World of Tanks izdvojena tema

poruka: 55.269
|
čitano: 8.267.199
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
Re: World of Tanks
Žiga82 kaže...

al hranu furam na dosta tenkova,al zato nekoristim velike popravke i medkit,samo na njemcima nekim ...

 evo ja imam na tocno jednom tenku velki i mali repair, i to na Leopard proto A jer ga amorackaju svaku drugu partiju  , ni safe stowage ne pomaze...

p.s. jel se neko sjeca davnih dana kad je na t-44 i t-54 trebalo wet ammo rack obavezno?? ...a t30 je bil tX hevi

smajlee kaže...

Da, nisam vidio ovih 7:00 CEST

No dobro, trebal bi dakle danas i sutra rijesit po 2 misije sa T9 za extra 50 tokena pa bi bilo 3000. Ovak bu ostalo na 2900.

nine kaže...

questovi za tokene su do 30.-og, claimati možeš do 5..

evo i screenshot, to vam je inače najlakše provjeriti iz igre na missions screenu..

 obratite paznju da ak pise do 6.00 ili 7.00 nemora uvijek to bit tako

jer smradovi znaju krenut sa updateom ranije i dosta puta sam tak popu$hil nekaj zbog pola sata

i imajte na umu da u 6.30 je server restart

i jos da to nemora bit tocno nego +/- 1 sat zbog ljetnog / zimskog vremena

nebrojeno puta sam se tak opeko cekajuci zadnji cas i onda neko zajeb na kraju

Kupujem DVD FC2,3,4, Crysis2,3...PM me
11 godina
offline
Re: World of Tanks
nine kaže...
Žiga82 kaže...

 mos mislit..

 

evo ti jedan fini theorycraft, pogledaj video pa sam odluči..

http://forum.worldoftanks.com/index.php?/topic/408540-tanking-w-science-gld-vs-vents/

 

TL:DR, gld je bolji samo ako stojiš i snipeaš, i to možda za cca 6%, dok ti vent pomaže doslovno u svemu, ground resistance, traverse, reload, dispersion, preciznost, spotting, camo.. sve sve sve..

 taj lik igra samo lajtove ,na njima jos i iima smisla ven,al da cu ko on uzet vent prije nabijaca tesko

+nisam bas ziher da je to istina da gld pomaze samo kad stojis

Poruka je uređivana zadnji put sub 30.5.2020 10:16 (Žiga82).
3 godine
neaktivan
offline
World of Tanks

Pozdrav,

 

ima li tko dobar regionalni plan za preporučit, da je ekipa normalna - ipak sam čovik u godinama :)

Moj nick u igri je SledgeHammar, igram kad stignem pa ako klan dopušta da nisi uvijek dostupan bilo bi super

 
0 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
World of Tanks

Probaj HR TIM, oni su cisto OK, nekad igram s njihovim igracima.

Steel for Humans, Silver for Monsters, Gold for the Witcher...
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
World of Tanks

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: World of Tanks
mystik kaže...

Znam da je dupli, but. 

U mailu mi došla obavijest o novom eventu. Zanimljivo da nisam vidio ništ na EU stranicama.

Koliko vidim, funkcionira slično ko i tank rewards, samo eto, tu si odaberete jedan od zadataka i ako odradite u roku 7 dana dobijete 3 dana premiuma i 20 x5 misija. Također nakon 7 dana možete odabrati novi. Bar mislim, ne vidim način za dobivanje dodatnih "shellova" za odabrat više zadataka.

https://shootinggallery.worldoftanks.eu/en

 Interesantno, ako neko proba neka javi jeli mu nakon 7 dana ostanu sve ostale misije osim ove koju je već obavio tako da s vremenom moraš sve obaviti ili svaki put dobiješ sve iste misije ponovno ili neke skroz nove.

Ja trenutno ne igram svakodnevno tako da neću bezveze trošit premium kad mi ne treba, javit ću ako ne zaboravim jesam li nakon 7 dana bez aktiviranja misija možda dobio još 1 shell tj. može li ih se skupljati.

Izgleda zanimljivo jer ako je ovo za stalno ispada da dobijaš free premium 3/7 dana u tjednu...

Također ako neko ne zna, one misije sa klađenjem na bundesligu, neko vrijeme se može igranjem doći do onog tokena koji daje 3 dodatne oklade tako da se može besplatno stavit 4 oklade. Može se dobit ok nagrade sad. Evo npr. prošli tjedan bile nagrade 1x dan premiuma, 8x krevet u barakama, 5x large medkit, ja pogodio sva 4 para i dobio 4x sve ove nagrade, nije loše.

13 godina
offline
Re: World of Tanks
Žiga82 kaže...

+nisam bas ziher da je to istina da gld pomaze samo kad stojis

 

koliko diskutiramo o tome, mogel si i provjeriti 

pomaze samo dok ciljas, znaci ne smanjuje disperziju kod rotacije turreta i kretanja, samo kada smiris mis ubrza ciljanje.

the problem with my brain is the left side has nothing right in it, and the right side has nothing left in it.
14 godina
offline
World of Tanks
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: World of Tanks
nine kaže...
Žiga82 kaže...

+nisam bas ziher da je to istina da gld pomaze samo kad stojis

 

koliko diskutiramo o tome, mogel si i provjeriti 

pomaze samo dok ciljas, znaci ne smanjuje disperziju kod rotacije turreta i kretanja, samo kada smiris mis ubrza ciljanje.

 nisam naso neki dokaz koji me uvjerio za to,to kaj misli neki strimer(4TankersAndDog) mi i nije neki dokaz

14 godina
offline
World of Tanks

evo oftopik spem™ od mene za one kaj igraju wot na laptopu

 

Gaming Laptopi

nakon kaj sam stavil novi RAM u svoj glenovo y700 (preteca legionaY520, metalno kuciste) ostala su mi stara dva keksa

2 x 4 gb ddr4 ram 2133mhz 1.2V (sodimm da nebi bilo zabune)

kome treba, ko zeli a netreba, ne pitam kako i zasto...

po principu ko prvi njegova djevojka DAJEM ram

ne prodajem, ne rezerviram, ne saljem

DAJEM u ruke, slavonski brod

PM me

p.s. sad vidim da je SK hynix

P.S. sori za oftopik

UDOMLJENO

Kupujem DVD FC2,3,4, Crysis2,3...PM me
Poruka je uređivana zadnji put čet 4.6.2020 4:21 (ED63).
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: World of Tanks
ED63 kaže...

evo oftopik spem™ od mene za one kaj igraju wot na laptopu

 

Gaming Laptopi

nakon kaj sam stavil novi RAM u svoj glenovo y700 (preteca legionaY520, metalno kuciste) ostala su mi stara dva keksa

2 x 4 gb ddr4 ram 2133mhz 1.2V (sodimm da nebi bilo zabune)

kome treba, ko zeli a netreba, ne pitam kako i zasto...

po principu ko prvi njegova djevojka DAJEM ram

ne prodajem, ne rezerviram, ne saljem

DAJEM u ruke, slavonski brod

PM me

p.s. sad vidim da je SK hynix

P.S. sori za oftopik

 Damn znaci jos uvijek guras tenkice na tom laptopu. Sjecam se da smo nekako u isto vrijeme kupili skoro identican model, doduse kod mene je bio sa i5 procesorom.

Je li kod tebe 960m graficka ??
Ako jeste kako ona gura danas tenkice ??

14 godina
offline
World of Tanks

ha gura ko i na pocetku

proc je i7 6700, 32 gige rama ddr4 , grafa je 960 gtx  4gb gddr5, full hd, 1tb m.2 nvme i 500 giga sata3 ssd

gledal sam mozda upiknut monitor za hd ili hd+ rezom da ipak dobijem neko ubrzanje posto sad peglam escape from tarkov, al je problem jer bas nema takvih monitora sa ips matricom i hdmi konektorom

 

redovito igram i war thunderi  armored warfare,  osim tenkova i brodova, i sve vrti ok bez nekih kasljucanja

da lap je iz 2017 taman prije legiona y520 koji je isti osim plasticne konstrukcije

nedavno je ciscen i promjenjena pasta i stalno je na hladnjaku

 

od nedostataka je jedan mrtvi pixel na ekranu, probijanje pozadinskog osvjetljenja u coskovima od prvog dana, meni ne smeta

i jedno vrijeme je tastatura doslovno skripala, posebmo razmak, i onda je to nestalo samo od sebe

 

posebno sam zadovoljan pozadinskim osvjetljenjem jer iako na prvu izgleda ruzno crveno, ima dva moda slabije i jace i dusu je dalo za tipkanje ili igranje po noci

sry za of topik

 

evo za kraj nesto ipak o wotu:

bio sam prisiljen mijenjat jedan mejl vezan za akaunt, na mejl se vise nemoze, yahu ga je zblokal a pasvord je u alchajmerovim memoarima

akaunt nije imal mob vezan, i kad sam probal to da prek moba se promjeni mejl, neces razbojnice, prvo treba kliknut na link koji dodje na mejl da se upregne mob uz acc. $ranje.

javim se sluzbi za korisnike, napisem kaj trebam, i oni traze potvrdu o placanju prek pej pala iz decembra 2016. ftw?

odem na akaunt i tam mi pise kad sam i kaj placal, ocu to postat, nemogu nac svoj ticket na akauntu. $ranje2

to im napisem i kazu mi da se to nemoze koristit kao dokaz placanja nego izvadak iz banke, pejpal izvadak ili internet bankarstvo, i telefonski racun (izvadak). $ranje 3

kaj sad

odem na pej pal, nema nikakvog zapisa na akauntu o tom

ali srecom, na pej palu se moze zatrazit da se generira izvjesce o transakcijama izmedju odredjenih datuma, pa sam to i napravil, stiglo kroz 2 dana (zavisno o volumenu transakcija, moze potrajat)

uslikal, poslal, promjenili mi mejl, na mejl stigo reset pasworda, i opa imam punu kontrolu na akauntom "od prijatelja"

Kupujem DVD FC2,3,4, Crysis2,3...PM me
Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: World of Tanks
Dr. Vicko kaže...
ED63 kaže...

evo oftopik spem™ od mene za one kaj igraju wot na laptopu

 

Gaming Laptopi

nakon kaj sam stavil novi RAM u svoj glenovo y700 (preteca legionaY520, metalno kuciste) ostala su mi stara dva keksa

2 x 4 gb ddr4 ram 2133mhz 1.2V (sodimm da nebi bilo zabune)

kome treba, ko zeli a netreba, ne pitam kako i zasto...

po principu ko prvi njegova djevojka DAJEM ram

ne prodajem, ne rezerviram, ne saljem

DAJEM u ruke, slavonski brod

PM me

p.s. sad vidim da je SK hynix

P.S. sori za oftopik

 Damn znaci jos uvijek guras tenkice na tom laptopu. Sjecam se da smo nekako u isto vrijeme kupili skoro identican model, doduse kod mene je bio sa i5 procesorom.

Je li kod tebe 960m graficka ??
Ako jeste kako ona gura danas tenkice ??

 zas nebi na ovom radili tenkici ?na kakvim  kompovima igraju neki ovo je cudoviste za te,a ovaj moj proc je iz 2012 :) igram trenutno pes,wot,drit rally,rf4 i snowrunner sve radi fino

14 godina
offline
World of Tanks

Ono kad te dan usere pa samo nizes pobjede http://wotreplays.eu/site/5417411#studzianki-lorthiras-conqueror i padne jedan ace onako

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: World of Tanks
Žiga82 kaže...
Dr. Vicko kaže...
ED63 kaže...

evo oftopik spem™ od mene za one kaj igraju wot na laptopu

 

Gaming Laptopi

nakon kaj sam stavil novi RAM u svoj glenovo y700 (preteca legionaY520, metalno kuciste) ostala su mi stara dva keksa

2 x 4 gb ddr4 ram 2133mhz 1.2V (sodimm da nebi bilo zabune)

kome treba, ko zeli a netreba, ne pitam kako i zasto...

po principu ko prvi njegova djevojka DAJEM ram

ne prodajem, ne rezerviram, ne saljem

DAJEM u ruke, slavonski brod

PM me

p.s. sad vidim da je SK hynix

P.S. sori za oftopik

 Damn znaci jos uvijek guras tenkice na tom laptopu. Sjecam se da smo nekako u isto vrijeme kupili skoro identican model, doduse kod mene je bio sa i5 procesorom.

Je li kod tebe 960m graficka ??
Ako jeste kako ona gura danas tenkice ??

 zas nebi na ovom radili tenkici ?na kakvim  kompovima igraju neki ovo je cudoviste za te,a ovaj moj proc je iz 2012 :) igram trenutno pes,wot,drit rally,rf4 i snowrunner sve radi fino

 Nisam pitao da li uopce rade tenkici vec kako danas ta graficka u laptopu gura tenkice obzirom da sam ga imao do prije dvije godine, a u medjuvremenu je bilo promjena u samom izgledu igre. 

 

Treba ponekad i dva puta nesto procitati prije komentarisanja 

11 godina
offline
Re: World of Tanks
dreadmoore kaže...

Ono kad te dan usere pa samo nizes pobjede http://wotreplays.eu/site/5417411#studzianki-lorthiras-conqueror i padne jedan ace onako

 pa to je normalno danas jedan dan 60-70 % drugi 30-40 nije do tebe

11 godina
offline
Re: World of Tanks
Dr. Vicko kaže...
Žiga82 kaže...
Dr. Vicko kaže...
ED63 kaže...

evo oftopik spem™ od mene za one kaj igraju wot na laptopu

 

Gaming Laptopi

nakon kaj sam stavil novi RAM u svoj glenovo y700 (preteca legionaY520, metalno kuciste) ostala su mi stara dva keksa

2 x 4 gb ddr4 ram 2133mhz 1.2V (sodimm da nebi bilo zabune)

kome treba, ko zeli a netreba, ne pitam kako i zasto...

po principu ko prvi njegova djevojka DAJEM ram

ne prodajem, ne rezerviram, ne saljem

DAJEM u ruke, slavonski brod

PM me

p.s. sad vidim da je SK hynix

P.S. sori za oftopik

 Damn znaci jos uvijek guras tenkice na tom laptopu. Sjecam se da smo nekako u isto vrijeme kupili skoro identican model, doduse kod mene je bio sa i5 procesorom.

Je li kod tebe 960m graficka ??
Ako jeste kako ona gura danas tenkice ??

 zas nebi na ovom radili tenkici ?na kakvim  kompovima igraju neki ovo je cudoviste za te,a ovaj moj proc je iz 2012 :) igram trenutno pes,wot,drit rally,rf4 i snowrunner sve radi fino

 Nisam pitao da li uopce rade tenkici vec kako danas ta graficka u laptopu gura tenkice obzirom da sam ga imao do prije dvije godine, a u medjuvremenu je bilo promjena u samom izgledu igre. 

 

Treba ponekad i dva puta nesto procitati prije komentarisanja 

 pa kako rade ovisi o postavkama ,mogo si i ti malo promislit prije tipkanja

9 godina
offline
Re: World of Tanks
Dr. Vicko kaže...

 Nisam pitao da li uopce rade tenkici vec kako danas ta graficka u laptopu gura tenkice obzirom da sam ga imao do prije dvije godine, a u medjuvremenu je bilo promjena u samom izgledu igre. 

 Gura i moja generaciju starija 860m solidno na med-high postavkama sa i5h proc i isto starijom generacijom lenova y50-70.

Igra je dosta dobro optimizirana i za ruske "wooden" PC, dok se isto ne može reći za optimizaciju tenkova u igri... 

14 godina
offline
Re: World of Tanks
Dr. Vicko kaže...
ED63 kaže...
 stara dva keksa 2 x 4 gb ddr4 ram 2133mhz 1.2V (sodimm da nebi bilo zabune)

kome treba, ko zeli a netreba, ne pitam kako i zasto...

po principu ko prvi njegova djevojka DAJEM ram EDIT RAM UDOMLJEN

Je li kod tebe 960m graficka ??
Ako jeste kako ona gura danas tenkice ??

Dr. Vicko kaže...
Žiga82 kaže...

 Nisam pitao da li uopce rade tenkici vec kako danas ta graficka u laptopu gura tenkice obzirom da sam ga imao do prije dvije godine, a u medjuvremenu je bilo promjena u samom izgledu igre. 

 

Treba ponekad i dva puta nesto procitati prije komentarisanja 

 e tu ja dodjem na svoje sa propagiranjem citanja sa razumijevanjem

Žiga82 kaže...

 pa kako rade ovisi o postavkama ,mogo si i ti malo promislit prije tipkanja

 evo bas jucer idem odigrat 10 winova za misiju

kako koja mapa al se fps zabije na 120 pa padne na 110 na jednoj mapi

na drugoj se vrti oko 90

mislim da mi to ne igra ulogu jer je ekran na 60 fps max ak se ne varam

i jucer sam ga skoro razbijo izmotiviran suigracima oko mene, bas su me dobro motivirali

nema boljeg za igru od specijala, vikenda i ljeta

fali jos samo kraj skole i x5 exp za win, tad je najbolje za igrat

Kupujem DVD FC2,3,4, Crysis2,3...PM me
14 godina
offline
World of Tanks

Brace yourselves!
Season II is coming!

 

Za obavijesti o indikacijama, mjerama opreza i nuspojavama upitajte svog šefa za godišnji ili liječnika za bolovanje

Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
World of Tanks

jeli t92 najgora t10 artica u igri? moj trenutni dojam je takav..

the problem with my brain is the left side has nothing right in it, and the right side has nothing left in it.
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: World of Tanks
nine kaže...

jeli t92 najgora t10 artica u igri? moj trenutni dojam je takav..

 ja bi reko da je,nemrem nis snjom pogodit

7 godina
protjeran
offline
Re: World of Tanks
nine kaže...

jeli t92 najgora t10 artica u igri? moj trenutni dojam je takav..

 

A gle, nekad je bila najbolja, sad je bas za nista.

 

Po meni su trenutno ovako poredane:

Njemacka

Ruska

Francuska

Britanska

Americka

 

Ako vrate AP granate i gold HE bez stunna, ali sa vecim radijusom i penetracijom,

mogla bi Americka opet doci na prvo mjesto.

Steel for Humans, Silver for Monsters, Gold for the Witcher...
13 godina
offline
Re: World of Tanks
Žiga82 kaže...

 ja bi reko da je,nemrem nis snjom pogodit

 

baš to  nadao sam se njukama, a u biti stunam druge tenkove sa velike udaljenosti.. 9ka je duplo bolja artica.

i ne samo to, 9tka se i miče, ima onaj turret pa i neki aiming radius itd itd.. doslovno degradacija.

 

Čitatelj kaže...

Po meni su trenutno ovako poredane:

Njemacka

Ruska

Francuska

Britanska

Americka

 

imam rusku, francusku i američku t10 za sada.. lvlam jednu po jednu naciju, sada su njemci na redu..

object i bc su fakat ok artice.. nemaju dmg kao ostale, ali jbt. možeš nekaj i pogoditi  bc je možda najtaktičnija od svih, fino brzo ciljanje, stunlockanje i možeš se fakat jako brzo relocirati..

BTW 261 je prije bio car ap granata..

the problem with my brain is the left side has nothing right in it, and the right side has nothing left in it.
Poruka je uređivana zadnji put pon 8.6.2020 21:09 (nine).
14 godina
offline
World of Tanks

game is still broken

 

dođe update, ubace novu mapu, camo, bedaste naljepnice, a mm, to se ne dira

 
 

Na kraju je još i dobro ispalo

 

 

EDIT:
ekšli, kad malo bolje razmislim mm je odličan, i jedna i druga strana tima vozi svojom lijevom stranom mape, zarotirali se ko polovi na kompasu, svaka im čast, trebaš nać ljude koji tako igraju u krug

Poruka je uređivana zadnji put pet 12.6.2020 20:41 (1BIT).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
World of Tanks

That team

 

REPLAY

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: World of Tanks
1BIT kaže...

That team

 

REPLAY

 nis cudo tu,ovo je normalno za trenutni mm,jucer 6000dam i 5 kila i poraz u skodi devetki,nijedan u mom timu nije imo prek 2000,nih 10 ispod 1000

9 godina
offline
World of Tanks

2d style free...   HOMESWEETHOME

 
4 0 hvala 5
11 godina
offline
Re: World of Tanks
1BIT kaže...

That team

 

REPLAY

 U 4 minute sve gotovo........

Poruka je uređivana zadnji put pet 19.6.2020 22:25 (marionezi82).
14 godina
offline
World of Tanks

Napokon sam i ja uzeo obj 260 prva odigrana i dobijem patrol duty hahah 3.1k dmg 6k asistencije 

Moj PC  
3 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice