All-in-one PC - problem sa TV karticom

poruka: 6
|
čitano: 1.785
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
4 godine
offline
All-in-one PC - problem sa TV karticom

Pozdrav svima, znači problem je sljedeći, imam all-in-one PC kojeg sam kupio polovno, dolazio je sa Windows 8, oborim taj sistem, nabacim Windows 10 i evo belaja.

 

Taj PC ima u sebi ugrađenu TV karticu, i sad ja spojim sobnu antenu na tu TV karticu, instaliram wmc, odaberem u setting TV i nakon Set Up TV Signal,  i kaže mi: "TV tuner card not found".

 

 

Ne znam u čemu može biti problem, valjda oborivanjem starog sistema je uništilo i driver za ugrađenu TVkarticu.

 

Lijep pozdrav.

Samsung UE46ES7000,Philips FR-996,Vivax HT-401,Samsung 3D BLURAY HT-H4500R,PS4 Slim 1TB,i Vip TV KAONMEDIA VM-1200
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: All-in-one PC - problem sa TV karticom

Proguglaj malo o tom AiO PC-u, koji brand i model, probaj provjeriti ima li proizvođač kakvih ažuriranja, drivera i sl. za Win 10. 

 

Da li je kartica prethodno radila na Win 8?

Yippee ki-yay, motherfucker! :)
4 godine
offline
Re: All-in-one PC - problem sa TV karticom
boxer kaže...

Proguglaj malo o tom AiO PC-u, koji brand i model, probaj provjeriti ima li proizvođač kakvih ažuriranja, drivera i sl. za Win 10. 

 

Da li je kartica prethodno radila na Win 8?

 Možda i jest radila na win 8 ali ne znam, jer sam oborio osmicu i nabacio 10-ku, PC je od lenova, ideacentre, ima core i3 procesor, 2013. godina, ima i touch screen, model ne znam koji je ali znam serijski broj: VS70149256, možda će ovaj srijski broj pomoći kada budeš utipkavao na stranici od lenova, pokušao sam na device managers naći tu televizijsku karticu ali nema, nema čak niti na sound & video managers, ali jedina stvar mislim da je rijetko nać drajvere...

Samsung UE46ES7000,Philips FR-996,Vivax HT-401,Samsung 3D BLURAY HT-H4500R,PS4 Slim 1TB,i Vip TV KAONMEDIA VM-1200
Poruka je uređivana zadnji put sri 10.6.2020 16:30 (Vavoom).
16 godina
offline
All-in-one PC - problem sa TV karticom

Moraš znati točan model da bi znao koje drivere trebaš, ovako sa serijskim brojem nećeš ništa naći.

Moj PC  
0 1 hvala 0
14 godina
offline
All-in-one PC - problem sa TV karticom

Po serijskom - B340 All-in-One (ideacentre) - Type 2566.

Evo link za drivere: https://pcsupport.lenovo.com/us/en/products/desktops-and-all-in-ones/ideacentre-b-series-all-in-ones/ideacentre-b340-all-in-one/2566/57312133/vs70149256/downloads/driver-list/component?name=Display%20and%20Video%20Graphics

 

Kartica je Conexant ATSC ili AverMedia H334 ali imaš drivere samo za 8.1 max, Win10 je službeno nepodržan.

Sad dal ih možeš natjerati da rade na Win10 to je druga priča...

IT me iznevjeri
Poruka je uređivana zadnji put sri 10.6.2020 21:41 (Alkaline).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: All-in-one PC - problem sa TV karticom

 

 

Pogledaj ima li gdje naljepnica na poleđini i sl, pitaj prodavca o kojem se modelu radi, mislim pokušaj se malo snaći kako bi utvrdio model.

 

Imaš ovdje spisak A i B modela, pogledaj da li tvoj nosi neku oznaku sa spiskova ili ih ukucavaj u google da ti izbaci slike pa prepoznaj da li tvoj AiO odgovara modelu sa slika i tako ćeš utvrditi.

 

https://en.wikipedia.org/wiki/IdeaCentre_A_series

 

https://en.wikipedia.org/wiki/IdeaCentre_B_series

 

EDIT: ostao mi TAB otvoren duže vremena pa nisam vidio da je bio prethodni odgovor. No svakako savjeti vrijede, ako se utvrdi da se ipak ne radi o tom modelu.

Yippee ki-yay, motherfucker! :)
Poruka je uređivana zadnji put sri 10.6.2020 22:10 (boxer).
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice