Ajmo gameri !!! Trebam pomoć. Najbolje slušalice?

poruka: 46
|
čitano: 25.775
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Ajmo gameri !!! Trebam pomoć. Najbolje slušalice?
pitanje

Bio bih jako zahvalan ako bi mi pomogli u odabiru slušalica za PC. Trebam močne, kvalitetne slušalice na kojima se raspoznaje svaki zvuk. Zvuk nek se bazira na 5.1 ili ako mislite da ima nešto bolje bilo bi dobro od vas da to i navedete. Mogu u obzir i doći slušalice sa mikrofonom.

25.12 sam DJED MRAZ a preostale dane sam ALKOHOLIČAR i pijem zbog uzaludno potrošene većeri 25.12
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Ajmo gameri !!! Trebam pomoć. Najbolje slušalice?
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Ajmo gameri !!! Trebam pomoć. Najbolje slušali
 I moj glas za odabir iz gornje ponude.
16 godina
offline
RE: Ajmo gameri !!! Trebam pomoć. Najbolje slušali
Level 1 kaže...
 I moj glas za odabir iz gornje ponude.
 
Apsolutno i moj.
Imam ih i prezadovoljan!
Kvaliteta zvuka savršena.
K tome imam jeftiniji model, HD 201!
Well the way I figure it, in this business a lot of your kind come along, and if I kill each one that comes, eventually I should hit the jackpot sooner or later
16 godina
offline
Ajmo gameri !!! Trebam pomoć. Najbolje slušalice?
Sennheiser PC350 Headset

 

Ukoliko cijena nije upitna.

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Ajmo gameri !!! Trebam pomoć. Najbolje slušalice?

Ovo su ti jedne jako dobre slusalice   http://www.magazinrs.hr/artikl.asp?item=slusalice-speedlink-medusa-progamer-51-sl-8793--torbica&code=090004&cat=zvukzvucnici-slusalice

A ako nemas toliko novaca ove tu      http://www.magazinrs.hr/artikl.asp?item=slusalice-raptoxx-rt-891mv-20-mikrofon&code=090040&cat=zvukzvucnici-slusalice

Naravno da imas i od Razera ali one dodu oko 1000kn...odluci sam koliko zelis dati novaca....Belji se

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Ajmo gameri !!! Trebam pomoć. Najbolje slušalice?

Od svih koje sam do sada koristio, najzadovoljniji sam sa Logitech Gaming Precision...

 

Potrebno je jako kratko vrijeme navikavanja na secifičan položaj na glavi, ali kvaliteta zvuka je odlična i cijena nije visoka.

Don't you see their bodies burning Desolate and full of yearning Dying of anticipation Choking from intoxication
Poruka je uređivana zadnji put ned 13.7.2008 2:33 (Danny_HR).
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Ajmo gameri !!! Trebam pomoć. Najbolje slušalice?

Neke slušalice + mic od kojih ne bole uši ,ako znate koju takvu?

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Ajmo gameri !!! Trebam pomoć. Najbolje slušali
Armor kaže...
Level 1 kaže...
 I moj glas za odabir iz gornje ponude.
 
Apsolutno i moj.
Imam ih i prezadovoljan!
Kvaliteta zvuka savršena.
K tome imam jeftiniji model, HD 201!
 
također imam HD201, jako zadovoljan!
I once asked God why had he allowed wars to happen, he replied: "I DID IT FOR THE LULZ!"
16 godina
neaktivan
offline
RE: Ajmo gameri !!! Trebam pomoć. Najbolje slušali
themoviekiller kaže...

Bio bih jako zahvalan ako bi mi pomogli u odabiru slušalica za PC. Trebam močne, kvalitetne slušalice na kojima se raspoznaje svaki zvuk. Zvuk nek se bazira na 5.1 ili ako mislite da ima nešto bolje bilo bi dobro od vas da to i navedete. Mogu u obzir i doći slušalice sa mikrofonom.

  Super! Još da si naveo koliko love mozeš/zeliš potrošit...
crash11 kaže...

Neke slušalice + mic od kojih ne bole uši ,ako znate koju takvu?

  Isto koliko love zeliš potrošit na slušalice...
May The Force be With You DuDe!
15 godina
neaktivan
offline
Ajmo gameri !!! Trebam pomoć. Najbolje slušalice?

Ako pare nisu bitne onda http://www.magazinrs.hr/artikl.asp?item=slusalice-razer-barracuda-hp-1-stereo-gamerske-slusalice-za-glavu&code=140066&cat=zvukzvucnici-slusalice . To su ti najbolje gamerske kod nas.A i dobre su http://www.magazinrs.hr/artikl.asp?item=slusalice-speedlink-medusa-stereo-jack-sl-8781&code=090029&cat=zvukzvucnici-slusalice.J asam ih imo al sam ih prodao jer su mi padale s glave a nes je bilo potragano ba ih insam mogo smanjit,Šutim

92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis.Pentium 4 2.0GHz / ATI 9600Series/1Gb Kingmax/100GB Maxtor/400W neko tam ljevo.
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Ajmo gameri !!! Trebam pomoć. Najbolje slušali
BokyKLC kaže...

Ako pare nisu bitne onda http://www.magazinrs.hr/artikl.asp?item=slusalice-razer-barracuda-hp-1-stereo-gamerske-slusalice-za-glavu&code=140066&cat=zvukzvucnici-slusalice . To su ti najbolje gamerske kod nas.A i dobre su http://www.magazinrs.hr/artikl.asp?item=slusalice-speedlink-medusa-stereo-jack-sl-8781&code=090029&cat=zvukzvucnici-slusalice.J asam ih imo al sam ih prodao jer su mi padale s glave a nes je bilo potragano ba ih insam mogo smanjit,Šutim

 A kaj sam ja napiso u mom postu...LOLCool
Intel Core 2Duo E8200..2Gb rama..8800gt.. HDD 320Gb 8Mb cache-a..samsung t220..
15 godina
offline
RE: Ajmo gameri !!! Trebam pomoć. Najbolje slušali
BokyKLC kaže...

Ako pare nisu bitne onda http://www.magazinrs.hr/artikl.asp?item=slusalice-razer-barracuda-hp-1-stereo-gamerske-slusalice-za-glavu&code=140066&cat=zvukzvucnici-slusalice . To su ti najbolje gamerske kod nas.A i dobre su http://www.magazinrs.hr/artikl.asp?item=slusalice-speedlink-medusa-stereo-jack-sl-8781&code=090029&cat=zvukzvucnici-slusalice.J asam ih imo al sam ih prodao jer su mi padale s glave a nes je bilo potragano ba ih insam mogo smanjit,Šutim

 Ja se slažem sa bokyKLC te slušalice su prave čim su razerove a nisu ni loše.
15 godina
neaktivan
offline
Ajmo gameri !!! Trebam pomoć. Najbolje slušalice?

IznenađenIznenađen Nekak sam ga preletio  , i meni trebaju gaming sluske do 300kn ,hg.spot,vemil. Cool

92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis.Pentium 4 2.0GHz / ATI 9600Series/1Gb Kingmax/100GB Maxtor/400W neko tam ljevo.
Poruka je uređivana zadnji put uto 5.8.2008 15:30 (BokyKLC).
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Ajmo gameri !!! Trebam pomoć. Najbolje slušalice?

Da li netko ima slušalice Logitech clear chat pro usb ako ima kakve su i da li bolje uši nakon nošenja itd?

 

http://www.itnewsonline.com/images/news/Logitech-ClearChat-Pro-USB-Headset.jpg

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Ajmo gameri !!! Trebam pomoć. Najbolje slušalice?
autorov komentar

Ja si baš kupio Clear Chat Wireless... Sluške su pre bolesne i isplatilo se te pare dati za njih.... a ako je jedina razlika između tih i ovih koje si naveo samo  to da su jedne žične a druge bežične onda si ih odma kupi jer zvuk je prebolestan i slusalice jako dobro izoliraju okolne zvukove u prostoriji

25.12 sam DJED MRAZ a preostale dane sam ALKOHOLIČAR i pijem zbog uzaludno potrošene većeri 25.12
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Ajmo gameri !!! Trebam pomoć. Najbolje slušalice?
autorov komentar

Nemojte misliti da je tema gotova jer sam kupio sluske.... trebam neke kvalitetne sa 5.1 surround-om, a vidim da ste ih naveli dosta, samo malo ce pricekati....

25.12 sam DJED MRAZ a preostale dane sam ALKOHOLIČAR i pijem zbog uzaludno potrošene većeri 25.12
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Ajmo gameri !!! Trebam pomoć. Najbolje slušali
themoviekiller kaže...

Ja si baš kupio Clear Chat Wireless... Sluške su pre bolesne i isplatilo se te pare dati za njih.... a ako je jedina razlika između tih i ovih koje si naveo samo  to da su jedne žične a druge bežične onda si ih odma kupi jer zvuk je prebolestan i slusalice jako dobro izoliraju okolne zvukove u prostoriji

 Da li tvoje idu iza glave ili na glavu?
15 godina
protjeran
offline
RE: Ajmo gameri !!! Trebam pomoć. Najbolje slušali
Danny_HR kaže...

Od svih koje sam do sada koristio, najzadovoljniji sam sa Logitech Gaming Precision...

 

Potrebno je jako kratko vrijeme navikavanja na secifičan položaj na glavi, ali kvaliteta zvuka je odlična i cijena nije visoka.

 Te tvoje nisu 5.1 tj. surround slušalice. Barem koliko ja znam...
Intel Core 2 Quad Q6600 Gigabyte EX38-DS4 DDR2 4GB, 2x2048 Samsung 320Gb SATA II 16Mb Colors-IT L8029-C43 Chieftec Turbo series 850W ATI Radeon Sapphire HD4870 Creative Labs X-Fi XtremeMusic
15 godina
neaktivan
offline
Ajmo gameri !!! Trebam pomoć. Najbolje slušalice?

Imam problem s Logitech ClearChat slušalicama odnosno sa mikrofonom na njima, preko team speaka ne možeš razgovarat , zvuk krči kao ono kad je uključen mic boost , ali pošto ove su na usb nema nigdje tog da isključim recimo, da li možda netko zna u čem je problem ili da odem mijenjat . Evo snimio sam preko team speaka pa poslušajte kako se to čuje http://www.zshare.net/audio/167323380b0b4c1a

Imam Windowse x64 instalirane.

Poruka je uređivana zadnji put pet 8.8.2008 20:50 (crash11).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Ajmo gameri !!! Trebam pomoć. Najbolje slušalice?

Nemojte nasjedati na proizvode koji se reklamiraju da imaju surround, tj. 5.1 slušalice. To ne postoji jer su slušalice u svom punom smislu surround i drugačije ne mogu biti (zaBoga, pa stoje vam direktno na uhu!).

Daju lošiji i neprecizniji zvuk od pravih slušalica napravljenih od firmi koje se zapravo i bave slušalicama (Sennheiser, AKG, Grado...).

 

Ako netko ne vjeruje, ja mu dam svoje HD485 na 15 minuta igranja nekog FPSa pa da vidite kako će se mišljenje promijeniti :)

 
0 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
RE: Ajmo gameri !!! Trebam pomoć. Najbolje slušali
motom2772 kaže...

Nemojte nasjedati na proizvode koji se reklamiraju da imaju surround, tj. 5.1 slušalice. To ne postoji jer su slušalice u svom punom smislu surround i drugačije ne mogu biti (zaBoga, pa stoje vam direktno na uhu!).

Daju lošiji i neprecizniji zvuk od pravih slušalica napravljenih od firmi koje se zapravo i bave slušalicama (Sennheiser, AKG, Grado...).

 

Ako netko ne vjeruje, ja mu dam svoje HD485 na 15 minuta igranja nekog FPSa pa da vidite kako će se mišljenje promijeniti :)

 Ja "brijem" da su slušalice dobre. Kupujem na jesen. Što kažeš? Ili ne trošiti novce ako to stoji? Pogledaj, molim te pa javi... http://www.ventex.hr/ProductDetails.aspx?id=173189&pg=9846 Ove piše da imaju surround. "Creative" marka. Kanio sam kupiti... Bogataš
Intel Core 2 Quad Q6600 Gigabyte EX38-DS4 DDR2 4GB, 2x2048 Samsung 320Gb SATA II 16Mb Colors-IT L8029-C43 Chieftec Turbo series 850W ATI Radeon Sapphire HD4870 Creative Labs X-Fi XtremeMusic
16 godina
neaktivan
offline
RE: Ajmo gameri !!! Trebam pomoć. Najbolje slušali
stoncin3 kaže...
 Ja "brijem" da su slušalice dobre. Kupujem na jesen. Što kažeš? Ili ne trošiti novce ako to stoji? Pogledaj, molim te pa javi... http://www.ventex.hr/ProductDetails.aspx?id=173189&pg=9846 Ove piše da imaju surround. "Creative" marka. Kanio sam kupiti... Bogataš

Evo kao frendu i ljubitelju dobrog zvuka (potrošit ćeš 600 i nešto kuna na slušalice, mora biti da želiš dobar zvuk) ti stvarno preporučam da ne kupuješ to.

Precijenjene su, pogotovo zbog dolby dekodera kojeg imaju (ona crna kutijica na slici), a koji traži zasebno napajanje (baterije) i od kojeg nećeš imati previše koristi.

Taj dekoder i surround koji se s njima reklamira ti je predviđen prvenstveno za filmove i audio CDe snimane u dolby standardu, nikako za igre.

Mislim da se više niti ne proizvode, nema ih nigdje osim u tih par shopova kod nas, a Creative ih ne drži na stranici.

 

Radije pogledaj ovo:
Iste su kao i obične HD515 (koje su same po sebi već skoro audiofilske), a ove "gaming" nisu (osim boje i 6,3mm adaptera) po ničemu drugačije.
Za njih ti garantiram da ćeš biti oduševljen zvukom glazbe koju imaš  - pogotovo ako je CD format a ne MP3, a u igrama ćeš imati fantastičan osjećaj prostora.

Još se raspitaj malo, jer ne moraš dati čak niti toliko novca. Ima i jeftinijih modela koji bi ti bili sasvim dovoljni. Best buy su čak nekoliko godina već HD202/201 koje su oko 200-250 kuna.
Imam doma uz HD485 i jedan primjerak HD202 slušalica koje sam pozajmio ukućanki na korištenje i oduševljena je, a udobne su i lagane za nošenje pa više niti ne sluša na zvučnike ( ima njih na glavi cijelo vrijeme).
16 godina
neaktivan
offline
Ajmo gameri !!! Trebam pomoć. Najbolje slušalice?

Ne znam, ja kao relativan audiofil koristim Technics RP-F800 slušalice. Kupljene ima 3-4 godine, sumnjam da ih više ima po dućanima, al meni najviše odgovaraju. Praktićki smo srasli Smijeh  Ako slučajno nađeš, nećeš požaliti (iznimno široka i ravnomjerna frekvencijska karakteristika, nema toga što ne čuješ s njima)

Why so serious???
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Ajmo gameri !!! Trebam pomoć. Najbolje slušali
autorov komentar
crash11 kaže...
themoviekiller kaže...

Ja si baš kupio Clear Chat Wireless... Sluške su pre bolesne i isplatilo se te pare dati za njih.... a ako je jedina razlika između tih i ovih koje si naveo samo  to da su jedne žične a druge bežične onda si ih odma kupi jer zvuk je prebolestan i slusalice jako dobro izoliraju okolne zvukove u prostoriji

 Da li tvoje idu iza glave ili na glavu?
 Na glavu
25.12 sam DJED MRAZ a preostale dane sam ALKOHOLIČAR i pijem zbog uzaludno potrošene većeri 25.12
15 godina
neaktivan
offline
RE: Ajmo gameri !!! Trebam pomoć. Najbolje slušali
autorov komentar
motom2772 kaže...

Nemojte nasjedati na proizvode koji se reklamiraju da imaju surround, tj. 5.1 slušalice. To ne postoji jer su slušalice u svom punom smislu surround i drugačije ne mogu biti (zaBoga, pa stoje vam direktno na uhu!).

Daju lošiji i neprecizniji zvuk od pravih slušalica napravljenih od firmi koje se zapravo i bave slušalicama (Sennheiser, AKG, Grado...).

 

Ako netko ne vjeruje, ja mu dam svoje HD485 na 15 minuta igranja nekog FPSa pa da vidite kako će se mišljenje promijeniti :)

 Jednim dijelom jesi u pravu a jednim nisi.... Kod običnih sluški imaš samo osjećaj što je lijevo a što desno a kod 5.1 točno dobijaš di se što točno nalazi preko zvukova, te  sluske su stvorene za gamere... isprobao sam ih kod frenda, svaka sluška ima po 4 zvučnika i je nešto prebolesno....
Samo čuo sam da je najbolje uzimati one koji imaju dolby digital surround
25.12 sam DJED MRAZ a preostale dane sam ALKOHOLIČAR i pijem zbog uzaludno potrošene većeri 25.12
Poruka je uređivana zadnji put sub 9.8.2008 13:20 (themoviekiller).
16 godina
neaktivan
offline
RE: Ajmo gameri !!! Trebam pomoć. Najbolje slušali
themoviekiller kaže...
 Jednim dijelom jesi u pravu a jednim nisi.... Kod običnih sluški imaš samo osjećaj što je lijevo a što desno a kod 5.1 točno dobijaš di se što točno nalazi preko zvukova, te  sluske su stvorene za gamere... isprobao sam ih kod frenda, svaka sluška ima po 4 zvučnika i je nešto prebolesno....
Samo čuo sam da je najbolje uzimati one koji imaju dolby digital surround

Ne znam kako ti percipiraš stvari, ali ja na svojim slušalicama točno čujem gdje mi tko dolazi Iznenađen

Koje si hi-fi slušalice probao pa da nisi čuo stvari kako treba?

 

E, a Dolby digital surround.

U igrama nije podržan, to je za filmove (DVD, Blu-ray, kino), i rijetko glazbu snimanu u višekanalnim studijima (DTS CD audio itd...).

Link gdje ti je objašnjeno gdje se koristi: http://en.wikipedia.org/wiki/Dolby_Digital#Applications_of_Dolby_Digital

 

Za gamere je najbitniji EAX ilitiga enviromental audio.

Evo zanimljivo štivo, pa pročitaj ako mi ne vjeruješ.

http://en.wikipedia.org/wiki/Environmental_audio_extensions

To je ono što bi gameri trebali gledati, ali i to je više posao zvučne kartice nego slušalica.

15 godina
neaktivan
offline
Ajmo gameri !!! Trebam pomoć. Najbolje slušalice?
autorov komentar

Na svim slušalicama normalno čujem... ali ako sluške imaju samo dva zvučnika onda možeš odrediti da li netko npr. puca sprijeda ili odozada ili lijevo ili desno ali kod ovih kako god da stojiš znaš svaki detalj jer kao da si tamo..... čuješ točno što je npr. lijevo gore ili iza tebe dolje a da se ni ne okrećeš mišem a to baš nemožeš postići sa obićnim sluškama, kad uspoređuješ obične i ove sa 5.1 onda se kuži jako velika razlika jer velikia je razlika imati 2 zvučnika  ili 8 zvučnika ali da svaki zvučnik daje zvuk točno iz određenog smjera,

 

ja kod običnih sluški kad netko iza mene  zapuca čujem da je iza mene ali neznam je li pucao sa zgrade ili sa poda iza sebe a kod ovoga se odma čuje od kuda, testirao sam na ovim sluškama SHARKOON X-tatic II

 

ali fučkaš slušalice ako nemaš dobru zvučnu karticu

 

A ovo s Dolby Digitalom i nije istina.... koristi se i u igranju evo pa vidi

http://translate.google.hr/translate?hl=hr&sl=en&u=http://en.wikipedia.org/wiki/Dolby_Digital&sa=X&oi=translate&resnum=1&ct=result&prev=/search%3Fq%3Ddolby%2Bdigital%2Bwikipedija%26hl%3Dhr%26sa%3DX

 

Dolby Digital je kvaliteta zvuka. Dolby Digital služi za postizanje jednake  kvalitete zvuka kao što je sam zvuk u prirodi i služi za uklanjanje svih smetnji, a i ova kratica digital je zato što je zvuk u digitalnom zapisu, a u tom je zapisu zato što  zauzima manju memoriju nego analogni zapis. Dolby Digital ima mnogo vrsta kao što su EX, Live, TrueHD i Plus.  Igre koriste Dolby Digital Live

 

Dolby Digital ne ovisi o vašim igrama, Sve igre možete slušati u Dolby Digital tehnologiji i sve zvukove samo ako imate takvu zvučnu karticu, tko nevjeruje neka u gore navedenom objašnjenju pročita pod Dolby Digital Live  što je zapisano. Igrice trenutno podržavaju 5.1 kanalni sustav pa zato neočekujte da ćete dobiti sa 6.1 i 7.1 sustavom bolju kvalitetu zvuka.

 

Ali čemu Dolby Digital slušalice ako nemate takvu zvučnu karticu, oznaka na slušalicama DD znači da slušalice podržavaju DD ako netko ima takvu zvučnu karticu

25.12 sam DJED MRAZ a preostale dane sam ALKOHOLIČAR i pijem zbog uzaludno potrošene većeri 25.12
Poruka je uređivana zadnji put sub 9.8.2008 14:58 (themoviekiller).
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Ajmo gameri !!! Trebam pomoć. Najbolje slušalice?

da ne otvaram novu temu...

 

sta mislite o ovim slusalicama? Philips SBCHP400

***em sve! (mislim ovo je opaka psovka, ne opisivanje mog ljubavnog života)
 
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice