Periferija - ultimativna tema izdvojena tema

poruka: 1.415
|
čitano: 396.886
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
Periferija - ultimativna tema

Dream Machines DM6 Holey Duo.

Odličan miš i za cijenu i općenito performanse koje nudi.

USB-C Wired / RF Wireless miš i to ultralight za 40€ je stvarno fantastična cijena.

5/5

Oblik je klasična replika Zowieja ili Steelseriesa, nisam siguran kojeg.

Koka, dskoteka, Marlboro, Suzuki
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 mjeseci
Periferija - ultimativna tema

Pozdrav,

ima tko kakvu preporuku za joystick za PC do 200-300 kn. Do sada sam koristio iskljucivo Logitech f710 i f310. Kod bezicnog mi se prije par dana zblesirale skoro sve tipke (star je nekih 3 godine), prije toga sam koristio f310 i on mi je zasad rezervni i koristim ga trenutno (lijeva gljivica malo steka, ali igrivo je jos). Cisto da pratim malo akcije sljedecih mjesec dana pa ubodem nesto.

0 0 hvala 0
6 godina
Re: Periferija - ultimativna tema
Crosale kaže...

Pozdrav,

ima tko kakvu preporuku za joystick za PC do 200-300 kn. Do sada sam koristio iskljucivo Logitech f710 i f310. Kod bezicnog mi se prije par dana zblesirale skoro sve tipke (star je nekih 3 godine), prije toga sam koristio f310 i on mi je zasad rezervni i koristim ga trenutno (lijeva gljivica malo steka, ali igrivo je jos). Cisto da pratim malo akcije sljedecih mjesec dana pa ubodem nesto.

Xbox One kontroler s bluetooth adapterom zna biti oko 350-400 kn za Black Friday, isplati se dati malo više jer bolje za taj novac nećeš naći.

Ja sam svoj uzeo za 400 kn prije dvije godine, ima sigurno preko 500 sati korištenja, a i dalje kao nov.

14 mjeseci

Probao sam kod frenda, ali mi taj Xbox kontroler ne pase, nisam se mogao naviknut. Eventualno da se bas nagovorim. Prije bi mozda dualshock 4 uzeo, ima novih zapakiranih po 350, ako se njime moze na PCu igrat normalno.

6 godina
Crosale kaže...

Probao sam kod frenda, ali mi taj Xbox kontroler ne pase, nisam se mogao naviknut. Eventualno da se bas nagovorim. Prije bi mozda dualshock 4 uzeo, ima novih zapakiranih po 350, ako se njime moze na PCu igrat normalno.

Može, samo se treba zezati s DS4Windows aplikacijom.. nije out of box kao Xbox kontroleri

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:

vrh stranice