World of Tanks izdvojena tema

poruka: 55.269
|
čitano: 8.306.270
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
World of Tanks

Vjerujem njihovim brojkama jednako ko i brojkama koje napiše svaki drugi game publisher. Zašt bi vjerovao više ili manje brojkama koje objavi WG nego recimo Riot, Blizzard, ANET, tkogod drugi?

Nemam apsolutno nikakve potrebe branit WG ili WoT. Pa do prije godinu i nešt sitno dana nisam ni igrao od pitaj boga kad, mislim da 2015. A nisam baš ni prošle godine bio nešto pretjerano aktivan, uglavnom za nekakve eventove. Moja daily igra je GW2. E tam se plače duplo od tebe ovdje o mrtvoj igri, a čak i ima više razloga. No opet, tam trenutno ne radi više od 300 ljudi u cijeloj firmi, od developera do svih menađera, zadnji updejt za WvW je bio prije godinu dana, alijanse su izradi već 3+ godine, pa opet igramo i uživamo. 

Nema apsolutno nikakvih naznaka instant smrti ili smrti u narednu godinu dvije dana, a okladio bih se bez problema na period od 5 godina. 

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: World of Tanks
mystik kaže...

Pa imali su. Čak i ako nisu napravili svaki tenk, bar su imali nekakve koncepte. Nisu ni rusi ni ameri napravili svaki tenk.

Drugo, spominjat QBa, kao lika koji bi dao nešto igri? Pa taj lik jedino o čem brine je on i njegov brend, kojeg je izgradio na ničem drugom nego na WoTu. Ej, lik je odbio biti commander za team clash prošle godine pod nekakvim izlikama o granjdu ili čem već, a jedini razlog je zato jer je WG odbio platiti sudionicima. Taj lik se diskreditirao od bilo kakve relevantnosti u ozbiljnom dijelu communitija odavno, tj. tamo nikad nije bio ni relevantan. 

O tome da igra propada. Baš jako propada. Pa u ovom trenutku na EU serveru imaš 85k igrača online, svakodnevno ih je debelo prek 100k. Imao si mrvu manji broj online oko nove godine od generalnog server peak(201k vs 205k). Na RU serveru imaš konstantno preko 500k+ online. Ak će tak propadat igra, onda komotno mogu živjet još 30 godina. Kineski server, koji drži kineska firma ni ne brojim. 

 

 

 Sve su to kopije kinezi su kopirali ruse M-84 je rađen u jugi je po ruskoj licenci t 72. Svi su kopirali ruse i amerikance.

5 godina
offline
Re: World of Tanks
ED63 kaže...
plavi_medved kaže...
 samo jedno pitanje zasto onda uskoro se prebacuju na steam? :D 

 OTKUD TI TO POBOGU ??!?!

nije dosta kaj se treba imat  njihov klijent da se igra krpa i moze igrat (doduse samo wows treba otvoren klijent, ostale dvije mogu se pokretat bez njega)

kaj bum jos moral i na "STIM" ™ ic??!

to sam uspjesno izbjegaval godinama ko i tim spik i diskord i sve ostale gluposti...

jos ce trazit svjetlo da gori u sobi, prisustvo roditelja i tekucu vodu da mozes igrat

 

https://www.hcl.hr/vijest/deset-godina-kasnije-world-of-tanks-dolazi-steam-166808/

 

Mystik, po tome kaj si ti reko, ispada da oni imaju preko 1 milijun playera, rusi 500k, kinezi bog pitaj kolko i eu 300k 

https://lbry.tv/$/invite/@Tech_World:7
12 godina
offline
Re: World of Tanks
ED63 kaže...
plavi_medved kaže...
 samo jedno pitanje zasto onda uskoro se prebacuju na steam? :D 

 OTKUD TI TO POBOGU ??!?!

nije dosta kaj se treba imat  njihov klijent da se igra krpa i moze igrat (doduse samo wows treba otvoren klijent, ostale dvije mogu se pokretat bez njega)

kaj bum jos moral i na "STIM" ™ ic??!

to sam uspjesno izbjegaval godinama ko i tim spik i diskord i sve ostale gluposti...

jos ce trazit svjetlo da gori u sobi, prisustvo roditelja i tekucu vodu da mozes igrat

 sta fali stimu da si ga toliko izbjegavo,meni je super,svako malo imas neku dobru igru na popustu za par dolara,a i hrpa besplatnih igri

Poruka je uređivana zadnji put ned 7.2.2021 12:21 (Žiga82).
14 godina
offline
Re: World of Tanks
Žiga82 kaže...

 sta fali stimu da si ga toliko izbjegavo

  mobilni internet, i old skul gejmer, volim da su moje igre dostupne i u off line-u

mobilni net je jako osjetljiv da je otvoreno hrpa launchera, aplikacija i ostalih stvari kaj sisu promet i bandwidth, a kamoli nekaj za glasovnu komunikaciju, a dok ne rijesim zicu kaj je tesko jer se cesto selim, nist od toga

 

a imat jos jedna dodatna vrata osim neta za ulaz u igru NE ZELIM (makar neznam tocno kak stim funkcionira, al znam da prati sve kaj i kolko igras i sve ostalo)

posto ne volim ostavljat digitalni trag previse (imam i izolir band preko kamere na lapu ) netrebam jos jedno usko grlo za internet koje me jos i prati i dojavljuje stimu podatke

od prvog dana sam na laptopu iskljucil svu mogucu dijagnostiku, slanje izvjesca, lokacije, prijatelje i ostale gluposti, i automatske update

nema fejsa ni ostalih gluposti , jedino linekdin

znaci mejl, forum, gejmanje, jubito

 

vec me granicno nervira kaj na Warships nema vise opcije "Disconnect from server" (ima na wot i wowp) pa samo rotiram akaunte kad trebam log-in, nego trebam za svaki promjenit ulogiranog korisnika u launcheru i ponovno pokrenut igru

 

nemojte mi samo rec da trebam uc u dvajs'prvo stoljece jer netrebam

ne jos

Kupujem DVD FC2,3,4, Crysis2,3...PM me
12 godina
offline
Re: World of Tanks
ED63 kaže...
Žiga82 kaže...

 sta fali stimu da si ga toliko izbjegavo

  mobilni internet, i old skul gejmer, volim da su moje igre dostupne i u off line-u

mobilni net je jako osjetljiv da je otvoreno hrpa launchera, aplikacija i ostalih stvari kaj sisu promet i bandwidth, a kamoli nekaj za glasovnu komunikaciju, a dok ne rijesim zicu kaj je tesko jer se cesto selim, nist od toga

 

a imat jos jedna dodatna vrata osim neta za ulaz u igru NE ZELIM (makar neznam tocno kak stim funkcionira, al znam da prati sve kaj i kolko igras i sve ostalo)

posto ne volim ostavljat digitalni trag previse (imam i izolir band preko kamere na lapu ) netrebam jos jedno usko grlo za internet koje me jos i prati i dojavljuje stimu podatke

od prvog dana sam na laptopu iskljucil svu mogucu dijagnostiku, slanje izvjesca, lokacije, prijatelje i ostale gluposti, i automatske update

nema fejsa ni ostalih gluposti , jedino linekdin

znaci mejl, forum, gejmanje, jubito

 

vec me granicno nervira kaj na Warships nema vise opcije "Disconnect from server" (ima na wot i wowp) pa samo rotiram akaunte kad trebam log-in, nego trebam za svaki promjenit ulogiranog korisnika u launcheru i ponovno pokrenut igru

 

nemojte mi samo rec da trebam uc u dvajs'prvo stoljece jer netrebam

ne jos

 znaci nije do stima neg do tebe

scim se ti bavis da si u ovakvoj paranoji ?pretpostavlajm i da imas  brdo razlicitih zastita na kompu :)

Poruka je uređivana zadnji put pon 8.2.2021 12:40 (Žiga82).
16 godina
offline
Re: World of Tanks
ED63 kaže...
Žiga82 kaže...

 sta fali stimu da si ga toliko izbjegavo

  mobilni internet, i old skul gejmer, volim da su moje igre dostupne i u off line-u

mobilni net je jako osjetljiv da je otvoreno hrpa launchera, aplikacija i ostalih stvari kaj sisu promet i bandwidth, a kamoli nekaj za glasovnu komunikaciju, a dok ne rijesim zicu kaj je tesko jer se cesto selim, nist od toga

 

a imat jos jedna dodatna vrata osim neta za ulaz u igru NE ZELIM (makar neznam tocno kak stim funkcionira, al znam da prati sve kaj i kolko igras i sve ostalo)

posto ne volim ostavljat digitalni trag previse (imam i izolir band preko kamere na lapu ) netrebam jos jedno usko grlo za internet koje me jos i prati i dojavljuje stimu podatke

od prvog dana sam na laptopu iskljucil svu mogucu dijagnostiku, slanje izvjesca, lokacije, prijatelje i ostale gluposti, i automatske update

nema fejsa ni ostalih gluposti , jedino linekdin

znaci mejl, forum, gejmanje, jubito

 

vec me granicno nervira kaj na Warships nema vise opcije "Disconnect from server" (ima na wot i wowp) pa samo rotiram akaunte kad trebam log-in, nego trebam za svaki promjenit ulogiranog korisnika u launcheru i ponovno pokrenut igru

 

nemojte mi samo rec da trebam uc u dvajs'prvo stoljece jer netrebam

ne jos

 Ja mislim da bi ti napokon trebao uci u 21. stoljece i opustiti se u svijetu Velikog brata 

12 godina
offline
World of Tanks

"spajanje na chat server nije moguce" ovo mi ide jako na zivce nemres poslat debilu poruku il ga stavit na crnu listu

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: World of Tanks
ED63 kaže...
Žiga82 kaže...

 sta fali stimu da si ga toliko izbjegavo

  mobilni internet, i old skul gejmer, volim da su moje igre dostupne i u off line-u

mobilni net je jako osjetljiv da je otvoreno hrpa launchera, aplikacija i ostalih stvari kaj sisu promet i bandwidth, a kamoli nekaj za glasovnu komunikaciju, a dok ne rijesim zicu kaj je tesko jer se cesto selim, nist od toga

 

a imat jos jedna dodatna vrata osim neta za ulaz u igru NE ZELIM (makar neznam tocno kak stim funkcionira, al znam da prati sve kaj i kolko igras i sve ostalo)

posto ne volim ostavljat digitalni trag previse (imam i izolir band preko kamere na lapu ) netrebam jos jedno usko grlo za internet koje me jos i prati i dojavljuje stimu podatke

od prvog dana sam na laptopu iskljucil svu mogucu dijagnostiku, slanje izvjesca, lokacije, prijatelje i ostale gluposti, i automatske update

nema fejsa ni ostalih gluposti , jedino linekdin

znaci mejl, forum, gejmanje, jubito

 

vec me granicno nervira kaj na Warships nema vise opcije "Disconnect from server" (ima na wot i wowp) pa samo rotiram akaunte kad trebam log-in, nego trebam za svaki promjenit ulogiranog korisnika u launcheru i ponovno pokrenut igru

 

nemojte mi samo rec da trebam uc u dvajs'prvo stoljece jer netrebam

ne jos

 Ti imas problema nekih stari moj, hahahah. Inace Steam ti radi u offline modu i bez problema mozes igrati singleplayer igre offline.

14 godina
offline
World of Tanks

Postajem kolekcionar

 
 
 
4-i IS u garaži haha

Poruka je uređivana zadnji put sub 13.2.2021 18:27 (1BIT).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
World of Tanks

Izvisio zbog errora na kupnji Turtlea, izvisio za 2 miljuna credita na Qilin aukciji, izvisio za 10 miljuna credita na T-22 aukciji, dobio 50TP proto za 5650, kupio Focha za 20 milja. (edit: e da, e50skin za 300tinjak)

Zadnji dan ponuda, kupiš key za 5k golda i dobiš random tank iz liste određenih tankova koji su bili ponuda prije na BMu(budala nisam napravio screenshot liste). Onda imaš opciju rerolla za nešto credita(između milju i 2 kredita svaki put) i tako 4 puta. 5 milja credita ukupno.

I da ne pišem previše, dolje slika rerollova(htio sam prestat nakon drugog ali for shit and giggles iskoristio sve) i moj final pick. 

Poruka je uređivana zadnji put sri 10.3.2021 11:38 (mystik).
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
World of Tanks

ja htjeo uzet fosha i naravno glupi error,nado se somui il renegejdu al nis od toga izgleda,bar imam dosta $$$ sad :)

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
World of Tanks

reko bi bare : $to uciniti, kojim putem krenuti? ....

crni pancer 58, pzr 2J, bt-sv, panhard ebr 75 FL--10, i su-76I

iako je 76I mali gejm brejker, i 58 black je dobar pick, mislim da je EBR jedini izbor jer nije dostupan

malo cu pogledat skill4ltu - ove videje, pa izabrat

cak i zlatni type 59 mi nije napet jer imam obicnog

0 crni 58
2 pzr 2J lolliemobil
1 bt-sv
7 ebr 75 ferrari
1 su-76I sealclipper
Kupujem DVD FC2,3,4, Crysis2,3...PM me
Moj PC  
1 0 hvala 1
14 godina
offline
World of Tanks

P.S tenk je mukte jer mi je kolega (zna on dobro koji ) davno giftal 2 i pol soma golda pa je stajalo, a onda sam u wowp-u iz nekih kutija dobil hrpu (3250) tako da ne placam nista osim interneta

sad mi je drago da nisam na zadnjem TRADE-IN eventu nista mijenjal (bil sam ljen), makar sam se mislil rjesit smeca 4202

ajde glasajte gore, necu pitat mamu za savjet

Kupujem DVD FC2,3,4, Crysis2,3...PM me
Moj PC  
1 0 hvala 1
14 godina
offline
World of Tanks

EBR će prije ili kasnije biti opet u shopu, ako frontline dođe nazad sigurno će biti prije toga.

58 je ok ali ne vrijedi u ovom izboru.

II J ili 76I samo zato jer ih neće biti do sljedećeg BMa(ako). 

Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
offline
World of Tanks

Prodajem Wot account za 1300kn što je fakat odlican value za sve šta dolazi sa accountom.

Samo premium i gold vrijedi 1000 kuna u accountu, da ne spammam ovdje sa svime šta dolazi.

Link: https://www.njuskalo.hr/igre-za-pc/world-of-tanks-wot-account-oglas-33850373

 

Ps sorry svima za spam, ali dosta mi je wota :)

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
World of Tanks

Čisto savjet ak se već oćeš igrat prodavača. Daj si sakrij ime/mail od accounta, netko će te prijaviti i pobrat ćeš bananu pa ćeš dobiti jednu veliku 0.

Moj PC  
2 0 hvala 1
5 godina
offline
Re: World of Tanks

A ok, tnx

14 godina
offline
World of Tanks

Koja prevara od nove sezone čeličnog lovca i ovog battle passa! Više ne mogu do tenka ,max bez plaćanja se može dobiti 9 tokena a za tenk treba min 12, fuj...

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
World of Tanks

9 tokena su stari tenkovi, char future, AE "fejz van" ™ i onaj jos jedan bobđekt ™

12 je oni k-91, a kunze pancer je 18

naravno da je novo najskuplje, to je brkin porez za nestrpljive

kak sam ja gledal, svaka faza betl pesa daje po 3 tokena ( besplatna) i po tri svaka na placanje

kaj se nemoze onda uzet prva na placanje za 3 tokena i sa ostalih 9 to je 12?

nisam tocno ni gledal kolko se placa ova bolja, ja nedam

 

a ak se ne varam, kaj nejdu ti tokeni isto i u steel hunteru za djabe pa se pridodaju onima iz betl pesa?

reko bi informaticar starog kova ™®©  : "nisam skrolo" ™

 

P.S.sad sam skrolo, daju quratz

samo betl pes poene i kredite, nema tokena

nevidim nacin da se zarade goldi ingame bez placanja

 

al je jedan "čeptr" 2500 golda a imas vremena do 19.12. za uzet tenkove

ak ne mislis nista potrosit, igraj wowp

jedan gejm dnevno cijeli tjedan i na kraju tjedna dobijes kutiju koja ti moze dat golde i WG premium tajm, mozes igrat sa tirom 1

do 19.12. mozes skupit 2 i pol soma golda, ak ne zaradis dotad

 

Kupujem DVD FC2,3,4, Crysis2,3...PM me
Moj PC  
1 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: World of Tanks
Jurica314 kaže...

Prodajem Wot account za 1300kn što je fakat odlican value za sve šta dolazi sa accountom.

Samo premium i gold vrijedi 1000 kuna u accountu, da ne spammam ovdje sa svime šta dolazi.

Link: https://www.njuskalo.hr/igre-za-pc/world-of-tanks-wot-account-oglas-33850373

 

Ps sorry svima za spam, ali dosta mi je wota :)

 

Imas ti brojke, ali nemas tenkove ... tesko ces dobiti 133e za ovaj acc... premalo X imas, mislim probaj na ebay ali tesko... pogledaj si na ebayu po koliko prodavaju accove.

https://lbry.tv/$/invite/@Tech_World:7
14 godina
offline
World of Tanks

Pa veća mu je korist od golda i premium accounta koje ima nego i da ima sve tier10. Tier 10 koji daje nekakav dodatni value mogu biti reward i campaign tenkovi(260,279e, Chief, 907). 
Obični tech-tree tenkovi zahtjevaju lovu ili vrijeme, odnosno kombinaciju u nekom omjeru. Dodatan value mogu imat premiumi, iako danas skoro pa nema nekakvih eksluziva, evntualno na kakvih godinu dana od maratona do pojave u novogodišnjim lootboxevima. 

U konačnici, nikad neće dobiti nazad utrošenu lovu, a kamoli još dodatno i nešto za utrošeno vrijeme. Može se samo nadati što većem povratku.

Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
offline
World of Tanks

Imam realna očekivanja jer sigurno necu dobiti niti 25% uloženog, ali nemam niti vremena za igranje niti volje. Da, imam "samo" 10 t10 tenkova u garaži, ali ako to nije dosta imam 9 premium osmica, i hrpu premiuma i golda i ostalog da ne nabrajam. Pa samo gold u storu je 700 kuna... Ako je 1300 bilo previše tražiti 1000 je definitivno fer

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
World of Tanks

ma zakaj opce to prodavat ,napravi pauzu malo odmori  od igre i bok, itako se neces obogatit od toga,ak prodas mozda ti bude zao kad ti se vrati opet volja za igrat

Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
offline
World of Tanks

Ha čini se da i budem tako, jer nema smisla prodat u bescijenje. Ugasit cu oglas na mj dana pa budem vidio. Hvala na savjetima

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
World of Tanks

Igra je katastrofa....

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: World of Tanks
Jurica314 kaže...

Ha čini se da i budem tako, jer nema smisla prodat u bescijenje. Ugasit cu oglas na mj dana pa budem vidio. Hvala na savjetima

 Nema vam smisla ni prodavat kod nas, tesko da ce neko normalnu cifru ponudit, ako vec zelite prodat ona vam je bolje probat vani, jer su bolje ekonomije pa se nade neko do ce bolju cifru pnudit, a i manja sansa da cete naletit na nas ciganluk.  

Nisam vjerovao, dok nisam vidio, a kad sam vidio, nisam mogao vjerovati!
13 godina
offline
Re: World of Tanks
Horatio_Hornblower kaže...

Igra je katastrofa....

 LOL ti si katastrofa svaka tvoja poruka ovdje je igra je katastrofa prestani igrati WOT i prestani nas daviti sa svojim komentarima kako je igra katastrofa. 

Iz tjedna u tjedan ponavljaš kao papiga.

Igra je super po čemu je katastrofa? Zato što ne znaš igrati?

11 godina
neaktivan
offline
World of Tanks

Igrao sam u 4 mjesec prosle godine pa sam probao u veljaci doslovno odigrao 10 partija i opet deinstalirao sve. Pa da nisam neki odlican igrac ali nisam ni neka truba. Igra je doslovno ptw dakle vec od 2 tiera se spama zlato mislim ne kuzim tu logiku...

Armor je nesto bezveze sto nikome ne treba jer ionako svi buzaju zlatom sto god oce wheeld  sranja imaju lasere a nemozes im nista. Koji je gust igrat jgtigera ferdinanda kv2 stuga i slicne tenkove kad imas premium tenkove naravno ruske koji sve mogu bolje... 

Igra je ono meh pretvorila se iz jedne zanimljive igre sa dobrim konceptom i idejom u nesto sto je bas pogodno za kockoglave ruse i poljake di nemas sto razmisljat nego samo ubacujes eure ko u kockarski aparat....

Mislim nikad za rec pravo nije bila balansirana igra ali rade bi igrao verziju 2015 2016 nego ovu danas jer je igra 80% bila zanimljivija i teza za ucenje... Danas je sve flat curve platis kupis premium tier 8 scorpion tier 9 tier 10 napumpas zlatom i ajde na kraju nikako da srede arteljeriju koja je ili uber ili nikakva nikako da srede karte koje su lose nikako da srede tech tree jer konstantno nesto buffaju pa nesto nerfaju pa ovo pa ono pa na kraju dobijes igru koja ima igrace koji su spremni izdvojit tisuce kn eura rubalja samo da se ne potrude i ne grindaju jer tko nije 2014 izgrindao tigera 1 koji je bio stock taj ne zna sto je patnja...

Ali eto ja sam cangrizav valjda valjda miljuni igraca koji to vise ne igraju ukljucujuci i mene ( a da ne govorik sa foruma vidi samo prije koliko je bilo dnevno poruka u ovoj temi) pokazuje jeli igra ide u dobrom ili losom smjeru. Uglavno wg malo ce jos iscjedit iz world of nesto para ali za 5  6 7 godina ko zna sto ce bit ali predpostavljam da ce bit jos 5 puta manje igraca...

Moj PC  
3 0 hvala 0
12 godina
protjeran
online
Re: World of Tanks
hummer0 kaže...

 LOL ti si katastrofa svaka tvoja poruka ovdje je igra je katastrofa prestani igrati WOT i prestani nas daviti sa svojim komentarima kako je igra katastrofa. 

Iz tjedna u tjedan ponavljaš kao papiga.

Igra je super po čemu je katastrofa? Zato što ne znaš igrati?

Joj daj ne pravi se pametan i spusti se na zemlju jer ocito nemas pojma...Igra je presla u cisti pay2win princip i to im ide sve bolje i bolje, a s tim budu otjerali i vise igraca sto se i vidi iz prilozenog gdje ljudi prodaju racune i bjeze od igre...Od tenkova, do golda, armora, ebrova i ostalih gluposti fali nam jos da igraci koji kupe premium racun i imaju ne znam koliko premium racun lakse penaju, ili vise dmg-a dilaju, to bi bio vrh od njih...Zato prestani branit te "panjeve" jer su unistili igru jos kad su unistili ESL i pro scenu, a kamoli ne zadnje 2 godine...

 

I daj nam svoj nick da vidimo kakav si ti to PRO, pa kao znas igrat...

T.L. - za zahvalu udri hvala // WoT and pubg: tomo53nja
Poruka je uređivana zadnji put pet 19.3.2021 13:12 (Tomo53nja).
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice