World of Tanks izdvojena tema

poruka: 55.269
|
čitano: 8.285.917
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
offline
World of Tanks

JF8RRWOTYTJANUARY

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: World of Tanks
ED63 kaže...

kliknite na link

https://worldoftanks.eu/en/news/general-news/battle-journey-2021/

dobijete

At the end of your Battle Journey, you will receive 5 missions for x5 XP for any vehicle when victorious, and 3 Personal Reserves (+50% to credits for 1 hour).

 

i ne zaboravite, nakon sto dodjete do nivoa 10 atmosfere, mozete slobodno skinut sve dekoracije i unistiti ih bez padanja nivoa atmosfere (dosad to nije bilo moguce)

P.S. ostavite velike ukrase radi dodtanog bonusa na kredite

srecom, i ove godine kutije daju slotove mukte

i ko nije, nek otkljuca camo stilove od proslih godina, jedini isplativi nacin koristenja shardsa

 

EDIT - popust na tenkove do tira 10 i arnolda kao komandera sa 4 skila puna mozete samo do 10.1. obavit, vjerojatno rano ujutro pocne neki update il patch, znaci radje prije 5 AM to obavit, da nebi bilo ko meni dosad, na kraju svakog eventa je server restart pola sata, pa path, i ode plan u zadnji cas u oblake

 ovo za arrnolda opce nije istina bezveze sam ga stavio u jedan tenk a mogo mi je  ostat za nove amere koji dolaze ,bas hvala....

14 godina
offline
Re: World of Tanks
mrki_tua kaže...
Dođe mi da se izrigam kad mi arty player priča o skillu i kako je igrica loša, gold plakanje, samo deinstaliraj, što manje arty igrača to će igrica biti bolja.

 Ne vjerujem, mislim da će biti previše kampiranja ako ukinu arty.

14 godina
offline
World of Tanks

samo nek maknu RNG niveliranje na 50-50...

 

neki dan sa SU-130PM s boka 3x nisam probio (uključujući EBR-a)...

 

jučer s njim 6 uništenih, 5000+ štete, 238.000 kredita zarade (premium) i 7186 iskustva...

 

i inače pobjede i porazi su u rasponu 15:4 na obje strane, jednom pušim ko majmun iako igram dobro, drugi put mogu igrat ko majmun i opet rasturamo ?!?!

 

ma daj me ne ....

 

 

WoT mi je omiljeni način ispuhivanja na kraju dana, 2-3 partije, igraš protiv ljudi, ali dok vidiš takve namještaljke....

Ju je je? Je ju je!
Moj PC  
4 0 hvala 0
2 godine
neaktivan
offline
World of Tanks

Čupa živce užas to... Prije par dana isu 152 one shot ebra vridilo je 

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
World of Tanks

A ono... sve ovisi kakvog si stava... osobno RNG mi je ok, koliko mi oduzme toliko i da.

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: World of Tanks

da generalno daje 50-50 i po tenkovima, onima koje duže igram, postotak je čvrsto zacementiran, nema rasta/pasda, jedino na novima imam i preko 80% pobjeda, zato jer valjda nisam igrao taj dan kad je RNG morao biti negativan za mene...

Ju je je? Je ju je!
15 godina
offline
Re: World of Tanks
Stric_Jura kaže...

da generalno daje 50-50 i po tenkovima, onima koje duže igram, postotak je čvrsto zacementiran, nema rasta/pasda, jedino na novima imam i preko 80% pobjeda, zato jer valjda nisam igrao taj dan kad je RNG morao biti negativan za mene...

To i meni smeta i nemam živaca igrati. Ovo za nove tenkove sam i ja primjetio a posebno za premiume vjerojatno da motiviraju ljude da igraju te grane. Recimo meni je u sjećanju TVP, imam 650 wn8 s njim jednostavno nisam s tenkom saživio, w/l 57%. Ovo za 50-50 doslovno se vidi kad RNG te počne kažnjavati ili neprijatelja. Naravno da ima 1337 ekipe koja može preokrenuti partiju ali ima i botova koje isto svojim ne igranjem može uništiti igru.

11 godina
offline
World of Tanks

jel vama rade ove tank wars misije?

Moj PC  
0 0 hvala 0
2 godine
neaktivan
offline
Re: World of Tanks
Stric_Jura kaže...

da generalno daje 50-50 i po tenkovima, onima koje duže igram, postotak je čvrsto zacementiran, nema rasta/pasda, jedino na novima imam i preko 80% pobjeda, zato jer valjda nisam igrao taj dan kad je RNG morao biti negativan za mene...

 Meni konstantno wr ide prema 50% već 4 5 godina sa 55% se srozao na 52.3%... I to zato jer ako imas pobjeda sljedeći put ćeš imat 6 poraza...  Jednom napravio 4.5k dmg u tier6 i opet smo izgubili jer pola ekipe su botovi....

11 godina
offline
Re: World of Tanks
Stric_Jura kaže...

da generalno daje 50-50 i po tenkovima, onima koje duže igram, postotak je čvrsto zacementiran, nema rasta/pasda, jedino na novima imam i preko 80% pobjeda, zato jer valjda nisam igrao taj dan kad je RNG morao biti negativan za mene...

 ne radi to tako ,imao sam ja povece nizove pobijeda i poraza u istom danu,npr ujutro odigamn 10 dobijem 9 ,dojdem popodne,igram 1h i ne dobijem ni 1

14 godina
offline
Re: World of Tanks

i????

 

90% ujutro i recimo 80 % (15 min je maksimalno trajanje partije ali ak pušite ko majmuni sve je gotovo za 8-10 minuta i to je koji postotak poraza)  poraza...

 

sve se to zgliha...

Ju je je? Je ju je!
11 godina
offline
World of Tanks

 mislo sam na ovo kaj si reko da je rng bio negativan za tebe taj dan a ne na win % ,da je to tako jedan dan na tvojoj strani a drugi nije onda bi svi bili ljubicice jer bi svi igrali smo kad je na njihovoj strani :)a skuzis brzo jel te jebe  il ne rng

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: World of Tanks
Žiga82 kaže...

jel vama rade ove tank wars misije?

 radi, skuplja se samo od sebe za liniju kaj si izabral (IS ili T29) i penetracije od tira 4 nagore

naravno, nakon kaj se registriras u DEPOT-u na najdoljnjoj stavki za koji ces tim igrat

i ak sam dobro skuzil koristeci dvije drevne tehnike  (matematiku i citanje s razimijevanjem), nemoze se skupi sve bez kupovanja tokena u premium shopu

P.S: mozda se ipak moze ak se uracuna i tvich drops, to nisam ubacil u inicijalnu kalkulaciju

P.S.S. ovime odajem pocast Informaticaru Starog Kova ™( ISK ©® ) i njegovom legendarnom prijatelju "Nisam Skrolo" ™©®

jer, jeli, nisam procito do kraja i uzo sve u obzir...

Kupujem DVD FC2,3,4, Crysis2,3...PM me
10 godina
offline
Re: World of Tanks
Neki dan sam pogledao. Account mi je star 3100+ dana 😁 + closed beta.
Nadglednik dina
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: World of Tanks
ED63 kaže...
Žiga82 kaže...

jel vama rade ove tank wars misije?

 radi, skuplja se samo od sebe za liniju kaj si izabral (IS ili T29) i penetracije od tira 4 nagore

naravno, nakon kaj se registriras u DEPOT-u na najdoljnjoj stavki za koji ces tim igrat

i ak sam dobro skuzil koristeci dvije drevne tehnike  (matematiku i citanje s razimijevanjem), nemoze se skupi sve bez kupovanja tokena u premium shopu

P.S: mozda se ipak moze ak se uracuna i tvich drops, to nisam ubacil u inicijalnu kalkulaciju

P.S.S. ovime odajem pocast Informaticaru Starog Kova ™( ISK ©® ) i njegovom legendarnom prijatelju "Nisam Skrolo" ™©®

jer, jeli, nisam procito do kraja i uzo sve u obzir...

 ma znam na koju foru to radi al su mi prvih par dana bile zakljucane misije,pisalo je u igri neki datum ne sjecam se koji a pocelo je ubiti par dana poslje,zato sam pitao+do sada sam zavrsavao normalno te misije svaki put bez davanja wg-u 1$

10 godina
offline
Re: World of Tanks
Pozvao bih igrače kojima je do zabave i druženja na discordu da se priključite klanu Medojedni jazavci, igramo klanske tier 8 i advance, palimo boostere svakodnevno, ekipa je od 16-66 godina sa područja ex.Jugoslavije.
https://eu.wargaming.net/clans/wot/500183835/
Festina lente
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
World of Tanks

on onih nekih windoz apdejta 22.1. oslo sve kvragu

opet mi windoz defender hvata wot za rukav i neda mu da se spoji na server, ili se spoji i udje u garazu al nemoze u borbu, il udje u borbu i na kraju nece vise u garazu, il nakon jedno 3-4 gejma se diskonekta

a taman je "prijatelj" bio na kraju refferal programa, reko nek uzmem nekaj sa dobrim penom, kao kan jpzr 105 al uzalud

osto pred kraj i od 26.1. je totalno novi kratki popis nagrada od kojih imam 2 od 5 (patriot, sta-2)

novi okrljasteni refferal

https://worldoftanks.eu/en/news/general-news/referral-program-season-9/

 

dakle probo sam sve moguce i nemoguce, i to cak na 2 laptopa (i stari ima W10), odigram 1 gejm i

a ni ulazak u garazu ne pali svaki put otprve

 

u WG centru sam kliknul na add wot to firewall exceptions

zgasil sam sva 3 firewalla i iskljucil real time protection

u firewallima sam dodal sve varijante wota u allow an app through the firewall, i wot.exe, i 32 i 64 bit varijante, i wgc, i sve kaj ima exe nastavak

 

i dalje ga hvata za rukav i neda mu na server

jedino kaj nisam probal je LUPAT PO TASTATURI

 

jedino kaj je razlicito od nekad na Win 7 je da nemam pop up koji mi kaze da se aplikacija oce pokrenut-spojit pa da kliknem allow access, mislim da je to user account control il kak se vec zove

 

wows i wowp mi normalno rade, war thunder i armored warfare isto

samo wot je predmet spora Ochalinko - Brko (Gates - SerB) -

 

P.S. ko nije primjetio, od nekog datuma su dodate nove snage u bond shop

https://worldoftanks.eu/en/news/general-news/ranked-battles-2021-2022-season-2/#items

t-34-3, strv 81, leKpz M 41 90mm GF (blackdog - black bulldog) za 8k bonds

tiger 131 Tir 6 za 5 soma

i neki 2D stilovi

 

P.S.S. nova tura TANKS TRADE - IN

najbolja ponuda je uzet za bondse wz-111 alpine tiger (vrijedi 11k golda) i zamjenit ga za T8 light, pa se moze isti tenk OPET uzet za bonde, a dobije se OPET i nova posada( nabaci se 220k crew booksa, 210k treba za prvi skil,(ostatak od 10k ostaju nerasporedjen u onom zlatnom plus znaku ak se ne izabere odma i drugi skil) i odma se ima 6th posada koa se pretrenira prema potrebi, racunajte da je retreniranje za istu klasu 40k crew expa (kolko treba od 90% natrag na 100%) ili 64k za razlicitu klasu(sa 80% na 100%), i ak se to doda odma na 100% novu posadu prije pretreniranja (jer se nemogu nabacivat crew books na posadu u tenku koja nije trenirana bas za taj tenk, OSIM PERSONAL crew manual, onaj od 850k expa), posada ce odma bit 100% i u novoj klasi tenka, jer ce nerasporedjeni crew exp od drugog skila ic na punjenje rupe osnovne kvalifikacije do 100%, a to je super jer i medsi i lightovi i td-i imaju istu cetveroclanu posadu, uz iznimku type 58 t6 mt i type 64 t6 prem lt koji imaju radio operatere

 

dakle, hwk-30, amx elc 90 i t92 su 300 golda samo, makar t92 ne vrijedi tolko posto je ostal u refferal programu

https://worldoftanks.eu/en/news/special-offers/trade-in-january2022/

traje do 7.2.

Kupujem DVD FC2,3,4, Crysis2,3...PM me
Poruka je uređivana zadnji put sub 29.1.2022 14:25 (ED63).
Moj PC  
1 1 hvala 0
11 godina
offline
Re: World of Tanks

Imao sam isti tvoj problem, stavljao sam ponovno Windowse, 5 puta sigurno nanovo skidao igricu da bi na kraju iz očaja vratio ruter na tvorničke postavke i od tada radi savršeno, od toga mi se dogodilo još jednom da me je zezalo ali sam opet vratio ruter na tvorničke i riješio problem. 

14 godina
offline
World of Tanks

hvala puno na savjetu kolega, mislim da cu to i napravit, ruter mi je od mobilnog interneta onaj od vip-a1 kaj su davali uz homebox kad su svi presli sa pokucnog na a1

jednom sam reinstaliral wot i vec sam lud kaj napravit, jer se nemoze deinstalirat taj windows securiti essentials

godinama je sve normalno radilo i sad ovo ludilo

 

P.S. ko jos nije zavrsio "ugovor" sa regrutiranjem "prijatelja" sad je sansa, uzme se kao nagrada ona krama od ballbrejkera -mauerbrejkera - VK 168.01 P i lijepo ga se utrapi u trade-in za npr. HWK 30 uz 650 golda nadoplate

ima vremena do 7.2.07.00 al racunajte da je server restart oko 5.30 pa update, i treba paziti ne u zadnji cas sve radit, po tome su poznati da se ne drze napisanog

mislim da cu ja tak napravit, a onda ce mi drugi "frend" zaradit T-54 1st proto

Kupujem DVD FC2,3,4, Crysis2,3...PM me
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: World of Tanks
Da se vratimo na raspravu o MM-u, igram ovu igru preko 5 godina i jos ne razumijem kako to funkcionira, ali definitivno postaje sve gore i gore.
Mislim da preko RNGa balansiraju da svi igraci imaju wr 50%. Je li to ima smisla? Po meni ne. Ako si dobar igrac, zasto ne bi imao 80% pobjeda ili ako si los zasto ne bi imao 20%? Ok, zbog novih igraca do 6. razine mozes nesto balansirati, ali od 6. mi daj da skill bude prevaga, a onda se potrudi da u obje ekipe budu jednako raspoređeni igraci po skillu.
Neki dan gubimo partiju 13:1, ostali u timu ja i jos jedan igrac, cekamo da nas ubiju ko ovce za klanje. Što se dogodi s nama? Obojicu nas blow-up-aju. Poludio sam! Pa zar je MMu toliko stalo da nas tim izgubi da nam moraju raznijeti ammo rackove? Zar ne bi bilo logicno da MM teži izjednacenom rezultatu do samog kraja pa da onda tek napravi neku prevagu?!

Ja ovu igru igram rekreativno 2-3 bitke svako 2-3 dana i mogu izdvojiti vise vremena na nju, ali sam shvatio da se previse zivciram pa lagano odustajem.

I jos jedna stvar za kraj, najlosiji omjer pobjeda imam kada aktiviram one pricuve na sat ili dva. To vise ne aktiviram jer sam shvatio da u tih sat-dva vremena imam bar 80% poraza.
 
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: World of Tanks
Majesty kaže...

I jos jedna stvar za kraj, najlosiji omjer pobjeda imam kada aktiviram one pricuve na sat ili dva. To vise ne aktiviram jer sam shvatio da u tih sat-dva vremena imam bar 80% poraza.

 I ja sam to primjetio pa ih više ni ne palim, zaparvo više i ne igram. Htio sam ukombinirati Arnijev bonus od 50%, 5x XP, prićuvu i bluprinte da otključam dvije desetke. Koliko se sjećam po noobmetru imao sam 28% w/l  taj dan. Zanimalo me dokle će iči gubljenje. Makar recimo kad igram samo premium nove tenkove onda nemam problema s lostovima. 

14 godina
offline
Re: World of Tanks
Gajotres kaže...
Majesty kaže...

I jos jedna stvar za kraj, najlosiji omjer pobjeda imam kada aktiviram one pricuve na sat ili dva. To vise ne aktiviram jer sam shvatio da u tih sat-dva vremena imam bar 80% poraza.

 I ja sam to primjetio pa ih više ni ne palim, zaparvo više i ne igram. Htio sam ukombinirati Arnijev bonus od 50%, 5x XP, prićuvu i bluprinte da otključam dvije desetke. Koliko se sjećam po noobmetru imao sam 28% w/l  taj dan. Zanimalo me dokle će iči gubljenje. Makar recimo kad igram samo premium nove tenkove onda nemam problema s lostovima. 

 Mislim da je to anegdotalno....ja sam cijeli božić grindao creditse i imao sam ok postotak pobijede, a uvijek mi je bilo upaljeno +50% credits.

5 godina
offline
World of Tanks

Ja iskreno obrisao ponovo igru, nema smisla vise igra. Ovaj RnG ubio skill u igri, sve ovisi kako te posere rng ili bus dobil 15 1 ili bus spusil 15 2, ili bus imas 6k dmg ili bus imal 300dmg i 10x rikoseta ili we didnt penetrettant themm u dolju plocu s 330 heataaa peenaa :D

 

Uglavnom unistall i cao dovidenja 

Binance Referal - https://binance.com/en/register?ref=SZFZHBAA Celsius Referal- https://celsiusnetwork.app.link/132175cb27
 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: World of Tanks
sirka666 kaže...
Gajotres kaže...
Majesty kaže...

I jos jedna stvar za kraj, najlosiji omjer pobjeda imam kada aktiviram one pricuve na sat ili dva. To vise ne aktiviram jer sam shvatio da u tih sat-dva vremena imam bar 80% poraza.

 I ja sam to primjetio pa ih više ni ne palim, zaparvo više i ne igram. Htio sam ukombinirati Arnijev bonus od 50%, 5x XP, prićuvu i bluprinte da otključam dvije desetke. Koliko se sjećam po noobmetru imao sam 28% w/l  taj dan. Zanimalo me dokle će iči gubljenje. Makar recimo kad igram samo premium nove tenkove onda nemam problema s lostovima. 

 Mislim da je to anegdotalno....ja sam cijeli božić grindao creditse i imao sam ok postotak pobijede, a uvijek mi je bilo upaljeno +50% credits.

 nije bas isto ak imas 1 ili 3 bustera upaljena

11 godina
offline
Re: World of Tanks
plavi_medved kaže...

Ja iskreno obrisao ponovo igru, nema smisla vise igra. Ovaj RnG ubio skill u igri, sve ovisi kako te posere rng ili bus dobil 15 1 ili bus spusil 15 2, ili bus imas 6k dmg ili bus imal 300dmg i 10x rikoseta ili we didnt penetrettant themm u dolju plocu s 330 heataaa peenaa :D

 

Uglavnom unistall i cao dovidenja 

 1 gold noob manjeto jel ces dobit 15-5 i lzgubit 5-15 nije rng nego mm

2 godine
neaktivan
offline
World of Tanks

Ili ćeš pogodit u pokretu nemoguće ili ćeš imat 10 criticala sa 0dmg...

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: World of Tanks
plavi_medved kaže...

Ja iskreno obrisao ponovo igru, nema smisla vise igra. Ovaj RnG ubio skill u igri, sve ovisi kako te posere rng ili bus dobil 15 1 ili bus spusil 15 2, ili bus imas 6k dmg ili bus imal 300dmg i 10x rikoseta ili we didnt penetrettant themm u dolju plocu s 330 heataaa peenaa :D

 

Uglavnom unistall i cao dovidenja 

 Vidimo se za pola godine.

5 godina
offline
Re: World of Tanks
Žiga82 kaže...
plavi_medved kaže...

Ja iskreno obrisao ponovo igru, nema smisla vise igra. Ovaj RnG ubio skill u igri, sve ovisi kako te posere rng ili bus dobil 15 1 ili bus spusil 15 2, ili bus imas 6k dmg ili bus imal 300dmg i 10x rikoseta ili we didnt penetrettant themm u dolju plocu s 330 heataaa peenaa :D

 

Uglavnom unistall i cao dovidenja 

 1 gold noob manjeto jel ces dobit 15-5 i lzgubit 5-15 nije rng nego mm

 

Golda nisam imao niti na jednom tenku, ne koristim gold municiju vec od RnGa, samo obicna i He najljepse tako igrat 

 

Pravom igracu ne treba gold da grinda wn8 moze i obicnom rokat ako zna igrat 

 

I ne vidimo se za pola godine, ja kad obrisem i prestanem onda je gotovo s time. Nemam zabave u igri, klanska igra me ne zanima odavno vec ,statsi me nikad nisu zanimali iako sam zelenko(ne nisam ljubica, nisam kupovao acc hehe) , a vecinu X sam odgrindao i nemam vise sta grindati osim smeca X koja se ne isplate, razlog je jednostavan zamjerila mi se igra, ne uzivam u njoj koliko se zivciram i bolje da prestanem igrat ono sto ne volim , barem posteno priznam. 

Binance Referal - https://binance.com/en/register?ref=SZFZHBAA Celsius Referal- https://celsiusnetwork.app.link/132175cb27
Poruka je uređivana zadnji put pon 7.2.2022 15:33 (plavi_medved).
2 godine
neaktivan
offline
World of Tanks

Nisi prvi mene drži par tenkova strv 74 i slični koji su prezqbavni... Ovo što ideš na veći nivo igra je sve manje zabavna... 

 
0 0 hvala 1
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice