World of Warcraft izdvojena tema

poruka: 8.841
|
čitano: 1.364.941
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
Re: World of Warcraft - novi početak ?
gorman kaže...

'''ajoooj    i šta sad ?? dva računa na jednu instalaciju ili jedna instalacija na jedan HDD a druga na drugi ?? Imam dvije particije na ovom HDD-u a ako to nije rješenje, mogu nabaviti vanjski HDD... 

 ma krivo si ga shvatio....
možeš igrati obje igre sa istim računom, ali ako si u classicu, ne možeš u regularnu verziju dok ne ugasiš classic

if only you knew the power of the dark side
Poruka je uređivana zadnji put pon 15.6.2020 5:18 (Darky).
3 godine
neaktivan
offline
Re: World of Warcraft - novi početak ?

e sad polako (ali zaista polako) počinjem shvaćati  a u kojoj od te dvije verzije da pokušam aktivirati svoj stari račun?? čovječe prestao sam igrati kad se pojavio Lich king... a to je bilo daaaavno, daaaavno..heh, imao sam čitavu galeriju avatara po 10 na nekoliko servera, a na nekima "samo" 5-6 pa ako sad moram sve od nule...biti će jako malo vremena za EVE i ostale igre koje planiram pokrenuti a i treba opet puuuno grindati.... no, da, zato je wow i bio wow 

15 godina
offline
Re: World of Warcraft - novi početak ?
gorman kaže...

e sad polako (ali zaista polako) počinjem shvaćati  a u kojoj od te dvije verzije da pokušam aktivirati svoj stari račun?? čovječe prestao sam igrati kad se pojavio Lich king... a to je bilo daaaavno, daaaavno..heh, imao sam čitavu galeriju avatara po 10 na nekoliko servera, a na nekima "samo" 5-6 pa ako sad moram sve od nule...biti će jako malo vremena za EVE i ostale igre koje planiram pokrenuti a i treba opet puuuno grindati.... no, da, zato je wow i bio wow 

 stari račun i stari karakteri su na regularnoj verziji
na classic moraš sve od početka

if only you knew the power of the dark side
3 godine
neaktivan
offline
Re: World of Warcraft - novi početak ?

EVO MENE U TOME  ma da to je onaj stari wow uz dodatak pande ... neki likovi su zaključani za starter verziju u kojoj se ja sad nalazim ( nije mi dao ništa da biram, samo me nakon što sam pogledao intro bacio tamo negdje, dao mi da izaberem lika i... teraj Miško i do kad mogu tako igrati?? do lvl 20 ili ima neki vremenski rok??

15 godina
offline
Re: World of Warcraft - novi početak ?
gorman kaže...

EVO MENE U TOME  ma da to je onaj stari wow uz dodatak pande ... neki likovi su zaključani za starter verziju u kojoj se ja sad nalazim ( nije mi dao ništa da biram, samo me nakon što sam pogledao intro bacio tamo negdje, dao mi da izaberem lika i... teraj Miško i do kad mogu tako igrati?? do lvl 20 ili ima neki vremenski rok??

 nema vremenskog roka, limit je levl 20
za više trebaš platiti

if only you knew the power of the dark side
3 godine
neaktivan
offline
Re: World of Warcraft - novi početak ?

I tako ja igram, pa dođem na lvl 11, i tek onda mi sjevne da sam u ovom novokomponiranom wow-u  ajde da probamo i classic verziju....ali šipak.. neće  kaže da za classic treba imati aktivno.... nešto   " Active game time is required in order to play wow classic ( xxxxx ) " ovi x-evi su nekakav broj.... pa naravno da ću biti aktivan, samo.... ako me pusti u igru

15 godina
offline
Re: World of Warcraft - novi početak ?

Moraš uplatiti mjesec dana...znači moraš imati aktivnu pretplatu...

Ne tretirajte ljude kao budale ali nikada nemojte zaboraviti da oni to jesu! People who drink light beer do not really like beer. They just like to piss a lot.
3 godine
neaktivan
offline
Re: World of Warcraft - novi početak ?

koji prevaranti a fino su napisali da se prvih par lvl-a može odigrati besplatno, kao nekakav demo, pa ko voli, neka plati a ostali deinstal . a i na ovom originalu, jadnoj sirotinji koja je dogurala do lvl 20 ne dozvoljavaju da koristi aukciju, poštanski sandučić i još nekoliko zgodnih sitnica  ...  tužno, a ništa , bar se može u battleground i nekoliko instanci, pa to malo popravlja doživljaj

15 godina
offline
Re: World of Warcraft - novi početak ?
gorman kaže...

koji prevaranti a fino su napisali da se prvih par lvl-a može odigrati besplatno, kao nekakav demo, pa ko voli, neka plati a ostali deinstal . a i na ovom originalu, jadnoj sirotinji koja je dogurala do lvl 20 ne dozvoljavaju da koristi aukciju, poštanski sandučić i još nekoliko zgodnih sitnica  ...  tužno, a ništa , bar se može u battleground i nekoliko instanci, pa to malo popravlja doživljaj

 umjesto kutije cigareta plati jedan mjesec igre pa uživaj u svemu...

if only you knew the power of the dark side
Poruka je uređivana zadnji put uto 16.6.2020 18:10 (Darky).
3 godine
neaktivan
offline
Re: World of Warcraft - novi početak ?

ne pušim   nije problem 200 kn , nego to što više nema onih zgodnih prepaid kartica koje smo nekad kupovali u Algoritmu... fino platiš. uneseš kod, i vozi Miško, a sad moraš imati nekakav način da platiš karticom.... eh, ne koriste baš svi te **** kartice... moram nažicati nekoga da mi uplati na acc a ja njemu dam keš, i svi zadovoljni...

15 godina
offline
Re: World of Warcraft - novi početak ?
gorman kaže...

ne pušim   nije problem 200 kn , nego to što više nema onih zgodnih prepaid kartica koje smo nekad kupovali u Algoritmu... fino platiš. uneseš kod, i vozi Miško, a sad moraš imati nekakav način da platiš karticom.... eh, ne koriste baš svi te **** kartice... moram nažicati nekoga da mi uplati na acc a ja njemu dam keš, i svi zadovoljni...

 odeš u erste banku i uzmeš prepaid debitnu karticu
dok ima love trošiš...
kad nema, ponovo uplatiš na karticu pa trošiš
https://www.mastercard.hr/hr-hr/consumers/find-card-products/prepaid-cards.html

if only you knew the power of the dark side
3 godine
neaktivan
offline
Re: World of Warcraft - novi početak ?

zgodno, konačno imam soluciju... još ako tu prepaid karticu imaju i u zagrebačkoj banci...

15 godina
offline
Re: World of Warcraft - novi početak ?
gorman kaže...

zgodno, konačno imam soluciju... još ako tu prepaid karticu imaju i u zagrebačkoj banci...

 https://www.zaba.hr/home/visa-poklon-kartica

if only you knew the power of the dark side
15 godina
offline
Re: World of Warcraft - novi početak ?

I ne samo to...imaš i Revolut kreditnu karticu....svugdje ju možeš koristiti a isto radi na principu koliko imaš na računu toliko trošiš....ja sam sve svoje kupovine prebacio na Revolut....WoW, ebay, aliexpress, microsoft, gdrive....milina...

Ne tretirajte ljude kao budale ali nikada nemojte zaboraviti da oni to jesu! People who drink light beer do not really like beer. They just like to piss a lot.
3 godine
neaktivan
offline
Re: World of Warcraft - novi početak ?

ček malo, jel to moraš imati eure i dolare na računu ili oni sami preračunavaju kuniće u valutu u kojoj plaćaš ??

14 godina
offline
Re: World of Warcraft - novi početak ?
gorman kaže...

ček malo, jel to moraš imati eure i dolare na računu ili oni sami preračunavaju kuniće u valutu u kojoj plaćaš ??

Sami, al te ne oderu na konverziji kako bi te tvoja banka.

 

Možeš i ručno napraviti account u eurima pa sam konvertirati u eure unaprijed.

15 godina
offline
Re: World of Warcraft - novi početak ?

Da, Revolut ima bolji tečaj, kaj god kupujem ispadne mi manja cifra nego preko paypala ili mastecrad kartice....a uplatu radim preko mastercarda na revolut....na početku mjeseca otprilike izračunam koliko mi treba i samo prebacim...

Ne tretirajte ljude kao budale ali nikada nemojte zaboraviti da oni to jesu! People who drink light beer do not really like beer. They just like to piss a lot.
3 godine
neaktivan
offline
Re: World of Warcraft - novi početak ?

jako zodno ... sad samo da dočekam prvu plaću, pa idem u akciju...  u međuvremenu sam uspio "utepati" svoj laptop ( ostavio sam kemijsku na tastaturi i spustio poklopac....i ode moj ekran ) sad imam neki zamjenski laptop, dok se ne nađe drugi ekran za moju malu zvijer... na ovom zamjenskom mogu samo igrati travian i ogame , što i činim  .... eh da, težak je život nas "umjetnika"

15 godina
offline
Re: World of Warcraft - novi početak ?
gorman kaže...

jako zodno ... sad samo da dočekam prvu plaću, pa idem u akciju...  u međuvremenu sam uspio "utepati" svoj laptop ( ostavio sam kemijsku na tastaturi i spustio poklopac....i ode moj ekran ) sad imam neki zamjenski laptop, dok se ne nađe drugi ekran za moju malu zvijer... na ovom zamjenskom mogu samo igrati travian i ogame , što i činim  .... eh da, težak je život nas "umjetnika"

 potraži cijelo kučište istog laptopa koji je crknuo, pa nek ti zamjene ekran
da se toga dobiti za jakomale novce

 

if only you knew the power of the dark side
3 godine
neaktivan
offline
Re: World of Warcraft - novi početak ?

ma znam, samo... problem je u tome što sam tek počeo raditi (16.06.) a prvu plaću dobijem tek nakon 60 dana (30 dana imam probni rok) tako da jedem kruh i paštetu jednom na dan i čekam plaću laptop sam dao frendici da ga sredi (ona se time bavi) a ona mi je dala svoj rezervni da imam za posao...igranje će pričekati dok se moja zvjerčica ne vrati kući

8 godina
offline
World of Warcraft

https://clips.twitch.tv/CrispyBlushingRingBCWarrior kad payo komentira twinka 29 :) skoro pa full BiS :) ima li ekipe da igra twinkove

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
World of Warcraft

https://www.njuskalo.hr/igre-za-pc/world-of-warcraft-battle-for-azeroth-pc-oglas-26155596 ova trgovina legit ?

 

I dali ima mozda netko da zna jel mogu mozda gdje jeftinije proci, ili da rade samo platim subscribption pa onda pricekam shadowlands ?

Poruka je uređivana zadnji put pet 7.8.2020 13:43 (cale).
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
World of Warcraft

Pozdrav,

 

dobio sam (uz hardware) kod za

 

WOW - Shadowlands

Godfall

 

pa ako je netko zainteresiran za kupnju nek mi pošalje poruku. 

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: World of Warcraft
General_Woo kaže...

Pozdrav,

 

dobio sam (uz hardware) kod za

 

WOW - Shadowlands

Godfall

 

pa ako je netko zainteresiran za kupnju nek mi pošalje poruku. 

 Nisi naglasio da ta osoba mora imati AMD CPU ili GPU u stroju da bi mogao aktivirati zar ne?

14 godina
offline
Re: World of Warcraft
Timo kaže...
General_Woo kaže...

Pozdrav,

 

dobio sam (uz hardware) kod za

 

WOW - Shadowlands

Godfall

 

pa ako je netko zainteresiran za kupnju nek mi pošalje poruku. 

 Nisi naglasio da ta osoba mora imati AMD CPU ili GPU u stroju da bi mogao aktivirati zar ne?

 E to ne znam. Nisam to još nikad čuo da igra može bit zaključana na hardware. Valjda upišeš kod u steam ili epic i skineš.

11 godina
offline
Re: World of Warcraft
General_Woo kaže...
Timo kaže...
General_Woo kaže...

Pozdrav,

 

dobio sam (uz hardware) kod za

 

WOW - Shadowlands

Godfall

 

pa ako je netko zainteresiran za kupnju nek mi pošalje poruku. 

 Nisi naglasio da ta osoba mora imati AMD CPU ili GPU u stroju da bi mogao aktivirati zar ne?

 E to ne znam. Nisam to još nikad čuo da igra može bit zaključana na hardware. Valjda upišeš kod u steam ili epic i skineš.

 nisu ni oni vise glupi :)

 

da bi kativirao kod, moras skinuti AMD softver koji ti onda "skenira" racunalo i ako imas CPU ili GPU koji se promovira kod kupnje, onda mozes aktivirati kod

 

naravno to mozes zaobici da odes kod nekoga i to napravis na AMD stroju

 

ne znam da li se mora sken racuna isto poslati

 

pa bi bilo dobro da provjeris, prije nego prodas i nekoga zeznes, da ti ne dolazi doma 

14 godina
offline
Re: World of Warcraft
Timo kaže...
General_Woo kaže...
Timo kaže...
General_Woo kaže...

Pozdrav,

 

dobio sam (uz hardware) kod za

 

WOW - Shadowlands

Godfall

 

pa ako je netko zainteresiran za kupnju nek mi pošalje poruku. 

 Nisi naglasio da ta osoba mora imati AMD CPU ili GPU u stroju da bi mogao aktivirati zar ne?

 E to ne znam. Nisam to još nikad čuo da igra može bit zaključana na hardware. Valjda upišeš kod u steam ili epic i skineš.

 nisu ni oni vise glupi :)

 

da bi kativirao kod, moras skinuti AMD softver koji ti onda "skenira" racunalo i ako imas CPU ili GPU koji se promovira kod kupnje, onda mozes aktivirati kod

 

naravno to mozes zaobici da odes kod nekoga i to napravis na AMD stroju

 

ne znam da li se mora sken racuna isto poslati

 

pa bi bilo dobro da provjeris, prije nego prodas i nekoga zeznes, da ti ne dolazi doma 

Da...skine se Product verification. To sam odradio i sad čekam Game Key za Blizzard i Epic. To valjda dalje funkcionira normalno preko Epica i blizzarda.. Hvala.

15 godina
offline
World of Warcraft

Dakle, nova avantura pocinje:

 

Shadowlands Launches October 26 (NA) / October 27 (EU)

 

ima vise o tome na mmo-champion a i google sad sve zna 

 

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
World of Warcraft

Ocekivao sam prije ekspanziju....vratio sam se WOWu ovo ljeto nakon pauze od 12 godina,napravio novi acount digao 3 chara na max.

Main mi je Demon Hunter dps,imam takodjer resto druida i holly priesta na maxu.

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: World of Warcraft

vuče me igra da krenem opet s igranjem ali... mislim da ne bih puno napravio sa 1-2 sata dnevno. gdje su vremena kad sam igrao od jutra do jutra 

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice