcijski-printer-epson-ecotank-l3211-usb-wifi-crni-6129272825?utm_source=nabava.net&utm_campaign=nabava.net&utm_medium=click

 

https://www.printink.hr/multifunkcijski-uredaj-epson-ecotank-its-l3250?utm_source=nabava.net&utm_campaign=nabava.net&utm_medium=click

 

 

 

 

 

Možda da predefiniram pitanje....

Trebam printer za djecu da si mogu printati gluposti po sobi i eventualno za školu.

Ne trebaju printati slike.

Pošto znam da neće dugo trajati, bilo bi dobro da je što jeftiniji i da ima zamjenske tinte jer će sigurno puno trošiti.

Odlično bi bilo da ima i skener...

Ovi Epson CISS su zanimljivi...ima koji jeftiniji (stariji) model?

 

onda ne trebas gledati dalje ... ja imam slican vec vise od 4 godine ... boje koje dobijes s njim traju jako dugo (meni otprilike više od godinu dana)

 i originalni komplet nije skup (bočica je bila oko 60tak kn)

 

mozes proci nesto jeftinije ako uzmeš printer bez WiFi opcije ali to ne preporučam jer je jako zgodno printati direktno sa mobitela... ili skenirati direktno na mobitel

16 godina
neaktivan
offline
Printer - preporuke

ima li sta bolje za te novce.

kućni printer za po doma

Epson EcoTank L3250 Wi-Fi  oko 180 evra

 

Poruka je uređivana zadnji put čet 24.8.2023 7:29 (zoro5).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Printer - preporuke
zoro5 kaže...

ima li sta bolje za te novce.

kućni printer za po doma

Epson EcoTank L3250 Wi-Fi  oko 180 evra

 

 ima, isti takav za 145 eur sa dinersom i aplikacijom na ekupi:

https://www.ekupi.hr/Ra%C4%8Dunala/Ra%C4%8Dunala-i-periferija/Pisa%C4%8Di-i-skeneri/Pisa%C4%8Di/Inkjet-pisa%C4%8Di/EPSON-multifunkcijski-pisa%C4%8D-EcoTank-L3250%2C-C11CJ67405/p/EK000406758?utm_source=nabava.net&utm_campaign=nabava.net&utm_medium=click

 

13 godina
neaktivan
offline
Printer - preporuke

Koji od ova dva bi preporučili.

 

EPSON EcoTank L3250 ili HP Smart Tank 720

 

Po specifikacijama su vrlo slični, a na zadnjim stranicama se EPSON dosta hvali.

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Printer - preporuke
zoro5 kaže...

ima li sta bolje za te novce.

kućni printer za po doma

Epson EcoTank L3250 Wi-Fi  oko 180 evra

 

 Kolko je bolje uzet recimo laserski u odnosu na taj ecoTank, s obzirom da su cijene tu negdi. Namjena bi bila povremeni ispis, čisto da se boja ne posuši ko kod normalnih tonera, a opet dok napuniš taj laserski miran si tim tempom barem 2-3 godine.

15 godina
offline
Re: Printer - preporuke
Xplicit kaže...

Koji od ova dva bi preporučili.

 

EPSON EcoTank L3250 ili HP Smart Tank 720

 

Po specifikacijama su vrlo slični, a na zadnjim stranicama se EPSON dosta hvali.

 

pa i nisu baš slični po specifikacijama, HP ima duplex i bluetooth, naprednijij WiFi a Epson ne ...

to bi značilo i da je bolja kupnja ... ali ne znam kako se ponaša u praksi, koliko se često mora printati da se ne zasuši itd...

13 godina
offline
Re: Printer - preporuke
Pozdrav svima,

Poklanjam dvije bočice tinte br. 664 za EPSON (cyan i magenta).

Ne mislim ih slati poštom, samo osobna primopredaja Zagreb, pa ako nekome treba neka se javi privatnom porukom.

L.p.
 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Printer - preporuke
BoTiA kaže...
Xplicit kaže...

Koji od ova dva bi preporučili.

 

EPSON EcoTank L3250 ili HP Smart Tank 720

 

Po specifikacijama su vrlo slični, a na zadnjim stranicama se EPSON dosta hvali.

 

pa i nisu baš slični po specifikacijama, HP ima duplex i bluetooth, naprednijij WiFi a Epson ne ...

to bi značilo i da je bolja kupnja ... ali ne znam kako se ponaša u praksi, koliko se često mora printati da se ne zasuši itd...

Još jedna prednost HP-a je šta ima zamjenjive glave.

I možda nije pre bitno, ali HP ima klasičnu ladicu za papir šta je, barem meni, praktičnija nego Epson u koji se papir umeće odozgora odozada.

 

Inače HP trenutno ima Cashback akciju tako da za Smart Tank 720 vraćaju 50€ (https://h41201.www4.hp.com/WMCF.Web/hr/hr/promotion/13354/Home/)

13 godina
neaktivan
offline
Printer - preporuke

Odlično, hvala za info i pomoći momci.

 

Onda kupujem HP 

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Printer - preporuke
Xplicit kaže...

Odlično, hvala za info i pomoći momci.

 

Onda kupujem HP 

 super, javi se s nekom recenzijom kad sve posložiš!

12 godina
offline
Printer - preporuke

Pozdrav,

Preporuku za jeftiniji 3u1 pisac.

Bitna stavka ispis a3/a4 formata

Takoder da su tinte sto jeftinije.

Hvala

505 s crtom
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Printer - preporuke
1950Killer kaže...

Pozdrav,

Preporuku za jeftiniji 3u1 pisac.

Bitna stavka ispis a3/a4 formata

Takoder da su tinte sto jeftinije.

Hvala

jeftini pisač = skupe tinte

skuplji pisač= jeftinije tinte

 

 

ako puno printaš pogledaj one sa CISS sistemom

 

12 godina
offline
Re: Printer - preporuke

Mozda u mjesec dana 100 papira max.

 

505 s crtom
13 godina
offline
Printer - preporuke

Kakvi su ovi Brother multifunkcionalni pisaci naspram Canona ili HPa, trenutno je akcija s 5g garancije ?

https://www.brother.hr/5-years-warranty-promotion

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Printer - preporuke

Gledma neki jeftiniji laserski printer zato što ću bankrkotirati od ovog ink jet. Bacio sam oko na neki jeftini HP. Sad gledam ima regularni toner i zamjenski toner ali bez čipa. Što im to znači zamjenski toner bez čipa. 

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Printer - preporuke

Zamjenski toner bez cipa znaci da kad potrosis originalni toner u pisacu izvadis originalni toner i premjestis cip na taj zamjenski toner i dalje normalno printas.

 

Cip je izmisljen da se prisili kupce da kupuju originalne tonere i tinte ali su se pojavili i zamjenski toneri i tinte sa cipovima vec ugradenim pa se samo stavila boja ili toner u pisac i normalno printaj....

15 godina
neaktivan
offline
Printer - preporuke

Imam HP printer,kupljen 2021.godine.Slabo je korišten,i zbog toga je još uvijek sa tintom kupljen sa printerom.Do sada je radio besprijekorno,ali odjednom više ne ispisuje,već isporučuje prazan papir.Dijagnostika kaže da su spremnici do pola puni,a on ne ispisuje.Čak ni test stranicu.Pitam dali to može biti zbog isteka roka tinte (mada ne znam taj rok),i da će riješiti problem nova tinta ?

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Printer - preporuke
Mađar kaže...

Imam HP printer,kupljen 2021.godine.Slabo je korišten,i zbog toga je još uvijek sa tintom kupljen sa printerom.Do sada je radio besprijekorno,ali odjednom više ne ispisuje,već isporučuje prazan papir.Dijagnostika kaže da su spremnici do pola puni,a on ne ispisuje.Čak ni test stranicu.Pitam dali to može biti zbog isteka roka tinte (mada ne znam taj rok),i da će riješiti problem nova tinta ?

 vrlo vjerojatno ti je zaštopana print glava tako da nova tinta neće riješiti problem

8 godina
offline
Printer - preporuke

Imate neku preporuku za printer koji bi printao tu i tamo pokoji dokument, možda do 10 stranica tjedno?

 

Laser ili inkjet? Koliko sam čitao inkjetu se zapeku dizne ako se ne koristi redovito pa bi onda možda laser bio bolja preporuka.

 

Cijena do nekih 130 eura.

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Printer - preporuke
Bolje se drogiraj nego kupuj ink jet printer. Jeftinije je.
8 godina
offline
Re: Printer - preporuke

Može onda neka preporuka? I za printer i za drogu

15 godina
offline
Re: Printer - preporuke
Gajotres kaže...
Bolje se drogiraj nego kupuj ink jet printer. Jeftinije je.

 Printeri sa spremnicima s bojom poput Epson EcoTank su poprilično jeftini za korištenje. Boje dugo traju, a nisu ni skupe.

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice