Dobar i jeftin stol za računalo

poruka: 34
|
čitano: 26.252
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
Dobar i jeftin stol za računalo

Evo kao što u naslovu piše treba mi nekakav doar i jeftin stol za komp.

 

Tražio sam dosta po netu ali svi su neki stolovi AJME a skupi su. Po mogućnosti stol bi trebao biti do 500kn max, a treba imat dolje mjesto za noge i kučište a gore mjesto za monitor i po mogućnosti par polica na koje mogu stavit sve cd/dvd i još nešto ;)

 

Pa ako zna netko ima li gdje takvog kupit nek mi javi ;)

 
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Dobar i jeftin stol za računalo
1.Lovac kaže...

Evo kao što u naslovu piše treba mi nekakav doar i jeftin stol za komp.

 

Tražio sam dosta po netu ali svi su neki stolovi AJME a skupi su. Po mogućnosti stol bi trebao biti do 500kn max, a treba imat dolje mjesto za noge i kučište a gore mjesto za monitor i po mogućnosti par polica na koje mogu stavit sve cd/dvd i još nešto ;)

 

Pa ako zna netko ima li gdje takvog kupit nek mi javi ;)

 

Ja sam prije par mjeseci isto pokusavao nac posten stol za takve novce i na kraju sam shvatio da to nije moguce i uzeo stol od 2200 kn. Mozda ti budes bolje srece, ali ispod 1000 kn stvarno sumnjam da ces naci nesto solidno. Pogledaj salone namjestaja, a mozda bi ti dobro doslo da znas nekog tesara pa da ti on napravi, vidio sam na raznim forumima da se tako moze bolje proc. U svakom slucaju, sretno u trazenju :)
15 godina
offline
RE: Dobar i jeftin stol za računalo

Ja sam sebi svoj naručio po mjeri....

Prijateljev tata radi u firmi Conty koja se bavi izradom namještaja (ormari, stolovi...)

Nacrtao sam mu u google sketchup-u stol i policu (dimenzije: šxvxd; 220x200x40) koju mi se ne da sada slikat i to me sve izašlo 1600 kuna...

Naravno bilo je nekih popusta ali svejedno ne bi izašlo puno više...

Ako imaš mogućnosti napravi isto....odi kod nekoga da ti napravi ponudu pa vidi da li ti se isplati...

 

Moj stol Moj stol
Bit će!
14 godina
neaktivan
offline
Dobar i jeftin stol za računalo
 
0 0 hvala 0
16 godina
protjeran
offline
RE: Dobar i jeftin stol za računalo
unique83 kaže...

Ja sam sebi svoj naručio po mjeri....

Prijateljev tata radi u firmi Conty koja se bavi izradom namještaja (ormari, stolovi...)

Nacrtao sam mu u google sketchup-u stol i policu (dimenzije: šxvxd; 220x200x40) koju mi se ne da sada slikat i to me sve izašlo 1600 kuna...

Naravno bilo je nekih popusta ali svejedno ne bi izašlo puno više...

Ako imaš mogućnosti napravi isto....odi kod nekoga da ti napravi ponudu pa vidi da li ti se isplati...

 

1600 kn za to malo stolića!!!!

evo moj kupljen u pevecu prije 2 god za 500 kn.

kod kućišta sa lijeve strane je bila još jedna pregrada al sam otpilio da mogu otvorit bočnu stranicu.

''how yes no''
15 godina
offline
RE: Dobar i jeftin stol za računalo
mierda-del-torro kaže...
unique83 kaže...

Nacrtao sam mu u google sketchup-u stol i policu (dimenzije: šxvxd; 220x200x40) koju mi se ne da sada slikat i to me sve izašlo 1600 kuna...

 

1600 kn za to malo stolića!!!!

evo moj kupljen u pevecu prije 2 god za 500 kn.

kod kućišta sa lijeve strane je bila još jedna pregrada al sam otpilio da mogu otvorit bočnu stranicu.

Ti si izgleda vidio samo broj 1600 i sliku....hehe tak je to kad ne čitaš cijeli post...

Bit će!
Poruka je uređivana zadnji put sri 10.3.2010 15:36 (unique83).
15 godina
offline
Dobar i jeftin stol za računalo

Ja sam naso stol na neobicnom mjestu..

 

A trazio sam stol dost dugo, dost je dobar ali uvijek moze bolje

 

http://www.links.hr/index.php?naziv=Stol+za+ra%E8unalo%2C+MIRABILIS+92318%2C+bukva&option=artikl&id_kategorija=4305&id_artikl=430.500.004

Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Dobar i jeftin stol za računalo

mierda-del-torro ovaj stol je taman što meni treba i moram ga pronaći. Kutni stol mi je bolji tako da uštedim malo prostora s desne strane

 
0 1 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Dobar i jeftin stol za računalo

Ja imam odličan stol, ne bih ga baš slikao (ima tu svakakvih perverznjaka Smijeh) al mogu ga opisat...

 

Ugl OGROMAN JE 135*70*100 (D*Š*V) i stvarno mogu imati gomilu stvari na njemu i idalje ugodno raditi...

 

A cijena je na prvi pogled visoka (1000 kn) ali kad pogledate njega i ostale za istu cijenu, jednostavno poludite...

Prodajem: Matičnu ploču Matsonic + Intel Pentium IV 1.7 Ghz, Floppy Disk Drive + odgovarajući kabel, Modeme (PCI), AsRock MBO + Athlon XP 2600+, ATI Radeon 9200 SE
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
protjeran
offline
RE: Dobar i jeftin stol za računalo
1.Lovac kaže...

mierda-del-torro ovaj stol je taman što meni treba i moram ga pronaći. Kutni stol mi je bolji tako da uštedim malo prostora s desne strane

ja sam ga kupio u pevec salonu namještaja u zadru.

možda ima slično i lesnina ili pavlos ili slične firme.

''how yes no''
15 godina
neaktivan
offline
Dobar i jeftin stol za računalo

Eto pošto mi je ovaj trenutni stol dotrajao razmišljam o nabavci novoga. Poželjno je da bude kutni i naravno cjenovna klasa oko 1000 kn.

Trebao bi izgledati kao ovaj sa slike (više-manje).

Naravno može i bez ovih povišenih djelova (za monitor je poželjno da bude na povišenom).

Molio bih vas da mi nešto takvoga preporučite.

Unaprijed hvala!

World championships: 7, GP started: 250, GP wins: 91, Podium finishes: 154, Pole positions: 68, Fastest laps: 76, Points: 1,369
Poruka je uređivana zadnji put čet 11.3.2010 20:55 (F1-IVO).
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Dobar i jeftin stol za računalo

Nema smisla davati preko 600kn za stol za komp.

Ja eto tražim takav jer znam da ima dobrih

 
1 1 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Dobar i jeftin stol za računalo
mierda-del-torro kaže...
unique83 kaže...

Ja sam sebi svoj naručio po mjeri....

Prijateljev tata radi u firmi Conty koja se bavi izradom namještaja (ormari, stolovi...)

Nacrtao sam mu u google sketchup-u stol i policu (dimenzije: šxvxd; 220x200x40) koju mi se ne da sada slikat i to me sve izašlo 1600 kuna...

Naravno bilo je nekih popusta ali svejedno ne bi izašlo puno više...

Ako imaš mogućnosti napravi isto....odi kod nekoga da ti napravi ponudu pa vidi da li ti se isplati...

 

1600 kn za to malo stolića!!!!

evo moj kupljen u pevecu prije 2 god za 500 kn.

kod kućišta sa lijeve strane je bila još jedna pregrada al sam otpilio da mogu otvorit bočnu stranicu.

 

nevezano za temu stavi bas na pod ako možeš bit će bolji :)

Promišljanje je posao mnogih; odlučivanje pak samo jednoga.
14 godina
neaktivan
offline
Dobar i jeftin stol za računalo

Da refresham ovu temu.

Ja vam kažem da preko 500-600kn ne dajem novac za stol jer jednostavno što će vam nešto tako skupo.

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Dobar i jeftin stol za računalo

Jesi gledao oglase? Ja sam sad bacio pogled na Njuskalo ima OK stolova za relativno malo love. Gledao sam ti neki oglas "Stol za računalo", košta 250kn. Taj mi se čini dobar (ako dolazi i sa policama sto su na slici, inace 0 bodova).

Let's just say that if complete and utter chaos was lightning, he'd be the sort to stand on a hilltop in a thunderstorm wearing wet copper armour and shouting 'All gods are bastards'.
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Dobar i jeftin stol za računalo

Više bi volio svoj novi stol nego neki rabljeni, poluklimavi, razbiveni stol ;)

14 godina
neaktivan
offline
Dobar i jeftin stol za računalo

Evo malo update možda ima netko nekakvih novih ideja ili nešto slićno :)

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Dobar i jeftin stol za računalo
mierda-del-torro kaže...
unique83 kaže...

Ja sam sebi svoj naručio po mjeri....

Prijateljev tata radi u firmi Conty koja se bavi izradom namještaja (ormari, stolovi...)

Nacrtao sam mu u google sketchup-u stol i policu (dimenzije: šxvxd; 220x200x40) koju mi se ne da sada slikat i to me sve izašlo 1600 kuna...

Naravno bilo je nekih popusta ali svejedno ne bi izašlo puno više...

Ako imaš mogućnosti napravi isto....odi kod nekoga da ti napravi ponudu pa vidi da li ti se isplati...

 

1600 kn za to malo stolića!!!!

evo moj kupljen u pevecu prije 2 god za 500 kn.

kod kućišta sa lijeve strane je bila još jedna pregrada al sam otpilio da mogu otvorit bočnu stranicu.

Eeee takav stol baš meni treba, koje su dimenzije i gdje sve ima za kupiti takav stol, bar sličan tomu, dao bih max 1500 - 2000 kn za neki kvalitetni stol, mora biti kutni.....

Ne stavljajte ruku u ventilator dok ventilator radi. Upozorenje na klimatizacijskom uređaju
Poruka je uređivana zadnji put ned 25.7.2010 13:14 (lovac82).
14 godina
neaktivan
offline
RE: Dobar i jeftin stol za računalo
1.Lovac kaže...

Evo malo update možda ima netko nekakvih novih ideja ili nešto slićno :)

E baš sam neki dan išao vidjet Pevec Bjelovar a i ima jeftinije stol za računalo kreču od 230kn na dalje.  Mislim da neko od Pevec centara možda nisu iste cijene. Valjalo bi da odete povjeriti kakve stol za Pc  najviše vama odgovara. Nadam se da sam pomogao. OsmijehCoolNevinašce

Nenad
14 godina
protjeran
offline
RE: Dobar i jeftin stol za računalo
1.Lovac kaže...

Evo kao što u naslovu piše treba mi nekakav doar i jeftin stol za komp.

 

Tražio sam dosta po netu ali svi su neki stolovi AJME a skupi su. Po mogućnosti stol bi trebao biti do 500kn max, a treba imat dolje mjesto za noge i kučište a gore mjesto za monitor i po mogućnosti par polica na koje mogu stavit sve cd/dvd i još nešto ;)

 

Pa ako zna netko ima li gdje takvog kupit nek mi javi ;)

dobar i jeftin ne postoi

ljepo li je hrvat biti,majko hvala ti
14 godina
neaktivan
offline
RE: Dobar i jeftin stol za računalo
Toni93 kaže...

dobar i jeftin ne postoi

A da odeš u Pevec Centar i pogledaš cijene jer kod mene u Bjelovaru i ima dobar stol za računalo a cijene kreče od 250kn na dalje. Nevinašce

Nenad
15 godina
neaktivan
offline
Dobar i jeftin stol za računalo

Najpametnije bi bio naručiti stol po mjeri od stolara, ako se hoće trajnost i kvaliteta. Dobije se puno drvo a ne prešana iverica, mjere po želji i ostale karakteristike. Većina stolova koje se može kupiti su mali i lakat je neizbježno naslonjen na zrak, što nije ugodno kod dužeg rada za računolom.

Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Dobar i jeftin stol za računalo

to bi bilo pre skupo.ima na oglašavačima super stolova.u BANKU npr.

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Dobar i jeftin stol za računalo

Pogledaj moj post stol sam platio 299 kn u lidlu ostao je zadnji primjerak! Imali su 20 komada i otišli su u 2 dana!

 

http://www.bug.hr/forum/topic/predstavljanje/odakle-tipkate-d/1190.aspx?page=9

Poruka je uređivana zadnji put pon 26.7.2010 16:52 (zeroname).
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Dobar i jeftin stol za računalo

da ne otvaram novu temu i ja bih trebao neki

treba imati mjesto za kuciste,ladicu,policu za tipkalo i misa s tim da mi moze stati tipkovnica(g110) i steelseries qck onaj najveci i po mogucnosi da mi ostane jos prostora i da je monitor na povisenom te po mogucnosti jos mjesta za dvd-ove cjena do 1000max

malada
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Dobar i jeftin stol za računalo

Ima li gdje kupiti stol za računalo gdje stoječki koristiš računalo?

Mene već od 2 sata sjedenja guzica boli xD

 

Moj PC  
0 1 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Dobar i jeftin stol za računalo

jastuk pod guzicu i eto...

11 godina
neaktivan
offline
Dobar i jeftin stol za računalo

nevjerujem da je netko pisao u temu staru 2 godine...čak nevjerujem ni da ja na ovo sad odgovaram... haha

 
0 7 hvala 0
13 godina
offline
Re: Dobar i jeftin stol za računalo
HDesignz kaže...

nevjerujem da je netko pisao u temu staru 2 godine...čak nevjerujem ni da ja na ovo sad odgovaram... haha

Ajde ti reci nama zašto nebi netko pitao savjet u staru temu 2g? Šta za svaku glupost nova tema ili?

evilmage007@gmail.com skype evilmage007
13 godina
offline
Dobar i jeftin stol za računalo

Sry što dižem temu, ali i sam tražim stol neki, a neam puno para za dati.

Zna netko di se može kupiti stolić, onak u djelovima pa da ga doma složim. Samo da mogu monitor na njega složit ne treba mi ništa više dodatne ladice i te gluspoti.

Imam Alfu, stavil sam alu felge sad cu sigurno dobit (MUP) ban jer auto nije bio tak zamisljen-Kad igram TDU 2 bude mi rozna crta kad zakocim od tockova-evo ovako kad aimam on se sam unaima-
Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice