World of Tanks izdvojena tema

poruka: 55.269
|
čitano: 8.266.910
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
Re: World of Tanks
Stric_Jura kaže...

ma jedva dočekao da ga uberem, prva bitka - 2x skršio jednim, prvim pogotkom i još napravio štete za 5400 sveukupno...

 

a sad sam na 40% pobjeda s njim, imam onaj poboljšani punjač, mrežu i optiku...

 

čim me uoče, eto mi poklon od T92 i najčešće mene srede prvim pogotkom...

 

ima par mapa gdje mogu iz daljine mlatiti, ali najčešće me primjete unutar prvih 5-6 minuta...

 gledam ovaj turbocharger , ventilaciju skinuti staviti njega?

Bnet: mNik987#2148
14 godina
offline
Re: World of Tanks

turbocharger? nešto za stroj, kaj, podiže brzinu?

 

ili onaj Spešl rammer, za brže punjenje? 12,5%

 

 

Ju je je? Je ju je!
15 godina
offline
Re: World of Tanks
Stric_Jura kaže...

turbocharger? nešto za stroj, kaj, podiže brzinu?

 

ili onaj Spešl rammer, za brže punjenje? 12,5%

 

 

 daje ti kao bolji top speed i poboljsava reverse speed koji je ocajan na fv 4005

Bnet: mNik987#2148
14 godina
offline
Re: World of Tanks

hmmmm 

 

s 32 na koliko digne?

 

ma ne, samo punjač i optika, eventualno maknem mrežu i stavim nekaj drugo (imam kamuflažu s 4% dodatne skrivenosti)

Ju je je? Je ju je!
15 godina
offline
Re: World of Tanks
Stric_Jura kaže...

hmmmm 

 

s 32 na koliko digne?

 

ma ne, samo punjač i optika, eventualno maknem mrežu i stavim nekaj drugo (imam kamuflažu s 4% dodatne skrivenosti)

 36 napred a 10 rikverc je u garazi.

Ja sam vozio 38 i u rikverc 12

 

dodaje ti jos 7.5% u engine power

 

edit: ne vrijedi :)

 

 

Bnet: mNik987#2148
Poruka je uređivana zadnji put pon 17.8.2020 14:21 (toxic).
6 godina
offline
World of Tanks

Čini mi se da igram pogrešnu igru !? Ima li negdje igrica Raskrči šumu ? hahhaaa.....

Dobar vozač stiže daleko...a ne brzo !
 
1 1 hvala 0
14 godina
offline
World of Tanks

Ajme hahaha pa kako ti je svako drvo na putu

Evo moji statski

 
 

 

EDIT:
Čuvanje ovih plišanca se isplatilo

 
 
 

 

EDIT:
Nemojte si zaboravit pokupit nagrade na tank rewards

Poruka je uređivana zadnji put pon 17.8.2020 22:15 (1BIT).
Moj PC  
0 0 hvala 2
7 godina
protjeran
offline
World of Tanks

Tako i meni, kompenzacija za sve osim drugog i zadnjeg tenka.

Steel for Humans, Silver for Monsters, Gold for the Witcher...
Poruka je uređivana zadnji put pon 17.8.2020 21:56 (Čitatelj).
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
World of Tanks

jbt steel hunter je do sada valjda najveći grind u igri, za koji uz to trebaš biti i dobar  nakon 8 partija sam uspio ubrati 100 bodova.. izgleda da niš od char futura za mene

the problem with my brain is the left side has nothing right in it, and the right side has nothing left in it.
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
World of Tanks

nakon uogiranja gledam poruke i vidi ovo:

 

Receipt
Date: 17/08/2020 21:13:06
Vehicles added: Pz.Kpfw. S35 739 (f) (crew 100%)
Slots added: 1

 

kako? otkuda? jel jedan od onih kodova kaj samo ukucavam i ne gledam za kaj su?

tak sam i na sva 3 acc. dobil t-127, na main sa 1 mjesec zakasnjenja....

last battle 6.6.2020.

 

P.S. za ugodjaj mi osim onog helikoptera u garazi kaj vuce banner za sobom, jedan Mi-8 nadlijece selo

a u centru sela neka klapa tiho bruji ko u nekom jezivom filmu....

Kupujem DVD FC2,3,4, Crysis2,3...PM me
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
World of Tanks

evo riješen steel hunter.. naravno prvi dojam je bio da ću morati odigrati hrpu partija, ali nakon kaj sam se malo ufurao, dobrom partijom bi preskočio po 2-3 tiera 

the problem with my brain is the left side has nothing right in it, and the right side has nothing left in it.
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
World of Tanks

Evo jedna super stronk partija sa m54 Renegade. 8.8k dmg, 8killova, čak nisam nijednom stisnuo 2 

 

http://wotreplays.eu/site/5515620#himmelsdorf-airlive-m54_renegade

 
4 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: World of Tanks

GG, ljudi su toliko posrali tog renegade-a zbog tumora na kupoli, frend ga npr. baš zbog toga nije želio kupiti, ali tenk je zapravo prejeben.. solidna mobilnost za ht, ako se izuzme tumor - solidan armor, odličan snappy i precizan top sa dobrim dpm-om, dobar gun depression, odličan view range.. sve u svemu po meni bolji tenk od defendera/252u, kojeg svi nazivaju naj op prem. ht osmicom.

the problem with my brain is the left side has nothing right in it, and the right side has nothing left in it.
9 godina
offline
Re: World of Tanks

Meni je Renegade među boljim HT na tier 8. Sa kupolom nemam nekih problema, ne igram na kupolu ako je lik odma nasuprot mene nego malo dalje da mi ne može tek tako pogodit, a ako idem naprijed onda može gađat cijeli tenk tako da tad ne razmišljam o kupoli.

A za defendera, kad je protiv tebe frustrirajuće je radi op armora, a kad ga voziš, frustrirajuće je radi jako trollavog topa.

14 godina
online
World of Tanks

Wargaming si nek ovo sranje od steel huntera nabije u šupak.

Najgluplja stvar koje se su ikad sjetili. Rađe bi svaki dan do kraja godine igrao po 3 sata frontlinea nego ovo smeće ikad upalio više.

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: World of Tanks

Sto to u 3 dana s dnevnim bonusima zavrsio, raven stisnete dva i yolo na najblizeg tenka, i tako sljedeci tenk,  dok ne skupite 15 k stete i 1 kill, iako ako vam je do wina onda malo opreznije treba igrat vecinom bjezat dok se ne dode do lvl 4 kad se bolji gun uzme, ili ne dobije trap i cirlce bilo koji tenk onda 1v1 se moze , totalni easy mode, moze se u par sati zapravo i jednom danu rijesit. Jedino sto FL ima prednost je grindanje t8 polu proizvoda od tenkova ili farmanje kredita...

Nisam vjerovao, dok nisam vidio, a kad sam vidio, nisam mogao vjerovati!
13 godina
offline
World of Tanks

meni je frontline zapravo i zabavan.. ovaj steel hunter i ne toliko, ali se puno brže riješi.

the problem with my brain is the left side has nothing right in it, and the right side has nothing left in it.
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
World of Tanks

Kada krece djecurlija u skolu?

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
online
World of Tanks

Od četvrtka maraton za novi polski premium medium. 

Sumnjam da ću odraditi cijeli, al 80% je cilj pa onda odluka kupit il ne.

Ajd bar ću nabrati još nešto bondsa iz rankova.

 

Moj PC  
0 0 hvala 1
14 godina
offline
Re: World of Tanks
ED63 kaže...

 Vidiš li ti što i ja vidim u novom tank rewards-u?

INFO

 

 

15 godina
offline
World of Tanks

Evo jedan one shoot FV4005, baš u live streamu :)

 

https://clips.twitch.tv/UnsightlyToughDragonfruitGOWSkull

Bnet: mNik987#2148
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: World of Tanks

gledo malo onaj tvoj video can i improve,odgovor je da,zapocetak pocni koristit vertikalni stabilizator na tenkovima :)

15 godina
offline
Re: World of Tanks
Žiga82 kaže...

gledo malo onaj tvoj video can i improve,odgovor je da,zapocetak pocni koristit vertikalni stabilizator na tenkovima :)

 ma ono je bilo totalno bezveze sve, isprobao sam kako najbolje streamat s obzirom da prvi put radim to pa mi je koncentracija bila na nivou 0..

ali da ne koristim optimalnu opremu.

Bnet: mNik987#2148
14 godina
offline
Re: World of Tanks
1BIT kaže...
ED63 kaže...

 Vidiš li ti što i ja vidim u novom tank rewards-u?

INFO

 vidim, vidim ...

al ajde, spasilo te je kaj si samo sliku stavil i nisi napisal ono kaj nesmijes jer nam je to odavno zabranil Znas_Ti_Dobro_Ko

srecom je samo zabranil kupovanje tenka, ne i besplatno osvajanje od Brka™©®

pa ko oce nek grajnda, osvoji free tenk i nek se pati kad zavrsi u T7 gejmovima (neznam ovak napamet jel ima preferential MM)

samo da ne posta slike tu o tome, NEDAJ BOZE bilo kaj manje od masterija, ili da reklamira tenk ili njegovu kupovinu

ici ce odma na razgovor sa Onim_Cije_Ime_Ne_Izgovaramo 

ajde, bice to onlajn razgovor, al nece mu bit nist lakse...

a sad se idem ulogirat u garazu da vidim kak moj novi "regrut" napreduje da mi pokloni patriota i jos bondsa, nadomak sam jos jednog tonka za bondse,ak uspijem navuc jos 2k

koji mi je quratcz bio da sam kupio opremu na svim akauntima, ko je mogo znat da ce se dijelit premium osmice

 

P.S. kakav je krajzler Gf u sadasnjoj meti pres 2 for win? nekak mi se on cini jedini kandidat, guard i mutzi mi nemaju ono nesto...a patton KR je isti ko T25, nevidim smisla imat dva ista tonka

Kupujem DVD FC2,3,4, Crysis2,3...PM me
15 godina
offline
World of Tanks

Danas su probat doci do 90% MOE na Lowetu, dođem do 86% pa opet glupo poginem... stavio sam si na njega opticu pa dobivam assist dmg, bitno mi je za MOE... 

Ne vidim inace zabavu ak si ne postavim neki cilj.. Ali je tenk hebeno tesko markat... mislim da za 3 MOE trebam svaki match imat oko 3000dmg kombinirano ili vise...

Bnet: mNik987#2148
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: World of Tanks
ED63 kaže...

 vidim, vidim ...

 hahaha, znao sam da sam se bacio u vražja posla, koji me vrag tjerao na osvajanje tog tenka

misija nije pre teška ali je ogroman time consuming, baš gledam cca svaki dan bi trebao 20 bitaka odigrati i to samo tier IX i X, da bi osvojio 130 reward tokensa po danu...

Ja obično upalim wot, krenem optimistično, izgubim tri u nizu i ugasim, rijetko kad pređem 10 bitaka po danu, pa mi je ovo hardcore natezanje, prisilna igra

 

Kod mene u klanu su se zainteresirali za ovaj IS-5 prem 8cu, ali je ispalo da je tenk drugo pakiranje IS-6, ništa posebno a još manje vrijedno kupnje, tako da da, chrysler gf bi od svih tih bio best buy za bondove, a ako sakriješ donju ploču, čak ni pres 2 for win igrači te ne probiju tako lako, jedino se X-ki treba čuvat, njihov pen ga skoro svaku probije...

11 godina
offline
Re: World of Tanks
1BIT kaže...
ED63 kaže...

 vidim, vidim ...

 hahaha, znao sam da sam se bacio u vražja posla, koji me vrag tjerao na osvajanje tog tenka

misija nije pre teška ali je ogroman time consuming, baš gledam cca svaki dan bi trebao 20 bitaka odigrati i to samo tier IX i X, da bi osvojio 130 reward tokensa po danu...

Ja obično upalim wot, krenem optimistično, izgubim tri u nizu i ugasim, rijetko kad pređem 10 bitaka po danu, pa mi je ovo hardcore natezanje, prisilna igra

 

Kod mene u klanu su se zainteresirali za ovaj IS-5 prem 8cu, ali je ispalo da je tenk drugo pakiranje IS-6, ništa posebno a još manje vrijedno kupnje, tako da da, chrysler gf bi od svih tih bio best buy za bondove, a ako sakriješ donju ploču, čak ni pres 2 for win igrači te ne probiju tako lako, jedino se X-ki treba čuvat, njihov pen ga skoro svaku probije...

 

 

Ja imam 10k bondova i kontam sta da uzmem za njih. Sprva sam mislio taj IS5 al me ti sad resetira, pa sad nemaam pojma koji od ovih do 10 k uzeti (patriota ne jer sam ga imao i odmah prodao, hbm i njega i njegovih 200 pena)....

9 godina
offline
Re: World of Tanks
ED63 kaže...

P.S. kakav je krajzler Gf u sadasnjoj meti pres 2 for win? nekak mi se on cini jedini kandidat, guard i mutzi mi nemaju ono nesto...a patton KR je isti ko T25, nevidim smisla imat dva ista tonka

 Chrystler je uvijek takav, iako se može napravit posao i sa 1, ali svakako moraš na sidescrape igrat i na armor jer dobro drži. Ako ništa barem možeš natrpat municije koliko oćeš. Imam i mutza, nije nešto posebno, ali eto meni se sviđa i paše mi igrat sa njim. Top nije level leo pta, ali nije loš...

1BIT kaže...

misija nije pre teška ali je ogroman time consuming, baš gledam cca svaki dan bi trebao 20 bitaka odigrati i to samo tier IX i X, da bi osvojio 130 reward tokensa po danu...

 Za 9 i 10 su veće nagrade, 20 tokena za 10 partija i sve ostalo po 10 više. Odradiš 10 partija u 9 i svaku nađeš nekoga za u platoon šta daje još 20, a ako u nekoj od tih 10ak bitaka osvojiš 1100+ exp dobiješ još 20 tokena.

14 godina
offline
Re: World of Tanks
marionezi82 kaže...

 

Ja imam 10k bondova i kontam sta da uzmem za njih. Sprva sam mislio taj IS5 al me ti sad resetira, pa sad nemaam pojma koji od ovih do 10 k uzeti (patriota ne jer sam ga imao i odmah prodao, hbm i njega i njegovih 200 pena)....

 Ma nemoj se previše razmišljati, Chrystler je best buy od svih njih

Ja sam ga kupio za 8 ili 9 miliona kredita na crnom marketu kad je bio

AirLive kaže...

 Za 9 i 10 su veće nagrade, 20 tokena za 10 partija i sve ostalo po 10 više. Odradiš 10 partija u 9 i svaku nađeš nekoga za u platoon šta daje još 20, a ako u nekoj od tih 10ak bitaka osvojiš 1100+ exp dobiješ još 20 tokena.

 hm, nisam znao, fala za info, možda i uspijem na kraju

14 godina
online
World of Tanks

Niš od toga u bond shopu realno nije vrijedno tih bondova. Možda Patriot, al i onda bolje potrošit par dana i odradit referral i tamo odabrat non skinned verziju, a bondove ostavit za equipment ili tier10 ako ti se baš jako želi.

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice