World of Warships izdvojena tema

poruka: 2.882
|
čitano: 523.666
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
Re: World of Warships
Brki1994 kaže...

Na poslu sam, pa ću vidjeti što sam dobio kada dođem kući.

Što si ti dobio?

 Nisam pogledao. Navodno što je stariji acc to je manja/slabija nagrada. Imam EU (2017) i NA (2020) acc, provjerit ću kasnije.

7 godina
offline
Re: World of Warships

Tipičan WG, casualcima i novim igračima daj sve, nama detonation flags 

Od 2015. imam account pa ću pogledati doma što sam lijepog dobio...

I want to believe
Poruka je uređivana zadnji put čet 4.2.2021 14:31 (Brki1994).
12 godina
offline
World of Warships

Ja sam čini mi se kitu dobio....Nigdje ništa

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: World of Warships
Brki1994 kaže...

Tipičan WG, casualcima i novim igračima daj sve, nama detonation flags 

Od 2015. imam account pa ću pogledati doma što sam lijepog dobio...

 Na starijem (EU) acc sam dobio 2 containera

Na novijem (NA) acc sam dobio 7 dana premiuma, 2M kredita i 5 containera

14 godina
offline
World of Warships

SPEC7CODE3WIN4U 

 

2 x container

Moj PC  
1 1 hvala 1
15 godina
offline
World of Warships

2 shitty containera, random i resource...

It is better to be hated for who you are, than to be loved for someone you are not.
 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
World of Warships

Kad je u pitanje WG daj šta daš, jbg.

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
World of Warships

Izbaciše Flamua iz CC programa, lol.

GGWP WG.

 
0 0 hvala 1
7 godina
offline
Re: World of Warships

Čini se da braća bjelorusi ne vole kritike protiv "glorius balansa"...

 

Keže Flamu da mu je drago zbog toga i ne krivim ga.

Igru nism od reworka igrao možda 3 sata ukupno pa ozbiljno razmišljam prodati account.

I want to believe
14 godina
offline
World of Warships

OVRTHKL - LANDEDSAFELY - ABORTHEATTACK - ONLYSIX - USNAVY

 

Što prije ukucajte jer će biti invalid uskoro.

Moj PC  
2 0 hvala 2
14 godina
offline
World of Warships

ukucao ove gornje, prva 2 prije a ostale jucer, sve radi

ova 2 naso na forumu danas, ubacio i rade obadva

STRONGSTORM

BRITTISHSAILORS

prema tome ulupajte prije nego ih "brko" ™ iskopca

a kaj dobijete, neznam... konjuktivitis, zgaravicu i podocnjake...

Kupujem DVD FC2,3,4, Crysis2,3...PM me
Poruka je uređivana zadnji put uto 6.4.2021 15:18 (ED63).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
World of Warships

14 dana premium besplatno, pokrenite launcher od igre i piše vam sve na njemu.

Poruka je uređivana zadnji put sub 1.5.2021 11:26 (Dragone).
Moj PC  
0 1 hvala 1
12 godina
offline
World of Warships

Počinju klanske 26og ako ko hoće igrat klanske a da je dobar igrač ( ne znam bar preko kojih 53/54% WR i PR nekakav normalan i naravno nekoliko 10ki po mogučnosti Petro ) - neka se javi u CRON ili tu meni na pm

 

Hvala

Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
offline
World of Warships

Prijašnjih godina mi je pauza trajala možda 2-3 mjeseca, ali sada traje već skoro 5.

Dead Eye koji je nešto toliko kriminalno će maknuti pa ćemo. Commander rework je teški kriminal kriminal, a imam osjećaj da se bliže i podmornice dok novi nizozemski razarači imaju protubrodske projektile (padobranski) koji devastiraju brodove (Montanu su uništili odmah). 

Nova Meta su sada topovi koji su kao precizniji (neznanto) uz spori RoF i pretakanje iz šupljeg u prazno (novi njemački razarači).

 

Mislim da će mi pauza još malo trajati...

I want to believe
Poruka je uređivana zadnji put uto 25.5.2021 12:12 (Brki1994).
Moj PC  
0 1 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: World of Warships
Brki1994 kaže...

Prijašnjih godina mi je pauza trajala možda 2-3 mjeseca, ali sada traje već skoro 5.

Dead Eye koji je nešto toliko kriminalno će maknuti pa ćemo. Commander rework je teški kriminal kriminal, a imam osjećaj da se bliže i podmornice dok novi nizozemski razarači imaju protubrodske projektile (padobranski) koji devastiraju brodove (Montanu su uništili odmah). 

Nova Meta su sada topovi koji su kao precizniji (neznanto) uz spori RoF i pretakanje iz šupljeg u prazno (novi njemački razarači).

 

Mislim da će mi pauza još malo trajati...

 Deadeye su maknuli, podmornice vjv nece ove godine, a nizozemski su cruiseri, a ne destroyeri i već su najavili nerf za onaj njihov airstrike.

I to su samo bombe koje bacaju avioni, a nikakvi protubrodski projektili.

 

Ti ili stvarno nemas pojma kaj pises ili si lijen procitati kaj si napisao...

7 godina
offline
Re: World of Warships
scipion kaže...
Brki1994 kaže...

Prijašnjih godina mi je pauza trajala možda 2-3 mjeseca, ali sada traje već skoro 5.

Dead Eye koji je nešto toliko kriminalno će maknuti pa ćemo. Commander rework je teški kriminal kriminal, a imam osjećaj da se bliže i podmornice dok novi nizozemski razarači imaju protubrodske projektile (padobranski) koji devastiraju brodove (Montanu su uništili odmah). 

Nova Meta su sada topovi koji su kao precizniji (neznanto) uz spori RoF i pretakanje iz šupljeg u prazno (novi njemački razarači).

 

Mislim da će mi pauza još malo trajati...

 Deadeye su maknuli, podmornice vjv nece ove godine, a nizozemski su cruiseri, a ne destroyeri i već su najavili nerf za onaj njihov airstrike.

I to su samo bombe koje bacaju avioni, a nikakvi protubrodski projektili.

 

Ti ili stvarno nemas pojma kaj pises ili si lijen procitati kaj si napisao...

 

Napisao sam da se hladim od igre, a to znači da minimalno čitam novosti i forume (osim onog što mi izađe na naslovnicu) pa sam na temelju onog što sam vidio dao svoj zaključak 

Uklananje Deadeya im je prva pametna ove godine što su napravili. Thunderer i Yamato s time su bili bog i batina, a statični gameplay na višim tierovima je postao još više statičan. Super crusieri su indirektno nerfani (iznimka Petropavlavsk).

Glede podmornica se sjećam da su nerfali kisik, pa će tijekom meča biti limitirani koliko dugo mogu biti pod vodom. Kada se potroši, to je to (ali i dalje podmnornice jesu problem).

Mea culpa za holandeze, ali onaj airstrike će se dugo razvlačiti sa buffovima i nerfovima. 

Trebalo bi lijepo sjesti i napraviti reviziju svih linija jer su neke očito inferiornije od drugih.

Zaboravio sam spoemnuti i BB ISE kao hibridni BB/CV. Mislim da neće nešto briljirati, ali pokazuje da se WG ne plaši unositi novitete (to je dobro, ali poznavajući njih znamo kako će to izgledati na druge staze).

 

Vjerovati WG-u da će nešto rješiti (nabolje) je upitno, a jedini koji drže igru su community i developeri kojima je do projekta stalo. Vodstvo se očito pomamilo za lovom malo jače (Kong event) pa tako i dobivamo inflaciju premium brodova na sve strane.

I want to believe
13 godina
neaktivan
offline
World of Warships

Sve ok, ali nemoj onda pisati ako nisi siguran ispadas lijencina koja pametuje, doslovno treba minuta 2 googlanja da provjeris.

 

A slazem se da igra ima probleme i da ta pohlepa sa profitom dovodi do upitnih odluka, ali sve u svemu igra je po meni jos zabavna za igrati, a izgleda lijepse nego ikada prije.

 

U svakom slucaju nerfali su Thundereru range vec 2 puta, nerfali su sada i petra nesto sitno, trude se neki balance napraviti nije da samo rokaju brodove pa sta bude iako to nekada tako ispada.

Ja igram za gust kada mi se igra, kada ne, napravim pauzu po koji mjesec ili godinu i dobro.

 
0 0 hvala 0
7 godina
offline
World of Warships

Thunderer ne mogu oni nerfati range koliko imate odličnu disperziju (cruiser pattern). Sada je potrebno nešto opreznije igrati zbog slabijeg oklopa, ali je i dalje snažan brod.

Upalio sam jučer navečer igru i samo gledao flotu što sve imam. Jean Bart mi je dragulj i njega obožavam izvesti u PvP. Pommern mi je npr kao i ostatak njemačke linije (osim Bismarcka i Scharnhosta) druga priča. Obožavam nijemce za Coop i tu pružaju anti stres, ma ustvari svaki battleship koji ima dobre secondaries mi je odličan anti stres.

 

Wows ima problem što se igra kroji prema trenutnim metama. HE spam meta, secondary meta, RoF meta i ostale nažalost kroje igru. Ispada ti onda da neki borodovi koji su u određenoj meti bili super ili vrlo dobri, sada su bezveze ili niš koristi. Tako se vrti u krug.

Stvarno je potrebno periodično raditi revizije svih linija jer mnoge nacije gube neke adute koje su imali (ameri više nemaju superioran AA u odnosu na neke druge, njemački turtleback oklop nije novitet, japanska preciznost isto nije novitet). Shvaćam da nije lako to sve izbalansirati i da treba uzeti u obzir više stavki, ali barem neka budu iskreni i priznaju da mnoge linije i neke mehanike treba mjenjati.

 

Ono što igra isto treba (ne sad, ali kroz 2-3 godine) je novi engine i novi fizikalni model. To bi moglo unaprijediti stvar na veliko, ali mislim da sada još nije došla voda do grla. U WoT-u su novi engine ubacili kada je broj igrača već počeo opadati.

I want to believe
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
World of Warships

Ma ne dira njih 5% dok ima debila koji troše 100eur na special camo brod i ostala govna - jucer od 7-8 partije u 3 vidim NC sa onom retardirano Godzila Camo, ako ga niste skužili to vam je onaj NC koji ima HP bar abnormalno visoko pa nemreš ni skužit di je brod ( i to su uspjeli sje naravno )

 

Ako cemo o igri 2 su krucijalna problema CV i MM, MM je čak i veci problem od CV (koje mrzi 80% playerbase)-a, jer od 10 partija 7 ih ima steamroll i partija završi sa preko 6 brodova razlike prednosti i u tipa 7-10min, to ne odgovara niti ovima kaj pobjede jer dobiju prvi 1400xp u pobjedi a niti ovima kaj izgube jer imaju gangbang na kraju ak su malo bolji igraci...

Moj PC  
1 0 hvala 0
7 godina
offline
World of Warships

CV su izuzetno problematični na tieru 4 gdje gotovo niti jedan brod nema adekvatni AA i na tieru 10 gdje kose sve pred sobom. Uzmi bilo koji brod s tiera 3 i igraj tier 4 meč ako je tamo CV. Tu se polako nazire problem, a kasnije je još i gore. F.D.Roosevelt, mogao bih psovati na sve strane, ali ovaj CV je rak rana ove igre i pokazatelj svega što je s CV mehanikama loše. Imam osjećaj da ga je WG ubacio kao neku zajebanciju da nam se smije. U Vermontu plovim i isti šalje bombardere na mene. E sada, Vermont ima vrlo dobar AA (mislim da je među najboljima u klasi) i ne može skinuti par tih bombardera niti s priority targetingom. Skoro sam monitor razbio od živaca.

CV rework je napravio više štete nego koristi i time je promijenio igru za 180.

MM je standarno WG. Još se izvlače na onu floskulu kako mogu staviti -1/+1 MM, ali onda će se dulječati na meč. Rađe ću čekati i imati bolje šanse, nego da me s Coloradom koji je tier 7 konstantno baca u tier 9 (Colorado mi je guilty pleasure  na tieru 7, na tieru 8 je izazov, a na tieru 9 dodatni bodovi za neprijateljski tim). Da ne spominjem još njihovo izmotavanje kako su mečevi transparentni. To je toliko namješteno da je to strašno. Javna tajna kako bi se reklo.

 

I sam sam uložio novaca u igru i nije mi žao (više mi je žao za WoT), ali onda kada ovisiš o Freemium modelu, onda je barem fer da se CC slušaju jer većina njih ukazuje na problem pretjerane monetizacije i lupanja mehanika samo da se nešto proda (problem, rekcija, rješenje). Flamu ima pravo u vezi svega što je rekao, a stavljanje problema pod tepih neće nikome pomoći. A što volim one ankete kada te pitaju da li ste zadovoljni time i time. Neka javno objave rezultate pa ćemo znati što i ostali igrače misle o tome. 

 

Moj rant se može nastaviti i do sutra, ali ono što me je užasno napilalo (kao ljubitelja povijesti i povijesnog realizma) je da su osakatili mnoge brodove s hull optionsima. Mnogi brodovi više nemaju povijesni hull nego one "what if" modernizirane. Iako je taj povijesni hull generalno stock, mogli su ga ipak ostaviti kao customization option ili nešto. Glavni razlog tog micanja je bolje balansiranje linija, a u priejvodu je to dodatno sakaćenje igre kako bi novi ograči brže napredovali na više tierove gdje ipak leži lova. 
 

I want to believe
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: World of Warships
Brki1994 kaže...

 reklo.

 

I sam sam uložio novaca u igru i nije mi žao (više mi je žao za WoT), ali onda kada ovisiš o Freemium modelu, onda je barem fer da se CC slušaju jer većina njih ukazuje na problem pretjerane monetizacije i lupanja mehanika samo da se nešto proda (problem, rekcija, rješenje). Flamu ima pravo u vezi svega što je rekao, a stavljanje problema pod tepih neće nikome pomoći. A što volim one ankete kada te pitaju da li ste zadovoljni time i time. Neka javno objave rezultate pa ćemo znati što i ostali igrače misle o tome. 

 

Moj rant se može nastaviti i do sutra, ali ono što me je užasno napilalo (kao ljubitelja povijesti i povijesnog realizma) je da su osakatili mnoge brodove s hull optionsima. Mnogi brodovi više nemaju povijesni hull nego one "what if" modernizirane. Iako je taj povijesni hull generalno stock, mogli su ga ipak ostaviti kao customization option ili nešto. Glavni razlog tog micanja je bolje balansiranje linija, a u priejvodu je to dodatno sakaćenje igre kako bi novi ograči brže napredovali na više tierove gdje ipak leži lova. 
 

 

 

Da mi ponude mod u kojem nema nosaca i to naplacuju ne znam 10€ mjesecno  ili mod di ih nema i di su samo realni brodovi ja bi to uredno platio za pola godine i to odmah isti tren ..  Nemam ni ja problema sa financiranjem F2P igre ako ona nije isklučivo money grind model a ova je baš to postala već zadnjih 2-3 godine i sad su zbog toga toliko unakazili igru da bi morali kompletan rework napraviti -- ali kažem nek naprave rework kak spada ( nije baš to tak teško napraviti ) i ja ću im plačati mj bez probelma ...

7 godina
offline
Re: World of Warships

Puerto Rico i božični event 2019.g. su svima ostali u gorkom sjećanju. Ovi novi eventi su barem odradivi. Ionako igraš pa obaviš te taskove i dobiješ brod.

 

Grindanje je njihov patent i bome ga dobro koriste. Sva sreća pa se većina taskova može odraditi u coopu gdje su ipak bolji uvjeti za to. Grind je brži nego u wotu što je i lošije u jednu ruku jer novi igrači lete preko tierova, a da nisu naučili prethodni brod.

Tu još uzmi u obzir i loot boxeve gdje se baca para i para (potroši osam prošlu zimu oko 250 kuna na boxeve  u komadu) i svaki drugi dan bi si platio jedan jer nisam trošio na cugu u kafiću , pa sam dobio dosta dobre brodove (čak njih 8 iz kutija, a realno igram ih možda 3).

 

E da ima mod gdje su samo stvarni brodovi, a ne skice s papira, to bi bilo zanimljivo. 70% brodova ne bi bilo uporabljivo 

 

Još jedna misao, zašto je igra lockana na 75 fpsa? Moram u config ići i mijenjati na 144 fpsa. Nije da je potrebno imati visok fps za ovakvu igru, ali je ipak quality of life.

 

I want to believe
12 godina
offline
Re: World of Warships
Brki1994 kaže...

Puerto Rico i božični event 2019.g. su svima ostali u gorkom sjećanju. Ovi novi eventi su barem odradivi. Ionako igraš pa obaviš te taskove i dobiješ brod.

 

Grindanje je njihov patent i bome ga dobro koriste. Sva sreća pa se većina taskova može odraditi u coopu gdje su ipak bolji uvjeti za to. Grind je brži nego u wotu što je i lošije u jednu ruku jer novi igrači lete preko tierova, a da nisu naučili prethodni brod.

Tu još uzmi u obzir i loot boxeve gdje se baca para i para (potroši osam prošlu zimu oko 250 kuna na boxeve  u komadu) i svaki drugi dan bi si platio jedan jer nisam trošio na cugu u kafiću , pa sam dobio dosta dobre brodove (čak njih 8 iz kutija, a realno igram ih možda 3).

 

E da ima mod gdje su samo stvarni brodovi, a ne skice s papira, to bi bilo zanimljivo. 70% brodova ne bi bilo uporabljivo 

 

Još jedna misao, zašto je igra lockana na 75 fpsa? Moram u config ići i mijenjati na 144 fpsa. Nije da je potrebno imati visok fps za ovakvu igru, ali je ipak quality of life.

 

 https://aslain.com/index.php?/topic/2020-download-%E2%98%85-world-of-warships-%E2%98%85-modpack/

...i ne moraš se zezati sa config fajlovima 

7 godina
offline
World of Warships

Znam znam 

 

Hvala!

 

 

I want to believe
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
World of Warships

evo nakon puno vremena kupio sam novi brod

nelsona za free exp

al neka, ionak sam bil predaleko za 1mill FExp brod, a ovaj se povlaci

al sam sad blizu za t9 coal premium

sori kaj vas davim opet s tim, al kak sam fulal i alasku i georgiu nebi htel se zaletit

za coal ship svi kazu pommern

treba mi za kredite i free exp grind, pa ce brze i T9 Free Exp doc

da je fun, ima hydro, torps i dobre secondaries

jel je mozda onaj talijanski BB bolji? ili jedan od onih DD-ova kaj se nude?

Kupujem DVD FC2,3,4, Crysis2,3...PM me
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: World of Warships

Bez obzira sta sekundarci nisu vise sto su bili, meni je pommern i dalje zabavan (dobro, mozda ne bas svaku svaku partiju). Marco Polo, smece. Z44 Smece. Marceau, najzabavnije dizanje na zadnji i glisiranje u T10 (kupio pred neki dan, ali kako nemam DD volje nisam jos probao). Yoshino po želji, nije za svakog, meni zabavno :)

 

 Evo ti jos malo mislit, taman sa Reddita ;)

 

https://www.reddit.com/r/WorldOfWarships/comments/o1pxd8/what_should_i_buy_what_are_the_best_steel_and/

Go to work, send your kids to school, follow fashion, act normal, walk on the pavements, watch T.V., save for your old age, obey the law. Repeat after me; I am free
Poruka je uređivana zadnji put uto 22.6.2021 10:42 (Jovanka).
7 godina
offline
Re: World of Warships

Yoshino je vrlo dobra krstarica. Torpedo od 20 km garantira barem jedan pogodak

I want to believe
13 godina
offline
World of Warships

7OZ1V3RSUS

 

Camo i nekakvi tokeni

Moj PC  
1 0 hvala 1
14 godina
offline
World of Warships

evo ja sam ukucal kod sebi i svim "prijateljima" kojima "cuvam akaunt"

i kad sam u igri cudim se odkud neka brazilka- camo i 200 comuniti token, reko koji vrag

a sad dodjem zahvalit na kodu pa mi proradi kratkorocno pamcenje

hvala kolega

Kupujem DVD FC2,3,4, Crysis2,3...PM me
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
World of Warships

Evo da se malo pohvalim bitkom u kojoj sam ih nanizao 7 komada,sa Lazom(BR 7-9 lv).

Zanimljivo je to sto mi se after match stats,nisu pojavili,nego se sve zablokiralo i jedino ovako mogu priložiti dokaz-valjda nisu računali da netko toliko može biti dobar,pa od silnih ribbonsa ne stane sve na ekran

 

Tek kada ti komarac sleti na jaja,shvatiš da se problemi ne riješavaju nasiljem!
Poruka je uređivana zadnji put čet 1.7.2021 11:42 (Milka30).
Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice