World of Tanks izdvojena tema

poruka: 55.269
|
čitano: 8.265.711
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
World of Tanks

Kako rusi stoje sa light i medium tenkovima?

http://tridizajn.com/index.php
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
Re: World of Tanks
thechosenfreak kaže...

Kako rusi stoje sa light i medium tenkovima?

t-26 je odlican 

bas je sa nekom laganom ekipom i bez problema dobije 4-5 killova po igri 

t-46 obrnuto kada ga dobijes onda si među najslabijima i sada se mucim sa njim 

dalje nisam dosao

http://protocol4.animehr.com/
14 godina
odjavljen
offline
Re: World of Tanks

Dobro t-46 nije tolko loš, malo slab armor ali kad se kupi 76 mm top onda čak može i ubit neš xD

 

Nick : pandja

15 godina
neaktivan
offline
Re: World of Tanks
thechosenfreak kaže...

Kako rusi stoje sa light i medium tenkovima?

Light zaboravi - utter crap, uostalom brzo ces ih zamijeniti, ne treba puno experienca da bi ih zamijenio slijedecim tierima.

 

Medium liniju ruskih tenkova najbolje je opisati kao čopor psihotičnih vukova :) Istina, u vecim tierima. Zabava pocinje nakon T34-85.

T28 i T34 su dosta loši i imati ces dosta problema prezivjeti u njima. Nisu loši sami po sebi ali igra ce te redovno stavljati u partije sa dosta jacim tenkovima, tako da u njima samo spretnost pomaze, oklop nikakav - topovi u klasi  neprecizni na daljinu.

 

T43 je dobar tank, agilan i dobar close combat tank ali je po mom mišljenu samo nešto što bi te malo usporilo do T44 - da ne dođeš pre brzo.

Na početku bete T44 je bio apsolutni kralj, kotrljajuci horror do te mjere da su ga nakon nekog vremena jednostavno morali nerfati.

 

Sve dok im nije palo na pamet ubaciti T54.

 

T54 je čisti užas kako za vozace manjih tenkova tako i za spore heavy tenkove - ako ga se koristi kako treba.

Meni u Mausu definitivno nije bilo svejedno pri nailasku, sjajan top i vrlo brz i agilan tenk. Mislim da je najbolji medium top tier u igri, imho.

Apsolutni kralj za slug fest naročito u urbanim sredinama gdje se ima gdje sakriti - pa udariti ponovo

Brz je i vrlo pogodan za udariti sa boka ili odozada i to krajnje TierX tenkove bez problema. Sakriješ se iza kakvog objekta, opzdiš, i po gasu nazad u zaklon, dok bi ja okrenio Mausa, T54 je vec napravio krug i našao se sa druge strane.

Defintivno je trebalo postupati sa oprezom.

Kao što rekoh i sjajan top za mediuma, ako je bio dobar hitac, meni je žderao i četvrtinu HP-a. 

 

Šteta je samo što je vecina igraca koju sam imao prilike vidjeti jurišala s njim kao da je neuništiv, nisu znali s njim igrati te bi bili uništeni na prvoj polovici match-a.

Oklop se ne može mjeriti sa heavy i uvijek me cudilo kako mulci sa takvom vrstom tenka ulaze u head to head duele (zaustavljaju tenk i razmijenjuju hice!!!) sa teško oklopljenim heavy tenkovima

Cim su se 54-orke izbacile iz igre vec se lakše disalo. 

 

Naravno, kao i svaki top tier i ovaj medium je pain in the ass za izgrajndat, i ne očekuj ga bez premium accounta, skup je za održavati.

Mislim da bez premiuma, ako si vrlo talentiran :) mozda mozes nekako uzdrzavati T44, jedva.

 

Kao zakljucak, ruski medium su najbolji ako imas volje za hit 'n run nacin igranja, uz puno kretanja po mapi -

Velika vecina igraca je igrala (i igra) potpuno pogrešno -  znači kod meduim tenkova povlacenje nije kukavički bijeg nego jednostavno izvlacenje iz gadne situacije i priprema za slijedeci napad - flankirati što više.

Hebote koliko sam ih vidio da to ne rade - te su se partije lako gubile.

 

 

War vs Us: http://www.youtube.com/watch?v=1tyhN7Us-F8&feature=related /// - REVOLUTION -
Poruka je uređivana zadnji put pet 15.4.2011 23:09 (PureEntity).
14 godina
offline
World of Tanks

Pa da li je uopce moguce igrati bez placanja? mislim na ove medium i heavy mrcine. Pogotovo sto se tice odrzavanja.

 

Posto ne zelim placati, a nema mi smisla igrati mjesec dva pa da onda skontam a jebiga ne ide to tako...

http://tridizajn.com/index.php
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
World of Tanks

ja cu tak vecinom igrat trening sa frendovima 
kasnije kad svi budemo tu negdje tak da me nije briga za placanje

 

http://protocol4.animehr.com/
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
World of Tanks

Ma plaćanje za premium accounte ti daje 50% više xp a kada pobijediš. Ja sam platio pa znam. Druga svrha golda su pancirna zrna 2 g komad znaći i po 20-30 g po partiji, pa tko voli neka izvoli. Igra je besplatna i netrebaš niti kune u nju uložiti. Možda će ti trebati premium account na samome kraju za premium tenk ali to je jaaako daleko.

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
World of Tanks

Moram spamat sry....{#}.

Kako je igra zarazna ... pa to je strava. Što dalje ideš to ima više mapa. Gradski still borbe i otvoreni su dvije priče. NA otvorenome dobra artiljerija te rasturi da je to strašno a u gradskoj lagani tenkići dođu im iza guzice gađaju ih unište bez ikakvog problema ovi se ni okrenuti nemogu. Ali što dalje igram vidim da kupovina golda smanjuje frustraciju "A LOT". Kupuješ pancirna zrna sa kojima je život puuuno lakši. Kupuješ nove tenkove bez potrebe za grindanjem . Naravno sve to možeš dobiti i bez golda , gold ti neće kupiti skill u igri da preživiš što duže ili da pobijediš. Evo primjera, ja moron sa goldom a uzeo sam TD i to je početni lvl a način igranja mi je kao u FPS ovima trči naprijed i rokaj, a njemu oklop kao od papira. Umjesto da sam uzeo light ili medium tenkića i išao okolo i riješavao njihovu artiljeriju i TD sa strane ili odozada. Ali sada sam skužio kako i sa TD igrati, makar mislim da će me moj still igranja prisliliti da odem na medium tenkove jer više volim ganjanje okolo po mapi nego stajanje i čekanje. Makar koliko vidim da Hetzer već ima puno jači frontal armor i dobar ja za head to head combat.

 

Pozz,

odo igrat,

Crot

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: World of Tanks
thechosenfreak kaže...

Pa da li je uopce moguce igrati bez placanja? mislim na ove medium i heavy mrcine. Pogotovo sto se tice odrzavanja.

Posto ne zelim placati, a nema mi smisla igrati mjesec dva pa da onda skontam a jebiga ne ide to tako...

Neces moci, koncipirano je tako da ne mozes. TierX ti na premium accountu (ako imas premium aktivan to znaci bonus od 50% exp-a i bonus od 50% zrađenih credita nakon match-a), ako je bio lošiji match, narocito ako ste izgubili nakon poravake i nadomjestanja nove municije definitvno odlazi u minus sto se tice kredita.

Govorim o aktivnom premiumu - bez njega ces vrlo cesto nakon match-a otici u minus sa kreditima, biti ce ti veci troskovi nego sto si zaradio.

Obzirom da si se interesirao za ruske medium, mogao bi igrati eventualno TierVII (slika ruskih tiera ti je u nastavku), ako paralelno igras sa nekim slabijim tenkom koji ti nosi vise kredita i jeftin je za odrzavati - te na taj nacin krpaš rupe.

Progress bez premiuma je vrlo, vrlo spor.

 

(kao što vidiš ja sam nakon wipe-a kreno sa ruskim TD hehe, nisam ih igrao u beti pa reko da probam sad)

 

Dodatno, evo ti i usporedba T54 sa Heavy tenkovima istog Tiera, tek toliko da vidis o kakvom kretenizmu se tu radi{#}

 

 

 

 

War vs Us: http://www.youtube.com/watch?v=1tyhN7Us-F8&feature=related /// - REVOLUTION -
14 godina
offline
World of Tanks

Em ako imaš gold možeš stvarno svašta raditi. možeš kupovati repair kitove, kupovati 100% posadu, 50% je free 75% je tak tak cijena, a 100% je cca 200 g po memberu, veči tenkovi 5 membera. Pancirno zrno 5 g komad pa ti sada potroši 10-20 zrna po partiji kao TD to je 100 g.

 

Kaj sam htio reći... To kaj su rekli da gold neće pridonositi razlici u igranju je bullshit. ALI, ako sve to što sam nabrojao hočeš koristiti non stop, pa neznam jel bi ti 20 eura dnevno za par sati granja bilo dosta tako da mislim da takve razlike kada dođeš već preko tiera 4 ili više nečeš osjetiti jer neznam tko bi im dao 2-3 k eura mjesečno... Premium da, dupli krediti pa imaš za normalan ammo i repairove da ne razmišljaš ali expirience ako gubiš ti je ionako nikakav. Ali nemožeš dobiti ni takav expirience ako si bez municije i nepopravljen.

 

 

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: World of Tanks

Evo moj profil : ivanoile

 

Jos uvjek se zezam po mapama,istrazujem,ali ovih dana idem na prave okrsaje.

 

- {CRO}IvanoiLe http://bfbc2.statsverse.com/stats/pc/%7BCRO%7D%20IvanoiLe/
14 godina
offline
Re: World of Tanks
PureEntity kaže...
thechosenfreak kaže...

Pa da li je uopce moguce igrati bez placanja? mislim na ove medium i heavy mrcine. Pogotovo sto se tice odrzavanja.

Posto ne zelim placati, a nema mi smisla igrati mjesec dva pa da onda skontam a jebiga ne ide to tako...

Neces moci, koncipirano je tako da ne mozes. TierX ti na premium accountu (ako imas premium aktivan to znaci bonus od 50% exp-a i bonus od 50% zrađenih credita nakon match-a), ako je bio lošiji match, narocito ako ste izgubili nakon poravake i nadomjestanja nove municije definitvno odlazi u minus sto se tice kredita.

Govorim o aktivnom premiumu - bez njega ces vrlo cesto nakon match-a otici u minus sa kreditima, biti ce ti veci troskovi nego sto si zaradio.

Obzirom da si se interesirao za ruske medium, mogao bi igrati eventualno TierVII (slika ruskih tiera ti je u nastavku), ako paralelno igras sa nekim slabijim tenkom koji ti nosi vise kredita i jeftin je za odrzavati - te na taj nacin krpaš rupe.

Progress bez premiuma je vrlo, vrlo spor.

 

(kao što vidiš ja sam nakon wipe-a kreno sa ruskim TD hehe, nisam ih igrao u beti pa reko da probam sad)

 

Dodatno, evo ti i usporedba T54 sa Heavy tenkovima istog Tiera, tek toliko da vidis o kakvom kretenizmu se tu radi{#}

 

 

 

 

Dok ja dodem do tog t43 to ce biti muka. No kontam da strpljenjem se da. Znaci ako igram naprimjer sa t43 ili nekim sto je skup za odrzavanje, najbolje igrati paralelno

sa nekim jeftinijim sto se tice odrzavanja koliko sam skonto?

http://tridizajn.com/index.php
Poruka je uređivana zadnji put sub 16.4.2011 12:33 (thechosenfreak).
14 godina
offline
World of Tanks

Moze savjet za pocetnika? KAKO PREZVJET??? Crko sa sva tri tenka....znam da kao treba biti tesko u pocetku,ali ovo nisam ocekivo...nisam igro ni 10 min.. :)

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: World of Tanks

Pa repairaj i igraj dalje...i ja sa odigranih 100-injak partija imam oko 30% preživljenih...nije ti glavni cilj preživjeti, već uništiti, tj. oštetiti što veći broj tenkova.

Također, moraš biti svjestan da to nije FPS kao CoD. Ovdje se polako napreduje, a brzinsko srljanje na drugu polovicu mape završava tako kako završava. Kreći se u grupama i skrivaj iza zaklona. Zaletavanjem na drugi kraj mape nećeš ništa postići.

www.damagehigh.co.cc // Don't fix what ain't broken!
14 godina
neaktivan
offline
World of Tanks

skinuo sam igru ...igra je sama po sebi dobro zamisljena ali fali ono nesto ... bar meni ...

da su tenkovi malo veci i da je borba malkice realnija ....

xFire: rebelsy | steam: rebelsycro | bfbc2: rebels1e
Poruka je uređivana zadnji put sub 16.4.2011 13:26 (rebelsy).
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: World of Tanks
thechosenfreak kaže...

Dok ja dodem do tog t43 to ce biti muka. No kontam da strpljenjem se da. Znaci ako igram naprimjer sa t43 ili nekim sto je skup za odrzavanje, najbolje igrati paralelno

sa nekim jeftinijim sto se tice odrzavanja koliko sam skonto?

Da, trebalo bi funkcionirati - cak i dva profitabilna tanka nisu iskljucena, ali opet samo ako si dobar, ako ti ne ide ni sa manjim tierima, peganje kreditne kartice ne gine. I to vrijedi, kako sam i rekao, to tiera VII, možda VIII. 

Tier VIII od X sam igrao na premium tako da ni sam nisam siguran (osim da X i na premium generira dosta cesto gubitak).

 

Manji tieri su ti uvijek pozitvni i donose zaradu, tako da neces ostati nikad na nuli, ali je napredak jako spor.

 

Evo ti moj primjer iz partije prije nekoliko minuta na free accountu (uzmi u obzir da se ovakav rezultat ne događa bas  često):

 

2 badge-a zarađena na Battle Heroes: Top gun i Defender

6 destroyed

2 damaged

5 detected

 

 

 

 

Pogledaj kredite, "samo" 12900, -800 repair (- ammo u garaži), znači nekih 11000 čisto zarade.

 

Baš i nije nešto za ovakav odličan rezultat jel tako :)

 

A sad zamisli da supportaš tank gdje ti je ammo + repair nekih 20000 - 30000 :) Teško je na free, teško. {#}

 

War vs Us: http://www.youtube.com/watch?v=1tyhN7Us-F8&feature=related /// - REVOLUTION -
14 godina
offline
Re: World of Tanks
rebelsy kaže...

skinuo sam igru ...igra je sama po sebi dobro zamisljena ali fali ono nesto ... bar meni ...

da su tenkovi malo veci i da je borba malkice realnija ....

pa prebaci se sa tier 1  na na veći tier , mislim ono... pogledaj Mausa,  IS-7, T34(američki) i bilo koju tier 7 artiljeriju, tenkovi su "malo" veći {#} (veći tier=veći tenk)

što se tiče borbe... bude svega, od kampiranja pod šatorima do petominutnog juriša{#}

Sarma - the best dish you`ll ever get!
14 godina
neaktivan
offline
World of Tanks

ma nezz .. nesto mi fali ... ne mogu ti ti opisati .. jednostavno nije mi to to ...

xFire: rebelsy | steam: rebelsycro | bfbc2: rebels1e
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: World of Tanks

Pa što uopće igraš s visokim tierima..ionako je puno zabavnije igrat light-medium tenkovima nego heavy..

www.damagehigh.co.cc // Don't fix what ain't broken!
15 godina
neaktivan
offline
World of Tanks

Koja drzava ima najjacu arty? i PureEntity jel mi mozes dati svoj nick?

 

hvala.

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: World of Tanks

Koji tenk da uzmem?Imam T-26 razvijen do kraja i negdje oko 35000 creditsa?

- {CRO}IvanoiLe http://bfbc2.statsverse.com/stats/pc/%7BCRO%7D%20IvanoiLe/
14 godina
offline
World of Tanks

Ja još nisam odigrao mapu gdje je netko imao više od 4 uništena i to su u večini slučajeva bili Artilery na open mapama. Prosjek je 0-1 po partiji kilova, a ko si već upoznao mape i pogotovo ako si igrao betu 2-3 killa po partiji.

 

Da to nije kao CoD ajmo ko prvi taj bu ubijao na spawn pointu. Ne taj bu naletio u najboljem slučaju na spore TD koji će te zbog svoje sporosti prije spotati nego ti njih. Kako se boriti protiv arty i TD? Ja igram TD i vidim kako me igrači koji su igrali betu bez problema u close combatu shebu. Prvo tebi se kupola ne miče, i samo projuri pored tebe, okrene se zabije ti se u gusjenice, imobilizira te jer ti neće ni 100% crew to popraviti ispod 20 tak sec, i onda ti lijepo dođe na guzu i ono još mijenja na jeftiniju municiju i masakrira te ako treba i sa 10 shoteva.

 

Na startu fakat trebaš samo šutjeti i trpjeti, svi smo to prošli. Ako te netko vidi imalo improvan ili skilan , mrtav si. Na većim tierima imaš više mapa , drugačiji je stil borbe tako reći od tiera do tiera , i dobro ti je gledati nakon što te koknu partiju da vidiš tko te je koknuo, otvori WoT homepage otvori Tank Specs, pa češ vidjeti da recimo si gađao tenka u mjesto gdje ti ljepo piše po specu " gotovo neprobojan oklop za taj Tier".

 

Ovo je prva igra nakon WoW a koja me je zaljepila za ekran, a to fakat znači nešto. I da , ponekad prelazak na slijedeči tenk je u stvari downgrade i traži potpuno drugačiji pristup igri jer mu je recimo top puno jači a armor mu postaje kao papir, a na slijedećem tieru se opet to vrača. Tako da kada želite napredovati pogledajte i po nekoliko tierova unaprijed.

 

 

Pozz,

Crot

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
World of Tanks

ajd mi objasnite malo za pocetak...

koji tenk da koristim? koju municiju? da unapredjujem taj pocetni tenk ili da sparam za novi?

sta kad ostanem bez municije a ne mogu kupiti?

ne mogu nikog pogodit .. to je najgore... a i kad uspijem oduzmem mu malo healtha ... pa onda on mene ubije :S

 

zelim dati sansu igri ...al ubija me u pojam

xFire: rebelsy | steam: rebelsycro | bfbc2: rebels1e
Poruka je uređivana zadnji put sub 16.4.2011 15:15 (rebelsy).
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
World of Tanks

Hvala na savjetima. Inace ne igram ni COD multi ni nista slicno tako da, ali znam na sto mislite....neke stvari sam vec i sam skontao...al sta je je, pocetak je tezak i ak naletis na nekog malo jaceg nema spasa....a dobro, uci se na greskama. :)

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: World of Tanks
rebelsy kaže...

ajd mi objasnite malo za pocetak...

koji tenk da koristim? koju municiju? da unapredjujem taj pocetni tenk ili da sparam za novi?

sta kad ostanem bez municije a ne mogu kupiti?

 

neki tutorial... pls

sorry na copy/paste ali stvarno ima previše toga za objašnjavati pa možda tu nađeš odgovor i sve zavisi kakav si tip igrača.ako voliš campati uzmi neki spg ako voliš juriti po cijeloj mapi onda medium,nekaj između heavy tenk.ja bi ti preporucil da sad u početku ne unaprijedujes ove slabe tenkove i da ideš na jače.prije kad je bila beta imal sam is-7 i is-4 i stvarno su odlični tenkovi.i pri kraju sam kupil medium t-54 ali ga nisam stigel do kraja unaprijediti ali hebeno dobar tenk.sad sam npr. počel sa amerima i idem na T-30.

EDIT: da na početku je fakat frustrirajuće igrati sa slabim tenkovima ,ali je zato posle ludnica kad kupiš neki heavy tenk kao is-7 ili nekaj slično.

Dok ne probam lava, svinja je za mene kralj životinja!
Poruka je uređivana zadnji put sub 16.4.2011 15:22 (jura).
14 godina
neaktivan
offline
World of Tanks

jel ima u igri neka rank lista? npr. gdje mogu pogledati koliko partija sam odigrao i statistiku?

u kakve ''borbe'' ici ? ove standard?

xFire: rebelsy | steam: rebelsycro | bfbc2: rebels1e
Poruka je uređivana zadnji put sub 16.4.2011 15:25 (rebelsy).
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: World of Tanks

Ima...imaš gore ispod battle statistiku.

I ovdje možeš pogledati statistiku: http://game.worldoftanks.eu/accounts/

www.damagehigh.co.cc // Don't fix what ain't broken!
14 godina
offline
Re: World of Tanks
rebelsy kaže...

jel ima u igri neka rank lista? npr. gdje mogu pogledati koliko partija sam odigrao i statistiku?

u kakve ''borbe'' ici ? ove standard?

http://game.worldoftanks.eu/accounts/

http://tridizajn.com/index.php
14 godina
neaktivan
offline
World of Tanks

unaprijedio sam prvi ruski tenk na max. i researcho sam sve...

sad idem probati ;D

xFire: rebelsy | steam: rebelsycro | bfbc2: rebels1e
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
World of Tanks

Koliko treba cca se boriti sa onim sranjem on kombija sto se vozi na pocetku?? Gledam neki tenkic sto necem lici 1000 golda?! A 25 exp ide za 1 gold...nemam ni 50 expa a igram se vec sat ili 2. ovim tempom trebat ce mi mjesec dana? To zaaista tako ili ima neka caka? Inace full zanimljiva igra, samo mi smeta sporost ovih noob tenkova...al ok ajd.

Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice