World of Tanks izdvojena tema

poruka: 55.269
|
čitano: 8.266.388
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
World of Tanks

Ja si nastojim na sve tenkove stavit bia za prvi skill, zatim vent ako to tenk dopušta (tj ako ima zatvorenu kupolu), a ostatak skillova po potrebi ovisno o karakteristikama tenka koje treba boostati...
Ali bia + vent su mi must have, tako da kad se nađem 1vs1 protiv drugog identičnog tenka, da ga lakše dobijem, tj budem u prednosti a i ostatak igre protiv drugih znam da mi je tenk skoro pa max-an i lakše se igra

 

Evo mi t-100 lighta nesretnog, stvarno se nadam da će nerfat ebr-ove, pa da se light malo više koristi, primjetio sam da svi obične lightove igraju pasivno, samo se ebr-ovi aktivno motaju u bitki

 
 

Kad mi cammo dođe u full to će bit senzacionalno

Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: World of Tanks
1BIT kaže...

Ja si nastojim na sve tenkove stavit bia za prvi skill, zatim vent ako to tenk dopušta (tj ako ima zatvorenu kupolu), a ostatak skillova po potrebi ovisno o karakteristikama tenka koje treba boostati...
Ali bia + vent su mi must have, tako da kad se nađem 1vs1 protiv drugog identičnog tenka, da ga lakše dobijem, tj budem u prednosti a i ostatak igre protiv drugih znam da mi je tenk skoro pa max-an i lakše se igra

 

Evo mi t-100 lighta nesretnog, stvarno se nadam da će nerfat ebr-ove, pa da se light malo više koristi, primjetio sam da svi obične lightove igraju pasivno, samo se ebr-ovi aktivno motaju u bitki

  

Kad mi cammo dođe u full to će bit senzacionalno

 ja obicno  resetiram  u 3,4 skilu pa stavim bia:) a ven imam mozda na 10-ak tenkova od njih preko 100,kao sto reko prije vent +bia ti neda ni 100dpm-a, tak da bas i nisi bas u nekoj prednosti 1na1

Poruka je uređivana zadnji put ned 24.5.2020 18:03 (Žiga82).
14 godina
offline
World of Tanks

Napokon Ace legao mislim da je drugi na leopardu prebacio sa pattona puno bolje je  na leu ima dobar camo 595m viewe range sa dodatnom ventilacijom 602m

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: World of Tanks
Žiga82 kaže...

 daje ti 2% na %posade al to neznaci da ce ti npr tenk punit 2% brze il da ce ti tenk bit bolji u svemu za 2%

 

jesi pogledao video? lik je theorycraftom došao do zanimljivih zaključaka što sve tih 5% crew skilla poboljšava.

naravno ne možeš reći da će u svemu tenk biti bolji za 2%, ali vent direktno utječe na gomilu statsa, što se u nekim segmentima kumulativno manifestira sa velikim dobitkom..

eto konkretno za diskusiju oko gld-a, sa ventom ćeš imati bolju preciznost kada se krug skroz skupi, ne puno, ali mjerljivo, isto tako manju disperziju pri kretanju i okretanju kupole.. sve to kada se zbroji gld je bolji u izoliranom slučaju kada, stojiš više ne mičeš miš i spremaš se pucati i to za 6%, dok je vent bolji u apsolutno svim drugim scenarijima i segmentima, s time da je mjerenje rađeno na tenku koji ima 3 sec aim time, na svemu ispod toga gld i ovak i onak nema smisla.

 

1BIT kaže...

Evo mi t-100 lighta nesretnog, stvarno se nadam da će nerfat ebr-ove, pa da se light malo više koristi, primjetio sam da svi obične lightove igraju pasivno, samo se ebr-ovi aktivno motaju u bitki

 

 

meni je najveći problem kod igranja lt-ova što uz mene bude još 3 druga lt-a u partiji..

 

EDIT: BTW FYI od sutra opet frontlines 

the problem with my brain is the left side has nothing right in it, and the right side has nothing left in it.
Poruka je uređivana zadnji put ned 24.5.2020 22:59 (nine).
11 godina
offline
Re: World of Tanks
nine kaže...
Žiga82 kaže...

 daje ti 2% na %posade al to neznaci da ce ti npr tenk punit 2% brze il da ce ti tenk bit bolji u svemu za 2%

 

jesi pogledao video? lik je theorycraftom došao do zanimljivih zaključaka što sve tih 5% crew skilla poboljšava.

naravno ne možeš reći da će u svemu tenk biti bolji za 2%, ali vent direktno utječe na gomilu statsa, što se u nekim segmentima kumulativno manifestira sa velikim dobitkom..

eto konkretno za diskusiju oko gld-a, sa ventom ćeš imati bolju preciznost kada se krug skroz skupi, ne puno, ali mjerljivo, isto tako manju disperziju pri kretanju i okretanju kupole.. sve to kada se zbroji gld je bolji u izoliranom slučaju kada, stojiš više ne mičeš miš i spremaš se pucati i to za 6%, dok je vent bolji u apsolutno svim drugim scenarijima i segmentima, s time da je mjerenje rađeno na tenku koji ima 3 sec aim time, na svemu ispod toga gld i ovak i onak nema smisla.

 

1BIT kaže...

Evo mi t-100 lighta nesretnog, stvarno se nadam da će nerfat ebr-ove, pa da se light malo više koristi, primjetio sam da svi obične lightove igraju pasivno, samo se ebr-ovi aktivno motaju u bitki

 

 

meni je najveći problem kod igranja lt-ova što uz mene bude još 3 druga lt-a u partiji..

 

EDIT: BTW FYI od sutra opet frontlines 

 nisam gledo vide nije mi se dalo,skoro uvijek stanem i naciljam prije suta tak da mi je ovo bolja opcija a i nebi se slozio da gld nema smisla za ove kaj ciljaju  manje  od 3sekunde,ja ga imam i na griletu jer cim pomaknes cijev malo rasiri se jako krug

krivo sam ovo klikno nest al nema veze :)

Poruka je uređivana zadnji put ned 24.5.2020 23:32 (Žiga82).
13 godina
offline
World of Tanks

sa ventom će ti se manje raširiti krug i bit će kada do kraja naciljaš manji  doduše grille ni ne može imati vent ako se ne varam?

the problem with my brain is the left side has nothing right in it, and the right side has nothing left in it.
Poruka je uređivana zadnji put ned 24.5.2020 23:34 (nine).
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: World of Tanks
nine kaže...

sa ventom će ti se manje raširiti krug i bit će kada do kraja naciljaš manji  doduše grille ni ne može imati vent ako se ne varam?

 moguce nemam pojam jel ide vent na grileta

9 godina
offline
World of Tanks

Vstab je puno bolji od gld jer čim ga staviš krug je u startu 20% manji, tj. već je 20% skupljen stalno dok gld radi samo kad tenk počne skupljat nišan. Za najbolje i najbrže skupit do kraja i nanišanit su korisni kad su oba zajedno, ali onda ostaje samo 1 opcija za 3. komad opreme, a ipak ima puno korisnijih kombinacija sa optikom, vent. i rammerom.

A što se tiče tih 100dpm više ili 0.1/0.2 sec. brži reload to može biti korisno npr. kad se sretnu 2 lika na 2 shota i recimo da istovremeno opale i oba su na 1 shot drugome, onaj koji 1. opali dobije kill. Iako je to jako mala razlika koja više ovisi o brzini reakcije koji će prvi dati šut tako da se to baš i ne primijeti. Zato ovi šta se rasipaju sa hranom dobiju boost 10% i dobijaju takve tradeove (dok ih ne zapališ hehe).

Poruka je uređivana zadnji put pon 25.5.2020 2:21 (AirLive).
 
1 0 hvala 0
13 godina
offline
World of Tanks

ako igrate frontlines, koji će te reward tenk uzeti..

pretpostavljam da neki već imaju ae phase od prošle godine..

2 ae phase 1
7 obj. 777 v2
3 char futur 4
the problem with my brain is the left side has nothing right in it, and the right side has nothing left in it.
Moj PC  
1 1 hvala 0
14 godina
online
World of Tanks

Prvo 777, a AE nakon Steel Huntera. 

Char mi uopće nije zanimljiv, nije moj tip tenka. 

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
World of Tanks

chara,phase imam,dojdem sad do 10 levela uzmem tenk i neigram ovo smece vise

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: World of Tanks
nine kaže...
Žiga82 kaže...

 daje ti 2% na %posade al to neznaci da ce ti npr tenk punit 2% brze il da ce ti tenk bit bolji u svemu za 2%

 

jesi pogledao video? lik je theorycraftom došao do zanimljivih zaključaka što sve tih 5% crew skilla poboljšava.

naravno ne možeš reći da će u svemu tenk biti bolji za 2%, ali vent direktno utječe na gomilu statsa, što se u nekim segmentima kumulativno manifestira sa velikim dobitkom..

eto konkretno za diskusiju oko gld-a, sa ventom ćeš imati bolju preciznost kada se krug skroz skupi, ne puno, ali mjerljivo, isto tako manju disperziju pri kretanju i okretanju kupole..

 DA, vent utjece na statse svakog clana posade, na SVAKU njihovu pojedinacnu funkciju, i one zajednicke (camo,repair i firefighting)

tamo di se ne moze stavit (otvoreni tenkovi i kabrijo arti) jedina je zamjena BiA, koja je postala lako dostupna sa knjigama za obuku posade, nekad si moral trenirat posadu ili zrtvovat zenske za cijeli tenk, ili cak kupit berlin posadu sa tenkom koja je imala BiA kao nulti skil

AirLive kaže...

Vstab je puno bolji od gld jer čim ga staviš krug je u startu 20% manji, tj. već je 20% skupljen stalno dok gld radi samo kad tenk počne skupljat nišan. Za najbolje i najbrže skupit do kraja i nanišanit su korisni kad su oba zajedno, ali onda ostaje samo 1 opcija za 3. komad opreme, a ipak ima puno korisnijih kombinacija sa optikom, vent. i rammerom.

 vec dugo je sve tir 8+ kaj mozes vidjet na videima svih jutubera i unikorna ramer / optiks / vertikal i rijetko koji tenk je specifican pa se stavlja nesto drugo

znam da sam ja eksperimentiral na T34 sa svime, cak i optika , vertikal i gld

nekad davno davno, GLD je imao timer kao i camo net i radio je samo dok je tenk stajao tj. tad bi se aktiviral, ali je to bilo jako dobro skriveno i tesko se doslo do tog specificnog detalja (negdi sam ga naso al vise se ne sjecam, nisam vrsil testiranja)

na svoje tenkove bi stavljal vent, optiku i vertikal ( ako je isao), a dok sam punio bi samo malo pricekao i skrival se (shoutout to "kemperskapicka" ™

ramer bi stavljal na tenkove kaj dugo pune, a gld na arti i derpove (kv-2, pzr-4h 10.5 (rip))

optika je korisna za svaki stock tenk il ak se pretrenirava posada, ili cak dok se ne otkljucaju gusjenice, zbog NULA kg tezine

obavezno na lajtove, mediume nizeg tira(7 i manje) ili sa losom posadom, dok ameri mogu uzet vertikal od t6 med i t7 ht, ostali tek od t8 ht i neki t7 mediumi

Kupujem DVD FC2,3,4, Crysis2,3...PM me
11 godina
offline
Re: World of Tanks
nine kaže...

ako igrate frontlines, koji će te reward tenk uzeti..

pretpostavljam da neki već imaju ae phase od prošle godine..

 zanimljivo 6 glasova za daleko najlosi tenk od ova 3 :)

11 godina
offline
World of Tanks

mislio sam uzet ovog chara ,sad kad sam ga usporedio na tanks gg sa tier 9 bc-om nisam vise bas siguran,a pricaju kao da ima opasan top hehhee

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
World of Tanks

meni se čini super, samo mi se ne sviđa intra-clip reload.. još se nisam odlučio kaj bum zel

 

BTW screenshot, evo jedan char-past

the problem with my brain is the left side has nothing right in it, and the right side has nothing left in it.
Poruka je uređivana zadnji put uto 26.5.2020 21:08 (nine).
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: World of Tanks
ED63 kaže...

 vec dugo je sve tir 8+ kaj mozes vidjet na videima svih jutubera i unikorna ramer / optiks / vertikal i rijetko koji tenk je specifican pa se stavlja nesto drugo

 Znam to, skoro sve je i meni tako jer tako dobijaš najviše u bitci, tj. najbolje si sa statsima pokriven za većinu situacija u kojima ćeš se nać u bitci.

Jedino šta se takvi likovi dosta razbacuju sa hranom  pa više puta maknu optiku i stave vent koji u kombinaciji sa hranom i dovoljno dobrom posadom tj. dobrim skillovima za view range dobiješ ukupno gledano puno više na statsima svima, dok ti optika samo diže jedan jedini stat tj. view range.

11 godina
offline
Re: World of Tanks
AirLive kaže...
ED63 kaže...

 vec dugo je sve tir 8+ kaj mozes vidjet na videima svih jutubera i unikorna ramer / optiks / vertikal i rijetko koji tenk je specifican pa se stavlja nesto drugo

 Znam to, skoro sve je i meni tako jer tako dobijaš najviše u bitci, tj. najbolje si sa statsima pokriven za većinu situacija u kojima ćeš se nać u bitci.

Jedino šta se takvi likovi dosta razbacuju sa hranom  pa više puta maknu optiku i stave vent koji u kombinaciji sa hranom i dovoljno dobrom posadom tj. dobrim skillovima za view range dobiješ ukupno gledano puno više na statsima svima, dok ti optika samo diže jedan jedini stat tj. view range.

to mozda quickybaby makne optiku i stavi vent ostali bas i ne,a ti skrt da bi furo hranu?

bajdevej uzo chara nije los da se igrat snjim

11 godina
offline
World of Tanks

4 zaredom sad zgubim 5-15

sad sam pakj dobio 4 zaredom 15-5 hehe koje smece od igrice

Poruka je uređivana zadnji put sri 27.5.2020 19:17 (Žiga82).
Moj PC  
1 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: World of Tanks
Žiga82 kaže...

to mozda quickybaby makne optiku i stavi vent ostali bas i ne,a ti skrt da bi furo hranu?

bajdevej uzo chara nije los da se igrat snjim

 Problem je šta sam se već navikao na large repair i medkit, ako bi stavio još i hranu preskupo bi mi to bilo održavat (čak i sve na 50% popusta kad nemam premium), a jednom kad se naviknem na bolje, onda mi je problem vratit se na staro. Plus to što bi onda morao maknut automatic pp aparat i nervirao bi se svako malo ako me zapale pa izgorim cijeli.

11 godina
offline
Re: World of Tanks
AirLive kaže...
Žiga82 kaže...

to mozda quickybaby makne optiku i stavi vent ostali bas i ne,a ti skrt da bi furo hranu?

bajdevej uzo chara nije los da se igrat snjim

 Problem je šta sam se već navikao na large repair i medkit, ako bi stavio još i hranu preskupo bi mi to bilo održavat (čak i sve na 50% popusta kad nemam premium), a jednom kad se naviknem na bolje, onda mi je problem vratit se na staro. Plus to što bi onda morao maknut automatic pp aparat i nervirao bi se svako malo ako me zapale pa izgorim cijeli.

 neigram ni ja  sa premijumom al hranu furam na dosta tenkova,al zato nekoristim velike popravke i medkit,samo na njemcima nekim jer ti sjebu motor i gusjenicu iz 1 suta cesto

e jucer odigro jedno 20 partija  15 ih je bilo 15-5 ili 5-15,kak bi wot bio suer da svi nepucaju gold i da su partije napete a ne ovak sve se zuti i svaka blowout,debili i sa top tier tdima deru gold bezveze

 

11 godina
offline
World of Tanks

Jel se 100 tokena dobije i 30.05 ili je 29. zadnji dan  da se dobiju tokeni ? 

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: World of Tanks

29. zadnji

15 godina
offline
Re: World of Tanks
izvone kaže...

29. zadnji

 Jesmo 100% ziher za ovo?

Ja sam se nadal da je 30.5 zadnji dan

14 godina
online
World of Tanks

From 5 May at 07:00 CEST to 30 May at 07:00 CEST.

Dakle, završava kad je server reset. Svaki tank rewards do sad je funkcionirao na taj način. 

Moj PC  
1 0 hvala 2
15 godina
offline
Re: World of Tanks
mystik kaže...

From 5 May at 07:00 CEST to 30 May at 07:00 CEST.

Dakle, završava kad je server reset. Svaki tank rewards do sad je funkcionirao na taj način. 

Da, nisam vidio ovih 7:00 CEST

No dobro, trebal bi dakle danas i sutra rijesit po 2 misije sa T9 za extra 50 tokena pa bi bilo 3000. Ovak bu ostalo na 2900.

Fuck it...takav je zivot :D

13 godina
offline
Re: World of Tanks
mystik kaže...

From 5 May at 07:00 CEST to 30 May at 07:00 CEST.

Dakle, završava kad je server reset. Svaki tank rewards do sad je funkcionirao na taj način. 

 

questovi za tokene su do 30.-og, claimati možeš do 5..

evo i screenshot, to vam je inače najlakše provjeriti iz igre na missions screenu..

the problem with my brain is the left side has nothing right in it, and the right side has nothing left in it.
Poruka je uređivana zadnji put čet 28.5.2020 17:39 (nine).
14 godina
online
Re: World of Tanks
nine kaže...

 

questovi za tokene su do 30.-og, claimati možeš do 5..

evo i screenshot, to vam je inače najlakše provjeriti iz igre na missions screenu..

Pretpostavio sam da čovjek misli na questove do kad traju.

A što se tiče claimanja, ne možeš. Kaže da ovaj put to može to prvog. Tak da pripazite i na to.

 

You have until 1 June to claim any rewards from this month's event

14 godina
online
World of Tanks

Znam da je dupli, but. 

U mailu mi došla obavijest o novom eventu. Zanimljivo da nisam vidio ništ na EU stranicama.

Koliko vidim, funkcionira slično ko i tank rewards, samo eto, tu si odaberete jedan od zadataka i ako odradite u roku 7 dana dobijete 3 dana premiuma i 20 x5 misija. Također nakon 7 dana možete odabrati novi. Bar mislim, ne vidim način za dobivanje dodatnih "shellova" za odabrat više zadataka.

https://shootinggallery.worldoftanks.eu/en

 

Moj PC  
0 0 hvala 1
6 godina
offline
World of Tanks

Evo jedna...a nije kuknjava :-) Duuuuuugo sam izbjegavao onaj KV220-2. Odavno baš i nemam veze sa tim nivoima, ali rekoh uzet ću ga samo da iskoristim onu transformator kamuflažu. Yeebooootheeeeeeeee koje ludilo od tenka...hahhaa...pa nisam se skoro toliko zabavio. Nema partije ispod 1800-2000 blokiranih. Jedino što golde peglam ko lud...ali jednom se živi.

Dobar vozač stiže daleko...a ne brzo !
Poruka je uređivana zadnji put pet 29.5.2020 22:07 (dawor).
 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
World of Tanks

Zbog takvih stvari sam wot prestao igrat i ne namjeravan se tako brzo vratit... 

Moj PC  
0 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice