World of Tanks izdvojena tema

poruka: 55.269
|
čitano: 8.267.648
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
World of Tanks

leet skillz yo..

the problem with my brain is the left side has nothing right in it, and the right side has nothing left in it.
Moj PC  
3 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
World of Tanks, Bonus code

 WoT code gives: 5x “Elfenbein” camo 5x “Erdgelb Nr.17” camo 5x “Dunkelgrau No. 46” camo PIMPMYJAGD

 
0 0 hvala 6
14 godina
offline
World of Tanks

Evo jedna dobra:
Prije svega, ispike Dedi©®™što nije ace, ali ko da je brko uklonio ace mastery iz igre

 

 
 
 

REPLAY

 

Možda mi je falilo još samo 100 spotanog dmg do ace...ne znam

Moj PC  
2 0 hvala 0
14 godina
offline
World of Tanks

3 dana premiuma:

TF2020YOUDIDGREAT

Moj PC  
5 0 hvala 4
14 godina
offline
World of Tanks

Ono kad te dan usere pa ti se nize pobjeda za pobjedom, zato sutra pusiona ili prekosutra evo danas sa standardom sam vecinom igrao.

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: World of Tanks
dreadmoore kaže...

Ono kad te dan usere pa ti se nize pobjeda za pobjedom, zato sutra pusiona ili prekosutra evo danas sa standardom sam vecinom igrao.

 narikana igrica 100% ja jucer imo isto 68,42% a dan prije nesjecam se tocno malo ispod 40%,13 jucer dobio zaredom a 7 zgubio zaredom prekjucer

13 godina
offline
World of Tanks

pitam se kako si vi to zamišljate da bi igra mogla biti nariktana, ili da se wg namjerno ne trudi popraviti mm?

moje skromno mišljenje je da je mm nemoguće dobro složiti.. daleko od toga, wot ima jako slab elo sistem (ako uopće), ali i sa druge strane, puno toga u ovoj igri odlučuju i razne odluke igrača i rng.. i dobrom igraču će se dogoditi da pogriješi i pogine bez da je napravio dmg., i dobrom igraču se desi da niti jedna granati ne pogodi, kao i da se jednostavno nađe u situaciji iz koje nema izlaza..

nije to csgo ili overwatch da se gleda samo "skill", a ni u tim igrama elo nije savršen..

 

@dreadmoore

jebate 64 partije .. toliko sam skupio kroz čitav tjedan 

the problem with my brain is the left side has nothing right in it, and the right side has nothing left in it.
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: World of Tanks
Previse slobodnog vremena, danas nema nijedne a mozda ni sutra i prekosutra.Inace igram agresivno, pa mi partija u prosjeku bude 5-7 min samo sam jedan draw imao.Neki dan je bilo 99 odigranih hahah.
11 godina
offline
Re: World of Tanks
nine kaže...

pitam se kako si vi to zamišljate da bi igra mogla biti nariktana, ili da se wg namjerno ne trudi popraviti mm?

moje skromno mišljenje je da je mm nemoguće dobro složiti.. daleko od toga, wot ima jako slab elo sistem (ako uopće), ali i sa druge strane, puno toga u ovoj igri odlučuju i razne odluke igrača i rng.. i dobrom igraču će se dogoditi da pogriješi i pogine bez da je napravio dmg., i dobrom igraču se desi da niti jedna granati ne pogodi, kao i da se jednostavno nađe u situaciji iz koje nema izlaza..

nije to csgo ili overwatch da se gleda samo "skill", a ni u tim igrama elo nije savršen..

 

@dreadmoore

jebate 64 partije .. toliko sam skupio kroz čitav tjedan 

 ja  fala bogu imam slobodnog vremena819 partija ovaj mjesec:)ja neznam kak neko misli da nije nariktana,meni je tak ocito da je...popravit mm? hahha pa nije nikad ovak sugavo bilo,svaka partija razvaljotka 2-15,5-15 il obrnuto,uvijek jedan tim dobije dosta losije igrace,ziher je to slucajno.zakaj je nemoguce napravit da oba tima imaju podjednako dobre igrace?kad zgubis sljedeci put 2-15 u 4 min pogle svoje(il sve pa usporedi) ,bit ce ih pola sa  3000-4000 rejtingom

Poruka je uređivana zadnji put pon 29.6.2020 16:37 (Žiga82).
14 godina
offline
Re: World of Tanks
1336 kod mene zadnjih 30 dana
11 godina
offline
Re: World of Tanks
Žiga82 kaže...
nine kaže...

pitam se kako si vi to zamišljate da bi igra mogla biti nariktana, ili da se wg namjerno ne trudi popraviti mm?

moje skromno mišljenje je da je mm nemoguće dobro složiti.. daleko od toga, wot ima jako slab elo sistem (ako uopće), ali i sa druge strane, puno toga u ovoj igri odlučuju i razne odluke igrača i rng.. i dobrom igraču će se dogoditi da pogriješi i pogine bez da je napravio dmg., i dobrom igraču se desi da niti jedna granati ne pogodi, kao i da se jednostavno nađe u situaciji iz koje nema izlaza..

nije to csgo ili overwatch da se gleda samo "skill", a ni u tim igrama elo nije savršen..

 

@dreadmoore

jebate 64 partije .. toliko sam skupio kroz čitav tjedan 

 ja  fala bogu imam slobodnog vremena819 partija ovaj mjesec:)ja neznam kak neko misli da nije nariktana,meni je tak ocito da je...popravit mm? hahha pa nije nikad ovak sugavo bilo,svaka partija razvaljotka 2-15,5-15 il obrnuto,uvijek jedan tim dobije dosta losije igrace,ziher je to slucajno.zakaj je nemoguce napravit da oba tima imaju podjednako dobre igrace?kad zgubis sljedeci put 2-15 u 4 min pogle svoje(il sve pa usporedi) ,bit ce ih pola sa  3000-4000 rejtingom

 Pojasni mi to riktanje molim te? Koji je cilj wg kod tog riktanja? Koji su moguci razlozi i sto ti osobno mislis zasto je to tako?

To sto jedan dan imas dobar wr, drugi dan los pokazuje sto tocno? Nije ti se desilo da imas 4 dana iznaprosjecan wr?
To da nije nikad bilo ovako sugavo slusam zadnjih 7-8 godina.

11 godina
offline
Re: World of Tanks
lukica123 kaže...
Žiga82 kaže...
nine kaže...

pitam se kako si vi to zamišljate da bi igra mogla biti nariktana, ili da se wg namjerno ne trudi popraviti mm?

moje skromno mišljenje je da je mm nemoguće dobro složiti.. daleko od toga, wot ima jako slab elo sistem (ako uopće), ali i sa druge strane, puno toga u ovoj igri odlučuju i razne odluke igrača i rng.. i dobrom igraču će se dogoditi da pogriješi i pogine bez da je napravio dmg., i dobrom igraču se desi da niti jedna granati ne pogodi, kao i da se jednostavno nađe u situaciji iz koje nema izlaza..

nije to csgo ili overwatch da se gleda samo "skill", a ni u tim igrama elo nije savršen..

 

@dreadmoore

jebate 64 partije .. toliko sam skupio kroz čitav tjedan 

 ja  fala bogu imam slobodnog vremena819 partija ovaj mjesec:)ja neznam kak neko misli da nije nariktana,meni je tak ocito da je...popravit mm? hahha pa nije nikad ovak sugavo bilo,svaka partija razvaljotka 2-15,5-15 il obrnuto,uvijek jedan tim dobije dosta losije igrace,ziher je to slucajno.zakaj je nemoguce napravit da oba tima imaju podjednako dobre igrace?kad zgubis sljedeci put 2-15 u 4 min pogle svoje(il sve pa usporedi) ,bit ce ih pola sa  3000-4000 rejtingom

 Pojasni mi to riktanje molim te? Koji je cilj wg kod tog riktanja? Koji su moguci razlozi i sto ti osobno mislis zasto je to tako?

To sto jedan dan imas dobar wr, drugi dan los pokazuje sto tocno? Nije ti se desilo da imas 4 dana iznaprosjecan wr?
To da nije nikad bilo ovako sugavo slusam zadnjih 7-8 godina.

 kak bi ja mogo znat to zasto i kako?mozda da pucas vise golda,kupujes prem. dana i prem. tenkova neznam.ak se nekaj desi 10-15 put zaredom ond to bas i nije slucajno...po tebi je mm super,nikad bolji ?uzivas u ovim 4-5 min blowoutima sa skoro istim rezultatolm svaku partiju?i rng je po meni predodreden za svaku partiju,kad ti sve ulazi il kad ti neda da skoro nis probijes il pogodis

14 godina
offline
Re: World of Tanks
Eto ja zadnjih dana kad igram sa tire x wr je katastrofa, rng da ne spominjem u 80% slucajeva pucam gold pa se dodgadja da nista ne probija.Btw sinoc mi je wr bio 70% na 23 odigrane partije igrao od 7-10.
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
World of Tanks

Evo jedna dobar sa is7 kad 

Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
World of Tanks

Jedna dobra sa škorpionom

 
 
 

REPLAY

Poruka je uređivana zadnji put pet 10.7.2020 17:34 (1BIT).
Moj PC  
2 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: World of Tanks

Brze partije = vise odigranih partija

vise odigranih partija = veca potrosnja golda koji se nemilo baca sad

veca potrosnja golda = vise parice wargamingu

eto ako ti sad nije jasno jbg tvoj problem

14 godina
offline
Re: World of Tanks
deathlegend kaže...

Brze partije = vise odigranih partija

vise odigranih partija = veca potrosnja golda koji se nemilo baca sad

veca potrosnja golda = vise parice wargamingu

eto ako ti sad nije jasno jbg tvoj problem

 Ja sam fulao football onda

U 4 godine igranja imam malo preko 17 000 bitaka

Poruka je uređivana zadnji put sub 11.7.2020 23:25 (1BIT).
11 godina
offline
Re: World of Tanks
1BIT kaže...
deathlegend kaže...

Brze partije = vise odigranih partija

vise odigranih partija = veca potrosnja golda koji se nemilo baca sad

veca potrosnja golda = vise parice wargamingu

eto ako ti sad nije jasno jbg tvoj problem

 Ja sam fulao football onda

U 4 godine igranja imam malo preko 17 000 bitaka

 ja u 5 godina 56 000

da zadnje 2 godine neigram russian fising 4 ko lud ko zna kolko bi imo sad partija,tenkovi su sad u drugom planu

Poruka je uređivana zadnji put ned 12.7.2020 15:14 (Žiga82).
14 godina
offline
World of Tanks

Prigovara ko da mi je cura...

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
World of Tanks

Jučer završio TD-15-3 misiju, doduše not with honors. 

Gejm izgubljen jer je naš EBR odlučio da je korisniji u farmanju damagea i trollanju nego spotanju.

A nije da je neka botina, iako je anonymizer koristio nakon gejma vidim da ima 9k wot rating i 58% WR i mislim 40k+ bitki. Dakle znaš svoju ulogu i mogao je pobrati bar još 3k assisting damagea. 

Zanimljivo je recimo da on nije spotao ni FVa, nego je to grille uspio koji je bushwankao samnom u šumi. 

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
World of Tanks

ja jučer na kraju dana konačno s onim univerzalnim fragmentima navuko FV4005...

 

prodao Conwaya, stavio "ekstra" poboljšane mehanizme ciljanja i punjenja i mrežu, uletio u prvu borbu i... 2x razvalio s 1 hicem, još jedan pogodio, 3753 štete...

 

ali je đubre veliko kak štagelj, nišani 3 gladne godine (s 12.5% ubrzanim mehanizmom)...

 

i zašto oni forsiraju HE? po zadanom imaš 4 probojna i 16 eksplozivnih granata (ja stavio pola-pola), a eksplozivka ima 94 mm probojnosti, ne znam da baš osim s guza može išta napraviti bilo kojem teškašu ili srednjaku klase 8 ili više...

Ju je je? Je ju je!
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: World of Tanks
Jura samo HESH deri na 2. iako je lutrija sa tom granatom. Možeš 1800+ napraviti na mediumu ili 600+ na heaviu ovisi gdje pogodiš itd.
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: World of Tanks

ja sam ova 2x one shot killa napravio s AP i 3. proboj isto...

 

jedino sam stigao 4. ispaliti HE ali više za test da vidim eksploziju i djelovanje udarnog vala (skrivao se iza stijene Obj 430)... iskreno, brzo smo riješili partiju, unutar 6-7 minuta, pa nisam stigao više ispaliti...

 

ali zbilja je ko krava taj TD, ne znam kako ispaliti efikasno u 15 minuta igre više od 7-8 hitaca....

Ju je je? Je ju je!
15 godina
offline
World of Tanks

Je al kad opališ svi ti mater spominju :)

 

Ko da puca mini nuke rounds kad odvali :)

Rvat katolik!
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: World of Tanks
Stric_Jura kaže...

ali je đubre veliko kak štagelj

 

ja ga zovem t10 kv2 

što se granata tiče, ja u deathstaru (nemam 4005) furam 3-4 ap-a koje nikada ne ispucam i ostatak samo hesh..

the problem with my brain is the left side has nothing right in it, and the right side has nothing left in it.
Poruka je uređivana zadnji put pon 13.7.2020 13:32 (nine).
14 godina
offline
Re: World of Tanks

ali kako kvragu...

 

punjenje mi je sad 26.2 sekunde, ali nišan brat bratu treba 10-ak sek da se suzi, a i najmanji pomak topa ga raširi... uz to ni HE ne detonira uvijek pri pogotku, i on more bit odbijanac....

 

mislim da je to vrhunski RNG stroj, ako pogodi razvaljuje, ak promaši, a valjda je netko iza kog bude razvalilo...

 

a ništa, HE se puni...

 

Ju je je? Je ju je!
13 godina
offline
Re: World of Tanks
Stric_Jura kaže...

a ništa, HE se puni... 

 

samo hesh (gold) 230 pen. i 1750 alfe.. noćna mora svih glass cannona, a znao sam i teškaše time probiti..

the problem with my brain is the left side has nothing right in it, and the right side has nothing left in it.
14 godina
offline
Re: World of Tanks

pa FV4005 je vrhunac razbijača staklene brade ...

 

183 mm top s 14 mm oklopa na kupoli, mogli su razapeti šatorsko krilo preko cijevnog okvira...

 

Ju je je? Je ju je!
11 godina
offline
World of Tanks

full gold ti je glupo na tom tenku po meni,type 5 npr je bolje  sa ap dernut il neki tenk na sut il artija bolje obicnom he,ustedis, puno furan na njemu 3,12,5,kad pogodis sa heshom recimo e100 i neprobijes ga ,skines mu isto ko i da si ga mazno sa  obicnom he

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
World of Tanks

1. Pool medalja, tek na kraju skužio kako je dobra partija bila, malo falilo da bude draw...

 
2 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice