World of Tanks izdvojena tema

poruka: 55.269
|
čitano: 8.293.231
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
neaktivan
offline
World of Tanks

I nadodao bih samo odkad su poceli placat you tuberima tipa quickibaby lovu da same hvalospjeve cujes vidis i gledas na yt od wotu.

Onda dodes u igri ni priblizno onome sto on prica....

Dapace samo sam je ugasio nakon 20 minuta i deinstalirao...

Moj PC  
2 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: World of Tanks
Tomo53nja kaže...
hummer0 kaže...

 LOL ti si katastrofa svaka tvoja poruka ovdje je igra je katastrofa prestani igrati WOT i prestani nas daviti sa svojim komentarima kako je igra katastrofa. 

Iz tjedna u tjedan ponavljaš kao papiga.

Igra je super po čemu je katastrofa? Zato što ne znaš igrati?

Joj daj ne pravi se pametan i spusti se na zemlju jer ocito nemas pojma...Igra je presla u cisti pay2win princip i to im ide sve bolje i bolje, a s tim budu otjerali i vise igraca sto se i vidi iz prilozenog gdje ljudi prodaju racune i bjeze od igre...Od tenkova, do golda, armora, ebrova i ostalih gluposti fali nam jos da igraci koji kupe premium racun i imaju ne znam koliko premium racun lakse penaju, ili vise dmg-a dilaju, to bi bio vrh od njih...Zato prestani branit te "panjeve" jer su unistili igru jos kad su unistili ESL i pro scenu, a kamoli ne zadnje 2 godine...

 

I daj nam svoj nick da vidimo kakav si ti to PRO, pa kao znas igrat...

 Tomo53nja

Ne kužim.

Ako ti se igra ne sviđa nemoj je igrati i bok ima 100 drugih koje možeš igrati.

Znači dosadila ti je ili ti je prelagana ili nedaš lovu za gold, deinstaliraj i piči dalje nemoj tu kukati stalno.

Pa igram zbog toga što mi je zabavno nigdje nisam rekao da sam PRO WN8 mi je 1600.

Samo mi smetaju cvilidrete koje stalno tu cmizdre.

11 godina
neaktivan
offline
World of Tanks

Pa valjda smijem cvilit i iznosit svoje misljenje ?

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: World of Tanks
Horatio_Hornblower kaže...

Pa valjda smijem cvilit i iznosit svoje misljenje ?

 Naravno da smijes ali bilo bi pozeljno da to radis svojim ukucanima ili nekome bliznjem, nas ne zanima ni 1% tvoje cviljenje 

11 godina
offline
Re: World of Tanks
hummer0 kaže...
Horatio_Hornblower kaže...

Igra je katastrofa....

 LOL ti si katastrofa svaka tvoja poruka ovdje je igra je katastrofa prestani igrati WOT i prestani nas daviti sa svojim komentarima kako je igra katastrofa. 

Iz tjedna u tjedan ponavljaš kao papiga.

Igra je super po čemu je katastrofa? Zato što ne znaš igrati?

 kazes igra je super ovo je jako daleko od super

aj sad i meni napisi ko papiga da nemoram igrat ak mi se nesvida

Poruka je uređivana zadnji put pet 19.3.2021 20:18 (Žiga82).
16 godina
offline
Re: World of Tanks
Žiga82 kaže...
hummer0 kaže...
Horatio_Hornblower kaže...

Igra je katastrofa....

 LOL ti si katastrofa svaka tvoja poruka ovdje je igra je katastrofa prestani igrati WOT i prestani nas daviti sa svojim komentarima kako je igra katastrofa. 

Iz tjedna u tjedan ponavljaš kao papiga.

Igra je super po čemu je katastrofa? Zato što ne znaš igrati?

 kazes igra je super ovo je jako daleko od super

aj sad i meni napisi ko papiga da nemoram igrat ak mi se nesvida

 Pa i ne moras igrati ako ti se ne svidja 

 

Salu na stranu. Ja ne znam cemu vode i koja je realna korist i poenta postova tipa:

- Igra ne valja

- Igra je katastrofa

- Pay to win

- Usrali su igru i gameplay i itd....

 

Ajde de mi pojasnite koja je poenta svih tih komentara i postova osim da na taj nacin podijelite svoju frustraciju igrom i time cinom skinete sami sa sebe odredjenu dozu te frustracije jer uvijek ce se naci barem jos netko tko ce to da potvrdi i tako se osjecate da niste sami u istome problemu. Sindrom tipa ako je i komsiji crkla krava onda mi je lakse. 

 

Druga stvar koja mi nije jasna je konstantno forsiranje neke igre koja vas dovodi u stanje isfrustriranosti. Cemu, zasto ???

Znaci ako te nesto ne ide, ako te nesto nervira, izaziva tjeskobu i opcenito neke lose emocije, A NISTE PRIMORANI NA TO, zar nije lakse napraviti pauzu, odustati, naci drugu zanimaciju i sl??

 

Iskreno svi mi koji igramo WoT imamo tih faza kada ne ide ali brate ugasim, odem na nesto drugo pa bit ce bolje za dan, dva, sedmicu, mjesec....

Ali ne lakse je otici na forum i cviliti. I onda ja otvorim temu da vidim ima li netka novost, nesto konstruktivno i samo citam šmrc ne ide mi, šmrc nemam za golde, šmrc lozim se na Tigrove a oni u igri ne valjaju ku**u...

 

I na kraju igra je free to play, mozete ostavljati brdo love ako hocete ali niste primorani. Firma koja stoji iza igre mora zivjeti od necega, ne volim ih ni ja ali nisu oni humanitarna organizacija koja je tu da kreira sadrzaj za nasu zabavu i jos dzaba. Njima je cilj profit kao i svim ostalim firmama i da se vratim na pocetak posta, ako vam se to ne svidja ne morate igrati, imate brdo alternativa. 

12 godina
protjeran
online
Re: World of Tanks
hummer0 kaže...

Ne kužim.

Ako ti se igra ne sviđa nemoj je igrati i bok ima 100 drugih koje možeš igrati.

Znači dosadila ti je ili ti je prelagana ili nedaš lovu za gold, deinstaliraj i piči dalje nemoj tu kukati stalno.

Pa igram zbog toga što mi je zabavno nigdje nisam rekao da sam PRO WN8 mi je 1600.

Samo mi smetaju cvilidrete koje stalno tu cmizdre.

Gle, ne igram igru ali sam rekao puno cinjenica za razliku od tebe koji ne govoris nista nego samo pametujes, zato se spusti na zemlju i reci neku pametnu ili podijeli nick s nama da vidimo kakav si profic pa da potvrdis svoje tvrdnje...

 

Sa 1600 wn8 ti je igra vise zabava, i zato ti je jos uvijek ok, meni nije to zabava kada mi dode lik poput tebe i sastavi gold posred cela jer eto ima para za premium, a samim time i za gold, ili rusha kao idiot da mene ubije jer eto moze mu se...Nekad se gold dobivao na temelju onoga kako igras, tj. sto si bolje igrao to si vise golda dobivao (esl) i vrijedilo je truda, a dns toga u ovoj igri nema, neka prica tko sta hoce...Ja ne cmizdrim, igra je postala realno losa za razliku od prije 2,3, 4 i vise godina i nije vise ni zabavna kad je pay2win, tu i tamo ako se zalomi koja ok partija i to je sve, nista vise od toga...

T.L. - za zahvalu udri hvala // WoT and pubg: tomo53nja
Poruka je uređivana zadnji put sub 20.3.2021 3:06 (Tomo53nja).
14 godina
offline
World of Tanks

Ja isto sve slabije igram, em sam izgubio volju, em imam manje slobodnog vremena od kako sam faks upisao...

Da nije bilo ove zadnje ponude na black market-u, nebi opće omastio brk...
A i nisam se ne što usrećio, tj nisam imao nešto za birat, pa piknuo p2w tier III govno

 
 
Očaj živi, znači sa tim tenkom ja ne mogu nikoga probit, niti mene može itko probit...
Doslovno te tjera da pucaš gold i tjera tvoje protivnike da sipaju gold po tebi da bi se itko pobio...
I još na koncu priče je light tenk, a spor kao type 5 heavy, pola tima mi pogine dok ja dođem do protivnika...
Uglavnom vrlo frustruirajuće je igrati sa njim, ali možda će mi više vrijediti acc jednog dana kad se odlučim ga prodati haha

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: World of Tanks
Tomo53nja kaže...
hummer0 kaže...

Ne kužim.

Ako ti se igra ne sviđa nemoj je igrati i bok ima 100 drugih koje možeš igrati.

Znači dosadila ti je ili ti je prelagana ili nedaš lovu za gold, deinstaliraj i piči dalje nemoj tu kukati stalno.

Pa igram zbog toga što mi je zabavno nigdje nisam rekao da sam PRO WN8 mi je 1600.

Samo mi smetaju cvilidrete koje stalno tu cmizdre.

Gle, ne igram igru ali sam rekao puno cinjenica za razliku od tebe koji ne govoris nista nego samo pametujes, zato se spusti na zemlju i reci neku pametnu ili podijeli nick s nama da vidimo kakav si profic pa da potvrdis svoje tvrdnje...

 

Sa 1600 wn8 ti je igra vise zabava, i zato ti je jos uvijek ok, meni nije to zabava kada mi dode lik poput tebe i sastavi gold posred cela jer eto ima para za premium, a samim time i za gold, ili rusha kao idiot da mene ubije jer eto moze mu se...Nekad se gold dobivao na temelju onoga kako igras, tj. sto si bolje igrao to si vise golda dobivao (esl) i vrijedilo je truda, a dns toga u ovoj igri nema, neka prica tko sta hoce...Ja ne cmizdrim, igra je postala realno losa za razliku od prije 2,3, 4 i vise godina i nije vise ni zabavna kad je pay2win, tu i tamo ako se zalomi koja ok partija i to je sve, nista vise od toga...

 Tomo53nja

Dobro onda mi objasni ako sam ti rekao svoj WN8 zašto te još uvijek zanima moj nick što bi to još saznao ako znaš moj nick?

Kakve veze tvoje činjenice imaju sa mojim doživljajem igre i uživanjem u njoj.

Tvoj je doživljaj subjektivan isto kao i od ovog cmizdravca. Naravno da sam i ja subjektivan. Svatko radi ono što mu paše i ne treba nametati svoje mišljenje drugima.

Ako ti se ne sviđa nemoj ju jednostavno igrat gotova priča.

Pa ne mogu svi biti ljubičice i stalno pobjeđivati.

I nije istina da moraš igrati stalno sa goldom.

P.S. daj ti svoj nick ako je to tako važno da vidimo kakav si ti to pro igrač.

P.S.S Kao što je kolega rekao igra je besplatna što bi još htjeli da vam plaćaju da igrate? 

Poruka je uređivana zadnji put sub 20.3.2021 9:54 (hummer0).
12 godina
protjeran
online
Re: World of Tanks
hummer0 kaže...

 

Dobro onda mi objasni ako sam ti rekao svoj WN8 zašto te još uvijek zanima moj nick što bi to još saznao ako znaš moj nick?

Kakve veze tvoje činjenice imaju sa mojim doživljajem igre i uživanjem u njoj.

Tvoj je doživljaj subjektivan isto kao i od ovog cmizdravca. Naravno da sam i ja subjektivan. Svatko radi ono što mu paše i ne treba nametati svoje mišljenje drugome.

Ako ti se ne sviđa nemoj ju jednostavno igrat gotova priča.

Pa ne mogu svi biti ljubičice i stalno pobjeđivati.

I nije istina da moraš igrati stalno sa goldom.

P.S. daj ti svoj nick ako je to tako važno da vidimo kakav si ti to pro igrač.

Puno vise stvari se moze iscitati iz tvog nicka, dmg po tenkovima, pobjede, premium tenkovi, koliko bitaka u kojem tieru, dal si igrao nekad esl, dal imas reward tenkove, itd itd...Itekako ima veze, gore sam ti objasnio, tebi je sa 1600 wn8 ova igra i dalje zabava, mi koji smo htjeli biti jos bolji, pokazati jos vise sto znamo vise nemamo tu mogucnost jer su unistili puno dobrih stvari, da se opet ne ponavljam procitaj gore sto...

 

Na dalje, moj dozivljaj je temeljen na dokazima i po tome sto sam ovu igru igrao vise od 7 godina i vise ju ne igram, a realno ulozio sam toliko vremena pa po tome i novaca da to nebi trebalo biti tako...I opet ponavljam ne igram igru trenutno, ali znam kakvo je stanje...

Je, ne moras igrat sa goldom, nego moras igrat neke OP tenkove onda, kako da ne...

 

Moj nick ti je lijepo piše u potpisu samo treba znat procitat stvari sa razumijevanjem jer ako ne citas onda dolazimo do ove nepotrebne rasprave koju ti potezes jer samo pametujes...

 

Vodio sam Esl timove, klanske, 3 vs 3, 2. najbolji tim u Hr, i u WOT-u uzivao igrajuci sve i svasta, pokusavao biti jos bolji, imao gusta, a sad prakticki nista od toga, to je jad i tuga danasnjeg WOT-a nazalost...

T.L. - za zahvalu udri hvala // WoT and pubg: tomo53nja
Poruka je uređivana zadnji put pon 22.3.2021 4:45 (Tomo53nja).
13 godina
offline
Re: World of Tanks
Tomo53nja kaže...
hummer0 kaže...

 

Dobro onda mi objasni ako sam ti rekao svoj WN8 zašto te još uvijek zanima moj nick što bi to još saznao ako znaš moj nick?

Kakve veze tvoje činjenice imaju sa mojim doživljajem igre i uživanjem u njoj.

Tvoj je doživljaj subjektivan isto kao i od ovog cmizdravca. Naravno da sam i ja subjektivan. Svatko radi ono što mu paše i ne treba nametati svoje mišljenje drugome.

Ako ti se ne sviđa nemoj ju jednostavno igrat gotova priča.

Pa ne mogu svi biti ljubičice i stalno pobjeđivati.

I nije istina da moraš igrati stalno sa goldom.

P.S. daj ti svoj nick ako je to tako važno da vidimo kakav si ti to pro igrač.

Puno vise stvari se moze iscitati iz tvog nicka, dmg po tenkovima, pobjede, premium tenkovi, koliko bitaka u kojem tieru, dal si igrao nekad esl, dal imas reward tenkove, itd itd...Itekako ima veze, gore sam ti objasnio, tebi je sa 1600 wn8 ova igra i dalje zabava, mi koji smo htjeli biti jos bolji, pokazati jos vise sto znamo vise nemamo tu mogucnost jer su unistili puno dobrih stvari, da se opet ne ponavljam procitaj gore sto...

 

Na dalje, moj dozivljaj je temeljen na dokazima i po tome sto sam ovu igru igrao vise od 7 godina i vise ju ne igram, a realno ulozio sam toliko vremena pa po tome i novaca da to nebi trebalo biti tako...I opet ponavljam ne igram igru trenutno, ali znam kakvo je stanje...

Je, ne moras igrat sa goldom, nego moras igrat neke OP tenkove onda, kako da ne...

 

Moj nick ti je lijepo piše u potpisu samo treba znat procitat stvari sa razumijevanjem jer ako ne citas onda dolazimo do ove nepotrebne rasprave koju ti potezes jer samo pametujes...

 

Vodio sam Esl timove, klanske, 3 vs 3, 2. najbolji tim u Hr u istome uzivao igrajuci sve i svasta, pokusavao biti jos bolji, imao gusta, a sad prakticki nista od toga, to je jad i tuga danasnjeg WOT-a nazalost...

 Omg cheater,

šalim se vidi se da si bio dobar igrač, ali samim tim si i ti upotrebljavao gold jer si dobivao gold od CW itd. što ti je davalo u prednosti nad običnim igračima tad se nisi žalio. Govorim o vremenima kas se gold nije mogao kupiti.

Ja sam prvi acc. mjenjao za PS4 i onda prestao igrati na jedno godinu dana jel je to bila prava ovisnost sad igram iz gušta jer mi ni jedna igra nije tako zabavna kao WOT i nikad nisam težio da budem najbolji niti sam imao taj skill. A u wotu sam od 2012.

Kad već pričamo o starim vremenima reci mi jesi upotrebljavao lasere i ostale cheat-ove u prijašnjim vremenima.

Pa ne možeš biti stvarno tako dobar bez " čitova".

Davnih dana sam igrao u [D_B_C] Dark Balkan Crew klanu

Poruka je uređivana zadnji put sub 20.3.2021 10:44 (hummer0).
11 godina
offline
World of Tanks

kak nemere bit tak dobar bez citova???pa sirfoch je imo preko 3500 wn8 bez toga i bez golda

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
protjeran
online
Re: World of Tanks
hummer0 kaže...

 Omg cheater,

šalim se vidi se da si bio dobar igrač, ali samim tim si i ti upotrebljavao gold jer si dobivao gold od CW itd. što ti je davalo u prednosti nad običnim igračima tad se nisi žalio. Govorim o vremenima kas se gold nije mogao kupiti.

Ja sam prvi acc. mjenjao za PS4 i onda prestao igrati na jedno godinu dana jel je to bila prava ovisnost sad igram iz gušta jer mi ni jedna igra nije tako zabavna kao WOT i nikad nisam težio da budem najbolji niti sam imao taj skill. A u wotu sam od 2012.

Kad već pričamo o starim vremenima reci mi jesi upotrebljavao lasere i ostale cheat-ove u prijašnjim vremenima.

Pa ne možeš biti stvarno tako dobar bez " čitova".

Davnih dana sam igrao u [D_B_C] Dark Balkan Crew klanu

Ma cheater da...

Gold nikad nisam pucao u randomu kada se kupovao, a pogotovo ne kada se dobivao u cwu, znaci iskljucivo samo za kompetetivna natjecanja, esl i klanske, nikad u randomu jer nisam kupovao premium racun...

 

I ja sam prestajao igrat na par mjeseci pa se opet vracao, pa opet tako u krug, ali me vise igra ne privlaci kao prije sto je velika razlika..."Cheatove" razne nikad, lasere i slicne stvari, jednostavno mi nisu bili potrebni jer nisam htio "lazno" bit dobar u igri nego sam to radio s dokazima u igri bez toga, a samim time sto sam igrao ESL je znacilo da si morao igrati bez "cheatova"...Mogao si imati 2700+ wn8 bez problema, ali je trebalo znat...

 

Neke modifikacije jesam koristio, ali to su bili tipa drugaciji nisan, statistiku igraca, dmg i hit panel i sl. stvari sto WOT prije nije imao, a sada ih ima pod normalno, tako da nista protuzakonito...Kada mi se vise nije dalo zezat sa modifikacijama da bude tocno onako kako sam se ja navikao na iste i kako je meni odgovaralo prestao sam i to korisitit i igrao na cistu "vanilla" verziju kako igram i dns...

 

D_B_C i bilo koji drugi balkanski klanovi se tada nisu mogli mjeriti sa bilo kakvim dobrim stranim klanovima, a ja sam poceo vodit bitke u takozvanim "Crticama" "-PXA-", da bi poslije toga bio "zamjenik" u jednom od 5 najboljih internacionalnih klanova, tadasnji L-FEW...

E to su bila vremena dobrih fajtova, dobre zabave i igre, ovo je danas je smijurija i djecja igra...

T.L. - za zahvalu udri hvala // WoT and pubg: tomo53nja
13 godina
offline
Re: World of Tanks

 D_B_C i bilo koji drugi balkanski klanovi se tada nisu mogli mjeriti sa bilo kakvim dobrim stranim klanovima, a ja sam poceo vodit bitke u takozvanim "Crticama" "-PXA-", da bi poslije toga bio "zamjenik" u jednom od 5 najboljih internacionalnih klanova, tadasnji L-FEW...

E to su bila vremena dobrih fajtova, dobre zabave i igre, ovo je danas je smijurija i djecja igra...

 Tu se sa tobom slažem prije je WOT igrala "starija" i ozbiljnija ekipa i sama kompetitivnost je bila na višem nivou.

Tako je bilo i sa America's Army koju sam prije igrao. 

Vremenom ekipa izgubi interes i dođu neki novi klinci koji igru shvaćaju drugačije ( igraju za sebe ne za ekipu).

U svakom slučaju uvijek se vratim Tenkovima nakon nekog vremena.

13 godina
offline
Re: World of Tanks
Žiga82 kaže...

kak nemere bit tak dobar bez citova???pa sirfoch je imo preko 3500 wn8 bez toga i bez golda

 Vidiš da sam stavio navodnike. 

14 godina
offline
Re: World of Tanks
hummer0 kaže...

Poslušaj Tomu, zna čovjek šta govori

Nebudi Arthur iz videa niže

 

 

BTW:
Kad smo već kod wot nostalgije:
Uff al meni fale strongholdi/klanske u tier-u VIII kad se igralo sa IS-3 i T54-ltwt uff to su bila vremena, pobjedu je odlučivala taktika i skill pojedinaca, a ne gold i premium tenkovi...


Wot bi fakat mogao dobro zaraditi da pusti tako jedan odvojen server sa nekim prastarim patch-om di nema ebr-ova, špageta i ostalih premiumćeka i da naplaćuje mjesećno/godišnje gejmanje na takvom serveru, to bi onda bilo pay to play haha

Poruka je uređivana zadnji put sub 20.3.2021 19:01 (1BIT).
11 godina
neaktivan
offline
World of Tanks

To je genijalna ideja ja bi se prvi vratio i jos bi platio. :)

Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
Re: World of Tanks
Ne kuzim Wargaming i njihovu logiku.
Traze svakih par mjeseci nacin da "rebalansiraju" artiljeriju, a to sto tacke u prvih 15s spota 90% igraca, to je sasvim ok.

A arty ko arty, kad je bio dobar, nije valjao, makli im penetraciju, heat i AP, dali mu stun i opet ne valja.

Sad zele ugurati natrag ap i he bez stuna, ali sa takvom mizernom penetracijom i malim dmg-om, da ce biti jos neigriviji, a misije sa artijima nece biti vise nikako rjesive.

I usput ce dodati tracere i zvucno upozorenje kad te arty cilja, da tocno znas da te netko nisani, i od kud dolazi granata, da mozes izbjeci.

Onda nek maknu arty iz igre, jer ce biti neigriv, a fokus bace na cancer tacke.

U danasnjem matchmakingu, tko ima vise tacki, ili kome tacke duze prezive, taj je pobjednik.
Steel for Humans, Silver for Monsters, Gold for the Witcher... Cyberpunk for PCMR
Moj PC  
2 0 hvala 0
5 godina
offline
World of Tanks

Ma bitno da se oni bave s gluposti, crew 2.0 uskoro dolazi to ce vjerojatno oznaciti kraj igre.... arty rebalans rade ionako nepotreban , trebali su samo limitirat 1 artica po mecu i to je to... a ne 3 kad te zapraše slabo ti dojde... ebrovi no comment, oni lete , voze se ko formule s novim crew 2.0 ces si staviti posadu na view range sve i spotat ces sve preko pola mape na skoro 18s , znaci totalno broken.... ionako npr sad je svaki drugi sut u ebra critical shoot, rng da ne pricam kad te krene igra jebavat nakon tri dana 70% win rate automatski ti granate same od sebe padaju u zemlju dok ciljas dolje ploce tenkova, ma misterizno gusjenice upijaju svaki apcr ili ap kad pucas u bok nekog tenka u armor plate... zadnje vrijeme poceo igrat od zajebancije AW iako je igra propala barem ima mape, i nema sugavi rng... znaci skill određuje ko je bolji a ne igra :)

https://lbry.tv/$/invite/@Tech_World:7
 
0 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
Re: World of Tanks

Pa najbolje da onda izbace Arty skroz - jer niti jedan Arty (izuzev LeFa i Sexa) se ne moze boriti 1na1,

i dobiti bitku, osobito ne protiv tacki.

 

Nekad je bilo i po 10 Artya sa svake strane, i igrali smo, bilo je i zabave i smjeha - a sad kad su 2 Artya u matchu

sa svake strane, svi kukaju, kao da je  smak svijeta - a ta dva artyja te ne mogu niti probiti niti one-shotati.

 

Crew2.0 je malo vece sranje - ako si imao premium crew / woman crew, ne vrijedi ti vise nista,

7 skillova, nemas dosta ni da slozis osrednji crew, bez da ulupas lovu u training kitove.

 

A posebna posada postoje kao nekakav "couch" za tenk, i ne znas koji ces skill dobiti, jer je na random,

pa tako mozes potrositi i 20 "coucheva", da bi dobio ono sto zelis - totalna glupost - zar nebi svatko trebao moci izabrati,

sta zeli.

 

I eto, na kraju slozis da imas posadu za 2-3 tenka, sa couchevima, da bi mogao s njima kompetitivno igrati,

i 2-3 premium Tir-8 tenka, da bi mogao zaradjivati lovu - a ostali tenkovi bez lupanja novaca u igru nemas sanse.

 

Nek otvore classic WoT server, pre-ballanced Arty i bez tacki, da se moze igrati kak spada, bez cmizdravaca "arty me pukel plaky",

ili "ne mogu IS7 probusiti, moram kupit gold plaky" - obavezno na taj classic server staviti da se premium granate mogu kupiti

samo goldom, i rijesit se gold spammera - nek se nauce gdje je tenk mekan, jer loadati gold nije skill nego pay-to-win.

Steel for Humans, Silver for Monsters, Gold for the Witcher... Cyberpunk for PCMR
14 godina
offline
Re: World of Tanks
Ma arty su sjebali sa stunom ništa više trebaju vratiti da kad te pogodi oduzme hp i to je to.A nek odvaljiva po 1000hp najpoštenije inaće su nekad arty oneshotale.Sinoć igrao sa arty T92 prvi put vidio da sam napravio 1333 dmg jednim shotom i to zvijezdu smrti.
Intel i AMD fanboy Po danu navijam za AMD a preko većeri za Intel
7 godina
protjeran
offline
World of Tanks

Pa sanse da ju probijes je OK, ako pogodis kupolu, al nekad si mogao sa svim articama probiti,

ako ti granata padne na straznji deck - i jos ako zapalis, to je to.

 

I makar Wargaming tvrdi da HE ne moze "bounceati", i da za njega ne vrijedi pravilo 3x deblji oklop od kalibra,

ipak vrijedi, jer sa GWE100 dingam Mousea skoro svaki put - ne smijes ga direktno pogoditi, nego da padne pred njega,

ili sa strane, da ga splasha - inace ding i 0dmg.

 

Nekad tog nije bilo, HE stvarno nije mogao dingati - napravio bi 250dmg i OK.

A danas uzmes goldicu koja duze stunna, ima veci radijus, i samo sipas bez mozga,

ne moras ni ciljati - puknes u generalnom smijeru otprilike, ili u popularno grmlje,

i sta te briga, nakon partije vidis da si napravio 2000dmg bez da si ikog gadjao.

 

Doslovno su napravili da Arty vise nije skill, nego samo spam i to nikako ne valja,

kao i EBR - dvaptu R i automatski nisanjenje - mozak ti ne treba, kao za sve druge light tenkove.

Steel for Humans, Silver for Monsters, Gold for the Witcher... Cyberpunk for PCMR
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
World of Tanks

Ma je kolege kako netko gore kaze igra je presavrsena bonboncic od igre nije moguce to... A za ebr deinstalirao sam igru nakon 2 partije jer pogodio sam sa jgtigerom ap rundom ebr 12.8cm kalibar i dozivio sam critical hit i zapravo me onda primjetio i lagano dosao s guza i papa....

Nakon toga papa wot odjeb lansiran wg neka ga igraju rusi i poljaci... Ja sad igram tf2 i rade cu dat 10 dolara za conga line nego za nista u wotu...

Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
offline
World of Tanks

To ti je klasika, tako i ja Jg pizdom od 420 pen pogodim ebra critical hit ili mu sjebem kotac s heat granatom 

 

Kaj se tice golda slazem se neka vrate na gold da trosis, ovo sto sad rade nemozes vise niti misiju za heavya obaviti block damage, svaki kurac reload gold dok si na hull i bye bye... 

 

Artica limit jedna po mecu, nek one shoota onda barem imam 40 sek mira jer mislim da necu biti svaki mec lucker kojeg ce prvog pogoditi...

 

A o njima sve najgore, Wargaming je najveca pocast u igri , kompanija kojoj jedino wot uspio sve ostale igre im propale... a ova vodi tim putem...

 

https://lbry.tv/$/invite/@Tech_World:7
 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
World of Tanks

Pa igru odrzavaju novi igraci i dok god oni imaju kakvi takvi priljev novaca njima je super.

Inace o wg studiju mogu samo rec da mi nije zao da sutra propadnu jer su previse pohlepni....

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
World of Tanks

Moj omiljeni wot you tube-er  se vratio

Slovenac legenda, isto hejta arty

Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
offline
World of Tanks

Da sve to stoji kukanje neče pomoči , iskreno ja još uvijek se trudim igrat , vecinom igram vod s frendovima i vjerujte ono čega se mi nagledamo u tim partijima stisne nas srat... lik s X amx heavijem se ide radit sidescreep!? ali opet nasmijemo se budalama kad se znamo zaletjet s tri bata pa izvrijet ih jednog ili dva ko male majmune...

 

Kaj se tice igre , novi priljev igraca imaju definitivno tu opada kvaliteta gameplaya najvise jer stari igrači polako odustaju , zivot ide dalje neko ima familiju , neko posao kojim ne stigne prdnut, nekom dopizdilo itd.

 

Russian Number Generator eh duga prica o tome, ciljanje i pucanje od 2015 od danas bolje da šutim, igra ponekad tj njihov logoritam odlučuje pobjednika a ne skill igrača... neki dan evo na Studzianki lik s Type 5 Heavy prosao mid po mapi, svih 15 igraca pucalo po njemu on dalje gurao i dogurao do naseg spawna s 500 hp... da vidim lika platio bi mu odmah pivu za ludost, to su letjele granate svuda oko njega samo u njega ne , mi smo iskreno krepavali od smjeha.. 

 

Uglavnom igra je takva kakva je, smeče je ali opet možes s vodom i dobrom dvojicom izvuci 70% partija sam jer vecina nezna igrat...

 

https://lbry.tv/$/invite/@Tech_World:7
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
World of Tanks

TUTORIAL - 5x  XP boost 

 VKMILLION - jakis avatar

Moj PC  
2 1 hvala 3
7 godina
offline
Re: World of Tanks
plavi_medved kaže...

Da sve to stoji kukanje neče pomoči , iskreno ja još uvijek se trudim igrat , vecinom igram vod s frendovima i vjerujte ono čega se mi nagledamo u tim partijima stisne nas srat... lik s X amx heavijem se ide radit sidescreep!? ali opet nasmijemo se budalama kad se znamo zaletjet s tri bata pa izvrijet ih jednog ili dva ko male majmune...

 

Kaj se tice igre , novi priljev igraca imaju definitivno tu opada kvaliteta gameplaya najvise jer stari igrači polako odustaju , zivot ide dalje neko ima familiju , neko posao kojim ne stigne prdnut, nekom dopizdilo itd.

 

Russian Number Generator eh duga prica o tome, ciljanje i pucanje od 2015 od danas bolje da šutim, igra ponekad tj njihov logoritam odlučuje pobjednika a ne skill igrača... neki dan evo na Studzianki lik s Type 5 Heavy prosao mid po mapi, svih 15 igraca pucalo po njemu on dalje gurao i dogurao do naseg spawna s 500 hp... da vidim lika platio bi mu odmah pivu za ludost, to su letjele granate svuda oko njega samo u njega ne , mi smo iskreno krepavali od smjeha.. 

 

Uglavnom igra je takva kakva je, smeče je ali opet možes s vodom i dobrom dvojicom izvuci 70% partija sam jer vecina nezna igrat...

 

 

O RNG-u kod pucanja se da raspravljati, zna ugodno iznenaditi, ali zna i prisrati čovjeka. Jednom sam s KV-2 one shootao M6 Heavy u kupolu s dosta distance, a da mi pritom ciljnik nije bio pun do kraja. RNG je divlja karta.

Matchmaking je namještaljka ma koliko god pojedinci šutili o tome ili ignorirali to. Igra prisilno nastoji održati 90% igrača na wr od 50%, a to se vidi u nekim matchevima kada jedan tim pokosi drugi u par minuta i obratno. Rijetke su partije kada su timovi izjednačeni pa ti je napeto. Igra polako umire, a WG čini se, ubrzava taj proces.

Šteta, jer ideja i koncept su dobri, ali krajnja realizacija i "improvments" ju uništavaju.

I want to believe
11 godina
offline
Re: World of Tanks
Brki1994 kaže...
plavi_medved kaže...

Da sve to stoji kukanje neče pomoči , iskreno ja još uvijek se trudim igrat , vecinom igram vod s frendovima i vjerujte ono čega se mi nagledamo u tim partijima stisne nas srat... lik s X amx heavijem se ide radit sidescreep!? ali opet nasmijemo se budalama kad se znamo zaletjet s tri bata pa izvrijet ih jednog ili dva ko male majmune...

 

Kaj se tice igre , novi priljev igraca imaju definitivno tu opada kvaliteta gameplaya najvise jer stari igrači polako odustaju , zivot ide dalje neko ima familiju , neko posao kojim ne stigne prdnut, nekom dopizdilo itd.

 

Russian Number Generator eh duga prica o tome, ciljanje i pucanje od 2015 od danas bolje da šutim, igra ponekad tj njihov logoritam odlučuje pobjednika a ne skill igrača... neki dan evo na Studzianki lik s Type 5 Heavy prosao mid po mapi, svih 15 igraca pucalo po njemu on dalje gurao i dogurao do naseg spawna s 500 hp... da vidim lika platio bi mu odmah pivu za ludost, to su letjele granate svuda oko njega samo u njega ne , mi smo iskreno krepavali od smjeha.. 

 

Uglavnom igra je takva kakva je, smeče je ali opet možes s vodom i dobrom dvojicom izvuci 70% partija sam jer vecina nezna igrat...

 

 

O RNG-u kod pucanja se da raspravljati, zna ugodno iznenaditi, ali zna i prisrati čovjeka. Jednom sam s KV-2 one shootao M6 Heavy u kupolu s dosta distance, a da mi pritom ciljnik nije bio pun do kraja. RNG je divlja karta.

Matchmaking je namještaljka ma koliko god pojedinci šutili o tome ili ignorirali to. Igra prisilno nastoji održati 90% igrača na wr od 50%, a to se vidi u nekim matchevima kada jedan tim pokosi drugi u par minuta i obratno. Rijetke su partije kada su timovi izjednačeni pa ti je napeto. Igra polako umire, a WG čini se, ubrzava taj proces.

Šteta, jer ideja i koncept su dobri, ali krajnja realizacija i "improvments" ju uništavaju.

 pa da mm nije nariktan nebi 9 od 10 partija bile 15-5 ili 5-15 u 4-5 min

 

prekjucer sam imo 20% pobijeda u 10 partija a jucer 80 u 20 :) to je taj balans,sa 20 na 80 da to je sigurno radi mene nije radi timova,oko 2300wn8 oba dana,da sam imo 0 wn8 imao bi isti win%

Poruka je uređivana zadnji put pon 29.3.2021 13:00 (Žiga82).
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice