World of Warcraft izdvojena tema

poruka: 8.859
|
čitano: 1.432.454
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
neaktivan
offline
RE: World of Warcraft
momak kaže...

Definitivno odustajem od WoW-a... Od početka godine sam na AoC s frendom iz osnovne :))))

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 jel bolji aoc od wowa?
xD
16 godina
offline
World of Warcraft

definitivno bolji.......gutac resursa.

:))
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
World of Warcraft

Bolji je u smislu tehnološkog napredka i mehanike igre, no što se bogatstva sadržaja tiće..   mora AoC još rasti i jačati se da dostigne veterana kakav je WoW Belji se

Intel Core2 Duo E8400 6MB, 4GB OCZ Gold 800Mhz, Gainward GF8800GTS 640MB, Gigabyte X38-DS4 Ultra Durable 2
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: World of Warcraft
Dado_ZG78 kaže...

Bolji je u smislu tehnološkog napredka i mehanike igre, no što se bogatstva sadržaja tiće..   mora AoC još rasti i jačati se da dostigne veterana kakav je WoW Belji se

 patchevi čuda čine
16 godina
offline
RE: World of Warcraft
Dado_ZG78 kaže...

Bolji je u smislu tehnološkog napredka i mehanike igre, no što se bogatstva sadržaja tiće..   mora AoC još rasti i jačati se da dostigne veterana kakav je WoW Belji se

 Igram i wow i aoc otkad su na trzistu i slazem se sa gore napisanim.
 Cili moj guild  je odnedavno pauzira aoc te se vratija wow-u dok se ne dodaju sadrzaji te ispatchiraju bugovi.
 I dan danas nam je wow zanimljiv, uz ekipu iz RL-a lipo i dobro se provodimo.
 Uz posa, zene i alkohol nadjemo dnevno 2 ure vrimena za zajednicko pljuvanje po mobovima.
 
madafaka
16 godina
neaktivan
offline
World of Warcraft

Je, ja sam jos jedan koji se navukao..:(

pocelo je sa  nagovaranjem sa strane prijatelja, nije me se dojmilo u pocetku ali prokletstvo te igre je da jednom kad je krenes igrat nema stajanja, to

vjerujem znaju svi koji su igrali.. igrao sam u pocetku na crackanim serverima, prvo na wowscape-u (high rate) pa na omegawow-u (manji rate ali nije guzva pa opet ide brzo lvl-upiranje)..

sada sam kupio original u subotu i usao na server Emeriss, tek sam lvl 28 sa orc rogue.. Filing je totalno drukciji nego na crackanom serveru, tj. puno je bolje..

preporucam svima da se prebace na original, puno je manje klinaca koji znaju unistit atmosferu unutar igre..

igram uvijek sa rogue, po meni najjaca klasa ako znas igrat s njim..

 

Poruka je uređivana zadnji put pet 8.8.2008 9:21 (Greg).
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
World of Warcraft

Pozdrav. :)

 

Gospodinu koji je postavio pitanje o magovima, stvar je jednostavna. Trebaju se nabaviti itemi sa sto vise spell damage-a, spell hit ratinga, spell penetration-a, te ovisno o tome zeli li se orijentirati na pvp ili pve, spell critical strike rating-a. Osim itema, spell damage i ostale karakteristike dizete sa gemovima, glyphovima, inskripcijama, spellthreadovima, enchantima. Naravno, i talenti su jako bitni, pa pogledajte malo na wowwiki.com stranici koji spec uzeti.

 

Gospodinu koji je doveo u pitanje broj igraca WoW-a trenutno u svijetu. Osim EU (europskog servera), postoji i americki, tj. US, koji se opet dijeli na SAD, Oceaniju i Aziju. kada se ovo napise, vise nije toliko nevjerojatno da postoji toliki broj igraca WoW-a u svijetu, jelda? :) Naravno, to je vjerojatno broj igraca prije AoC-a, no ne vjerujem da je taj broj puno manji i sada.

 

I jos samo nesto. Netko je spomenuo da se kupuju patchevi. Ne kupuju se patchevi, nego ekspanzije, no mislim da je to bio samo lapsus calami. A glede novaca koji se ubacuje u igranje, nakon pocetne cifre od koliko sad, 240 kuna za izvornu igru i TBC, placate 100 kuna mjesecno za neogranicen broj sati igranja. Puno vise date na kave, pivo ili kinder jaja, ako ste djeca. I naravno, nitko vas ne tjera na to. :)

 

Pozdrav. :)

Poruka je uređivana zadnji put pet 8.8.2008 15:07 (glas_razuma).
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: World of Warcraft

Sto se tice magova, bjezi od maga...definitivno najvece smece od klase u cijeloj igri, i kako gledam WOTKL info tako ce i ostat...sramota, igram maga od relesa igre u HR...prosao sam cijeli pre TBC i do BTa u TBCu i kako je vrijeme proticalo samo je postajao sve gori i gori :D

16 godina
neaktivan
offline
World of Warcraft

svaka klasa je dobra kada se sa njom zna igrati ... amen

Necu zvaku , hocu kusur !!!
 
1 0 hvala 0
16 godina
offline
World of Warcraft

Slazem se da je svaka klasa dobra ako s njom znas igrati. Ne smatram da sam neki imba igrac, no redovno budem medju prva 3, 4 u bg-u po killing blowsima (AB i EOTS), te medju prvih 5 po dps-u u raidovima. Kritova po 6 koliko zelis, dosta se nadje i po 7k, pa si ti misli.

 

Glede magova, ne smatram da su prilicno komplicirani za igrati, iako cesto u raidovima i instancama imaju dodatne zadatke osim dps-a, tipa sheepanje kad se radi o vecim grupama neprijatelja, crowd control (posebno kad si frost mag), spellsteal na King Maulgaru (Gruul), counterspell, itd. A da nema magova i njihovih refreshment tableova, bome bi se ekipa nakupovala hrane i vode kod vendora.

 

Kao i svaka druga klasa, magovi imaju svoje redovne musterije koje ubijaju bez beda, no isto tako s nekima vrlo tesko ili nikako izadju na kraj. Balans je uspostavljen. :)

 

Ukratko, ne bjezite od magova, jer ako imate skill, moci cete raditi chuda. Kao i uostalom sa svakom drugom klasom. :)

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: World of Warcraft

@Xorantu

 

Oprosti ali pricas gluposti

 

Pricate o nekom grullu, magovi su dosta dobri do Tempest Keepa kasnije su sve losiji i losi no neda mi se raspravljat o tome uopce sad...igram maga od relesa igre, i nije ovo samo moje misljenje nego vecine iskusnih magova.

 

Ko voli nek izvoli, moja preporuka je ne, temeljena na dugogodisnjem iskustvu u raidovima / PvPu a sad ovakve izjave "svaka klasa je dobra ako znas igrat" ostavite za nekog drugog...Balans u WoWu je los i to je cinjenica, u WoWu je skill odavno prestao biti faktor u icemu, sve se svodi na spamanje 2-3 tipke tako da...

 

Poruka je uređivana zadnji put pet 8.8.2008 17:51 (mislav_01).
16 godina
neaktivan
offline
World of Warcraft

istina je da se sve svodi na 2-3 tipke ali ipak postoje situacije kada treba znati sto radis i pritisnuti odredenu kombinaciju spellova , iako je najcesce deri po 3-4 tipke

Necu zvaku , hocu kusur !!!
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: World of Warcraft
mislav_01 kaže...

Sto se tice magova, bjezi od maga...definitivno najvece smece od klase u cijeloj igri, i kako gledam WOTKL info tako ce i ostat...sramota, igram maga od relesa igre u HR...prosao sam cijeli pre TBC i do BTa u TBCu i kako je vrijeme proticalo samo je postajao sve gori i gori :D

 Daj ne budi smiješan...
"The darkest places in hell are reserved for those who maintain their neutrality in times of moral crisis." - Dante Alighieri
16 godina
neaktivan
offline
RE: World of Warcraft
naxeem kaže...
mislav_01 kaže...

Sto se tice magova, bjezi od maga...definitivno najvece smece od klase u cijeloj igri, i kako gledam WOTKL info tako ce i ostat...sramota, igram maga od relesa igre u HR...prosao sam cijeli pre TBC i do BTa u TBCu i kako je vrijeme proticalo samo je postajao sve gori i gori :D

 Daj ne budi smiješan...
 potpis


...So you want to kill me,You say it so true.You better take warning,I am stronger then you.I dwell on lost souls,That walk the nights.So take warning,On this lonely night,Come prepared to slaughter me,If you want to end your life...
16 godina
neaktivan
offline
RE: World of Warcraft

Moje misljenje, nitko te netjera da se slozis sa njime...Ja sam osobno razocaran putem koji je Blizz namjenio magu kao i vecina igraca koji igraju magove, ti se nemoras slozit s time, ali mozes reci zasto sam ja to smijesan?

 

Nesvidja mi se to sto su lockovi ispred nas po dmg, nesvidja mi se sto lockovi imaju bolji AoE od nas. Mag bi u raid trebo donositi cisti DPS i trebao bi biti odmah iza ili jednar rogovima u DPSu. Rogovi i magovi su primarne DPS klase posto nam je to jedina zadaca (mag ima int buff dobro, roga nema nista). Dakle zadaca i primarna uloga nam je DPS. Uz pokoji sheep sve se svodi na spamanje istog dugmeta, izostaje fun i neka uzivancija kod maga. Neznam to je neko moje misljenje. Trenutno vecina frendova in game i RL s kojima sam pricao a igraju maga nekako nisu zadovoljna s magom, nije da ga nevole ali svi se slazemo da je prije bilo puno bolje. Isto tako gledajuci WOTKL talente i koje su nam dali na zanjem tieru nekako mi se to necini unique i kako da kazem bad ass kao lockov demon form i slicno.

 

 

Poruka je uređivana zadnji put pet 8.8.2008 20:02 (mislav_01).
16 godina
neaktivan
offline
RE: World of Warcraft
glas_razuma kaže...

Gospodinu koji je doveo u pitanje broj igraca WoW-a trenutno u svijetu. Osim EU (europskog servera), postoji i americki, tj. US, koji se opet dijeli na SAD, Oceaniju i Aziju. kada se ovo napise, vise nije toliko nevjerojatno da postoji toliki broj igraca WoW-a u svijetu, jelda? :) Naravno, to je vjerojatno broj igraca prije AoC-a, no ne vjerujem da je taj broj puno manji i sada.

Aj malo računaj, nemože nikako biti 10 milijona aktivnih, nikako...
Marketinški trikovi...
16 godina
neaktivan
offline
RE: World of Warcraft

...pa zato jer je tvoj izjava jako smiješna... Možda kad ponovno pročitaš što si napisao shvatiš kako je smiješno, mage smeće...svašta, mage ima vjerojatno najbolji CC u igri, u PvP frost mage je težak protivnik (istina svaka klasa ima svoju antiklasu s kojom teško izlazi na kraj) ako igrač zna što radi, u PvE nemoguče je zamisliti skoro bilo koji raid (T6 raidove pogotovo) bez najmanje 3-4 mage, uz buff i table, sheep je neprocjenjiv cc kako za MH, BT a pogotovo SWP raidove, i ne možeš  reći pokoji sheep ima toga dosta... A  naravno donosi i jedan od boljih dps u igri. I skoro uvijek ima barem dva mage u top 5 dps u raidu. Mage je višestruko koristan.  I još da dodam, mage je OP što se putovanja tiče, blink i portali za svaki grad...gdje češ bolje, magovi su najbrži putnici! :P

...So you want to kill me,You say it so true.You better take warning,I am stronger then you.I dwell on lost souls,That walk the nights.So take warning,On this lonely night,Come prepared to slaughter me,If you want to end your life...
16 godina
neaktivan
offline
RE: World of Warcraft

Sve to stoji i tocno je ali opet s vremenom je meni mag postao losiji ne bolji...Par stvari koje me smetaju, neda mi se sad tipkat ali bio je jedan jako dobar post na wow-europe forumima...

 

Mislim da je to ovaj, post je malo stariji ali ima par dobrih stvari tamo, i opcenito je bilo puno puno konstruktivnih postova po sluzbenim forumima a nekako se stvari ne mijenjaju, i zato moje ogorcenje prema magu, klasi koju igram od samog pocetka. Da bih prestao igrat WoW aktivno zbog faxa ali svejedno nis se pametno nije promijenilo. Vidit cemo sta ce ekspanzija donijet. Stvari se tweekaju ali sjecam se famozne recenice o "jaw dropping dmgu" maga kad su radili TBC, a to se jednostavno nije dogodilo, to se dogodilo locku...

 

 

http://forums.wow-europe.com/thread.html?topicId=4965899107&sid=1

 

I usotalom nema se sad smisla tu prepucavat, zar ne? Ja sam sam reko sta ja mislim o magu i to je sve :-)

Poruka je uređivana zadnji put pet 8.8.2008 20:43 (mislav_01).
16 godina
neaktivan
offline
RE: World of Warcraft
mislav_01 kaže...

I usotalom nema se sad smisla tu prepucavat, zar ne? Ja sam sam reko sta ja mislim o magu i to je sve :-)

 naravno :D
...So you want to kill me,You say it so true.You better take warning,I am stronger then you.I dwell on lost souls,That walk the nights.So take warning,On this lonely night,Come prepared to slaughter me,If you want to end your life...
16 godina
offline
RE: World of Warcraft

Gle Mislave: ja sam igrao mage klasu od US bete. Da - mage je išao na lošije i to vrlo rano, još u releaseu kad su ukinuli invisibility (da vratili su beskorisno smeće) i pucanje pod njim.

Mag je bio solidan do Naxrammasa i T3 opreme čak, ali u TBC-u je mage postao totalno nešto drugo.

Da, tu si u pravu. U odnosu na ono što je bio i na ono što smo mi igrali u startu, mage je govno.

Ali, mage je dobar za ono kako ga sada vidi Blizzard. Mage nije full DPS klasa, već kombinacija CC-a i DPS-a i to vrlo, vrlo ubojita. Dobar mage može biti prvi na DPS listi na bossovima gdje ne treba puno trčkarati (a takvih je sada jako malo).

Da, smeće od warlocka, rogue, hunter, warrior, shadow priest... sve te klase su bolje u DPS-u, ali moraš se ili pomiriti s time da mage nije što je bio u patchu 1.6 (zadnji dobar mage) ili prestati s igrom.

 

Ja osobno cijelih nekoliko godina igrao sam maga i na kraju locka i roguea (uz maga i nekoliko accounta), ali već više od godine dana ne igram jer je WoW jednostavno smeće od igre postao. Glupavi grindfest za ekipu bez posla/života itd.

 

Gore od samog grindfesta je Blizzardov bezobrazluk i bahatluk: rotacija nerf-buf na klasama i potpuno mijenjanje klasa u odnosu na ono što su bile i čemu služe. Sve su izmiješali.

 

Kap koja je prelila čašu kod mene je nevjerojatno bahat pristup mušterijama od kojih žive i dobivaju (uz ovaj gadan pad pretplatnika) cirka 50 milijuna eura mjesečno. Treba im sedam (7) tjedana da odgovore na support request - dovoljno vremena da u potpunosti izgubiš korak s cijelom igrom.

Ja jesam - ukinuo pretplatu na svim accountima, prodao ih za jako lijepe novce i shvatio da nimalo ne žalim za tim.

"The darkest places in hell are reserved for those who maintain their neutrality in times of moral crisis." - Dante Alighieri
16 godina
neaktivan
offline
RE: World of Warcraft
naxeem kaže...

 

Gore od samog grindfesta je Blizzardov bezobrazluk i bahatluk: rotacija nerf-buf na klasama i potpuno mijenjanje klasa u odnosu na ono što su bile i čemu služe. Sve su izmiješali.

 

Kap koja je prelila čašu kod mene je nevjerojatno bahat pristup mušterijama od kojih žive i dobivaju (uz ovaj gadan pad pretplatnika) cirka 50 milijuna eura mjesečno. Treba im sedam (7) tjedana da odgovore na support request - dovoljno vremena da u potpunosti izgubiš korak s cijelom igrom.

Ja jesam - ukinuo pretplatu na svim accountima, prodao ih za jako lijepe novce i shvatio da nimalo ne žalim za tim.

 E upravo to, slazem se sa ovime 150% i mozda zapravu tu lezi moja situacija s magom, a to je ubiti frustracija s kompletnom igrom u kojoj sam nekad istinski uzivao...
16 godina
offline
World of Warcraft

Teško će neka igra nadomjestit osjećaj igranja WoW-a... onaj stari feeling punog servera ljudi, novih stvari, potpuno otvorenog svijeta, iznimno zabavnih PvE susreta, eventova - sjećam se najbolje otvaranja najbugovitijeg dijela WoW-a :)) - PvP bitki prije uvođenja idiotskih "civila" i arena... jako, jako zabavna igra koja je na svome vrhuncu bila u Naxrammasu i tu su trebali stati.

"The darkest places in hell are reserved for those who maintain their neutrality in times of moral crisis." - Dante Alighieri
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
World of Warcraft

Što jest, jest - WoW još uvijek ima potencijala i ako će sada sa novom ekspanzijom vratiti dio 'starih' pravila i feeling-a, igrat će se još godinama. Pa pogledajte samo koliko dugo je na vrhu po igranosti, čak i kad padne u populaciji, ostat će nešto servera barem još 6,7 godina. A možda s vremenom izdaju i kakav grafički add on koji će poboljšati grafiku malo Namigiva

Intel Core2 Duo E8400 6MB, 4GB OCZ Gold 800Mhz, Gainward GF8800GTS 640MB, Gigabyte X38-DS4 Ultra Durable 2
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
World of Warcraft

Ne bih se baš složio. Mislim da je WoW mrtav, a da je WoTLK zadnji trzaj koji neće dugo trajati. Ljudi su još dok sam ja igrao odustajali zbog umora i dosade. Djeca koje je sve više u WoW-u, još igraju, ali ozbiljnijih igrača, raidera i ekipe zbog koje je WoW davao feeling kakav je davao, ima sve manje.

"The darkest places in hell are reserved for those who maintain their neutrality in times of moral crisis." - Dante Alighieri
Moj PC  
0 1 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: World of Warcraft
Dado_ZG78 kaže...

Što jest, jest - WoW još uvijek ima potencijala i ako će sada sa novom ekspanzijom vratiti dio 'starih' pravila i feeling-a, igrat će se još godinama. Pa pogledajte samo koliko dugo je na vrhu po igranosti, čak i kad padne u populaciji, ostat će nešto servera barem još 6,7 godina. A možda s vremenom izdaju i kakav grafički add on koji će poboljšati grafiku malo Namigiva

 Nemoš poboljšati grafiku značajno, engine je engine, 6-7 godina, ne baš, stavimo se u kožu nekg mladića od 15 godina koji je dobio novi komp, dobio internet i koji bi sad on mmo izabrao, podrazumjeva se da nikada nije igrao w3 i da nema pojma o lich kingu frostmourneu i ostalim sranjima...

Mislim da bio izbor bio logičan Belji se
16 godina
neaktivan
offline
RE: World of Warcraft

mislim da ce WOTLK izdržati taman dok ne izadje njihov novi mmo.. na kojem navodno rade! I onda vjerojatno sve ispocetka...

...So you want to kill me,You say it so true.You better take warning,I am stronger then you.I dwell on lost souls,That walk the nights.So take warning,On this lonely night,Come prepared to slaughter me,If you want to end your life...
16 godina
neaktivan
offline
RE: World of Warcraft

Jedan od osnovnih razloga propadanja je što se preko pvp-a mogu dobiti itemi jači od T5. Sad svaka budala trči okolo u vengefulu ili brutalu a da nikad nisu bili u instanci težoj od RFK.

Za T5 i T6 treba puno rada i dosta mozga u glavi, a za pvp  treba samo vremena.

16 godina
offline
RE: World of Warcraft
Morgoth kaže...

Jedan od osnovnih razloga propadanja je što se preko pvp-a mogu dobiti itemi jači od T5. Sad svaka budala trči okolo u vengefulu ili brutalu a da nikad nisu bili u instanci težoj od RFK.

Za T5 i T6 treba puno rada i dosta mozga u glavi, a za pvp  treba samo vremena.

Sad baš da treba mozga, ne treba...
"The darkest places in hell are reserved for those who maintain their neutrality in times of moral crisis." - Dante Alighieri
16 godina
neaktivan
offline
World of Warcraft

WoW bi se mogao trgnuti ako dodaju stvarno nesto sto bi privuklo nove mozda a i vratilo staru ekipu na servere u novu ekspanziju WotLK .

Ja osobno sam se sa konana vratio na WoW dok dode ekspanzija za WoW pa  da vidim na sta ce sliciti , ako bude los kao i tbc vracam se na konana koji ce do tada vec biti ispeglan ( nadam se )

Necu zvaku , hocu kusur !!!
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: World of Warcraft
Xorantu kaže...

WoW bi se mogao trgnuti ako dodaju stvarno nesto sto bi privuklo nove mozda a i vratilo staru ekipu na servere u novu ekspanziju WotLK .

Ja osobno sam se sa konana vratio na WoW dok dode ekspanzija za WoW pa  da vidim na sta ce sliciti , ako bude los kao i tbc vracam se na konana koji ce do tada vec biti ispeglan ( nadam se )

 

Ja se neću po drugi put vratiti na WoW pa makar mi bugovi u AoC-u grob iskopali Namigiva





Nemojte se zamarati oko toga što ljudi misle, oni to rijetko rade.
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice