World of Tanks izdvojena tema

poruka: 55.269
|
čitano: 8.286.118
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
World of Tanks

nije mi jasno kako se odjednom stvori tenk ispred mene?

vozim vozim .. i odjendom me gadja tenk ispred mene a prije 1sec ga nije bilo ...

 

jel to tak svima? ili?

xFire: rebelsy | steam: rebelsycro | bfbc2: rebels1e
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
World of Tanks

Meni se jos nije dogodilo....ali se zato stvorio iza mene. :)

Moguce da ti je zbog internet veze pa ga nisi vidio na vrijeme,tj nije se iscrtao....u svakom slucaju nije stalna i normalna pojava.

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: World of Tanks
Ivan_T kaže...

Koliko treba cca se boriti sa onim sranjem on kombija sto se vozi na pocetku?? Gledam neki tenkic sto necem lici 1000 golda?! A 25 exp ide za 1 gold...nemam ni 50 expa a igram se vec sat ili 2. ovim tempom trebat ce mi mjesec dana? To zaaista tako ili ima neka caka? Inace full zanimljiva igra, samo mi smeta sporost ovih noob tenkova...al ok ajd.

 Ja sam tier 4 TD na pola unaprijeđen a počeo sam pošteno igrati sinoć. NEMOJ trošiti gold na tenkiće na startu , već kada unaprijediš barem koji tier gore onda razmijeniš za XP koji ti je još potreban.

14 godina
offline
Re: World of Tanks
Ivan_T kaže...

Koliko treba cca se boriti sa onim sranjem on kombija sto se vozi na pocetku?? Gledam neki tenkic sto necem lici 1000 golda?! A 25 exp ide za 1 gold...nemam ni 50 expa a igram se vec sat ili 2. ovim tempom trebat ce mi mjesec dana? To zaaista tako ili ima neka caka? Inace full zanimljiva igra, samo mi smeta sporost ovih noob tenkova...al ok ajd.

Ne možeš ti mjenjati exp za gold..gold se kupuje. Kako bi kupio bolji tenk, moraš researchati postojeći. Nakon što u postojećem researchaš novi tenk, možeš ga kupiti i onda ponovno. Ovi šta se kupuju goldom su premium tenkovi za koje valja platiti novčano za gold.

Ivan_T kaže...

Meni se jos nije dogodilo....ali se zato stvorio iza mene. :)

Moguce da ti je zbog internet veze pa ga nisi vidio na vrijeme,tj nije se iscrtao....u svakom slucaju nije stalna i normalna pojava.

LOL, nije zbog internet veze i u svakom slučaju jest stalna i normalna pojava. Stvar je u tome što ti tenk ima slab view range, pa ga ne možeš uočiti na vrijeme. Sada se sigurno pitaš kako njega ne možeš vidjeti, a mogao si neke koji su bili puno dalje. E pa to ti je zbog toga što su te dalje tenkove vidjeli tvoji suborci koji su ti "dojavili" njihov položaj radiom.

www.damagehigh.co.cc // Don't fix what ain't broken!
14 godina
offline
World of Tanks

Da MOŽE se razmijeniti expirience, onaj gornji kada postojeći tenkić unaprijediš, sve opcije onda ti taj gornji XP daje mijenjati u gold. Ali jako male su cifre.

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Re: World of Tanks

nisi skuzio ovo  25 exp = 1 gold

nemos dobiti gold u igri  neg samo kupiti  ....

kad ti je tenk gold istrazen on dobiva xp i taj xp mozes promjeniti u onaj zajednicki xp

koji mogu svi tenkovi uzimati (i na taj nacin boostas neki drugi tenk)

i tih 25 xp-a te kosta 1 gold da se prebace u taj zajednicki

 

14 godina
neaktivan
offline
World of Tanks

al meni jos nije jasno ciljanje ...

xFire: rebelsy | steam: rebelsycro | bfbc2: rebels1e
 
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: World of Tanks
Crotiger kaže...

Da MOŽE se razmijeniti expirience, onaj gornji kada postojeći tenkić unaprijediš, sve opcije onda ti taj gornji XP daje mijenjati u gold. Ali jako male su cifre.

Ne, NE MOŽE.

rebelsy kaže...

al meni jos nije jasno ciljanje ...

A kaj ti točno nije jasno? Uperiš mišem u njega, i čekaš dok ti se onaj mali iscrtkani kružić, koji označava pravi smjer topa, dođe u položaj u kojem želiš da bude. Nakon toga malo čekaš dok se suzi (preciznije je) i opališ. Također, trebaš stati..vrlo teško ćeš nekoga pogoditi dok se voziš.

www.damagehigh.co.cc // Don't fix what ain't broken!
Poruka je uređivana zadnji put sub 16.4.2011 16:51 (DamageHigh).
14 godina
offline
Re: World of Tanks
Ivan_T kaže...

Koliko treba cca se boriti sa onim sranjem on kombija sto se vozi na pocetku?? Gledam neki tenkic sto necem lici 1000 golda?! A 25 exp ide za 1 gold...nemam ni 50 expa a igram se vec sat ili 2. ovim tempom trebat ce mi mjesec dana? To zaaista tako ili ima neka caka? Inace full zanimljiva igra, samo mi smeta sporost ovih noob tenkova...al ok ajd.

Ne bih ja rekao da mozes kupovat gold sa exp. Ja ima 1000 i nesto free exp pa sumnjam. Kontam da je jedini nacin prave pare.

http://tridizajn.com/index.php
14 godina
offline
World of Tanks

da bi si početnici olakšali život imate you tube...

pogledajte tamo filmiće za onaj tip vozila koji vas zanima, jer u igrici se događa sve prebrzo da bi se skontalo u početku:

a bitno je upamtiti ono u filmiću što piše

- hit and run

- skriven drži poziciju i potpomaži

ovdje se mora malo i misliti ( ovaj T34 je čisti sci- fi il prolupao kad ide pucat na mišonju {#} )

one filmove sa natjecanja WoT-a zaboravite, to su toliko uigrani timovi koji se koriste komunikacijom unutar igrice pa se znaju i čuda odigrati ko ne kuži fore.

 

inače igram bez premiuma i evo su 85 je u garaži, a 20 otvoren tako da priče kako to sporo ide meni i nisu zanimljive...

 

sve se mijenja, samo mi je google konstanta...
Moj PC  
2 0 hvala 3
14 godina
odjavljen
offline
World of Tanks

Za igrat s frendovima nužno je imati platoon? Ima kakav hrvatski platun?

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
World of Tanks

igrica postaje sve zanimljivija ;D

xFire: rebelsy | steam: rebelsycro | bfbc2: rebels1e
 
2 0 hvala 0
14 godina
offline
World of Tanks

Ljudi moji, nisam ni znao da ovoliko mapa ima..:P

Nego...igrajte s njemački SPG-ovima...predobri su, a prelagano se s njima zarađuje i bilda exp..

www.damagehigh.co.cc // Don't fix what ain't broken!
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
World of Tanks

mapa mislim da ima 17 zasada {#}

najbitniji dio igrice je tenkopedia...

pa koga zanima koji dijelovi se mogu nadograditi, koji je put do kojega tenka potrebno preći, dobre i loše strane.

http://game.worldoftanks.eu/encyclopedia/

one koje najčešće srećete dobro proučite gdje je i kakav oklop, koji top koristi, koliko traje reload.

par hintova koja mjesta su dobra za gađanje:

-ako samo vrh vozila izviruje, periskop na vrhu kupole, kod pogotka mu je vidljivost iz tenka smanjena na 50%

-tankovi za gorivo, skidaju i do 30%HP

-reloaderi na nekim kupolama pogodak skida oko 25%HP, oštećenjem vrijeme reloada topa raste i više nego duplo

-motorski prostor, motoru se snaga prepolovi, brzina takvom vozilu je prepolovljena kao i brzina pivotiranja

-za gađanje vozila postrance i straga koristite fugasne granate jer ga možete zapaliti pa gori, gori i izgori od samo jednoga pogotka.

-i moje miljeno poklopac vozača tj prorezi istoga...

ako ništa ne uspjeva, gađajte prednji i stražni kotač na gusjenici pa ga postavite za nepomičnu metu drugima.

 

exp u igri se računa prema nekim formulama tako da ako se vozilu koje je tier iznad vašeg uzme samo 25% HP dobijete više nego duplo za uništenje 100% HP vozila koje je tier ispod vašega !!!

sve se mijenja, samo mi je google konstanta...
Moj PC  
0 0 hvala 2
15 godina
offline
World of Tanks

Eto i ja igram igru još od prve zatvorene bete, ali nisam odigrao dovoljno borbi ,pa nisam radi toga dobio onaj tenk koji dobiju oni koji su bili beta testeri i koji su u toj beti imali 1000 ili više odigranih rundi. A betu sam prestao igrati kad sam saznao da će se sve što u njoj osvojim brisati.

 

Igra je inače odlična, sad sam opet počeo i prvo idem u otkrivanje njemačkih tenkova. Evo moj račun LINK, inače ovo mi je novi račun, onaj iz bete ne koristim jer sam upisao jedan stari mail kojeg više ne koristim, a pošto nisam dobio nekakav bonus kao beta tester nije bilo smisla da ga ostavim, a mail se ne može mjenjati.

 

Oni koji su tek počeli igrati neka prouče malotaktike

 

EDIT: zaboravio sam napisati, nadam se da znate da možete igru prebaciti na hrv

 

 

 

btw. dodajte vi mene ako ja nekoga zaboravim :)

Poruka je uređivana zadnji put sub 16.4.2011 18:32 (Jack Sparrow).
Moj PC  
1 0 hvala 2
13 godina
offline
Re: World of Tanks
ivanoile kaže...

Koji tenk da uzmem?Imam T-26 razvijen do kraja i negdje oko 35000 creditsa?

 Malo bump-am,ali me zanima hoce li netko napravit klan?

- {CRO}IvanoiLe http://bfbc2.statsverse.com/stats/pc/%7BCRO%7D%20IvanoiLe/
14 godina
neaktivan
offline
World of Tanks

eo skidam igru 65%

Koja je nacija najbolja ? ili su sve iste??

i koja klasa heavy tank ili sta ?

[url=http://bfbc2.statsverse.com/stats/ps3/crofck007/][img]http://bfbc2.statsverse.com/sig/clean5/ps3/crofck007.png[/img][/url]
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
protjeran
offline
Re: World of Tanks
ToMisLaW kaže...

eo skidam igru 65%

Koja je nacija najbolja ? ili su sve iste??

i koja klasa heavy tank ili sta ?

I mene zanima isto, al me jos zanima kakva je hardverska zahtjevnost igre, jer mi racunalo nije vise u cvijetu mladosti xD

14 godina
neaktivan
offline
World of Tanks

t26 rastura ;D

xFire: rebelsy | steam: rebelsycro | bfbc2: rebels1e
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: World of Tanks
TheChosen kaže...
ToMisLaW kaže...

eo skidam igru 65%

Koja je nacija najbolja ? ili su sve iste??

i koja klasa heavy tank ili sta ?

I mene zanima isto, al me jos zanima kakva je hardverska zahtjevnost igre, jer mi racunalo nije vise u cvijetu mladosti xD

Eo ti

What are the system requirements?

Minimum system requirements:

Operating system: Windows 2000/XP/Vista/7

Processor (CPU): 2.2 GHz

Memory(RAM): 1.5 GB for Windows 2000/XP, 2 GB for Windows Vista / 7

Videocard: GeForce 6600GT with 256 MB of RAM / ATI X800 with 256 MB RAM, DirectX 9.0c

Sound Card: DirectX 9.0c compatible

Free hard disk space: 3.5 GB

Internet connection speed: 128 Kbps

 

 

[url=http://bfbc2.statsverse.com/stats/ps3/crofck007/][img]http://bfbc2.statsverse.com/sig/clean5/ps3/crofck007.png[/img][/url]
14 godina
neaktivan
offline
World of Tanks

dodajte me svi ign: ToMisLaW

[url=http://bfbc2.statsverse.com/stats/ps3/crofck007/][img]http://bfbc2.statsverse.com/sig/clean5/ps3/crofck007.png[/img][/url]
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: World of Tanks
Jack Sparrow kaže...
EDIT: zaboravio sam napisati, nadam se da znate da možete igru prebaciti na hrv

Thanks, but no thanks...

Kad nabasam na windowse na hrv ne snalazim se..:P

www.damagehigh.co.cc // Don't fix what ain't broken!
14 godina
odjavljen
offline
World of Tanks

Jel ima ko kakav klan da traži članove?

 
0 0 hvala 0
13 godina
protjeran
offline
Re: World of Tanks
ToMisLaW kaže...

 

Thx, to i sam znam, al me zanima u realnosti ka se ponasa igra, npr ako neko ima slicnu konfiguraciju kao ja: Core 2 duo 1.7, ATI HD 2400.

15 godina
offline
World of Tanks

Netko je pitao čiji su tenkovi najbolji, pa najbolji su bili ruski, barem u beti, čak su se i ljudi na njihovim forumu žalili da su ruski malo premočni, a sad dal su to ovdje ispravili vidjet ćemo.

Znam da neki mrze hrvatski ali ljepo je vidjeti da misle i na nas{#}

 

Nekoliko hintova:

  • tenk koji stoji je teže spotati nego onaj koji se kreče
  • tenk koji je skriven u ili iza grma je isto tako teže spotati
  • iskoristite olupinu uništenog tenka kao zaštitu
  • vozite se oko spg-a ili lovca na tenkove jer oni nemogu okretati kupolu
  • skrivajte se iza suboraca sa večim oklopom i jačim tenkom
  • krečite se u grupama

 

 

Moj PC  
2 0 hvala 3
14 godina
offline
World of Tanks

Hahaha...što doživih maloprije...

Uletio sam među dvojicu...i prvi me pogodio direkno u motor, a ja taman bio na nagibu, tako da ga nisam mogao naciljati..gađa on tako mene i ostane mi 6 hit pointsa...najednom frajer stane i stiže poruka na chat - out of ammo...{#}

Krump tenkističke karijere..:P

www.damagehigh.co.cc // Don't fix what ain't broken!
 
5 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
World of Tanks

ja sam jednu cijelu rundu bio out of ammo (zaboravio ga stavit) i cak sam prezivio i uspio osvojiti bazu :D

http://protocol4.animehr.com/
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: World of Tanks
hrvatskafarkasevec kaže...

ja sam jednu cijelu rundu bio out of ammo (zaboravio ga stavit) i cak sam prezivio i uspio osvojiti bazu :D

Eh...meni se to u beti nerijetko događalo...kada kupim novi tenk ili top...pff...

Pokušavao sam biti koristan i osvojiti bazu, ali nije mi baš išlo..:P

www.damagehigh.co.cc // Don't fix what ain't broken!
15 godina
offline
World of Tanks

Evo počeo i ja igrati danas, sa njemačkim tenkovima.

nick mi je isti kao i ovaj na forumu

Ja sam manijak iz gimnazijskog parka
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
World of Tanks

Runda od malo prije, bila mapa u onom gradu gdje je gore na planini dvorac. Uspio sam ih flankati i napravio makljažu. Slika kao dokaz:

Poruka je uređivana zadnji put ned 17.4.2011 0:27 (Jack Sparrow).
Moj PC  
1 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice